Postimet e muajit Shkurt 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Bashkurti: Ramiz Alia nga shkolla e KGB, Sali Berisha një hipokrit 2/1/2013 238 komente Intervistë admin
Google Maps hedh sytë mbi Korenë e veriut 2/1/2013 169 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
"Cherchez la femme" - 1 milion lekë 2/1/2013 70 komente Politikë Monda
Të hash nga ujku 2/1/2013 65 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Armë e fishekë në dyqane ushqimore 2/1/2013 31 komente Video admin
Si hapet një shtëpi botuese? 2/1/2013 16 komente banago
Një vetëbesim i ri i shqiptarëve në Ballkan 2/1/2013 16 komente Opinion Oliver Jens Schmitt Shvejk
Dy fjalë për profilin enigmatik të Filan Fistekut 2/1/2013 11 komente Personazh village-bey village-bey
Tretja e gurëve 2/1/2013 4 komente Letërsi Ed Martini Ed Martini
Poezi moderne e të rinjve grekë 2/1/2013 3 komente Përkthim Miri Dhrami mdhrami
Si u errësua kaq shumë ari 2/1/2013 Letërsi Peter von Matt Monda
Broccoli & Cauliflower Balls/ Qofte me brokoli dhe lulelaker 2/2/2013 55 komente enka
Perlati 2/2/2013 41 komente Anonim
Luftë frontale me krimin 2/2/2013 25 komente admin
Grupi mediatik i Ramës në krye të listave për deputetë 2/2/2013 13 komente LEFTI
A u privatizua/shit Albpetroli? 2/2/2013 10 komente kuazimondo
Misteri i shitjes së HEC-eve 2/2/2013 5 komente Ekonomi admin
Kur lidershipi stagnon 2/2/2013 2 komente admin
Këtë herë më quajnë Emi 2/2/2013 2 komente desaparacidos
Libra të rinj: Një libër që kundërshton retorikën greke mbi popullsinë etnike maqedonase 2/2/2013 1 komente Shtepia e Librit
Vargje 2/2/2013 1 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Epo ja që nuk m'u durua më... 2/2/2013 admin
Periudhës së artë të kuçkave nuk i ardhka fundi kurrë... 2/2/2013 admin
Tatimet: “City Park” falimentoi 2/3/2013 178 komente Ekonomi Monda
Një parashikim i mundshëm për të majtën në zgjedhjet e Qershorit 2/3/2013 107 komente Politikë Gjergji_N Gjergji_N
Berisha: Albanofobia kërcënim për rajonin, nuk mund të klonohen 5 kombe shqiptare 2/3/2013 94 komente Shtypi xhaelga
Parku i ish-Fushës së Aviacionit: Aty ku njerëzit hanë dhe shatërvanin 2/3/2013 53 komente Ambienti Dorina Bilbili Monda
Nga Media në Politikë 2/4/2013 333 komente Media, Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
tralala-ja që po dëgjon - 27 2/4/2013 299 komente olsi
Pallatet me kate të larta, zonat ku do të ndërtojë plani 2/4/2013 216 komente Ambienti Lorena Mixha alidemsi
Mbi mundësinë e organizimit të "primaries" 2/4/2013 90 komente Zgjedhje Monda
Topalli: Vetëm Sali Berisha mund të lëvizë malet 2/4/2013 63 komente 24 karat Anonim
Bishti i synit mbetet bisht syni 2/4/2013 48 komente Monda
Super B(r)o-wl 2013 2/3/2013 43 komente Monda
Vetedija e gjalle e vdekjes. Interviste me poetin Krenar Zejno 2/4/2013 14 komente Klubi i librit vetevendosje
