Postimet e muajit Janar 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Një vend për Bamir Topin 1/1/2012 58 komente Opinion Armand Shkullaku xhibi
Ron Paul dhe kthesa 360 gradë Republikane 1/1/2012 51 komente Bota Art Changed the World Art Changed the World
Kush eshte pronari i faqes AMA NEWS? 1/1/2012 21 komente Tom
Si çmendet njeriu në kohë krize 1/1/2012 19 komente Opinion Artan Fuga Pjer Thomas
Gezuar 2012! 1/1/2012 7 komente enka
Gëzuar harresën! 1/1/2012 3 komente Opinion Ergys Mertiri Shvejk
Leggero si për fillim viti 1/1/2012 admin
Nga 1 janari nis deklarimi i të ardhurave personale për çdo qytetar 1/2/2012 73 komente Ekonomi kaposhi
SHBA paralajmëron tërheqjen nga Kosova, shqiptaro-amerikanët kundërshtojnë 1/2/2012 55 komente Kosova admin
Vendosni diçiturën 94 1/2/2012 24 komente Diçitura admin
Përrallat në prag të Pavarësisë 1/2/2012 10 komente Sociale Ben Andoni Monda
E Bardha e Zemrës! 1/2/2012 7 komente Letërsi xhatani XhaTani
Dimër 1/2/2012 1 komente Letërsi Bllok Shenimesh alisat
Ngjarjet e një viti në 360 tituj 1/2/2012 1 komente Shtypi venusi
Tursun Beu në pazarin e interesave (I) 1/3/2012 63 komente Histori Doan Dani Shvejk
Dashuria e parë 1/3/2012 58 komente Letërsi Branisllav Nushiq finisterre
Protestuesi: ku ta marrim borxh? 1/3/2012 41 komente Opinion Eda Derhemi finisterre
Sondazhi: Bizneset nuk gjejnë njerëz të kualifikuar 1/3/2012 33 komente Ekonomi gre_wireless
Tre pampor u ngrenë e vanë - Jorgo Papasideri 1/3/2012 29 komente Argëtim Emigrant Anonim
Shqipëria “furnizon” Maqedoninë me akademikë falsë 1/3/2012 22 komente Arsim finisterre
Si funksionojnë zgjedhjet paraprake në SHBA? 1/3/2012 21 komente Bota Christina Bergmann, Auron Dodi finisterre
2011-ta, viti më i zymtë 1/3/2012 12 komente Ekonomi ALB358
QSUT, vatër infeksionesh, penalizime për 50 mjekë 1/3/2012 6 komente Shëndetësi Zirina Llambro finisterre
Shoku im 1/3/2012 1 komente Adangeanaeplykoh
Kuqezinjtë s'mund te jenë Vetëvendosës 1/4/2012 109 komente Opinion Klodi Leka Monda
Cili është modeli ekonomik shqiptar? 1/4/2012 90 komente grava
10 emra shqiptarësh 1/4/2012 26 komente Heba
Greqia çel zyrtarisht tenderin për naftë në kufi me Shqipërinë 1/4/2012 26 komente Ballkan Edvini
Janar i damkosur me 21sh 1/4/2012 25 komente Letërsi Emigrant Anonim
VENDOSA TË SHKOJ NË AMERIKË 1/4/2012 5 komente alisat
Njeriu i egër i qendrës së Tiranës 1/5/2012 126 komente Opinion Koloreto Cukali alidemsi
Shkëlqimi i një ylli shqiptar 1/5/2012 117 komente Art Elida Bucpapaj alidemsi
Theofan Stilian Noli, 130 vjet! 1/5/2012 49 komente Kulturë Monda
Kryeministri merr nën vartësi katër institucione të reja 1/5/2012 19 komente Politikë Denis Dedej Monda
Talebanët e Izraelit 1/5/2012 14 komente Bota Art Changed the World Art Changed the World
Shkarkimet tek Shërbimi Funeral, Bashkia: Kishte mbivendosje funksionesh 1/5/2012 13 komente Shtypi Shvejk
Epika e Gjergj Fishtës 1/5/2012 5 komente Letërsi Eqrem Çabej Monda
Shqiptarët e Malit të Zi dhe standardet e dyfishta të Brukselit 1/5/2012 admin
tra la la-ja që po dëgjon? - 9 1/6/2012 310 komente Elian
