Postimet e muajit Qershor 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Baudelaire në Gegnisht 6/1/2012 221 komente Letërsi Hurbinek. Hurbinek.
Zaganjori takon Ramën 6/1/2012 170 komente Blendi Salaj
Vargje që ju kanë lënë mbresa nga autorë shqiptarë 6/1/2012 129 komente Ajku
Çfarë bën Zoti...?! 6/1/2012 55 komente Blendi Salaj
your mask will follow me forever... 6/1/2012 30 komente belle_fleur
Gëzuar kalamaja! 6/1/2012 27 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Poezi Kineze (2) 6/1/2012 24 komente Art PF
Universiteti i së ardhmes 6/1/2012 10 komente Internet Sebastian Thrun xhibi
Tiranë-Durrës-Tiranë 6/1/2012 8 komente Letërsi ArB eLo admin
Teza XV: Plumba mbi sahat 6/1/2012 5 komente sol-nocturnus
Si ju duket kjo reviste letrare (elektronike) "Revista letrare Admet"? 6/1/2012 3 komente Andi Mecaj
Dhe njëherë rreth incentivave 6/1/2012 admin
Shqiptarët, mos vallë komb për eksperiment? 6/2/2012 90 komente Acarim Nervash Alidea
1300 leke nje kilogram bamje 6/2/2012 67 komente Acarim Nervash grava
Pier i (UWS) 6/2/2012 55 komente Letërsi Emigrant Anonim
Sanduiç qofte me nenexhik, perime me salce domateje 6/2/2012 41 komente enka
Për vendin jo për partinë 6/2/2012 16 komente admin
Art, politikë dhe disa përshtypje mbi Tiranën 6/2/2012 15 komente Intervistë Ilva Tare Monda
Mbi festimet për 1 Qershorin 6/2/2012 9 komente Acarim Nervash Monda
Vetmia e shoqërisë fluoreshente 6/2/2012 9 komente Sociale Stephen Marche xhibi
Nelo Drizari, Shkrimtari, Gazetari, Gjuhetari 6/2/2012 3 komente Histori Dalip Greca village-bey
Nuk na duhet Superman-i 6/2/2012 1 komente Letërsi derada
….dhe ndryshimi i rregullave vazhdon… 6/2/2012 admin
Teza XVI: Në bordellon e historicizmit 6/2/2012 sol-nocturnus
Po sikur? 6/3/2012 186 komente Argëtim Blendi Salaj Blendi Salaj
Bukuri vlonjate 6/3/2012 159 komente Foto e ditës Mondi
Tartufi, “Pazaret” me thesarin e pyjeve tona 6/3/2012 87 komente Shtypi Rhea
Kujtime fëmijërie - BP 6/3/2012 38 komente belle_fleur
Game of Thrones 6/3/2012 34 komente Anonim
President - kandidati i ri? 6/3/2012 18 komente Zana
Dhe alpinistët e mbajtën premtimin që i bënë … Berishës për të ngjitur flamurin shqiptar në Everest 6/3/2012 13 komente 24 karat Al bano
Projekti i Google "World Wonders", udhëtim virtual në 132 vende të famshme 6/3/2012 9 komente Internet admin
Ndarja ... 6/3/2012 5 komente Letërsi xhatani XhaTani
ipsum dolor sit amet? 6/3/2012 3 komente Art Changed the World
Normat bankare në Kosovë 6/3/2012 1 komente Adangeanaeplykoh
Të qemë 6/3/2012 1 komente admin
Inflacioni dhe politika monetare 6/3/2012 admin
Teza XVII – Ngurosja e çastit 6/3/2012 sol-nocturnus
Përzierje? 6/4/2012 547 komente argendis
Mbreteresh 6/4/2012 37 komente Bota B P
Shqipëria, e treta për numrin e emigrantëve në Europë. Plot 1 milionë 6/4/2012 31 komente Sociale ilir-jani
Në kërkim të kujtesës historike 6/4/2012 22 komente Acarim Nervash Brizida GJIKONDI alidemsi
Punë dashurie 6/4/2012 14 komente Letërsi Rudian Zekthi Shvejk
Moratoriumi dhe Otranto si varrezë 6/4/2012 12 komente Blendi Salaj
