Postimet e muajit Mars 2013

Seksioni Autori Postuar nga
“Më shumë se gjysma e rinisë është gati të lërë vendin" 2/28/2013 205 komente Sociale Monda
Grupi Armiqësor i Torontos 3/1/2013 166 komente Satirë PF
Uellsi: gjuha dhe banorët 3/1/2013 79 komente Kulturë Nicholas Cannon finisterre
Mite, mos u sosçi … 3/1/2013 40 komente Esse Emigrant Anonim
Qeveria jep nënshtetësinë me VKM 3/1/2013 20 komente Ligj, Shtypi admin
Ministria: Qumështi jo i dëmshëm 3/1/2013 17 komente Ekonomi, Shtypi Monda
Dritan Lamaj hetoi vëllezërit Frroku për vrasje në Belgjikë 3/1/2013 16 komente Shtypi Anonim
Brisku i Berberit 3/1/2013 3 komente Letërsi Flurans Ilia desaparacidos
Fyle ia mbështet referendumit 3/2/2013 192 komente Politikë PF
Kronikë e një ngjarje të paralajmëruar 3/2/2013 98 komente Reportazh Bulkthi bulkthi
Tifozë maqedonas janë sulmuesit e mundshëm të nxënësve shqiptarë 3/2/2013 63 komente Ballkan, Shtypi finisterre
Strawberry & cocoa ice cream /Akullore me luleshtrydhe dhe kakao 3/2/2013 40 komente enka
“Centrifuge” (MGM Vegas) 3/2/2013 4 komente Anonim
Mbetje të një lufte që iku 3/2/2013 1 komente Opinion Rexhax rexhax
Si e pini kafen? 3/3/2013 246 komente ketlina
Në kërkim të nji roli politik të qytetarit 3/3/2013 166 komente Opinion Ardian Ndreca finisterre
Rama: Koalicion me çdo forcë që dëshiron rotacionin, asnjë votë s'duhet të shkojë dëm 3/3/2013 84 komente Politikë Beluli
Taksa për blerjet online 3/3/2013 55 komente nenoist
“Harta e arit të zi në Greqi” 3/3/2013 40 komente Ballkan, Shtypi admin
Muaji në Fotografi 3/3/2013 39 komente Art Monda Monda
Rama prezanton Celibashin, ish-kreun e KQZ, si kandidat në Fier 3/3/2013 33 komente Politikë, Shtypi LEFTI
PD-ja, presion administratës duke i kërcënuar me vendin e punës 3/3/2013 11 komente Shtypi Fatjona Mejdini Monda
Agim Llupo, aplikon për pasaportë udhëtimi pas pafajësisë 3/3/2013 9 komente Pa Kategori, Shtypi admin
Përfundon moratoriumi i skafeve, operatorët turistikë: Më shumë mundësi 3/3/2013 7 komente Ekonomi, Shtypi Pjer Thomas
Udhët e pagjetshme të dhurimeve 3/3/2013 Letërsi Ardian-Christian Kyçyku Monda
Homoseksualët: Duam të bëhemi prindër, cila parti do të na mbështesë ? 3/4/2013 366 komente Sociale, Shtypi LEFTI
Ekspozitë: Simbolet e një kryeqyteti në kohë 3/4/2013 169 komente Përrallë nga e kaluara Ben Andoni Monda
Sa kushtojnë vijat zebër? 3/4/2013 62 komente Alidea
Referendumi kundër plehrave fiton në Gjykatën Kushtetuese 3/4/2013 32 komente Mjedisi, Shtypi Gjergj Erebara Monda
Çfarë dokumentash, shkresa, duhen për t'u pajisur me kartë identiteti? 3/4/2013 25 komente kuazimondo
3 Mars 1997, Berisha u vetëshpall President 3/3/2013 10 komente Histori, Shtypi Perparim Halili Janina
Më mirë ta qep se të them budallallëqe... 3/4/2013 admin
FRD prezanton programin dhe sloganin: Topi: Berisha e Rama e kanë futur vendin në kaos 3/5/2013 57 komente Politikë, Shtypi admin
Shqipëria tjetër: Në vendin ku koha ka ngrirë 3/5/2013 56 komente Reportazh, Video Marin Mema admin
E keqja e heronjve të gjallë 3/5/2013 13 komente Opinion Rexhax rexhax
Një pranverë vatikanase? 3/5/2013 11 komente Esse Hans Kung Shvejk