Borxhet e fshehura të Gjermanisë i kalojnë 5 trilonë euro 1/6/2012 71 komente Bota Art Changed the World Art Changed the World
Një libër ku autori nuk dëgjon as vetveten 1/6/2012 19 komente Histori Anonim
Kur hajdutët e drejtësisë fshihen pas pavarësisë 1/6/2012 11 komente Ndonjehere
Një test nëse keni vesh për muzikë 1/6/2012 8 komente kuazimondo
Hana, ikja e të mirit 1/6/2012 5 komente Shtypi Arben Rrozhani dj_cherry
“Kuqezinjtë”, një lëvizje pa motiv 1/6/2012 4 komente Ndonjehere
Një përvojë e hidhur dhe Integrimi arsimor 1/6/2012 Ndonjehere
Në mbrojtje të Republikës për prodhime të vendit - Serbia nuk kalon! 1/7/2012 82 komente Kosova Levizja Vetevendosje! Sofi
Hotel Dajti, si Piramida, në rrezik 1/7/2012 81 komente Sociale Artan Shkreli Monda
MB: Pasaportat jo biometrike të vlefshme deri në 1 mars 2012 1/7/2012 45 komente Acarim Nervash Ndonjehere
Benz 250 për të shitur ... spinaq e presh 1/7/2012 30 komente Sociale Grava grava
Jensen: Përmbushni potencialin. Mos pranoni asgjë më pak nga liderët! 1/7/2012 25 komente Sociale Skënder Minxhozi Monda
Më kërcënuan pse u deklarova shqiptar 1/6/2012 20 komente Ballkan Driton Zenku gjembi
Strategjia e PS, në Kushtetuese për zgjedhjen e Presidentit 1/7/2012 11 komente Politikë kaposhi
ALARMI I PRESIDENCES DANEZE 1/7/2012 7 komente admin
Ngjarjet ekonomike botërore përgjatë vitit 2011 1/7/2012 5 komente Bota Renato Hysenllari Renato Hysenllari
Që politika të mos fusë duart në shkollë (Një ftesë për debat mbi idenë e Alternativës Civile) 1/7/2012 1 komente Ndonjehere
Pa çensurë - 29 1/8/2012 325 komente Anonim
Cila mund të jetë alternativa më e mirë, për një sistem ngrohje në Shqipëri? 1/8/2012 189 komente ilir-jani
Kombesia ne rhéthét é Folhorines 1/8/2012 45 komente Histori Av
Turli vere me bamje 1/8/2012 35 komente enka
Përrallë nga e ardhmja 1/8/2012 33 komente Letërsi Emigrant Anonim
Në gjol për “Ujët e Bekuar” 1/8/2012 3 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Një shkrim i vitit 1900 1/8/2012 Av
Përrallë nga e ardhmja 1/8/2012 admin
Fillon Referendumi 1/9/2012 60 komente Mjedisi admin
“Kamza City” 1/9/2012 48 komente Sociale Entela Resuli Anonim
Mozaiku me kokrra kafeje hyri në librin Guiness 1/9/2012 10 komente Art Ani Ruci Rhea
Bedri Hamza apo Deutsche Bank? 1/9/2012 7 komente Adangeanaeplykoh
S’do lëmë të na pushtojë ngashnjimi 1/9/2012 3 komente Letërsi yehuda amichai Av
çka gjallë çka jo 1/9/2012 1 komente Letërsi sol-nocturnus sol-nocturnus
E Kaluara e Përkohshme 1/9/2012 1 komente Opinion Hana Marku Monda
Për njërin 1/9/2012 Anonim
Rritja e ëndrrave 1/9/2012 Anonim
S’do lëmë të na pushtojë ngashnjimi 1/9/2012 Av
Tirana Kulturore, 7 Janar 12 1/9/2012 Kulturë Klodiani
Dashuria e parë fare 1/10/2012 70 komente Letërsi pf PF
Lëvizja VETËVENDOSJE! - Takim në Tiranë, 11 janar 2012 1/10/2012 27 komente Njoftime Sofi
Gjeli, qeni dhe dhelpra 1/10/2012 11 komente Adangeanaeplykoh
Adresat në Shqipëri, gjenden sipas pasurive të pushtetarëve 1/10/2012 10 komente Acarim Nervash Kledian Lula alidemsi
Intervistë me Arti Lushi-n 1/10/2012 desaparacidos