Tirana Kulturore, 2 Qershor 2012 6/4/2012 1 komente Kulturë Klodiani
Revolucioni i pestë – Premtimet e teknologjise 6/4/2012 admin
Tregimet e gjyshes 6/5/2012 138 komente Mondi
Ngjela: Dy kushtet që duhet të plotësojë kandidati për president 6/5/2012 60 komente Politikë Ylli Pata admin
Xhezofina, mon Amour 6/5/2012 46 komente Politikë Sokol Balla TinyActsofRebellion
Te rinegociuarit e borxhit ne nje raport te ri me kohen dhe interesin 6/5/2012 33 komente admin
Serat e Lushnjës, si piqen perimet brenda 24 orëve 6/5/2012 32 komente Sociale LEFTI
Nga behet AK-ja? 6/5/2012 30 komente kuazimondo
Creativity: Tools – Part 2 6/5/2012 16 komente admin
Lakuriq me dur n’ xhepa 6/5/2012 13 komente Letërsi village-bey village-bey
Raporti i Freedom House për Shqipërinë 6/5/2012 11 komente Sociale Al bano
Pubertare 6/5/2012 8 komente Anonim
Gjarpër shtëpie 6/5/2012 1 komente admin
“Moonrise Kingdom” - film amerikan me regji te Wes Anderson 6/5/2012 1 komente STALKER
Gegnishtja 6/6/2012 172 komente Gjuhësi, Kulturë At Marin Sirdani Hoppa
Facebook-u alternativ 6/6/2012 104 komente Sociale xhibi
Kohë e thatë 6/6/2012 47 komente Letërsi r.erebara petllaneuje
Taksa marksiste 6/6/2012 37 komente xhibi
Dhe sot... kjo! (?) 6/6/2012 35 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Bashkimi kombëtar dhe integrimi europian 6/6/2012 29 komente Esse Enis Sulstarova tropizma
Të marrësh dashurinë që do, një guidë për çiftet 6/6/2012 18 komente admin
Punësimi - Utopi dhe çudira nga vendi 6/6/2012 13 komente Sociale Gladiola Bendaj admin
Foto nga kalimi i Venusit mbi Diell 6/6/2012 8 komente Foto e ditës enka
Vala e vrasjeve ne sezonin turistik! 6/6/2012 8 komente Sociale ilir-jani
Qe(le)sh 6/6/2012 1 komente desaparacidos
“On the Raod” - film amerikan me regji te Walter Salles 6/6/2012 STALKER
Sherri ne studion greke, që ka marrë dhenë 6/7/2012 220 komente Bota Blendi Salaj
Limbo 6/7/2012 141 komente admin
Hapu dhé te futet ky nder 6/7/2012 82 komente Pa Kategori Monda
A ka kujtesë ky popull? 6/7/2012 69 komente Opinion IllI IllI
Dëshirë (siç tha një grua ... në Berat) 6/7/2012 16 komente Acarim Nervash grava
Termet ne Tirane 6/7/2012 10 komente Mjedisi grava
Quizi i fundit 6/7/2012 10 komente 24 karat, Media loni
Midis sulmit dhe braktisjes 6/7/2012 4 komente Opinion Albin Kurti I_Pakapshem
Te jetosh ne nje apartament per 3 vjet me 200k blete 6/7/2012 4 komente 24 karat enka enka
Maria Z. dhe unë 6/7/2012 4 komente admin
Brezi i Ri i Drejtuesve Shqiptarë 6/7/2012 admin
Teza XVIII: E pesta e sekondës 6/7/2012 sol-nocturnus
Ethet europiane 2012 6/8/2012 116 komente Sport Elian
Princi kërkon Pallatin e Princeshave 6/8/2012 113 komente Shtypi Monda
Presidenti, Zaganjori: Tërhiqem nga gara 6/8/2012 83 komente Shtypi mati i ri
Hi 6/8/2012 23 komente Sociale B P B P
Presidenti vetëm si bashkim në emër të interesit kombëtar 6/8/2012 15 komente admin
Fytyra e përbindëshit 6/8/2012 1 komente admin
Hallka që mungon në ndërmjetësimin financiar – Venture Capitals (Pjesa 1) 6/8/2012 admin
Verlaine në toskërisht 6/9/2012 220 komente Letërsi Hurbinek.
