Postimet e muajit Shtator 2016

Seksioni Autori Postuar nga
Qeveria e tërheq demarkacionin nga rendi i ditës 9/1/2016 24 komente Blendi Salaj
Mark Zuckerberg si një "burrë shteti" 9/1/2016 12 komente Internet, Teknologji Blendi Salaj Blendi Salaj
Disku i Festos dhe interpretimi i Niko Stillos* 9/2/2016 44 komente Karl Marks
A (nuk) është Tirana gati për automjete të përbashkëta? 9/3/2016 73 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Ngjarja e Torovicës, vritet speciali. Aksion disa orësh për kapjen e autorit 9/3/2016 9 komente Shtypi Blendi Salaj
Nga Kushtetuta tek ngritja e SPAK dhe KLP; Prokuroria ankohet se është në ngërç 9/3/2016 1 komente Shtypi Blendi Salaj
Nënë Tereza e shenjtë 9/4/2016 110 komente Alexandra Field, CNN Blendi Salaj
Si shpjegohet qe shume perendimore nuk e dinin qe Nene Tereza ishe shqiptare 9/4/2016 39 komente Pjer Thomas
Trump tejkalon Clinton në sondazhin e Reuters 9/4/2016 32 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Ministri i LSI-së jep dorëheqjen nga kabineti qeveritar i Ramës 9/4/2016 25 komente Politikë, Shtypi Blendi Salaj
Mediat boterore: Albin Kurti, njeriu që dëshiron ta shpëtojë Kosovën 9/4/2016 24 komente Kosova, Shtypi Blendi Salaj
Video: Nga koncerti "Himn për Nënë Terezën" 9/4/2016 8 komente Blendi Salaj
Ndërgjegja jonë nën shembullin e Nënë Terezës 9/4/2016 admin
De Biasi: Ndaj Maqedonisë, si një finale Europiani 9/5/2016 190 komente Sport Blendi Salaj
“The Candidate” 9/5/2016 4 komente Kulturë Karl Marks
Kërcënimi i Ndrenikës: Nuk do tretem në gropë nëse shembet teatri për pallate 9/6/2016 63 komente Art, Kulturë admin
Zombi me 300 km/orë! 9/6/2016 56 komente STALKER
Kaosi i pranimeve në universitete; fitojnë në Gjermani por jo në Tiranë 9/8/2016 280 komente Arsim Ivana Dervishi admin
Ka njeri qe mban ditar? 9/9/2016 67 komente Joy33
Filmi i parë artistik porno në Shqipëri 9/9/2016 66 komente Satirë Bulkthi bulkthi
Erioni, fiqtë dhe gjethet e fikut 9/9/2016 64 komente Shtypi Endri Shabani Lizandër Saraçi
Koreja e veriut, tashme berthamore? 9/9/2016 17 komente dibroni
Whistleblower* 9/9/2016 8 komente Sociale Karl Marks
Lufta mbi doktorët sirianë 9/10/2016 5 komente Ellen Francis armir
Pasojat e heshtura të shit-blerjes së ndeshjeve 9/10/2016 3 komente admin
Fjala e Skënderbeut përballë princave para vdekjes 9/10/2016 3 komente Shtepia e Librit
Pa censurë 117 9/11/2016 510 komente admin
Hashashi si iluzion pasurimi, cilat janë 10 pasojat që po sjell për ekonominë e vendit 9/11/2016 42 komente Kryesore Ornela Liperi, Blerina Hoxha Blendi Salaj
Dhunimi i biznesmenit të huaj, shoqërohen 9 persona 9/11/2016 38 komente Shtypi Blendi Salaj
Një grua Presidente 9/11/2016 18 komente Opinion, Shtypi Ilva Tare Blendi Salaj
Hashash…kësmet?! 9/11/2016 4 komente Shtypi Mitro Çela Alba2265
Hysamedin Feraj: ja pse është i mundur bashkimi kombëtar i shqiptarëve sot 9/11/2016 3 komente Shtypi Blendi Salaj
Walker: Politikanët e Kosovës nuk janë patriotë 9/11/2016 3 komente Shtypi Blendi Salaj
Reshjet përmbytin sërish Vlorën; rrëshqitje dheu në Orikum 9/11/2016 Blendi Salaj
Dibër, fiton kandidati i PS, Muharem Rama 9/12/2016 250 komente Politikë, Shtypi Blendi Salaj
Opiumi i javës nga media dhe politika 9/12/2016 23 komente Opinion, Politikë Edlira Gjoni admin
Floku yt u tha më i mbrami 9/12/2016 1 komente sol-nocturnus
Me dhelpëri të trishtë 9/13/2016 sol-nocturnus