Berisha: Synojmë nivel të ri në Bujqësi. Fermeri të ketë online cdo të dhënë 1/11/2012 84 komente 24 karat Monda
GPS në Shqipëri? 1/11/2012 26 komente ani
Gjon Mili, gjeniu shqiptar që shpiku blicin 1/11/2012 19 komente Art Monda
Strukturat e fryra, bashkia rishikim të punonjësve në dy drejtori 1/10/2012 12 komente Shtypi Shvejk
Një parti e vogël me portofol të madh 1/11/2012 3 komente Shtypi Gent Kodra
Qeveria jep licencë për lotari kombëtare, shtohet dhe një lojë fati për shqiptarët 1/11/2012 1 komente Media Irma Toptani Rhea
Mbi muzikën 1/11/2012 desaparacidos
Rrjeti 1/11/2012 eklipsi
Thaçi: Nuk lejojmë 21 janarin e Tiranës në Prishtinë 1/12/2012 143 komente Kosova Zijadin Gashi admin
BE zmbrapset nga traktati strikt fiskal 1/12/2012 23 komente Ekonomi Art Changed the World Art Changed the World
Para të thata, shpejt 1/12/2012 15 komente Ekonomi Adi Darsi Monda
Turpi i nevojshëm 1/12/2012 12 komente Opinion Artan Lame alidemsi
"Ngrin" konsensusi për ligjet 1/12/2012 8 komente Politikë hunter
Lulehiri 1/12/2012 7 komente Letërsi Paul Celan admin
Përqafë 1/12/2012 6 komente admin
Skandali “Euroil”- Qeveria dhe shteti blenë naftë bruto me dokumente false 1/12/2012 6 komente Shtypi kuazimondo
Komentet e një artikulli, artikull me vete ose marrje-dhënie website-ore 1/12/2012 4 komente 24 karat pf PF
Letër një artisti të ri 1/12/2012 2 komente Kulturë Herman Hesse XYZ
"Zero 3D" 1/12/2012 1 komente admin
Në vend të fjalëve, një pikturë – Patriot Rrustemaj 1/12/2012 1 komente desaparacidos
Letër një artisti të ri 1/12/2012 alisat
Në lumenjtë në veri të së ardhmes 1/11/2012 admin
Kall Khan 1/12/2012 admin
Berisha në shtëpinë e Metës 1/13/2012 104 komente Politikë gre_wireless
Përgatitjet për 100 vjetorin, shpallet logoja fituese 1/13/2012 100 komente Eksperiment gre_wireless
Berisha president? 1/13/2012 81 komente xhibi
Një video shokuese saboton përpjekjet për paqe 1/13/2012 39 komente Bota Ratbil Shamel, Aida Cama Monda
Sqarim mbi kodin e ... 1/13/2012 37 komente Sociale 'Bama
S’ka energji, mbyllet Kurum 1/13/2012 27 komente Shtypi Art Changed the World
Kall Khan 1/13/2012 13 komente Letërsi Emigrant Anonim
Statusin e kandidatit për 100 vjetorin 1/13/2012 5 komente admin
Pinctada 1/13/2012 1 komente admin
“Oki’s movie” dhe “Grate e miqve te mi”- dy filma koreanë me regji të Hong Sang-soo 1/13/2012 STALKER
“I’m Number Four” - film amerikan me regji të D.J. Caruso 1/13/2012 STALKER
Faji ynë në njollosjen me të padrejtë të Shqipërisë 1/13/2012 admin
VV: Protesta paqësore është sulmuar dhe shtypur dhunshëm nga policia 1/14/2012 204 komente Kosova admin
Halim Deda: Më ofruan para dhe foton e vrasësit 1/14/2012 65 komente Shtypi Lindita Çela Monda
Cfarë celulari dhe aparati fotografik të blej ? 1/14/2012 56 komente venusi
S&P ul bonitetin e nëntë vendeve të eurozonës 1/14/2012 28 komente Bota Dirk Eckert, E. Xhani Rhea
RE:FRESSH 1/14/2012 11 komente admin
Aromat 1/14/2012 10 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Shqiptarët, pa drita por me faturat më të shtrenjta në rajon 1/14/2012 6 komente Sociale admin
Ligjërim me një zemër thyer 1/14/2012 3 komente admin