Një memorial me dashuri kundër diktaturës 3/5/2013 7 komente Reportazh, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Si po shkon "Gjenerata 18 plus" drejt 23 qershorit 3/5/2013 6 komente Shtypi, Zgjedhje Gladiola Bendaj admin
Jesu krishti 40 vjeç / Rrugetimi i meshires 3/5/2013 desaparacidos
Vdiq Hugo Chavez 3/5/2013 292 komente Bota admin
Shqiptarët duhet të paguajnë rryshfet në spitale me kushte të tmerrshme 3/6/2013 280 komente Shëndetësi admin
Ndahet nga jeta Roland Trebicka 3/6/2013 76 komente galile
‘Tina’ e ‘Rambo’, qeveria nxjerr në shitje edhe qentë e policisë 3/6/2013 59 komente Pa Kategori, Shtypi admin
Shhhhhht, ka filluar ... 3/6/2013 36 komente Beluli
Arvizu bashkëbisedim me qytetarët ditën e enjte nëpërmjet “Facebook” 3/6/2013 21 komente Internet, Shtypi Monda
Bankierë të mirë, bankierë të këqinj 3/6/2013 8 komente Ekonomi Klaus Jensen, Elert Ajazaj finisterre
Shkrimtarët që pikturojnë 3/6/2013 3 komente Esse Italo Calvino wasabi
Mijëvjeçari i tretë i janarit 3/6/2013 3 komente Letërsi Jeton Fieri Jeton Fieri
Në Berlin, s’jam më e huaj 3/6/2013 3 komente Shtepia e Librit
Fytyra, barku dhe shkolla e të çarmatosurve 3/6/2013 1 komente admin
Cinizmi dhe Dorezimi 2 miqte e ngushte te pushtetit 3/6/2013 Opinion Gerti Decolli Gerti Decolli
“Lasgushi ky është, si të duan” ! 3/7/2013 164 komente Kulturë Ani Jaupaj finisterre
Spiropali, Bazhdari, Shqiptarja 3/7/2013 42 komente Opinion, Shtypi Edison Ypi LEFTI
Manuali i protestuesit sipas Gjergj Erebarës 3/6/2013 35 komente Sociale Gjergj Erebara tropizma
KADARE, kandidat i çmimit britanik 3/7/2013 19 komente Shtepia e Librit
Kadare, për të dytën herë kandidat i çmimit britanik The Independent 3/7/2013 19 komente Letërsi, Shtypi finisterre
Lamtumirë Artist! 3/7/2013 14 komente Kryesore YD XYZ
Daçiq: Ështe gënjyer kur është thënë se Kosova është Serbi 3/7/2013 11 komente Kosova, Shtypi admin
Kapërcimi i ylberit frazeologjik 3/7/2013 4 komente Esse Arian Leka wasabi
Të lexuarit 3/7/2013 1 komente Esse W. H. Auden Monda
8 Mars. Dita Ndërkombëtare e Gruas 3/8/2013 294 komente Kryesore Blendi Salaj
Skamja e Ambasadës Shqiptare në ShBA 3/8/2013 223 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Intervistë: Topi mbi trajektoren elektorale të FRD, përgjimet nga shërbimet sekrete etj 3/8/2013 157 komente Politikë, Shtypi Monda
8 Mars i trishtë në Tiranë! 3/8/2013 56 komente Alidea
Gërdeci përballë Edi Ramës 3/8/2013 55 komente Opinion, Shtypi Arban Hasani Patek Philipe
Video: "I need a hero" 3/8/2013 30 komente Pa Kategori, Shtypi redfish
Rotacion me votë shprese apo me votë proteste? 3/8/2013 27 komente Opinion, Shtypi Eduart Zaloshnja alidemsi
Femrat në Ballkan në skenën e politikës 3/8/2013 17 komente Ballkan, Shtypi Albana Isufi Monda
Do bëjmë një protestë? Kush është gati ? 3/8/2013 12 komente nenoist
Greqishtja dhe gjuha maqedonase, gjuhë zyrtare në KQZ 3/8/2013 10 komente Shtypi, Zgjedhje altin78
Si të kesh të ftuar interesant e të flasësh për gjëra të tjera 3/8/2013 8 komente desaparacidos
Gjykata Kushtetuese rrëzon kërkesën e PS për ndarjen e mandateve 3/8/2013 3 komente Shtypi, Zgjedhje Gjergji_N
Fenomenologjia e optimizimit të kushtëzuar 3/8/2013 admin
Oburra gra, erdhi 8 marsi... 3/8/2013 admin