Padia në Gjykatë, Leka Zogu kërkon pronësinë e Pallatit të Brigadave 2/5/2013 186 komente Shtypi admin
Më lexo në ebook 2/5/2013 153 komente Kulturë Renato Kalemi finisterre
Ndryshim i kursit të politikës së jashtme turke? 2/5/2013 60 komente Bota Mimoza Kelmendi Monda
Shqipëria ime, në përgjigje të flamujve që refuzojnë të ulen… 2/5/2013 39 komente Opinion Ervin Qafmolla Alexobodin
Çfarë do mendojë e ardhmja për ne? 2/5/2013 26 komente eklipsi
Maxhoranca miraton ligjin për armët. PS, kundër 2/5/2013 19 komente Ligj admin
Shkrimtarët: Të prirë nga vetëvrasja? 2/5/2013 15 komente Shtepia e Librit
Ç’është një ‘qelbësirë’ ?? 2/5/2013 5 komente STALKER
Trhank Spirobeg: Esse për edukimin 2/5/2013 2 komente Esse Faik Konica Monda
Italo Calvino: perché scrivo 2/5/2013 desaparacidos
Martesa e shqiptarëve me të huaj? Si funksionon ? 2/6/2013 461 komente Elba
Noli i shkruan Zogut: Më duhen para 2/6/2013 175 komente Shtypi machitewa
Pse nuk më punon kondicioneri? 2/6/2013 63 komente Tatjana
Lajmet Skiç - 6 Shkurt 2013 2/6/2013 23 komente Satirë Blendi Salaj Blendi Salaj
Mirësevini në "Rrumpall-land" 2/6/2013 16 komente Acarim Nervash galile
Në mundsh 2/6/2013 6 komente Letërsi Rudiart Kipling Shvejk
Operacion radikal në sistemin shëndetësor 2/6/2013 5 komente admin
pothuaj serenatë 2/6/2013 4 komente Fiqiri
Dhe zjarri ndahet – Marco Zavagli 2/6/2013 2 komente Përkthim Parid Teferiçi wasabi
Kur “përballja nacionaliste” krijohet nga hiçi 2/6/2013 1 komente admin
Dy figurat e PDK – së 2/6/2013 admin
Të shkruaj a të mos shkruaj... 2/6/2013 admin
Znj. Jacobson, edhe ne e kemi një ëndërr 2/6/2013 admin
4 të vrarë, asnjë vrasës 2/7/2013 339 komente Ligj Blendi Salaj Blendi Salaj
Mesila Doda merr 1 100 000 lekë për kurim 2/7/2013 206 komente Pa Kategori Tamara
Kur flet drejtësia 2/7/2013 184 komente Opinion Ardian Vehbiu I_Pakapshem
Gjyqi i 21 janarit s’ka nisur ende 2/7/2013 177 komente admin
Bajlozi i Integrimit 2/7/2013 52 komente 24 karat LEFTI
Kafe-cigare 2/7/2013 29 komente tropizma
Ku mund të shikojmë TV Klan live online? 2/6/2013 12 komente denibee
Gloris Lilellari: Vajza që këndon serenata 2/7/2013 10 komente desaparacidos
Testamentet e tradhtuara 2/7/2013 9 komente Klubi i librit Ben Andoni Shvejk
Deformimi i mendjes dhe ai i shtetit 2/7/2013 3 komente Opinion Koloreto Cukali Shvejk
Partitë me arna! 2/7/2013 1 komente Alidea
Po këto shefe nga na dolën?! 2/7/2013 admin
Po këto shefe nga na dolën?! 2/7/2013 admin
Kush jami im 2/7/2013 admin
Artan Hoxha: Berisha po sillet me Shqipërinë si me kullën e Haklajve në Tropojë 2/8/2013 142 komente Intervistë alidemsi
Vendimi për 21 janarin, nesër më 12.30 protestë para gjykatës 2/8/2013 72 komente Njoftime Dora_Noli
CEZ, padi ndaj Shqipërisë 2/8/2013 16 komente Ligj admin
Dykuptimësitë e Iluminizmit 2/8/2013 7 komente Opinion Magnus Bradshaw Shvejk