Drita e vetme – nga Paul Celan 1/14/2012 2 komente admin
Enfant terrible 1/14/2012 1 komente Anonim
“Bad Teacher” - film amerikan me regji te Jake Kasdan 1/14/2012 STALKER
“HANNA” - film anglo-amerikan me regji te Joe Wright 1/14/2012 STALKER
10 filmat e 2011 1/14/2012 desaparacidos
Emigranti 1/14/2012 Anonim
Ne gazetarët duhet të fokusohemi tek problemet, jo tek personalitetet 1/15/2012 26 komente Opinion Mustafa Nano Monda
Re:FRESSH, një takim për të ardhmen 1/15/2012 24 komente admin
Patriotët e mospërputhshëm me sistemin 1/15/2012 11 komente Opinion Koloreto Cukali Shvejk
"Na kërcënojnë të mos flasim … Im bir nuk vrau veten” 1/15/2012 8 komente Shtypi venusi
Zyrih, “Tek Shtërgthi” – Paul Celan 1/15/2012 6 komente emigranti
Katër i Radës bëhet teatër 1/15/2012 4 komente Kulturë Elsa Demo venusi
Me çelësa të ndryshëm - Paul Celan 1/15/2012 4 komente emigranti
Trojka 1/15/2012 4 komente admin
Rudian Zekthi 1/15/2012 2 komente admin
Shtëpia e Bardhë kundër SOPA-s 1/15/2012 1 komente Bota, Internet admin
Abetare Për Rutinën Ditore 1/15/2012 Av
Rëra nga hirnoret e të vdekurve - Paul Celan 1/15/2012 emigranti
Ilir Meta shpallet i pafajshëm 1/16/2012 276 komente Kryesore Blendi Salaj
Ana: Do studioj drejtësi, t’i dal para Berishës ta pyes: Pse ma vrave babin? 1/16/2012 81 komente Sociale Lindita Çela admin
Përse Vetëvendosja bllokoi kufijte? 1/16/2012 76 komente Opinion Tironsi, sol-nocturnus Anonim Kakavia
Cfare ka pertej politikes?! 1/16/2012 62 komente fjala e lire
Kur një media tallet me fëmijët 1/16/2012 15 komente Opinion Kristi Pinderi klajdi
Berisha: Të shkarkohet nënkryetari i KLD. Spahiu: Kërkesa, antikushtetuese 1/16/2012 13 komente Politikë mati i ri
Mendësia e patriotit të vetëm 1/15/2012 7 komente Kosova Flaka Surroi finisterre
“Më shpëtoi jetën dhe u mbyt!” 1/16/2012 5 komente Bota noiv
Intervistë me Enkelejd Lamaj 1/16/2012 desaparacidos
My TOP-10 list for 2011 : 1/16/2012 STALKER
Shinasi Rama: Si duhet të jetë forca e re e së djathtës 1/17/2012 51 komente Politikë Akëisti
Epo 1/17/2012 48 komente Acarim Nervash shkinaks shkinaks
Zgjidhur nga zinxhirat 1/17/2012 44 komente Opinion prizrenaranika prizrenzaranika
Dorëhiqet Panairi i Librit i Pranverës 1/17/2012 35 komente Letërsi alisat
“Sa herë flasin keq në TV, na kthejnë mortin në shtëpi” 1/17/2012 33 komente Sociale Lindita Çela Monda
A e shfryjmë dot tullumbacin e shqiptarizmës? 1/17/2012 31 komente Opinion Eda Derhemi artur
Gjykata si lavatriçe e korrupsionit televiziv të Metës 1/17/2012 25 komente Opinion Andrea Stefani venusi
Shkarkimi i Spahiut, zbardhet kërkesa e PD 1/17/2012 25 komente Politikë alisat
Kamy, hebreu 1/17/2012 3 komente Histori Robert Zaretsky Monda
Tirana Kulturore, 14 Janar 2012 1/17/2012 2 komente Klodiani
Po ju z. Lushi, ç’mendoni? 1/17/2012 desaparacidos
SHËN MËRIA GUSHTIT 1/17/2012 Av
Pendim 1/17/2012 Av
Pa çensurë - 30 1/17/2012 420 komente Anonim
Aleanca Kuq e Zi shpall programin 1/17/2012 193 komente Politikë Rhea
Quo vadis letërsi shqipe 1/18/2012 134 komente Letërsi Gazmend Krasniqi Anonim
Meta: Kam një video për Ramën, ta ballafaqoj me shqiptarët 1/18/2012 64 komente 24 karat alisat