Si të publikosh një shkrim tek Peshku pa Ujë 3/8/2013 admin
Pse Janullatos flet në emër të Shqipërisë? 3/9/2013 431 komente Feja Kastriotii
Ndryshon ligji i emigracionit në Kanada për vizat dhe bashkimet familjare për shqiptarët 3/9/2013 352 komente Acarim Nervash Elba
Kush nuk duket në këtë shesh? 3/9/2013 219 komente Kryesore Blendi Salaj Blendi Salaj
Nënë Tereza “e gozhduar” 3/9/2013 126 komente Personazh finisterre
Ali Pasha, lideri i banditëve 3/9/2013 62 komente Histori, Shtypi Fatmira Nikolli Altin
Mediat në Evropën Lindore: Vështirësi me korrupsionin 3/9/2013 10 komente Media Ana Bogavac, Valmira Dobraj admin
Kur do jetë Peshku pa ujë si "app" në Android / iOS ? 3/8/2013 7 komente Gaz.B
Ora e avullit 3/9/2013 4 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Dhe sekreti është… indiferenca 3/9/2013 admin
Dhe sekreti është… indiferenca 3/9/2013 admin
Cuba futbolli 3/10/2013 300 komente Sport Monda
Debati i pamundur Berisha - Rama 3/10/2013 134 komente Kryesore Aleksandra Bogdani LEFTI
Vetëvritet arkitekti Agron Jano 3/10/2013 92 komente Shtypi Kastriotii
Jetimët që Shqipëria nuk i mbron dot 3/10/2013 14 komente Sociale, Shtypi Vladimir Karaj, Leonard Bakillari Monda
Skicë me dritare dhe perde pak të hapur që atij i shkakton pagjumësi akute 3/10/2013 9 komente Letërsi Emigrant Anonim
Libra të rinj interesantë të autorëve shqiptarë? 3/10/2013 8 komente Anonim
Azem Hajdari sot do të ishte 50 vjeç 3/11/2013 299 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Selami: Nder të kandidoj për Partinë Demokratike 3/11/2013 159 komente Intervistë, Shtypi Arben Xhixho LEFTI
14 vjeç dhëndër, 16 vjeç votues 3/11/2013 87 komente 24 karat Monda
Robëria shpirtërore e kujtimeve komuniste 3/11/2013 39 komente Opinion Ardian Ndreca pmusaraj
Evolucioni i internetit "Made in China" 3/11/2013 17 komente Internet, Shtypi UnjamNJESH
Problemi është transparent 3/11/2013 14 komente 24 karat, Shtypi xhibi
Ndahet nga jeta legjenda e boksit shqiptar Ali Kastrati 3/11/2013 10 komente Shtypi alidemsi
Nën tymin e yjeve 3/11/2013 6 komente Letërsi Sherif Bali xhibi
Nobelistët, kujtime nga Shqipëria 3/11/2013 2 komente Intervistë Flutura Açka wasabi
Filmi që duhet të shikoni: Our Idiot Brother 3/11/2013 desaparacidos
Shpirti i teatrove të vjetër 3/11/2013 XYZ
Jordan chaussures sont désormais commercialisés par la Jordanie marque 3/11/2013 Mandy
Kush do bëhet Papë? 3/12/2013 436 komente admin
Pa çensurë - 47 3/12/2013 307 komente Anonim
Ahmadinexhadi në telashe për një foto 3/12/2013 192 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Champions League: Barcelona 4 - 0 Milan 3/12/2013 182 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
New York Times: ‘Saimir Pirgu, tenori nga ana e errët e Hënës’ 3/12/2013 100 komente Kulturë Matthew Gurewitsch finisterre
Lëvizja e Grillos dhe ne 3/12/2013 91 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Shqipëria Tjetër: Shkollat e shekullit të shkuar. Arsimi në gërmadha, haure e kasolle 3/12/2013 68 komente Arsim Marin Mema kuazimondo
Mesazhi i mikut 3/12/2013 61 komente desaparacidos
Slavoj Žižek: Një zemër më e madhe se vetë jeta 3/12/2013 47 komente Opinion, Shtypi Slavoj Žižek STALKER
