Postimet e muajit Qershor 2016

Seksioni Autori Postuar nga
Ja 23 lojtarët e kombëtares në Euro 2016 6/1/2016 150 komente Sport Blendi Salaj
A mendoni se janë të justifikueshme disa shpenzime të skuadrës sonë përfaqsuese në eleminatoret e kampionatit europian të futbollit? 6/1/2016 33 komente peshku i kuq
Sekuestrohet plazhi i Shën Vasilit në Karaburun, qe regjistruar me dokumente false 6/1/2016 8 komente Shtypi Blendi Salaj
Duke menduar vetmevet si për 1 qershor 6/1/2016 5 komente admin
Lucinda 6/1/2016 sol-nocturnus
Blushi: E papranueshme mbrojtja e përdhunuesit; Tahiri-Blushit: Ti nuk je më socialist 6/2/2016 71 komente Politikë Blendi Salaj
Korrupsioni në Shqipëri: Perceptime dhe Eksperienca 2015 - 2016 6/2/2016 24 komente Sociale IDRA Blendi Salaj
C'do te thote "Monade" ne shqip? 6/2/2016 22 komente mrroklla
Arroganca e politikanit që mendonte se shqiptarët s’e kuptojnë reformën 6/2/2016 21 komente Shtypi Donald Lu Blendi Salaj
Elvis Rroshi kthehet 6/3/2016 48 komente Politikë Blendi Salaj
Një intrigë e ndyrë e Artur Zhejit me video-politikë në “Opinion” 6/3/2016 44 komente Media, Politikë, Shtypi Mentor Kikia loni
Si u gjet përgjuesi USB në zyrën e Tahirit 6/3/2016 24 komente Politikë Blendi Salaj
Itali: shqiptaret angazhohen ne jeten politike 6/3/2016 18 komente Kryesore torinez
Deputetët parkojnë si të duan 6/3/2016 15 komente Acarim Nervash, Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Muhammad Ali 1942 - 2016 6/4/2016 25 komente Blendi Salaj
Lumen 6/4/2016 sol-nocturnus
Intervista e Edi Ramës për Das Magazin 6/5/2016 72 komente admin
Si mund të jesh i majtë sot? 6/5/2016 21 komente Opinion, Politikë Arlind Qori admin
Para se të bjerë nata 6/5/2016 3 komente sol-nocturnus
Dështon takimi Rama - Basha për Reformën në drejtësi 6/6/2016 84 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Retromania 6/6/2016 31 komente heretik heretik
Nis muaji i ramazanit 6/6/2016 15 komente Bota Blendi Salaj
Shqipëri-Greqi, një shteg për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve 6/6/2016 7 komente Ballkan, Shtypi Blendi Salaj
Flet gruaja e dhunuar nga ish-burri: Pse më rrahu në mes të rrugës 6/7/2016 104 komente Sociale Blendi Salaj
Hillary Clinton siguron kandidaturën demokrate 6/7/2016 40 komente Bota, Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Ish-oficeri i zbulimit shqiptar: UDB hedh valle në politikën shqiptare, nuk është çudi të qendrojë prapa dështimit të konsensusit për reformën 6/7/2016 35 komente Shtypi admin
Pezullohet Drejtori i Policisë Haki Çako: Dyshohet se lejoi përgjime të paligjshme 6/7/2016 22 komente Kryesore admin
Nishani pajton këshilltarë familjarët e njerëzve me influencë 6/7/2016 17 komente loni
Qeveria vë në lojë qytetarët për stadiumin ''Qemal Stafa''. Ditën që e shpalli dëgjesë publike ka bërë miratimin final të projektit 6/7/2016 12 komente Shtypi admin
Shpërthen autobusi i policisë në Stamboll 6/7/2016 5 komente Bota Blendi Salaj
Kurzfilm-Festival në Hamburg 6/7/2016 2 komente Kulturë Karl Marks
Deklaratë e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës (8 qershor 2016) 6/8/2016 200 komente Kryesore, Politikë Blendi Salaj
Elbasan, të shtëna pranë parkut “Rinia”; Çapjat qëllojnë ndaj policisë 6/8/2016 3 komente Shtypi Blendi Salaj
Si mund të bëhem një anëtar i vërtetë i Peshkut pa ujë? 6/9/2016 59 komente bale
Një filxhan kafe 6/9/2016 11 komente Histori bale
Kombëtarja bën stërvitjen e fundit 6/9/2016 4 komente Sport, Euro 2016, Shtypi admin
10 Qershor - Euro 2016 6/10/2016 82 komente Sport, Euro 2016 Blendi Salaj Blendi Salaj
Lamtumirë Qemal Stafa 6/10/2016 60 komente Foto e ditës Blendi Salaj
A do te kete proteste nga populli i thjeshte per te kerkuar reformen ne drejtesi? 6/10/2016 27 komente martin..