Mbledhja e BE vendos rënien e Shengenit, çdo shtet ka të drejtë të rikthejë regjimet e kontrollit 6/9/2012 124 komente Shtypi Rhea
Gjermani vs. Portugali 6/9/2012 113 komente Sport Elian
Spanjë vs. Itali 6/9/2012 106 komente Sport Elian
Hollandë vs. Danimarkë 6/9/2012 53 komente Sport Elian
Presidenti i kujt? 6/9/2012 53 komente Blendi Salaj
That sand was red 6/9/2012 26 komente Anonim
Urime Bert Ndrenika 6/9/2012 26 komente Opinion Kiço Blushi Alba2265
Inagurohet përfundimi i tunelit të Kërrabës 6/9/2012 21 komente Shtypi hunter
Udhëtim në Shqipëri 6/9/2012 14 komente Esse Joseph ROTH Monda
Të vërtetat e trillimit 6/9/2012 12 komente Kulturë Jonathan Gottschall xhibi
E djelë me Man oborri (privat) 6/9/2012 9 komente Letërsi Emigrant Anonim
SHBA, ushtarakët vetëvriten çdo ditë 6/9/2012 5 komente Bota admin
Kosova, një udhëtim brenda vetes 6/9/2012 2 komente Letërsi, Intervistë Visar Zhiti, Ardianë Pajaziti rruga02
Gjermani - Portugali 6/9/2012 Elian
Spanjë - Itali (sondazh) 6/9/2012 Elian
Analisti Artan Hoxha për President 6/10/2012 280 komente Blendi Salaj
Nano, kandidati dysheme-tavan 6/10/2012 85 komente Opinion Fatos Lubonja Blendi Salaj
Peshk koce me patate & karrota - Wrasse fish with potatoes & carrots 6/10/2012 50 komente enka
Irlandë vs. Kroaci 6/10/2012 45 komente Sport Elian
Prizren, “veshin kuq e zi” qytetin, ndalohen 10 aktivistë të Vetëvendosjes 6/10/2012 33 komente Kosova Dora_Noli
Onan 6/10/2012 27 komente admin
Varfëri e moderuar 6/10/2012 11 komente admin
Konsensus, të ndihmojmë Shqipërinë të fitojë garën me veten 6/10/2012 7 komente admin
Në vetë të tretë 6/10/2012 3 komente Letërsi ArB eLo admin
Irlandë - Kroaci (sondazh) 6/10/2012 Elian
Tjetri shpejt...! 6/11/2012 348 komente 24 karat Blendi Salaj
Tjetri shpejt - shpejt! 6/11/2012 222 komente admin
Francë vs. Angli 6/11/2012 88 komente Sport Elian
Poloni vs. Rusi 6/11/2012 52 komente Sport Elian
Greqi vs. Republika Çeke 6/11/2012 43 komente Sport Elian
Nikos Dimou: Na pëlqen të jetojmë përtej mundësive tona 6/11/2012 33 komente Intervistë Anonim
Presidenti, interesi i atdheut mbi çdo interes pale 6/11/2012 29 komente admin
Ukrainë vs. Suedi 6/11/2012 23 komente Sport Elian
Mërzia e dheut 6/11/2012 6 komente Letërsi Ali Podrimja Monda
Mos më fol! Kam kufje! 6/11/2012 5 komente Internet Arlinda Çausholli admin
Tirana Kulturore, 9 Qershor 2012 6/11/2012 1 komente Kulturë Klodiani
Kyçur brenda 6/11/2012 1 komente admin
Poloni - Rusi (sondazh) 6/11/2012 Elian
Greqi - Republika Çeke (sondazh) 6/11/2012 Elian
Ukrainë - Suedi 6/11/2012 Elian
Francë - Angli 6/11/2012 Elian
tra la la-ja që po dëgjon? - 21 6/12/2012 347 komente Ajku
Pa çensurë - 37 6/12/2012 262 komente Anonim
O Zot, paskam ardhur në Mesjetë 6/12/2012 230 komente Acarim Nervash Elian
Fushata kundër Nolit, akuzat e pavend të Sabri Hamitit 6/12/2012 109 komente Gjuhësi Agim Vinca alidemsi
Testi i letërsisë, mediokriteti përballë meritokracisë 6/12/2012 62 komente Esse Çapajev Gjokutaj spiritus
T’u tregojmë njerëzve rrugën e re të ndryshimit 6/12/2012 32 komente admin
Olldashi: Tarifat për mirëmbajtjen rrugës së Kombit, 5 euro 6/12/2012 25 komente Ekonomi gre_wireless
Shqiptarët dhe Imazhi 6/12/2012 22 komente Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Konflikt 6/12/2012 16 komente Esse B P
Më shumë të dënuar, më pak kriminalitet 6/12/2012 12 komente 24 karat Brikena Kasmi Al bano
Humbistan - Një vend i vërtetë mes Tiranës dhe Elbasanit 6/12/2012 4 komente Reportazh Ben Andoni Monda
Fjale ekuivalente 6/12/2012 4 komente Emo Ti
Objekt i Diskursit 6/12/2012 1 komente admin
Mulberry Sunday 6/12/2012 Anonim