Jufka shtepie 1/18/2012 56 komente enka
Truprojat e Universitetit Vitrina, rrahin policë e studentë 1/18/2012 40 komente Arsim bulkthi
SHBA-BE-OSBE: Prokuroria ka mbështetjen tone të plotë 1/18/2012 38 komente Ligj Monda
Berisha: Të privatizohen pyjet 1/18/2012 34 komente Ekonomi Al bano
SOPA dhe PIPA po rrezikojnë Internetin 1/18/2012 32 komente Bota, Internet admin
Withers: Gërdeci ndryshoi Berishën 1/18/2012 27 komente Mos Humbisni Anonim
21 JANARI PLAGE E HAPUR 1/18/2012 21 komente admin
Ti Zotit iu lute për harrim 1/18/2012 11 komente Letërsi Emigrant emigranti
Interneti ne greve! Stop SOPA & PIPA. 1/18/2012 7 komente eklipsi
Wikipedia “mbyll dyert” për 24 orë 1/18/2012 3 komente Internet admin
Something like this 1/18/2012 blete
Something like this 1/18/2012 admin
tra la la-ja që po dëgjon? - 10 1/19/2012 316 komente Ajku
Sa më shumë video skandaloze, aq më mirë 1/19/2012 303 komente Opinion, Politikë Blendi Salaj
Apple për momentin vlen më shumë se Greqia 1/19/2012 31 komente Bota pf PF
Mundohuni ta shpërndani në sa më shume vende! 1/19/2012 17 komente Sociale enka
Cfare ndikimi pati greva e 18 janarit? Nje permbledhje nga eklipsi.com 1/19/2012 14 komente eklipsi
Bluebird 1/19/2012 4 komente Letërsi Blendi Salaj
Muzg 1/19/2012 3 komente Letërsi Drita Çomo XhaTani
Politika epike dhe heroi i munguar 1/19/2012 2 komente admin
Zemra jote 1/19/2012 Av
Arma e Gardës: Ekspertiza, FBI zbulon vrasësin e Aleks Nikës 1/20/2012 175 komente Ligj Trazhgim Sokolaj Al bano
Përtej videove, disa pyetje 1/20/2012 52 komente Sociale swed swed
Nobelisti tërhiqet nga festivali letrar për shkak të radikalëve myslimanë 1/20/2012 24 komente Acarim Nervash finisterre
Janinë e qelqtë 1/20/2012 20 komente Letërsi Mihalis Ganas mdhrami
Kriteret E Mbrojtjes Se Vendit Te Punes deri me date 9 Shkurt 2012! 1/20/2012 16 komente 24 karat arjolim
“Guardia di Finanza” heton selinë milaneze të Standard & Poor's 1/20/2012 14 komente Bota, Ekonomi Anonim Kakavia Anonim Kakavia
Pas pak vitesh, s’do ketë më trashëgimi Tirane?! 1/20/2012 12 komente Ambienti Ben Andoni Monda
Kur do të bëhet Gjermania shtet normal? 1/20/2012 7 komente Opinion HELMUT SCHMIDT Shvejk
Rrugaçët: Beteja e Sokolit 1/20/2012 5 komente admin
BASF ndalon prodhimin e bimëve të modifikuara gjenetikisht në Europë 1/20/2012 5 komente Bota Kyle James, Amarildo Topi Monda
Mbi një poemë të errët dhe të fortë 1/19/2012 Av
Konflikt brezash 1/20/2012 desaparacidos
Changes 1/20/2012 blete
Changes 1/20/2012 admin
Intervistë: Kryeministri Berisha për 21 Janarin 1/21/2012 147 komente Shtypi Alfred Peza Monda
"21 Janari" 1/21/2012 104 komente Kryesore Elda Menga admin
Top 10 libra letrarë pas 90-ës 1/21/2012 83 komente Anonim
Drejtësi për 21 janarin 1/21/2012 51 komente admin
Password-i, prova e dashurisë në kohët e internetit 1/21/2012 10 komente Internet venusi
M'bi 1/21/2012 6 komente Letërsi Emigrant emigranti
njëzet e një 1/21/2012 4 komente Letërsi sol-nocturnus sol-nocturnus
Vetëfundosja e shteteve shqiptare në Prishtinë 1/20/2012 sol-nocturnus