A është e drejtë që Televizioni Publik Shqiptar të mos e transmetojë eventin më të madh futbollistik evropian?! 6/10/2016 15 komente Sport, Euro 2016 peshku i kuq
Fillon tani! Shqipëri - Zvicër 6/11/2016 216 komente Sport, Euro 2016 admin
Ku mund të gjej listën e plotë të delegatëve të Vlorës? 6/11/2016 8 komente damastion
“Stina e hijeve” roman nga Vrion Graçi 6/11/2016 4 komente Karl Marks
50 të vrarë, 53 të plagosur në klubin e natës në Orlando 6/12/2016 74 komente Bota Blendi Salaj
25 vjetori i PS dhe një debat mes socialistëve dhe socbiznesmenëve 6/12/2016 26 komente Shtypi, PS Namik Dokle admin
Ndërmjetësimi i vonuar i Ilir Metës 6/12/2016 9 komente Opinion, Politikë Skënder Minxhozi admin
Mjedra T'arta 6/12/2016 6 komente XhaTani
KLD kallëzon penalisht ministrin Tahiri 6/12/2016 3 komente Shtypi admin
Prangoset Elvis Rroshi 6/13/2016 101 komente Politikë, Shtypi peshku i kuq
Historia e patreguar e të rinjve nga Korça që ndihmuan refugjatët sirianë në ‘Idomeni’ 6/13/2016 18 komente Reportazh Dhorjela Çule Blendi Salaj
E vërteta se pse RTSH nuk e transmeton Kampionatin Europian të Futbollit 6/13/2016 16 komente Media, Shtypi Agron Tufa loni
Garanci per vize amerikane 6/13/2016 2 komente lew
Sot “Dita D” e Reformës së Drejtësisë. 6/14/2016 45 komente Pandeli Majko admin
Bashkia akuzon romët për vjedhje të plehrave 6/14/2016 23 komente Shtypi sabi
Gënjeshtra për Rrugën e Arbërit 6/14/2016 22 komente Opinion Faruk Kaba gjembi
Ndryshimet e reja në draftin e Reformës, hetim Presidentit, Kryeministrit që nga ‘91 6/14/2016 14 komente Ligj Blendi Salaj
Pas vrasjes së Ibrahimit, motra dhe vëllai u bashkohen forcave policore 6/14/2016 2 komente Blendi Salaj
De Biasi: Ta limitojmë në maksimum Francën! 6/15/2016 315 komente Sport, Euro 2016 Blendi Salaj
Forbes: Shqipëria bëhet magneti më i ri për Kinën 6/15/2016 19 komente Ekonomi, Shtypi kapo
Rikthim krenarie përmes kombëtares 6/16/2016 91 komente Sport, Euro 2016 Blendi Salaj
Si funksionon truri i të dashuruarve pas librave 6/16/2016 1 komente Shtepia e Librit
Të vlerësuar nëpërmjet futbollit 6/17/2016 77 komente pmusaraj
8 pyetje për “pikën 88” të Komisionit të Venecias… 6/17/2016 48 komente alidemsi
Kinemaja e re e shekullit të 21-të është tek të 20-at, vjen nga India apo Vietnami, gjithë duke kaluar nga Kina 6/18/2016 5 komente Kulturë STALKER STALKER
Rumani-Shqipëri, për qëndrimin më tej ose largimin nga Europiani 6/19/2016 203 komente Sport admin
Shqiptarë (dhe rumunë) në rrugët e Lionit 6/19/2016 26 komente Sport admin
Mënyrat e peshkimit... 6/19/2016 22 komente Introbuy12
J. Falmerajer, "Elementi shqiptar në Greqi" 6/19/2016 11 komente Histori Peter Bartl Qimederr
Histori 6/20/2016 342 komente Sport, Euro 2016 Blendi Salaj
O valle enderrimtare! O ritem aspirant, o hej! 6/20/2016 2 komente Euro 2016 Arben Shala
Përsëri dhunë ndaj fëmijëve 6/21/2016 84 komente Sociale peshku i kuq