Shkurt 2/8/2013 6 komente Letërsi Emigrant Anonim
Mos dashuro kurrë një të huaj 2/8/2013 admin
Po t'i thosha Tarantino shqiptar do t'ia haja hakun... 2/8/2013 admin
Mos dashuro kurrë një të huaj 2/8/2013 admin
The Big One 2/9/2013 257 komente Bota, Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Viti letrar 2012 2/9/2013 83 komente Letërsi Dhurata Shehri Monda
Bamir Topi për 21 janarin 2/8/2013 53 komente Intervistë Monda
Flutura Açka sjell “Kukullat nuk kanë atdhe” 2/9/2013 28 komente Shtepia e Librit
Helena e Seferit 2/9/2013 8 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Nga ngjyrë e pluhurit dukej si Hëna, 2/9/2013 7 komente Anonim
Tre shenjëtorët 2/9/2013 2 komente Letërsi Ireshtansi h75
Ku(nata)!? 2/9/2013 admin
Ku(nata)!? 2/9/2013 admin
Po unë pse s’jam “princeshë mbi bizele”?! 2/9/2013 admin
Po unë pse s’jam “princeshë mbi bizele”?! 2/9/2013 admin
The Big One (vazhdim) 2/10/2013 98 komente Foto e ditës pf PF
LSI - Partia e Punës 2/10/2013 82 komente Pa Kategori Bledar Hoti admin
Ndahet nga jeta legjenda e futbollit vlonjat Alfred Ziaj 2/10/2013 53 komente Njoftime pjetermustakuqi
Burgu i Spaçit shkatërrohet për skrap, projekti i muzeut në letër 2/10/2013 34 komente Shtypi Monda
Fytyra të sëmundjes 2/10/2013 27 komente Gjuhësi Ardian Vehbiu xhibi
Drejtësia si (d)rrejtësi 2/10/2013 16 komente Opinion Aleksandër Çipa xhibi
Shoqëria Civile shqiptare letër Ban Ki Moonit: Largo Jeremicin, luajti ‘Marshi mbi Drin' në OKB 2/10/2013 6 komente Ballkan xhaelga
Domosdoshmëria e besimit te Drejtësia 2/10/2013 4 komente Esse Dionis Xhafa Dionis
Sepse te diele ka vetem nje! 2/10/2013 admin
Sepse te diele ka vetem nje! 2/10/2013 admin
Ndoka dhe Shehi në listën e deputetëve të PD 2/11/2013 413 komente Zgjedhje Valentina Madani Tafuti
Çfarë është për ju Amerika? 2/11/2013 394 komente grava
Pa çensurë - 45 2/11/2013 305 komente Anonim
Historia shqiptare-një histori e hapur 2/11/2013 133 komente Intervistë Ben Andoni alidemsi
Papa Benedikti XVI do të dorëhiqet 2/11/2013 91 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Pallati 2/11/2013 78 komente Ambienti Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
Rekomandime për një të huaj në Shqipëri 2/11/2013 50 komente muhametali
Kujdes "venin..." 2/11/2013 20 komente PF
Një manifest i postmodernizmit 2/11/2013 9 komente Letërsi Gazmend Krasniqi Jo
Akt pa fjalë 2/11/2013 8 komente Letërsi Samuel Beckett wasabi
Ka shoqe e shoqe... 2/11/2013 admin
Ka shoqe e shoqe... 2/11/2013 admin
Shhhhhhhhhhhht, filloi ... 2/12/2013 380 komente Beluli
Komandanti Enver Hoxha me BMW 2/12/2013 57 komente 24 karat, Foto e ditës xhibi
Di gjo njeri c'bohet me Ravin? 2/12/2013 50 komente PF
Shpëtoni teatrin 2/12/2013 49 komente Kulturë Alida Cenaj Rhea