Danimarkë - Portugali (sondazh) 6/12/2012 Elian
Shtojcë: Çmagjepsja prej së ardhmes 6/12/2012 sol-nocturnus
Hollandë vs Gjermani 6/13/2012 151 komente Sport Elian
Besimi & Feja Vs Jete 6/13/2012 87 komente Bota Art Changed the World
“Shqiponja” superheroi i shqiptarëve 6/13/2012 81 komente Art mrroklla
Nano moralizuesi 6/13/2012 69 komente Politikë finisterre
Danimarkë vs Portugali 6/13/2012 58 komente Sport Elian
10 Sukseset dhe 10 Dështimet më të mëdha të Shtetit Shqiptar gjatë këtyre 100 vjetëve? 6/13/2012 50 komente mrroklla
Vjollca morti 6/13/2012 43 komente Letërsi mirazh Anonim
Refreshing tip of the day : Cold fruit salad 6/13/2012 14 komente enka
Shqiptarët e Maqedonisë, prioriteti i çështjes kombëtare 6/13/2012 13 komente Opinion Shaban Murati rruga02
Ekuilibrat emotive! 6/13/2012 11 komente klesidra asperger
Intelligence grise - ndërfutëse (intersticiale) me dialekt 6/13/2012 10 komente Anonim
Pyetje per Paypal ne Kanada 6/13/2012 5 komente blue ice
Fletë 6/13/2012 3 komente admin
Hollandë - Gjermani (sondazh) 6/13/2012 Elian
Eliza Dushku: Dear Albania 6/14/2012 107 komente Video xhibi
Itali vs Kroaci 6/14/2012 102 komente Sport Elian
Nesër 6/14/2012 69 komente desaparacidos
Telenovela vazhdon 6/14/2012 39 komente Ekonomi Art Changed the World Art Changed the World
Shpërbërja e parlamentit të përhershëm 6/14/2012 31 komente Histori olsi
Spanjë vs Irlandë 6/14/2012 26 komente Sport Elian
Diçituren e ka mrena. Mos u lodhni! 6/14/2012 23 komente Foto e ditës PF
Shawshank Redemption (1994) 6/14/2012 22 komente Giovanni Falcone.90
Ukrainë vs Francë 6/14/2012 18 komente Sport Elian
Suedi vs Angli 6/14/2012 17 komente Sport Elian
Kosova “bllokon” çimenton e Shqipërisë 6/14/2012 14 komente Kosova Rhea
“Gërdeci”, zbardhet vendimi 6/14/2012 13 komente Ligj admin
Një lot, oh, e desha një lot 6/14/2012 10 komente Letërsi Pano Taçi Monda
Të blesh një pronë në Shqipëri? 6/14/2012 8 komente Simpson
Suedi - Angli (sondazh) 6/14/2012 Elian
Ukrainë - Francë (sondazh) 6/14/2012 Elian
Spanjë - Irlandë (sondazh) 6/14/2012 Elian
Ekonomitë nuk i shpëtojnë dot derivatit të dytë 6/14/2012 admin
Itali - Kroaci (sondazh) 6/14/2012 Elian
Greqi vs Rusi 6/15/2012 51 komente Sport Elian
Rruga "Dritan Hoxha", ruaj kokën! 6/15/2012 32 komente Reportazh Bulkthi bulkthi
Ukshin Hoti - Idetë e dëshmorit pa varr 6/15/2012 28 komente Esse rruga02
Fragment vdekjes 6/15/2012 15 komente Letërsi Pier Paolo Pasolini Ana H
Artan Hoxha: Sigurims? Çështja në rrugë ligjore 6/15/2012 13 komente Shtypi astropeshku
Arsye pse mund t’ju interesojë biografia e Steve Jobs! 6/15/2012 10 komente admin
Vangjel Zhapa, njeriu që ringjalli lëvizjen olimpike në botën moderne 6/15/2012 9 komente Histori Anonim
Ra një pikë vesë mbi trëndafil 6/15/2012 8 komente Letërsi Teodor Keko Giovanni Falcone.90
Visual basics 6/15/2012 5 komente Anonim
Poezi e klasit të parë 6/15/2012 5 komente XYZ
Patëzot 6/15/2012 2 komente admin
Rep. Çeke vs Poloni 6/15/2012 2 komente Sport Elian
Rrush në hardhinë tënde 6/15/2012 1 komente admin
Zanati i Shkrimit: Përshkrimi 6/15/2012 1 komente admin
Rep.Çeke - Poloni (sondazh) 6/15/2012 Elian
Greqi - Rusi (sondazh) 6/15/2012 Elian
Deputeti Saimir Tahiri në një bisedë tek Peshkupaujë 6/16/2012 215 komente Blendi Salaj
Për me i pa fushat edhe lumin 6/16/2012 62 komente Letërsi Alberto Caeiro sol-nocturnus
Si quhet nusja e dajës në Labëri? 6/16/2012 59 komente Godo
Portugali vs Hollandë 6/16/2012 52 komente Sport Elian
Korona 6/16/2012 37 komente Anonim
Danimarkë vs Gjermani 6/16/2012 27 komente Sport Elian
... njoni në çajupisht 6/16/2012 21 komente Letërsi Hurbinek.