Komisioneri për të drejtë informimi urdhëron transparencë për koncesionet 6/21/2016 7 komente Kryesore Gjergj Erebara admin
Ethet e vendeve të treta 6/22/2016 180 komente Euro 2016 Blendi Salaj
Shkëlqim Çela: Si u krijua “Embriologjia” e diktaturës 6/22/2016 26 komente Letërsi Violeta Murati Blendi Salaj
4000 km për kuqezinjtë 6/22/2016 21 komente Kryesore, Euro 2016 Blendi Salaj
Promovohet libri “Embriologji”, i shkrimtarit fitues të çmimit “Kadare”, Shkëlqim Çela 6/22/2016 1 komente Shtepia e Librit
Kombëtarja mbërrin në Shqipëri 6/23/2016 110 komente Blendi Salaj
Kur përktheja “Tre shokët” 27 vjeç 6/23/2016 17 komente Kulturë Robert Shvarc Shtepia e Librit
Mbretëria e Bashkuar voton për Brexit. Cameron dorëhiqet 6/24/2016 407 komente Blendi Salaj
Refleksione Ramazani 6/24/2016 235 komente armir
Shell në Shqipëri, Rama: Mesazh i qartë për investitorët e huaj 6/24/2016 40 komente Ekonomi, Shtypi Blendi Salaj
Anija e marrë peng, zbulohen SMS-të e egjiptianit me pronarin 6/24/2016 23 komente Blendi Salaj
Vendet e Ballkanit përgatiten për referendumin Britanik 6/24/2016 3 komente Ballkan, Shtypi Blendi Salaj
Fitorja e Kombëtares si orgji popullore 6/25/2016 2 komente Kritik
Psikotikë të të gjitha vendeve, bashkohuni! 6/26/2016 21 komente STALKER
Aeroporti i Zaventemit 6/27/2016 201 komente Argëtim Pjer Thomas
Një thirrje për brezin e ri të Shqipërisë 6/27/2016 108 komente Politikë Donald Lu Blendi Salaj
Video: Argjentinë - Kili në 8 minuta 6/27/2016 55 komente Sport, Shtypi Blendi Salaj
Biznesmeni akuzon policinë për dhunë 6/27/2016 43 komente Shtypi admin
Zonja e parë shërben tavolinat në Maine 6/27/2016 32 komente Bota, Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Brexit, projekti kriminal i parisë dhe shtetkombi. 6/27/2016 16 komente Opinion shqiptari i vjeter
Vdes Këmbëmadhi i Egjiptit 6/27/2016 14 komente Blendi Salaj
Brexit: fundi i ëndrrës europiane të Shqipërisë? 6/27/2016 12 komente Opinion, Shtypi Ilmi Rehova Blendi Salaj
Reforma humb një votë 6/27/2016 2 komente Shtypi Blendi Salaj
Islanda mahnit. Gjermania do takojë Italinë 6/28/2016 264 komente Euro 2016 Blendi Salaj Blendi Salaj
Tirana do të ndalojë qeset plastike, Veliaj: Tani e tutje me çanta pazari 6/28/2016 39 komente Ambienti peshku i kuq
Si po tallet Meta me ambasadorët 6/28/2016 10 komente Opinion, Politikë, Shtypi Andi Bushati admin
Spitali Amerikan hedh në gjyq gazetarët që publikuan ankesat e pacientëve të dializës 6/28/2016 9 komente Media, Shëndetësi, Shtypi Gjergj Erebara admin
Horror porno-chic (ose: kush bën poza më të bukura) 6/28/2016 2 komente STALKER
Cilat plazhe dhe restorante na sugjeroni ne Vlore ? 6/29/2016 57 komente Vlonjat
Sulme kamikaze në aeroportin Ataturk 6/29/2016 55 komente Blendi Salaj
Arbreshke e varfer - llafe e vjeter 6/29/2016 43 komente mrroklla
Valbona e bekuar 6/29/2016 15 komente Sociale peshku i kuq
“Highjacking” fushaten e Bernie Sanders 6/30/2016 gjergji