Përkujtojmë sot përvjetorin e vdekjes së Martin Camajt 3/12/2013 18 komente Personazh, Shtypi village-bey
Lëng argjendi 3/11/2013 11 komente Letërsi Rudi Erebara Anonim
Shi shi 3/12/2013 1 komente admin
Kompleksi Memorial Ibrahim Rugova nxit reagimin e veteranëve të LANÇ-së 3/12/2013 1 komente Kosova, Shtypi Petrit Collaku village-bey
Jepet me qera 3/12/2013 admin
Pak muzikë shqiptare ... si thoni? 3/13/2013 487 komente maxinquaye
Moro: Franca e alarmuar për rritjen e azilkërkuesve shqiptarë 3/13/2013 123 komente Sociale, Shtypi Spartak Koka admin
Çfarë mund të mësojmë nga Karl Marksi sot? 3/13/2013 120 komente Intervistë, Shtypi Niko Fischer, Pandeli Pani Monda
Çfarë është për ju një artist? 3/13/2013 63 komente Av
Kush ka bërë këto shprehje të ketë qenë burrë apo grua vallë? 3/13/2013 50 komente galile
Nga historia artizanale tek monohistoria 3/13/2013 22 komente Opinion, Shtypi Doan Dani Shvejk
Kur fle Këshilli Kombëtar i Radio Televizionit? 3/13/2013 20 komente Sociale Helidon Tahiraj Monda
Raimonda Moisiu, një princeshë e poezisë moderne 3/13/2013 15 komente Acarim Nervash, Shtypi a priori
Përralla e radhës rreth referendumit të plehrave 3/13/2013 9 komente Opinion, Shtypi Blendi Kajsiu admin
Efektet e kursit të dinarit dhe të inflacionit në Serbi në atë të Kosovës 3/13/2013 7 komente Adangeanaeplykoh
Nga Historia e Letërsisë te Historia Letrare 3/13/2013 1 komente Esse Gazmend Krasniqi Shtepia e Librit
Efektet e kursit të dinarit dhe të inflacionit në Serbi në atë të Kosovës 3/13/2013 Adangeanaeplykoh
Historia e Ditës se Verës, nga Çermenika deri në Elbasan 3/14/2013 240 komente Reportazh Elba
Shqipëria në vend të parë për borxhin publik 3/14/2013 179 komente Ekonomi Ani Ruci PF
Shumica e ka gabim... 3/14/2013 78 komente Sociale Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
“Marina Abramoviç më bën të qaj” 3/14/2013 46 komente Art, Shtypi finisterre
Diplomacia dhe lobizmi në Uashington 3/14/2013 14 komente Politikë, Shtypi Ardita Simiçia xhibi
NPSS? 3/14/2013 6 komente Alidea
Të jetosh me 300 mijë lekë! 3/15/2013 316 komente Sociale human Edona
Femrat, seks i shpërfillur? 3/15/2013 190 komente spiritus
Cila duhet të jetë strategjia e opozitës? 3/15/2013 141 komente xhibi
Toy Stories: fëmijë nga e gjithë bota me lodrat më të shtrenjta 3/15/2013 116 komente pmusaraj
Rikthehen përmbytjet 3/15/2013 54 komente Blendi Salaj
5 vjet nga shpërthimi i Gërdecit 3/15/2013 43 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Sot është Dita Botërore e Gjumit 3/15/2013 31 komente Shëndetësi, Shtypi Silvia Soligon olsi
90 milionë USD. Paratë e 4 HEC-eve, për borxhet e rrugëve 3/15/2013 9 komente Ekonomi, Shtypi Nertila Maho admin
Debat-ikas 3/15/2013 7 komente Politikë, Shtypi xhibi
Në vend të përshëndetjes 3/15/2013 5 komente Letërsi Azem SHkreli village-bey
Ai, ajo, ata, ato japin dekorata 3/15/2013 4 komente Pa Kategori, Shtypi Fejzi Braushi Monda
Të gjithë jetojnë në rrugë 3/15/2013 3 komente pmusaraj
Ani Wilms dhe çmimi “Chamisso” 3/15/2013 Kulturë Sadik Bejko Anonim
Të të puthin forcërisht a-la-frënga nuk është më e barabartë me përdhunimin 3/16/2013 78 komente Ligj, Shtypi R. M.