Ndalime buze kufirit te Republikes se Dyte 6/16/2012 19 komente Pa Kategori grava
Dy fëmijë shqiptarë kampionë të lojës së damës në Itali 6/16/2012 7 komente Shtypi Alidea
Aleanca Kuq e Zi ka sot zhvilluar sot Kongresin e parë Mbarëkombëtar 6/16/2012 7 komente Shtypi boisa
Shqiptarët në zhvillim e sipër 6/16/2012 6 komente Acarim Nervash desaparacidos
Luftë dhe Paqe 6/16/2012 3 komente Foto e ditës neritan
E verbta (dialog) – vijim me të verbtën 6/16/2012 2 komente Anonim
Pasqyra, binjakë, maska... 6/16/2012 admin
Portugali vs Hollandë (sondazh) 6/16/2012 Elian
Danimarkë vs Gjermani (sondazh) 6/16/2012 Elian
etyd 6/16/2012 admin
Planet X 6/16/2012 admin
Greqi, Demokracia e Re, fituese. Samaras: Qeveri shpëtimi 6/17/2012 180 komente Ballkan admin
Pas tërmetit në Fier, banorët sulmojnë depozitat e natës 6/17/2012 67 komente Acarim Nervash Alidea
Presidenti dhe zakoni i akrepit 6/17/2012 27 komente Opinion Fatos Lubonja @kevinjon@
A ka mbeturina radioaktive në Shqipëri? 6/17/2012 27 komente UnjamNJESH
Mos më lër të rritem 6/17/2012 22 komente Letërsi shkinaks shkinaks
E verbta (dialog) - recap 6/17/2012 Anonim
Kriza e Kapitaleve në Modelin Familjar 6/17/2012 admin
Autorët e ndaluar 6/18/2012 331 komente XYZ
Hirushe shqiptare në Kështjellën "La Scala" 6/18/2012 198 komente Art Emigrant Anonim
Arsye për krenarinë shqiptare? 6/18/2012 113 komente kavalja
Itali vs Irlandë 6/18/2012 81 komente Sport Elian
Lojërat e fatit, lojë me fatin 6/18/2012 30 komente Sociale Gjergj Meta LEFTI
Shqipëria, shtet i unitetit kombëtar e i pandashëm 6/18/2012 23 komente Histori Arben Puto Monda
Më mbaroi birra 6/18/2012 21 komente Letërsi r.erebara petllaneuje
Kroaci vs Spanjë 6/18/2012 19 komente Sport Elian
Eris Nezha: Nga plumbat e ’97-ës te balerin i parë në La Scala 6/18/2012 15 komente Art Nicola Vaglia Hoppa
Photography facebook fanpage 6/18/2012 12 komente enka
Partitë, 1 milion USD për lobim 6/18/2012 9 komente Politikë Al bano
Murg nën bajame 6/18/2012 6 komente Letërsi Romeo Çollaku Anonim
“The day he arrives” - film koreano-jugor me regji te Hong Sang-soo 6/18/2012 5 komente STALKER
Në kujtim të Ndoc Gjetjes - Vdekja e poetit 6/18/2012 5 komente Kulturë Shpëtim Çuçka Anonim
Itali - Irlandë (sondazh) 6/18/2012 Elian
Kroaci - Spanjë (sondazh) 6/18/2012 Elian
Tirana Kulturore, 16 Qershor 2012 6/18/2012 Kulturë Klodiani
Presidenti Nishani me master fallco 6/19/2012 224 komente Shtypi grava
Edhe Liqeni artificial në rrezik; parku po tkurret nga zgjerimi i rrugës 6/19/2012 112 komente Acarim Nervash finisterre
Angli vs Ukrainë 6/19/2012 105 komente Sport Elian
Rep.Çeke vs Portugali 6/19/2012 44 komente Sport Elian
Rrini më qani burrin se unë po shkoj në dasëm 6/19/2012 32 komente Opinion Filip Çakulli Shvejk
Çfarë po bëhet me Sirinë? 6/19/2012 25 komente Bota Merluc i gjalle
Brenda mandatit të parë,sistem digital arsimor dhe dosje elektronike shëndetësore për cdo qytetar 6/19/2012 23 komente admin
Suedi vs Francë 6/19/2012 23 komente Sport Elian
tango 6/19/2012 18 komente Fiqiri
Nuk ka, por benë ua kemi bërë 6/19/2012 12 komente admin
Plaku misterioz 6/19/2012 5 komente Sociale Rhea
Dje në vorrezat e Edinburgut 6/19/2012 3 komente Foto e ditës village-bey village-bey
Rep.Çeke - Portugali (sondazh) 6/19/2012 Elian
Angli - Ukrainë (sondazh) 6/19/2012 Elian
Suedi - Francë (sondazh) 6/19/2012 Elian