Demokraci pa popull 1/21/2012 sol-nocturnus
A kemi një problem nacionalist? 1/21/2012 sol-nocturnus
Po vjen Kaligula! 1/21/2012 desaparacidos
Pa çensurë - Letërsia (II) 1/21/2012 268 komente jérusalem
Ilaç për aNaFeLe a ka njeri? Me recetë: kokore, streçe etj 1/22/2012 77 komente Monda
Riorganizohet Partia Socialiste 1/22/2012 59 komente Politikë LEFTI
Hapja e qendrës së Tiranës, ulet me 30% ndotja e ajrit 1/22/2012 57 komente Ambienti LEFTI
Jo më larg se eshtrat 1/22/2012 40 komente Letërsi Ardian-Christian Kyçyku Monda
21 Janari 1/22/2012 18 komente Opinion Koloreto Cukali Al bano
Kushtet e "vetëvendosura" të Albinit për bashkëpunim me Aleancën KuqeZi 1/22/2012 15 komente Opinion Ledjan Prifti Monda
PS nxjerr vendin nga kriza 1/22/2012 9 komente admin
Serbia nuk Kalon! - Protesta e Vetëvendosjes 1/22/2012 7 komente Kosova rruga02
Kombëtarja, Kuzhe trukonte ndeshjet me mafian greke 1/22/2012 7 komente Sport Beluli
Shkodra ... pas Idromenos 1/22/2012 6 komente Sociale Ben Andoni Monda
Aleanca Kundër Importimit të Plehrave mbledh firma për referendum 1/22/2012 5 komente Mjedisi xhibi
Maqedoni, qeveria: Imami gënjen, takimi pa flamur ishte zyrtar, jo informal 1/22/2012 3 komente Politikë Gent Kodra
Në Shpal, atje ku ra dëborë në gusht 1/22/2012 1 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Ata janë “Ata”, e ne jemi toçat e kukllës 1/22/2012 sol-nocturnus
Hapat e saj… 1/22/2012 desaparacidos
Bletebzz 1/22/2012 blete
Dora e fshehtë e tregut apo e shtetit 1/22/2012 admin
Adi Krasta provon, ia del me "A Show" 1/23/2012 385 komente Art Blendi Salaj Blendi Salaj
tra la la-ja që po dëgjon? - 11 1/23/2012 329 komente Ajku
21 janari, Ina Rama: Plumbi prej armës së Prendit vrau një shtetas 1/23/2012 269 komente Kryesore Anonim
Ide: Si ta prezantoj Shqipërinë tek një klase fillore? 1/23/2012 81 komente snare
Ku të shikojmë filma Online? 1/23/2012 28 komente LEFTI
Politika e maskarenjve dhe autopsia e Dritan Priftit 1/23/2012 14 komente Opinion Mentor Kikia kuazimondo
SHUME ZHURME PER ASGJE 1/23/2012 10 komente admin
Rrëfimet e një Shkopi Policie 1/23/2012 6 komente Satirë Artrit Bytyçi Monda
Tirana Kulturore, 21 Janar '12 1/23/2012 4 komente Turizëm Klodiani
Fil - 2 1/23/2012 3 komente emigranti
Shortar Heleni 1/23/2012 1 komente Letërsi Gazmend Krasniqi Jo
Rend përmes mohimit të drejtësisë 1/23/2012 sol-nocturnus
Hidden inside a clock 1/23/2012 desaparacidos
Deklarata e plotë e Kryeprokurores Ina Rama 1/23/2012 201 komente Kryesore Ina Rama loloto
Zukatja e qelizave të veshit 1/24/2012 88 komente Acarim Nervash JozefK
Kush m’i qan hallet e mia?! 1/24/2012 47 komente Satirë Nga Altin Ketro alidemsi
Akuzat e Pollos, Topi: Ministri të ndjekë rrugën ligjore ose të japë dorëheqjen 1/24/2012 22 komente Politikë admin
Vlorë, digjet makina e Kryetarit të Bashkisë Shpëtim Gjika 1/24/2012 8 komente Shtypi Rhea
S’ka drejtësi pa u hetuar Berisha e Basha 1/24/2012 5 komente admin
Gje e gjeza 1/24/2012 2 komente Adangeanaeplykoh
Vendet më të fotografuara në botë 1/24/2012 1 komente Argëtim hunter
Po sikur… 1/24/2012 desaparacidos
Ti do të varesh te ato palmat atje 1/25/2012 128 komente Monda