Në Bulqizë : Lista e deputetëve, revoltë kundër Ramës 3/16/2013 46 komente Acarim Nervash Aristir Lumezi LEFTI
Yjet e rinj të Bllokut 3/16/2013 35 komente Sociale Arnold Grabocka Edona
A ka mundësi që të na hapni pak horizont? 3/16/2013 17 komente alidemsi
Kultura e kafesë në Perandorinë Osmane dhe më gjerë 3/16/2013 16 komente Argëtim, Shtypi Roald Hysa village-bey
Papa dhe hija e gjatë e diktaturës 3/16/2013 14 komente Feja, Shtypi Marc Koch, Bahri Cani village-bey
Fall me kafe nate 3/16/2013 3 komente Letërsi ArB eLo Anonim
2pigeons 3/16/2013 3 komente desaparacidos
Po Bruku ç’ka më shumë?! 3/16/2013 admin
Po Bruku ç’ka më shumë?! 3/16/2013 admin
45 vjecari me precedent pedofilie thotë se ka vrarë fëmijën e zhdukur në Nëntor 3/17/2013 503 komente Kryesore Blendi Salaj
No comment 3/17/2013 469 komente Anonim
tralala-ja që po dëgjon - 29 3/16/2013 323 komente olsi
Greqi, vazhdon pengmarrja e Alket Rizait 3/17/2013 233 komente Shtypi admin
Shqipëria strehon 210 muxhahedinë 3/17/2013 146 komente Pa Kategori Monda
Të gjykosh njerëzit ... 3/17/2013 36 komente Elba
Ah! Kjo festa e 8 marsit ... në Tiranë! 3/17/2013 28 komente Foto e ditës, Shtypi grava
Rreth artikulimit publik të Kryeministrit 3/17/2013 27 komente Opinion, Shtypi Skënder Minxhozi alidemsi
Guajana njeh pavarësinë e Kosovës 3/17/2013 25 komente Kosova, Shtypi Monda
900 mijë euro për të fituar 900 milionë! 3/17/2013 21 komente Ekonomi, Shtypi ARD KOLA Beluli
Parja Kuqe ... zi 3/17/2013 14 komente 24 karat, Politikë, Shtypi xhibi
Etyd me telefon 3/17/2013 11 komente Anonim
Pesë problemet e bankave 3/17/2013 4 komente Ekonomi, Shtypi Seyhan Pencabligil Pjer Thomas
Shteti: Të mbyllet Top Channel! 3/18/2013 278 komente Media, Shtypi admin
Europa dhe Qipro bien dakord të krefin qipriotët 3/18/2013 114 komente 24 karat, Bota pmusaraj
Jeta në azil 3/18/2013 111 komente Sociale, Shtypi Beluli
20 Mars, 2003 - 20 Mars, 2013: Një dekadë lufte në Irak 3/18/2013 47 komente Foto e ditës Monda
Pesë festat më të mëdha në Historinë e Artit 3/18/2013 40 komente Art Monda
Ka ndonje regjizor të ri për bashkëpunim 3/18/2013 21 komente nenoist
Vargas Llosa vs Lipovetsky: Quo Vadis kulturë?! 3/18/2013 19 komente Kulturë Mario Vargas Llosa, Gilles Lipovetsky Monda
Kavanozi me topat e golfit dhe Jeta 3/18/2013 8 komente Përkthim, Shtypi Fitim Nuhiu FitimN
Traktati i OKB-së për tregëtinë e armëve, dhe një ligj në Shqipëri 3/18/2013 3 komente Ligj Monda
Totozani për ngjarjet në Kavajë: Policia, dhunë në shkelje të ligjit 3/18/2013 2 komente Ligj, Shtypi admin
Ç’mendim ka Minotauri për poezinë 3/18/2013 Letërsi Miroslav Holub Monda
Drama "Edipi Mbret" nuk na tha të vjetrën, por na mësoi një hile të re... 3/18/2013 admin
Sot në ora 11:00, përpara Presidencës. Në 17:30 tek KLD 3/19/2013 312 komente Njoftime Blendi Salaj
Berisha: Takimi me Atin e Shenjtë, si një bekim hyjnor për fitoren e 23 qershorit 3/19/2013 170 komente 24 karat, Shtypi LEFTI
Ju vjen keq nëse s'votoj? 3/19/2013 64 komente Arturo