Kandidati per President, Artan Hoxha: Historia ime me Sigurimin e Shtetit 6/20/2012 219 komente Mos Humbisni LEFTI
Dyshime korrupsioni masiv me Llotarinë Kombëtare 6/20/2012 47 komente Kryesore TinyActsofRebellion
Vizë për Qipro? 6/20/2012 46 komente Teuta
Zhulian Asanzheja (vikiliksi) kerkon azil politik ne ambasaden ekuadoriane 6/20/2012 33 komente 24 karat PF
KQZ-ja si rrezik publik 6/20/2012 24 komente Opinion Blendi Kajsiu Al bano
Kurt Vonnegut on the Shapes of Stories 6/20/2012 4 komente desaparacidos
Një kinema në botën tjetër 6/20/2012 4 komente admin
U ktheva edhe një herë nga cak i harrimit 6/20/2012 3 komente Letërsi Dritan Mesuli beslidhas
Partia ultrademokratike e xhabirëve 6/20/2012 1 komente sol-nocturnus
Një kinema 6/20/2012 admin
Anri Sala ne Beaubourg ! 6/21/2012 195 komente STALKER
Dy sihariqe dhe ... nje lajm i keq 6/21/2012 80 komente Ekonomi grava
Topalli: “Do shihni gjëra të pabesueshme tek diplomat e deputetëve” 6/21/2012 37 komente 24 karat Elian
"Punë si gjithë të tjerat" 6/21/2012 31 komente Letërsi Hurbinek.
Kanë plasur vjedhjet e makinave në mes të Tiranës 6/21/2012 24 komente Sociale Muharrem Dardha Pjer Thomas
VV proteston kundër vizitës së Kuperit 6/21/2012 5 komente Kosova finisterre
Njeriu; “i prituri” i historise 6/21/2012 3 komente desaparacidos
Gjuhë në rrezik zhdukjeje anembanë globit 6/21/2012 1 komente Gjuhësi Butrinti
N'mars - 79 6/21/2012 Letërsi Tomas Tranströmer grevëshoqërore
Gjermani vs Greqi 6/22/2012 216 komente Sport Elian
Lëvizja, Arvizu thirrje shqiptarëve: Veproni Tani! 6/22/2012 116 komente Shtypi admin
Për Mero Bazen dhe liganaket urrejtare në vendin tim 6/22/2012 60 komente Argëtim Arian Galdini Anonim
Mos i prisni pemët e mia! 6/22/2012 52 komente Mjedisi Artan Lame Anonim
Tiranë-Durrës-Tiranë (II) 6/22/2012 26 komente Letërsi mirazh Anonim
KQZ: Referendumi, firmat false 6/22/2012 26 komente 24 karat noshKaido
Me FRESSH fitojmë sfidën në 2013 6/22/2012 23 komente admin
Nje ashkel 6/22/2012 17 komente Fiqiri
Pressing the button 6/22/2012 12 komente blete
Walnut & albumen cookies 6/22/2012 7 komente enka
Të dhëna kontradiktore me hulumtimet e OJF-ve dhe vullnetarëve që punojnë në terren 6/22/2012 7 komente Sociale Monda
Dreqi Kthehet n’Kosovë 6/22/2012 6 komente admin
Rokan 6/22/2012 2 komente Anonim
Purgator 6/22/2012 1 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Miza nën kësulën e zotit Buzhala 6/22/2012 1 komente sol-nocturnus
Mbase kemi harruar Australinë! 6/22/2012 admin
Gjermani - Greqi (sondazh) 6/22/2012 Elian
EKONAL 6/22/2012 admin
Mbi vdekjen apo vrasjen e një lisi 6/23/2012 104 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Cfare ju bezdis me shume nga komentuesit ne PPU? 6/23/2012 88 komente Gaia
Spanjë vs Francë 6/23/2012 58 komente Sport Elian
Merkel: Llaç, më shumë llaç! 6/23/2012 47 komente Media KAVIR
Pse Ilir Meta nuk hyn në Qeveri? 6/23/2012 30 komente Politikë STALKER
Vendosni diçiturën - 104 6/23/2012 30 komente Diçitura TinyActsofRebellion TinyActsofRebellion
Festimet pas fitoreve të ndeshjeve 6/23/2012 26 komente Acarim Nervash Butrinti
Faqja shqiptare në Facebook, në Gines 6/23/2012 10 komente Internet blue ice
Natyra jonë e drobitur nga vandalizmat njerëzore dhe apokalipsi ekologjik që po troket 6/23/2012 7 komente Acarim Nervash alisat
Spanjë - Francë (sondazh) 6/23/2012 Elian