Shteti ynë legen 1/25/2012 76 komente Opinion Andi Kananaj Monda
Hetim i plotë në nivelin politik 1/25/2012 37 komente admin
A mund të gjenden fajtorë tre deputetët socialistë? 1/25/2012 28 komente Tafuti
Profecia e Pasolinit 1/25/2012 12 komente Kulturë Pier Paolo Pasolini Monda
Liria e medias, ‘Reporterë pa Kufij’: Shqipëria ka zbritur 16 vende 1/25/2012 11 komente Media admin
Heroi, shoqëria dhe historia 1/25/2012 8 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Rilke vs. Celan 1/25/2012 5 komente Letërsi Anonim
Tregtia: Lëndët e para rrisin eksportet 1/25/2012 4 komente Ekonomi Al bano
Ciknim 1/25/2012 1 komente emigranti
Shpirtra të çalë 1/25/2012 Av
Hoteli 351 dhe hekuri përreth 1/25/2012 sol-nocturnus
Tabaku fton biznesin britanik për investime në TR 1/26/2012 85 komente Biznes Shvejk
40 Monumente Kulture do të jepen me qira 1/26/2012 26 komente Kulturë alidemsi
Zbulohet SMS për Ballën në 21 janar, Tom Doshi: Më hodhën granatë me gaz 1/26/2012 17 komente Ligj Adi Shkembi, Trazhgim Sokolaj Rhea
Mbi pullaz, flamur i verdhë me yje 1/26/2012 9 komente Letërsi Xhevat Latifi Av
Letërkëmbim: Jean-Paul Sartre dhe Simone de Beauvoir 1/26/2012 5 komente Kulturë Monda
Katër “puçistë” 1/26/2012 5 komente Media Skënder Minxhozi aufklärer
Partosh: Qeveria synon të mbulojë krimin 1/26/2012 4 komente Politikë Art Changed the World
Shakaxhiu i Përparimit dhe Pesë Anarkitë - Fan Noli 1/26/2012 3 komente belle_fleur
Sot u firmos nga ana e Bashkimit Europian ne Tokio ACTA, Marreveshja Tregtare Kundra Falsifikimit 1/26/2012 2 komente eklipsi
Të... 1/26/2012 2 komente admin
Jo më kot 1/26/2012 1 komente admin
Shkolla e ligjit dhe beteja për Prizrenin 1/26/2012 admin
Poezi nga Rudina Madani 1/26/2012 Av
“TAKE SHELTER”- film amerikan me regji te Jeff Nicols 1/26/2012 STALKER
Editoriali i “Gazetes”: Republika dhe drejtesia 1/26/2012 sol-nocturnus
“A dangerous method” - film amerikan me regji te David Cronenberg 1/26/2012 STALKER
Ina Rama: Garda nisi të manipulonte provat 1/27/2012 323 komente Kryesore loloto
tra la la-ja që po dëgjon? - 12 1/27/2012 321 komente Ajku
Dita e Kujtesës, Topi dekoron Njazi e Mefail Biçakun për mbrojtjen e hebrenjve 1/27/2012 93 komente Histori gjembi
Basha, vizitë në Uashington. Zyrtari i vetëm i PD-së ftohet nga SHBA 1/27/2012 37 komente Politikë Fatjona Mejdini Rhea
Në pamundësi të hetimit gjithëpërfshirës 1/27/2012 24 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Çmimi i biletës, tërhiqet Shoqata e Transporteve 1/27/2012 16 komente Ekonomi Anonim Kakavia
Glenn Close në rolin Nobbs: Frymëzuar nga virgjëreshat shqiptare 1/27/2012 6 komente Kulturë Art Changed the World Art Changed the World
Shqipëri telenovelash 1/27/2012 5 komente Ndonjehere
Ti ke pas qenë një zonjë e randë….!!!! 1/27/2012 4 komente Ndonjehere
Dritë e brëndshme 1/27/2012 2 komente Letërsi Ali Podrimja Anonim
Kuvendi deputeteve: Heshtja është ari i vetëm i femrës! 1/28/2012 98 komente 24 karat, Kosova Monda
Letër për Ndrean! 1/28/2012 82 komente Opinion Fatos Mahmutaj Shvejk
Europa, jo Eurotopia, një ftesë për debat 1/28/2012 36 komente Opinion Monda