Vetëvendosja dhe Aleanca Kuq e Zi; dy gjëra krejt të ndryshme 3/19/2013 52 komente Opinion, Shtypi Klejdi Këlliçi xhibi
Ne nuk zgjedhim, ne votojmë të zgjedhurit e kryetarëve 3/19/2013 21 komente Opinion, Shtypi Mentor Kikia xhibi
"Acajou" ose "Mahogany" në anglisht si përkthehet në shqip? 3/19/2013 15 komente peshkarexhe
Libri shqip ngjall interes në Panairin e Leipzigut 3/19/2013 6 komente Kulturë, Shtypi Jeta Hamzallari Anonim
Edukata qytetare per klasen e X: rocku është pornografi, dhunë, është kriminale… 3/19/2013 5 komente desaparacidos
Shqiptare lulishtesh 3/20/2013 451 komente Sociale Arnold Grabocka ArnoldGrabocka
Gjeni katunarin/en në këtë foto 3/20/2013 308 komente Foto e ditës, Shtypi PF
Poetët, ah poetët ... 3/20/2013 64 komente Personazh, Shtypi Anonim
S'duhen ushqyer eksitimet popullore 3/20/2013 45 komente pmusaraj
Kosova s'njeh diplomat e Universiteteve private shqiptare 3/20/2013 12 komente Arsim, Kosova, Shtypi pmusaraj
Zgjedhjet dhe e keqja më e vogël 3/20/2013 8 komente Opinion, Shtypi Shinasi Rama kapo
Poezia ka sot festë 3/21/2013 209 komente prizrenzaranika
Anullohen qindra fluturime të Lufthansës 3/21/2013 199 komente Bota, Shtypi Angjelina Verbica finisterre
Delijorgji hedh pas krahëve “Gërdecin”, del nga burgu 3/21/2013 143 komente Ligj Monda
Naço: LSI jo koalicionit me kushte 3/21/2013 89 komente Shtypi BalkanWeb Online altin78
Rilindje me klientë të vjetër? 3/21/2013 45 komente Opinion, Shtypi Andi Bushati I_Pakapshem
A do e lërë Obama shtypjen e palestinezëve të vazhdojë? 3/21/2013 35 komente Bota, Shtypi RASHID KHALIDI Shvejk
Shqipëria apolitike 3/21/2013 22 komente Opinion, Shtypi Leart Kola Monda
Bikini forever ! 3/21/2013 21 komente STALKER
The History Teacher 3/21/2013 5 komente Letërsi Lulian Kodra desaparacidos
Fjalia vdes me t’u ndërtuar. Fjalët mbijetojnë 3/21/2013 2 komente Letërsi Edmond Jabès wasabi
100 vjeçarët ftohen të votojnë 3/21/2013 2 komente Shtypi, Zgjedhje Lorenc Vangjeli admin
Aleksandër Kondo Vdekja misterioze e shtangistit kampion që u arratis nga regjimi komunist 3/21/2013 Intervistë Beqir Meta village-bey
Norvegji 0 - 1 Shqipëri 3/22/2013 271 komente Sport Blendi Salaj Blendi Salaj
Pyetje dhe shqetësime të një 16 - vjeçareje 3/22/2013 127 komente Sociale Valbona Bezati valbona bezati
. 3/22/2013 31 komente Letërsi Urlando Furioso Urlando Furioso
Gazeta Express në Kosovë mbyll versionin print 3/22/2013 6 komente Shtypi admin
Evazioni verbal në realitetin mediatik shqiptar 3/22/2013 3 komente Opinion, Shtypi Gilman Bakalli Shvejk
Statuja 3/22/2013 2 komente Anonim
Emri im është … Shkodran, Vlora e Butrint 3/23/2013 152 komente Kulturë Monda
Iluzioni i vullnetit të lirë 3/23/2013 136 komente Eksperiment Petrit Augustini Monda
Baked salmon with veggies / Salmon i pjekur me perime 3/23/2013 107 komente enka
Duke lexuar Nasip Naçon 3/23/2013 42 komente Acarim Nervash alidemsi alidemsi
Në 2012-n u vodh 215 milionë euro energji 3/23/2013 38 komente Ekonomi, Shtypi ARD KOLA admin