Fatos Lubonja: Burgun e Spaçit e shkatërroi vëllai i Ndrea Prendit 2/12/2013 44 komente Shtypi Fatmira Nikolli admin
Letër Berishës nga një i arratisur: Denoncim shokues për atë që ndodh në doganat shqiptare 2/12/2013 41 komente Shtypi Urim Gjata prizrenzaranika
A e kalon klasën nje film porno?? 2/12/2013 17 komente STALKER
“Parajsa” që e quajmë Evropë 2/12/2013 8 komente admin
Qeveria kopjime të çoroditura, koha të largohet (2) 2/12/2013 6 komente admin
Filozofia e Gombroviçit 2/12/2013 6 komente Esse Francesco Cataluccio Shvejk
Dokumentet e azilit, djali: Babai merr para nga familjet në gjak 2/12/2013 4 komente Sociale hunter
Qeveria kopjime të çoroditura, koha të largohet 2/12/2013 4 komente admin
Kostë Çekrezi: Një ndër figurat më demokratike të kohës i lënë në harresë 2/12/2013 2 komente Shtepia e Librit
Kritika, miqtë, armiqtë dhe ca halle të shenjta... 2/12/2013 admin
Eduard Selami : I përkas PD, e mirëpres ftesën për kandidim 2/13/2013 440 komente LEFTI
“Gërdeci”, Apeli zbutet për Delijorxhin, Pinarin dhe Minxhollin 2/13/2013 32 komente Ligj prizrenzaranika
Harta e 31 zonave për varrezat greke 2/13/2013 30 komente Shtypi Monda
Arvizu, misioni i pamundur 2/13/2013 16 komente Politikë Andi Bushati loni
Votat e Facebook-ut 2/13/2013 12 komente Internet Gladiola Bendaj admin
“Pasion i pjesëtuar” romani më i ri nga Mirela Sula 2/13/2013 10 komente Shtepia e Librit
Nëse ke vrarë njëherë, s’ke vrarë asnjëherë 2/13/2013 6 komente Opinion Andi Kananaj admin
Poezi 2/13/2013 4 komente Letërsi xhatani XhaTani
Golem 2/13/2013 3 komente Anonim
Ligji tjetër i Universit: Ai kthehet gjithmonë 2/13/2013 admin
Ligji tjetër i Universit: Ai kthehet gjithmonë 2/13/2013 admin
Çfarë ju hahet, gatuhet tani? II 2/14/2013 406 komente a2
Shkatërrimi i Spaçit dhe politikat e palëve 2/14/2013 125 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Joyce, i dashuruari 2/14/2013 118 komente Letërsi Philipe Sollers finisterre
Nga do t'ia fillonit? 2/14/2013 72 komente μ
FT: “Albpetroli”, turp kombëtar 2/14/2013 39 komente Biznes galile
"Banana Republic" 2/14/2013 11 komente Zgjedhje Luis Tanushi Monda
Saint-John Perse: Anabaza 2/14/2013 5 komente Përkthim Alket Cani Monda
E diela e shpalljes 2/14/2013 4 komente Kosova Albin Kurti admin
Shije dhune (Palumturi) 2/14/2013 2 komente desaparacidos
Do jesh Valentini im? (për gjithë vitin) 2/14/2013 admin
Do jesh Valentini im? (për gjithë vitin) 2/14/2013 admin
Shqipëria, vendi i mundësive 2/15/2013 272 komente Biznes Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
The Memo 2/15/2013 270 komente Ballkan Blendi Salaj Blendi Salaj
Prokuroria apelon çështjen e 21 janarit 2/15/2013 50 komente Ligj Armand Mero admin
Vendosni diçiturën - 127 2/15/2013 34 komente Diçitura Shvejk
Intervistë me Rremën e Durrësit 2/15/2013 28 komente Personazh Artur Ajazi village-bey