Angli vs Itali 6/24/2012 204 komente Sport Elian
Kur na bekojnë Zotat 6/24/2012 125 komente Feja klesidra asperger
100-vjetori, Akademia fton Kadarenë e Frashërin, 'harrohet' Qosja 6/24/2012 67 komente Shtypi Fatmira Nikolli driniibashkuar
Si mund te behesh nje arkeolog ne Shqiperi? 6/24/2012 51 komente antonio
Të qafsha moj shegore dhe arrore, Shqipëria rrushtore 6/24/2012 20 komente 24 karat Monda
Kroni i rrjedhshëm i Suzi Prizrenit 6/24/2012 4 komente Kulturë village-bey village-bey
Një histori interesante këmbënguljeje 6/24/2012 4 komente Reportazh Afrim Imaj mrroklla
Angli - Itali (sondazh) 6/24/2012 Elian
Gjermani vs Itali 6/25/2012 324 komente Sport Elian
Endrra e parë e Descartes 6/25/2012 150 komente Esse Hurbinek.
Kush e fiton Europianin 2012? 6/25/2012 106 komente Sport Elian
I ♥ Çamëria 6/25/2012 85 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Portugali vs Spanjë 6/25/2012 73 komente Sport Elian
Mbi skenë 6/25/2012 73 komente desaparacidos
Tifoze ... te kujt?! 6/25/2012 42 komente Sport celesi
Si janë çiftet (lidhjet) sot? 6/25/2012 40 komente klesidra asperger
Joie de vivre?! 6/25/2012 17 komente kriskulli
Stani me lepuj 6/25/2012 17 komente Gjuhësi Ardian Vehbiu Monda
Ekonomia Shqiptare bardh e zi! 6/25/2012 17 komente admin
Masakra tek Parku Kombëtar, për interesa klienteliste 6/25/2012 16 komente admin
U zgjua Tirana 6/25/2012 16 komente Letërsi xhatani XhaTani
Një botë pa lider 6/25/2012 14 komente Bota alidemsi
Mashtrimi me Llotarine kombetare 6/25/2012 10 komente TinyActsofRebellion
Artistë të mëdhenj, për të cilët më dhimbsen duartrokitjet 6/25/2012 7 komente Esse unica unica
Tirana Kulturore, 23 Qershor 2012 6/25/2012 1 komente Kulturë Klodiani
Gjermani - Itali (sondazh) 6/25/2012 Elian
Portugali - Spanjë (sondazh) 6/25/2012 Elian
Luljeta Lleshanaku: Jam rritur pa ndjesinë e së ardhmes 6/26/2012 248 komente Kulturë Monda
National Geographic promovon Ballkanin Perëndimor 6/26/2012 48 komente Turizëm Ilir Ikonomi xhibi
Kë do jua kishte qejf mideja ta kishit në shesh të burrave? 6/26/2012 30 komente Gaia
Misioni ynë patriotik, ringjallja e shpresës! 6/26/2012 21 komente admin
Cekja (Sejfulla Myftari) : Deputetët na vodhën profesionin 6/26/2012 14 komente Argëtim Art Changed the World
Në botën e fëmijëve 6/26/2012 13 komente Eksperiment xhibi
Traditë me porosi 6/26/2012 8 komente Reportazh Jorida Pasku Rhea
Bashkia, pronare e 6 mijë aseteve 6/26/2012 6 komente Shtypi Shvejk
Let me be a baby, let me be a child! 6/26/2012 4 komente Alidea
Dielli i nëntokës 6/26/2012 2 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Unë dhe poezia jetojmë nën të njëjtën çati 6/26/2012 2 komente Letërsi Mark Strand wasabi
Filmi "Taken 2", propagandë e egër anti-shqiptare 6/27/2012 151 komente Acarim Nervash vranakonti
Mark Marku, ma në fund nji heretik 6/27/2012 79 komente Politikë Ardian Ndreca finisterre
“Suck my cock !” 6/27/2012 34 komente STALKER
E kujt është kjo këngë? 6/27/2012 21 komente Al bano
Kur dashuria jep një shenjë 6/27/2012 16 komente Letërsi Luljeta Lleshanaku Monda
Violeta’ bukur 6/27/2012 16 komente Letërsi Emigrant Anonim
Bashkia: "Bllokun e Toptanasve do ta bëjmë 'tironas" 6/27/2012 5 komente Shtypi Shvejk
Bukuria e fshehur e pjalmimit 6/27/2012 4 komente eklipsi
Endrra e tretë e Descartes 6/27/2012 3 komente Esse Adrien Baillet Hurbinek.