Thirrje historike për paqe mes Turqisë dhe kurdëve 3/23/2013 36 komente Bota, Shtypi Ayhan Simsek, Amarildo Topi Monda
Raporti në KQZ : Emrat e donatorëve që financuan PS në 2012 3/23/2013 17 komente Politikë, Shtypi, PS Fation Binjaku LEFTY
Të gjithë fitues? 3/23/2013 13 komente Politikë, Shtypi, Zgjedhje xhibi
Do rikthehemi së shpejti! 3/23/2013 1 komente Shtepia e Librit
Verërat shqiptare: Një kulturë e re që po lulëzon 3/24/2013 215 komente Mos Humbisni Daniela Meçaj finisterre
Vizualizimi erotik i të miturve: paradhoma e pedofilisë 3/24/2013 205 komente Opinion Roni Anonim
Filmi me seks e seksi me karar 3/24/2013 131 komente Shtypi xhibi
Përgjigje për vajzën me emrin S.. 3/24/2013 95 komente Alidea
Vendosni diçiturën - 132 3/24/2013 50 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Sociopati 3/24/2013 31 komente Opinion, Shtypi Naser Aliu galile
Vendosni diçiturën - 131 3/23/2013 26 komente Diçitura xhibi
O sa mirë me qënë Berishë 3/23/2013 23 komente Shtypi xhibi
Kundër Makinerisë! 3/24/2013 21 komente Politikë Arnold Grabocka ArnoldGrabocka
“I want to kill you” 3/24/2013 3 komente STALKER
Petro-Sekularizmi! 3/24/2013 1 komente Opinion, Shtypi Arber Fetiu Shvejk
Katër raste kundër një Princi të Kaltër (ose aty rrotull) 3/24/2013 admin
Katër raste kundër një Princi të Kaltër (ose aty rrotull) 3/24/2013 admin
Policia arreston babain e deputetit socialist Saimir Tahirit për kontrabandë ilaçesh 3/25/2013 596 komente Shtypi xhaelga
Baba i mirë, baba i keq 3/25/2013 109 komente Opinion Arnold Grabocka ArnoldGrabocka
Ekzili i posaçëm i Saint-John Perse. Poeti nobelist francez botohet i zgjedhur në përkthimin e Alket Çanit 3/25/2013 7 komente Esse Idlir Azizi admin
Rrugë e gjatë larg dënimit me vdekje 3/25/2013 3 komente Ligj, Opinion, Shtypi Yllka Lamçe wasabi
Gjeniu i asfiksuar nga miti mbi kalë! 3/25/2013 2 komente desaparacidos
Demokraci pa popull 3/25/2013 1 komente alisat
Taksat nuk do të ulen; nuk duhet të ulen 3/25/2013 1 komente admin
47% nuk u besojnë partive 3/26/2013 211 komente Shtypi, Zgjedhje Bledar Morina
Postbllok 3/26/2013 166 komente Kryesore Blendi Salaj Blendi Salaj
Jashtëtokësorët janë afër nesh 3/26/2013 153 komente Shkencë oscar pistorius
Zogaj : Çështjet që më ndajnë me Ramën, në PD mund të rikthehem si njeri i lirë 3/26/2013 115 komente Intervistë, Shtypi Aristir Lumezi Inter
Postbllok kundër viktimave në emër të viktimave 3/26/2013 107 komente Shtypi xhibi
"Po këto ç'janë?", një iniciativë qytetare 3/25/2013 91 komente Ambienti Uniteti Mendo Pozitiv
Shqiptarët, një popull i mjerë, 37 për qind e familjeve, më pak se 10 mijë lekë në muaj 3/26/2013 83 komente Sociale Monda
Italianët dhe spanjollët më të kamur se gjermanët? 3/25/2013 39 komente Bota, Shtypi Stephanie Höppner / Eliana Xhani finisterre
Kur Ben Affleck detyrohet te lexoje Heidegger-in 3/26/2013 35 komente STALKER
Faktori përcaktues i zgjedhjeve 2013 3/26/2013 34 komente xhibi
Kthimi 3/26/2013 15 komente Anonim
Fitore historike, pas 70 vitesh shqiptarët marrin Kërçovën 3/26/2013 14 komente Ballkan, Shtypi boisa