Qytetarё, deputetё e qeveritarё - mos lejoni importin e plehrave e mbeturinave 9/14/2016 160 komente Mjedisi Zef Brozi admin
Le t’i lëmë dy Ramët të qeshin 9/14/2016 119 komente Politikë, Shtypi Astrit Patozi admin
Humbja e Dibrës 9/14/2016 71 komente Politikë, Shtypi admin
Juncker paralajmëron Britaninë: S’ka qasje në tregun e përbashkët pa lëvizjen e lirë 9/14/2016 13 komente Bota, Shtypi Blendi Salaj
LSI, e kërcënuar nga PDIU 9/14/2016 8 komente Opinion, Politikë, Shtypi Mentor Kikia admin
Një qen pas dashurisë 9/14/2016 1 komente sol-nocturnus
Letër 9/14/2016 1 komente sol-nocturnus
Vonë në jetë 9/15/2016 8 komente Letërsi yehuda amichai sol-nocturnus
Këshillë për një dashuri të mbarë 9/15/2016 sol-nocturnus
Gazetari Hoxha: Mos gërmoni në celularët e mi 9/16/2016 48 komente Shtypi admin
A – ka – de – mi-a 9/16/2016 17 komente Shkencë Karl Marks
Ku i pate sytë Top-Channel? 9/16/2016 8 komente admin
Dëshmia që fundos Ismailajn. Ish-juristi: Marrëveshja CEZ-DIA ishte një mashtrim  9/16/2016 4 komente Shtypi admin
Vdes nëna dhe foshnja. Familjarët akuzojnë spitalin 9/17/2016 137 komente Shëndetësi, Shtypi admin
tralala-ja që po dëgjon - 58 9/17/2016 38 komente admin
Si vraga e trupave tanë 9/17/2016 sol-nocturnus
Në mes të këtij shekulli 9/17/2016 sol-nocturnus
Samiti i Diasporës 9/19/2016 233 komente Blendi Salaj
Në Filipine, "Lufta kundër drogës" vret 47 njerëz në ditë 9/19/2016 57 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Ç'do bëje ti? 9/19/2016 38 komente 24 karat Blendi Salaj
Në kohën time, në vendin tënd 9/19/2016 1 komente sol-nocturnus
Dhuna ndaj biznesmenit libanez, kompania: Tërhiqemi nga investimi 450 mln USD në Gjirin e Lalzit, ikim nga Shqipëria 9/20/2016 111 komente Ekonomi Blendi Salaj
Fshatrat turistike mbi themele të dyshimta ligjore 9/20/2016 54 komente Kryesore Blendi Salaj
Këngë për një Grua 9/20/2016 sol-nocturnus
Jakobi dhe Engjëlli 9/20/2016 sol-nocturnus
Si punë gëzimi 9/21/2016 1 komente sol-nocturnus
Shkruajtën emrin e Ramës në kazanin e plehrave, arrestohen të rinjtë 9/23/2016 229 komente Shtypi admin
Takimi per turizmin 9/23/2016 74 komente Mos Humbisni Pjer Thomas
Lëvizje drejtoreshash: Vasilika Vjero te Tatimet, Bejla Ikonomi në Dogana, Shehaj zv/ministre e Ekonomisë 9/23/2016 29 komente Ekonomi, Shtypi admin
Kur bërtet media… 9/23/2016 admin
I përpiktë e i esëllt mbi karrige 9/24/2016 1 komente sol-nocturnus
INTERVISTA/ Mustafa Nano iu bën apel socialistëve: Largoni Edi Ramën nga drejtimi; misioni i tij ka mbaruar 9/25/2016 84 komente Shtypi admin
Fijet që s'priten 9/25/2016 72 komente Acarim Nervash, Ekonomi Bulkthi bulkthi
Kanabizimi masiv do të vrasë rininë, do të rrisë krimin 9/25/2016 42 komente Shtypi Mentor Kikia admin
Rrëfehet sharlatani i parë: Nuk dimë asgjë për importin e plehrave 9/26/2016 26 komente Ambienti Endrit Shabani Br3dharaku
Si i padalë kurrë në dritë 9/26/2016 sol-nocturnus
Kryeministri ynë i paditur 9/27/2016 301 komente Mjedisi, Opinion Blendi Kajsiu admin
Bregu i shpresës 9/27/2016 sol-nocturnus
Vini re! Të premten, më 30 shtator, vjen versioni i ri i Peshkut. Anëtarët do duhet të hapin llogari të reja 9/28/2016 177 komente admin
Alternativa që mungon 9/28/2016 103 komente Opinion, Politikë Ardian Vehbiu admin
Sprova ma shqiptare e Herkulit 9/28/2016 2 komente Opinion Astrit Cani Blendi Salaj
Një pamje e largët (dhe e afërt) integriteti… 9/28/2016 1 komente admin
Bankat dhe nevoja për mbrojtjen e tempullit të sigurisë 9/29/2016 admin