Pse Plutoni nuk klasifikohet me si planet? 6/27/2012 1 komente eklipsi
4 vite 4,000 foto ne 4 minuta 6/27/2012 eklipsi
Gurth 6/27/2012 Anonim
Finalja Spanjë vs Itali 6/28/2012 335 komente Sport Elian
Vlora krye-e-nderuar 6/28/2012 286 komente Monda
"I Urituri" i Odise Paskalit t'i kthehet Shqipërisë 6/28/2012 126 komente Art Monda
KQZ miraton Referendumin 6/28/2012 60 komente Mjedisi Blendi Salaj
Tension në Veri, dhjetëra serbë tentojnë të kalojnë kufirin, plagosen disa policë kosovarë 6/28/2012 34 komente Kosova finisterre
Çmimet AKT, vlerësohen Krasta, Fevziu, Balla, Ilva Tare shfaqet më “fresh” se kurrë 6/28/2012 26 komente Media lony
I plagosuri i 21 janarit: Mora një plumb 1 cm larg zemrës 6/28/2012 11 komente Kryesore Sokol Çobo Blendi Salaj
Bashkia fal konviktin e Fakultetit të Gjuhëve të Huaja 6/28/2012 8 komente Arsim Shvejk
Dokumente false për një leje ndërtimi inekzistente 6/28/2012 7 komente Ambienti Shpresa Mezini Shvejk
Dibër, sakrificat e çiftit të moshuar për të siguruar jetesën 6/28/2012 7 komente Sociale Rhea
Refreshing tip of the day : Green tea with basil & lemon icecubes 6/28/2012 4 komente enka
FRANCË-GJERMANI (qershor 2012) 6/28/2012 3 komente XYZ
Clown… 6/28/2012 1 komente desaparacidos
Fituesit e konkursit te videove me te bukura ne Vimeo 6/28/2012 eklipsi
Te kesh pronesine e fjaleve te tua 6/28/2012 eklipsi
Spanja apo Italia? 6/28/2012 Elian
Për një vijë uji … 6/29/2012 217 komente Sociale Gjergj Marku Blendi Salaj
1973: Lutja e të dënuarve të Spaçit: Na falni jetën, jemi të rinj! 6/29/2012 59 komente Mos Humbisni village-bey
Monumenti i Pavarësisë do vendoset te parku "Rinia" 6/29/2012 33 komente Shtypi Monda
Pinguinet 6/29/2012 13 komente eklipsi
Ky eshte planeti yne 6/29/2012 10 komente eklipsi
Dështimi përballë regjimit 6/29/2012 7 komente Ligj, Opinion Mentor Nazarko xhibi
I bekuar 6/29/2012 2 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Disa mendime të shkurtra mbi politikën monetare dhe krizat ekonomike 6/29/2012 1 komente admin
Shoqëri e ashpër 6/30/2012 56 komente Opinion romaku admin
Duan Çamërinë?! Është ideologji mor budalla! 6/30/2012 30 komente Opinion Xhuliano Bregasi Jano Dëshnica
Ndihmojeni një fans shpejt ... 6/30/2012 29 komente Foto e ditës Monda
Palë me plehrat 6/30/2012 28 komente admin
Malet Shkembore Kanadeze 6/30/2012 18 komente eklipsi
Mbledhja e redaksisë 6/30/2012 16 komente Satirë Wolfram
Kritikë e leximit qëllimisht “mistik” të neoliberalizmit 6/30/2012 4 komente sol-nocturnus
Fatmir Kajolli nuk ekstradohet në Itali 6/30/2012 4 komente Acarim Nervash galile
Tabaku: Prioritet i Bashkisë, dëgjimi i zërit të qytetit dhe përfshirja në vendimarrje 6/30/2012 2 komente Sociale Shvejk
Ushtari i panjohur 6/30/2012 1 komente desaparacidos
Bunkerët e diktaturës dhe breshka e Martin Camajt 6/30/2012 admin
Good Old Greenwich, CT 6/30/2012 Anonim