Koncepti i Diellit 1/28/2012 26 komente Letërsi xhatani XhaTani
Çyçkët – kronikë kuq e zi: Rrahimja (intersticiale femërore) 1/28/2012 21 komente Letërsi Emigrant emigranti
Censusi, 60% e bizneseve janë kafe dhe restorante 1/28/2012 12 komente Ekonomi xhibi
Jo më kot 1/27/2012 1 komente Letërsi a priori Anonim
Është politika budalla! 1/28/2012 sol-nocturnus
Kriza aktuale si një mundësi për të ardhmen 1/28/2012 admin
Shteti ynë legen 1/28/2012 sol-nocturnus
Homoseksualët janë target-i më i kollajtë për burrat namusqarë të Shqipërisë 1/29/2012 75 komente Opinion Mustafa Nano Monda
Serish me makarona me fruta deti:) 1/29/2012 51 komente enka
LA Times: Foto nga Shqipëria 1/29/2012 40 komente Foto e ditës admin
Edhe pas ekspertizës së FBI, PD i quan “heronj” gardistët që vranë katër protestues 1/29/2012 38 komente Politikë alidemsi
Në Dhërmi në dimër 1/29/2012 36 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Të ardhurat mesatare nga puna në bujqësi 1/29/2012 29 komente Ekonomi gre_wireless
Filozofia e numrave 1/29/2012 18 komente Letërsi JozefK
Etude crude – Deda 1/29/2012 16 komente emigranti
Google Real-Time Insight Finder 1/29/2012 9 komente eklipsi
Vani 1/29/2012 7 komente Letërsi Grava grava
Qelë 1/29/2012 1 komente admin
Dritëhije të një investimi miliardësh 1/30/2012 134 komente Biznes alidemsi
Djali im quhet Benz! 1/30/2012 132 komente Sociale Gladiola Bendaj Monda
Berisha: Vendet evropjane janë në krizë sepse nuk ndoqën modelin tonë ekonomik 1/30/2012 49 komente Satirë Art Changed the World
A ka treg ankandesh në Shqipëri? 1/30/2012 43 komente PF
Historiku i industrisë së duhanit në Shqipëri 1/30/2012 38 komente Mos Humbisni Mark Brunga finisterre
Cfare mendimi keni per pjesen e pare te telefilmit "Ne kerkim te kujt"? 1/30/2012 10 komente akurti
Uuuuun ju garantoj jue! 1/30/2012 7 komente Opinion Koloreto Cukali Shvejk
tra la la-ja që po dëgjon? - 13 1/31/2012 387 komente Ajku
Kryeprokurori britanik shpreh shqetësim për sulmet ndaj institucioneve 1/31/2012 111 komente Kryesore Anonim
“J.Edgar”- film amerikan me regji te Clint Eastwood 1/31/2012 90 komente STALKER
Të luash mirë, të shkruash mirë 1/31/2012 64 komente Letërsi Darien Levani desaparacidos
Lulzim Basha në SHBA, dhe një rrenë për t’u futur në librin Guinness 1/31/2012 46 komente Shtypi Art Changed the World
Tenderi i uniformave të policisë me çmime të kripura 1/31/2012 45 komente Pa Kategori Luan Kondi Blendi Salaj
Kanabis ne makinen e Ledio Ruçit 1/31/2012 44 komente Shtypi Leonidha Musaj Anonim
E para ishte fjala: Adi Krasta dhe Ina Rama 1/31/2012 41 komente Opinion Mirela Kumbaro Blendi Salaj
Karnavalet maqedonase ndezin urrejtjen fetare 1/31/2012 38 komente Ballkan Monda
Nuk heqin plehrat, gjobë për 43 kryetarë bashkish 1/31/2012 15 komente Shtypi hunter
Politika të reja për shqiptarët në rajon 1/31/2012 8 komente admin
INSTAT po kalon në varësi të kryeministrit, opozita kundërshton 1/31/2012 4 komente Shtypi xhibi
HISTORI HIJESH 1/31/2012 Av
Shtëpia e Librit 1/31/2012 Shtepia e Librit
Tirana Calling 1/31/2012 desaparacidos