FMN-BB: Borxhi publik në Shqipëri 60 % nga më të lartët në rajon 2/15/2013 10 komente Ekonomi Gjergji_N
Kjo qeveri atdhe të vetëm ka pushtetin 2/15/2013 8 komente admin
Për ta shëndetësia mall, për ne e mirë publike 2/15/2013 5 komente admin
“Kjo zonjë protestoka shumë” 2/15/2013 admin
Schmitt-i dhe dekadenca e frikshme e studimeve historike jashtë Shqipnisë 2/16/2013 127 komente Histori Adrian Ndreca Anonim
Perceptimi për Shqipërinë në hartën e Europës 2/16/2013 87 komente Internet ilir-jani
Vetëm piloti duhet t'i mbajë 2/16/2013 46 komente 24 karat Blendi Salaj
Lushnje, Berisha : Reforma, gjithçka për qytetarët. 21 janari, festë kombëtare ? Do e shqyrtoj seriozisht 2/16/2013 34 komente LEFTI
Tregtarë flamujsh, kontrabandistë pasaportash... 2/16/2013 15 komente Opinion Halil Matoshi Shvejk
Në gjurmët e "mallkimit' të Enverit ... në Arbanë 2/16/2013 10 komente Reportazh Ben Andoni PF
KOSOVA – K***** 2/16/2013 8 komente admin
Dhunimi i trashëgimisë kulturore në Shqipëri ka arritur simptomën e veprimtarisë antikombëtare 2/16/2013 4 komente Kulturë Angjelina Verbica Monda
LeVain 2/16/2013 3 komente Anonim
Mirë që kemi telefonat 2/16/2013 admin
Mirë që kemi telefonat 2/16/2013 admin
BUNKERËT E DHOKSIT 2/16/2013 xhaelga
Kadare: Shqipëria e ngatërruar dhe e korruptuar ëndërron Europën, por ... 2/17/2013 236 komente Intervistë Frederic Ferney Monda
Hera e fundit që më shikoni këtu.. skutha 2/17/2013 100 komente Bota kriskulli
A jemi bërë më të ndjeshëm? 2/17/2013 78 komente ketlina
Vendosni diçiturën - 129 2/17/2013 20 komente Diçitura Beluli
Egjipti njeh Republikën e Kosovës 2/17/2013 16 komente Kosova village-bey
A po fiton shteti Kapitalist? 2/17/2013 12 komente Opinion Daron Acemoglu, James A. Robinson Shvejk
Antroponomia Ilire dhe Etnogjeneza e Shqiptareve 2/17/2013 9 komente Histori Radoslav Katacic Anonim
Enver Hoxha përjetësohet në Ferizaj 2/18/2013 144 komente 24 karat Njomza Salihi village-bey
Miss Korça 1931? (me fusnotë) 2/18/2013 135 komente Përrallë nga e kaluara village-bey
Gjykata dënon 3 mijë euro Altin Goxhajn për shpifje ndaj Erion Veliajt 2/18/2013 123 komente 24 karat alidemsi
Manipulimi i provave të 21 Janarit 2/18/2013 66 komente Shtypi admin
Komunizmi në Shqipëri, më i keq se i Frankos 2/18/2013 43 komente Shtepia e Librit
Dollapi, Kasapi, Lango ... 2/18/2013 15 komente Shtypi Ornela Manjani admin
Përfare fare (në italisht nga Matteo Pulizzi) 2/18/2013 12 komente Letërsi ArB eLo admin
Ata që u pëshpërisin në vesh të fuqishmëve të BE-së 2/18/2013 7 komente Bota Ralf Bossen, Eliana Xhani Rhea
Tanka - Poezi japoneze 2/18/2013 5 komente Letërsi wasabi
SETA 2/18/2013 2 komente desaparacidos
Prej përralle 2/18/2013 1 komente admin
Në Shqipëri kemi Zanatçinj të së drejtës, jo Juristë 2/18/2013 1 komente Opinion Dom Gjergj Meta Shvejk
A është Rama frikacak 2/19/2013 146 komente Opinion Koloreto Cukali admin