Gjuhën letrare, po e bëjnë një shqipe vulgare 3/26/2013 13 komente Gjuhësi Shpëtim Çuçka alidemsi
No country for little kids 3/26/2013 admin
Intelektualët, peticion kundër rishikimit të historisë nga autoritetet turke 3/27/2013 388 komente Speciale finisterre
Ngjela: Rama duhet të delegojë pushtet që të jetë i suksesshëm 3/27/2013 230 komente Politikë Ylli Pata Blendi Salaj
Media absurde dhe gjithollogët e gjithëkudondodhur 3/27/2013 134 komente Acarim Nervash a priori
Ka pasur luftë Shqipëri-Serbi? 3/26/2013 54 komente Deion
Përse jemi kaq të politizuar xhanëm? 3/27/2013 46 komente alidemsi
Si të shikojmë videot e YouTube (Vimeo) pa ndalesa 3/27/2013 28 komente eklipsi
Si të shikojmë videot e YouTube (Vimeo) pa ndalesa 3/27/2013 eklipsi
Pavarësia për skrap 3/28/2013 76 komente Shtypi admin
88 parti 3/28/2013 35 komente Politikë, Shtypi, Zgjedhje Aranita Brahaj xhibi
Pse e shkatërruan industrinë minerare 3/28/2013 35 komente Intervistë Arqile Teta Monda
Publikohet harta e re zyrtare e pronave, çmimet në Tiranë dhe në gjithë qytetet 3/28/2013 10 komente Ekonomi, Shtypi Nertila Maho admin
Vrasja me silenciator 3/28/2013 6 komente Esse Arian Leka Monda
“5 Broken Cameras” - film dokumentar palestinez me regji te Emad BURNAT et Guy DAVIDI 3/28/2013 3 komente STALKER
Guri i zhvendosur 3/28/2013 Letërsi Nikola Madzirov Monda
Pa çensurë - 48 3/29/2013 391 komente Anonim
Elhaida Dani shastis në The Voice of Italy 3/29/2013 263 komente Muzikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Nga buron ekstremizmi i Kreshnik Spahiut ? 3/29/2013 146 komente LEFTI
Rruga Lidhja e Prizrenit, Tiranë 3/29/2013 50 komente Video Blendi Salaj
Harresa, një veçori e kësaj epoke 3/29/2013 46 komente Shëndetësi, Shtypi Fitim Nuhiu FitimN
Rreh pedagogen për notën ngelëse që i vuri të motrës 3/29/2013 28 komente Pa Kategori nyje
Maqedoni: Zgjedhjet, 'votohen' Batman, Skënderbeu e Çak Norris 3/29/2013 6 komente Ballkan, Shtypi altin78
QIPRO? 3/29/2013 2 komente admin
Fjala më e bukur? 3/30/2013 463 komente Gjuhësi e paditur Monda
Çfarë po ndodh me fenë e paqes në Shqipëri? 3/30/2013 176 komente Anonim
Kthim në Kopshtin Zoologjik 3/30/2013 82 komente Anushka Anushka
Durrës, kroçera shpëton 2 peshkatarët 3/30/2013 50 komente Foto e ditës xhaelga
Të gjithë të braktisin një ditë ... 3/30/2013 42 komente Letërsi xhatani XhaTani
Figura Lichtenberg 3/30/2013 31 komente Foto e ditës enka
Shteti sot më keq se nën nazistët? 3/30/2013 11 komente Opinion, Shtypi Mentor Kikia xhibi
Dreamless 3/30/2013 10 komente Letërsi Lulian Kodra desaparacidos
Burrat, rregulla përdorimi 3/30/2013 1 komente admin
Burrat, rregulla përdorimi 3/30/2013 admin
Kreshnik Spahiu sulmohet me gurë e vezë 3/31/2013 249 komente Politikë, Shtypi Kastriotii
E Diela e Pashkës 3/31/2013 110 komente Blendi Salaj
Rrëmben fëmijën për qëllime trafikimi 3/31/2013 11 komente Sociale, Shtypi Monda
Brukseli dhe multifytyrat e ndarjes etnike në Kosovë 3/31/2013 1 komente admin
Ke inat ti, ke...?! 3/31/2013 1 komente admin