Tu nejt kot n'Tiron' 2/19/2013 98 komente Opinion Amarildo Topi admin
Kisha në udhëkryq 2/19/2013 19 komente Feja John Hopper Monda
Në shënjestër 2/19/2013 16 komente Foto e ditës Monda
Shqipëria Tjetër: Në kërkim të eshtrave greke 2/19/2013 6 komente Reportazh Marin Mema Beluli
Votë në 23 për të çliruar ekonominë 2/19/2013 3 komente admin
‘autorë’ dhe… Autorë! 2/18/2013 3 komente STALKER
Spaç - Biznesi me simbolin 2/19/2013 1 komente Intervistë Ben Andoni Shvejk
Kush i do çunat e mamit?! 2/19/2013 admin
Kush i do çunat e mamit?! 2/19/2013 admin
"Sikur kjo të ishte shfaqje" do ta kishte duartrokitur edhe Brehti vetë!!!!! 2/19/2013 admin
Proprio per sempre 2/19/2013 admin
Edhe gazetari Marin Mema në listën e Partisë Socialiste 2/20/2013 326 komente Media, Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
tralala-ja që po dëgjon - 28 2/20/2013 303 komente olsi
22 vjet më parë 2/20/2013 143 komente Histori Petrit Collaku village-bey
Qeveria bullgare dorëhiqet 2/20/2013 57 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Kriza e vlerave të Europës 2/20/2013 44 komente Ekonomi George Soros alidemsi
Kërkohen Bonda, Xhejms Bonda 2/20/2013 32 komente Njoftime Blendi Salaj
Kisha e Shën Sebastianit në Venecia: Skënderbeg, Miles Christi dhe Kisha e Shqipërisë 2/19/2013 18 komente Histori Vjollca Lisi finisterre
Ç’kohëra janë këto 2/20/2013 4 komente Letërsi Adrienne Rich Monda
Pavarësi e kujt, nga kush, për çka? 2/20/2013 admin
Kreshnik Spahiu të lë pa mend me guximin e tij 2/21/2013 309 komente Acarim Nervash Mustafa Nano alidemsi
Ndihmë për blerje trualli 2/21/2013 92 komente Dionsyus
Duke parë piktura me burra... për qejf 2/21/2013 63 komente 24 karat Blendi Salaj Blendi Salaj
Mukhtar Mai e vetme kundër Pakistanit 2/21/2013 56 komente Personazh Monda
Më pak tekst është më shumë pavarësi 2/21/2013 49 komente Politikë Arbër Zaimi admin
Të dorëzuar para pushtetit të fjalës 2/21/2013 35 komente Gjuhësi VEZA.AL gjipeja
“21 Janari”, specialisti i IT-së në Kryeministri shpallet i pafajshëm edhe në Apel 2/21/2013 22 komente Ligj admin
Pasioni sipas Shën Brajanit… 2/21/2013 19 komente STALKER
Komisar Montalbano, Plaku a i Riu? 2/21/2013 3 komente village-bey
Prej Ankesës në Kryengritje 2/21/2013 admin
‘Rrëfej Berishën e nëntokës serbe’ 2/22/2013 165 komente Intervistë Habjon Hasani admin
Programi më reformist që një parti ka pasur ndonjëherë 2/22/2013 144 komente Edi Rama admin
Çmimet Oscar 2013 2/22/2013 122 komente Argëtim Blendi Salaj Blendi Salaj
Rotacioni e ka emrin “800 mijë vota” 2/22/2013 27 komente Shtypi Eduard Zaloshnja LEFTI
"Nga vjen dhe ku shkon e djathta?" 2/22/2013 24 komente Politikë xhaelga
Sa kërkohet ? 2/22/2013 21 komente Cen Cen Durim-madhi
Shembja e Enverit të bustit dhe e bustit të Enverit 2/22/2013 15 komente Opinion Rexhax rexhax
Për Shqipërinë edhe matanë Prevezës 2/22/2013 13 komente Opinion Shpëtim Nazarko STALKER
Udha për në parajsë 2/22/2013 4 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
Dixhitalizohen antikuarët e Bibliotekës Kombëtare 2/22/2013 3 komente Shtepia e Librit
Dy sakatë 2/22/2013 3 komente Anonim
Këtë ua kam borxh komentuesve... 2/22/2013 2 komente admin
radio psalm 2/22/2013 Fiqiri
Moda e re, të braktisësh prindërit 2/23/2013 398 komente Sociale Monda
Një arritje historike për PS, falë kontributit të të gjithëve 2/23/2013 75 komente admin
Kur librat pikturohen në mure 2/23/2013 30 komente Art Monda
Arratisen nëntë “fajtorë” të Gërdecit 2/23/2013 24 komente Shtypi admin
Përdorimi i "WiFi" në shkollë, shtëpi, kafe apo kudo, me kujdes! 2/23/2013 16 komente Internet UnjamNJESH
G’old 2/23/2013 14 komente Anonim
Elezi 2/23/2013 5 komente Anonim
Thirrja 2/23/2013 4 komente Satirë Kapedani bulkthi
Unë jam vdekja e vërtetë 2/23/2013 Anonim
Bashkëjetesa, rregulla përdorimi 2/23/2013 admin
Bashkëjetesa, rregulla përdorimi 2/23/2013 admin
Ish shefi i komisariatit 6, Oficer Dritan Lamaj vritet në një atentat në Tiranë 2/24/2013 144 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Italia në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare 2/23/2013 133 komente Bota Benko Gjata torinez
Çka duhet ndryshuar në tekstet e historisë? 2/24/2013 99 komente Opinion Nexhmedin Spahiu venusi
Të frut-shëm & të shëndetshëm 2/24/2013 98 komente Foto e ditës enka enka
. 2/24/2013 30 komente Anonim
Të filozofosh, do të thotë të mësosh të vdesësh 2/24/2013 18 komente Esse Michel de Montaigne Monda
Tabaku: 50 mijë qytetarë do të kenë së shpejti hipotekat e apartamenteve të tyre 2/24/2013 8 komente Shtypi Shvejk
Fustani 2/24/2013 4 komente Letërsi Arianit Roshi arianit roshi
Toka 2/24/2013 2 komente Anonim
Kalvari i "Johan Padanit" 2/23/2013 admin
Vëllai i Madh, Rruga e George Orwell, drejt distopisë 2/24/2013 Shtepia e Librit
Rezultatet e zgjedhjeve në Itali 2/25/2013 216 komente Monda
Kosova është Simptomë 2/25/2013 70 komente Klubi i librit Slavoj Žižek, Agon Hamza village-bey
Ménage à trois: Çani, Jozefina dhe ne 2/25/2013 51 komente Shtypi Alfred Lela admin
Çfarë mendoni për psikologët e gazetave? 2/25/2013 44 komente bulkthi
Duke lexuar deklaratën e Partisë Demokratike dhe duke u çuditur si për herë të parë 2/25/2013 20 komente Politikë Andi Kananaj loni
Debate parazgjedhore 2/25/2013 8 komente xhibi
"Demokracinë nuk mund ta eksportosh - atë duhet ta mbështesësh" 2/25/2013 4 komente Bota Bartosz Duduek, Auron Dodi Shvejk
Jeta e trishtuar e Edgar Alan Poe 2/25/2013 2 komente Shtepia e Librit
Qumështi përmban Aflatoksinë, mund të shkaktojë kancer të mëlcisë 2/26/2013 266 komente Njoftime Blendi Salaj Blendi Salaj
Kryeministri anglez: Jam në Janinë, kryeqyteti i Shqipërisë 2/26/2013 219 komente Histori Robert Elsie Dora_Noli
A është Rama një "socialist i vërtetë" ? 2/26/2013 131 komente LEFTI
Shkruan në FB-në e Kryeministrit, kërcënohet dhe i dërgohet policia në zyrë 2/26/2013 88 komente Acarim Nervash galile
50% të ndyra 50% të huaja 2/26/2013 46 komente Gjuhësi Anonim
Shpërndani dashuri 2/26/2013 30 komente Art Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
Hakerat kinezë në kërkim të çelësit të pushtetit në Uashington 2/26/2013 30 komente pmusaraj
Animula 2/26/2013 16 komente Letërsi T. S. Eliot Lulian Kodra
Zona industriale në Elbasan drejt rikthimit në identitet 2/26/2013 12 komente Ekonomi village-bey
Hapësira negative 2/26/2013 11 komente Letërsi Luljeta Leshanaku Monda
Tërhiq e mossss (Sx203) këput 2/26/2013 6 komente Ligj Monda
I dyshuari për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj ngrinte dolli me krerët e Policisë 2/27/2013 283 komente Foto e ditës admin
Intervista e Malltezit, Shinasi Rama: “Disidenti i djathit”, pasardhësi i Berishës në PD 2/27/2013 96 komente Opinion Shinasi Rama Shvejk
"Walking" 2/27/2013 55 komente Art i-sosi
A e keni edhe ju këtë optimizëm? Pse? 2/27/2013 28 komente bulkthi
“Hep, Hep Çiftatel Jazz” 2/27/2013 9 komente Muzikë Holta Shupo Monda
Rudiard Kipling frymëzon emrin e krokodilit prehistoric 2/27/2013 3 komente Shtepia e Librit
Ku të gjej një program shkrimi? 2/27/2013 3 komente redfish
Pa çensurë - 46 2/28/2013 333 komente Anonim
Fleta e votimit, e vlefshme me çdo shenjë 2/28/2013 43 komente Zgjedhje admin
Të dekriminalizohet protesta! 2/28/2013 41 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Vendosni diçiturën - 131 2/28/2013 31 komente admin
Funksioni ideologjik i mesianizmit të Skënderbeut 2/28/2013 16 komente Opinion Doan Dani Shvejk
Ç’qëndron pas termit “albanofobi” 2/28/2013 14 komente Opinion Fatos Lubonja Anonim
Kupola e Policisë, organizata më e rrezikshme kriminale 2/28/2013 12 komente admin
Drejt Qershorit 2013. Koalicion? 2/28/2013 9 komente desaparacidos
M’erdh Faktura – parodi për shtrenjtimin e rrymës nga KEK-u 2/28/2013 8 komente admin
Çfarë nuk mund të blejnë paratë: Kufijtë moralë të tregut 2/28/2013 5 komente Esse Michael J. Sandel galile
Spanja interes për letërsinë e diktaturës 2/28/2013 5 komente Klubi i librit village-bey
Çfarë mund të lexoni – Shkurt 2013 2/28/2013 2 komente admin
Epiri dhe Thesprotia ne shekuj, Jonuz Kucuku 2/28/2013 1 komente Shtepia e Librit
Lindja e Shqiperise, Nicola Guy 2/28/2013 Shtepia e Librit
Postimpresion, Lindita Komani 2/28/2013 Shtepia e Librit
Zgjidhe “atë tjetrën” më të mirë se veten 2/28/2013 admin
Zgjidhe “atë tjetrën” më të mirë se veten 2/28/2013 admin
M’erdh Faktura – parodi për shtrenjtimin e rrymës nga KEK-u 2/28/2013 admin
M’erdh Faktura – parodi për shtrenjtimin e rrymës nga KEK-u 2/28/2013 admin
Hani mut, pa problem, qeras qeveria... 2/28/2013 admin