Postimet e muajit Shtator 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Shkombëtarizimi i Shqipërisë 9/1/2011 67 komente Shtypi Enis Sulstarova alidemsi
Tjetër skandal në shëndetësi, BB anulon financimin, shkelje në tender 9/1/2011 66 komente Shtypi, 24 karat BalkanWeb alisat
Ajo qe duhet te ndodhe! 9/1/2011 35 komente Selfmaderadio
Mundemi 9/1/2011 16 komente Thënie Blendi Salaj
Në Kuvend, Qeveria po e varros demokracinë 9/1/2011 5 komente Shtypi Levizja Vetevendosje tropizma
Befas Rruga Na u Shfaq e Vjeshttë 9/1/2011 4 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Falas 9/1/2011 3 komente gjergji
Kush o' n'dashni me ket' pervec meje? 9/1/2011 2 komente mrroklla
Ku mund te shikoje RAI UNO-n online? 9/1/2011 1 komente e.du.shi
Shansat zhvillimore në kohën e krizës globale 9/1/2011 Adangeanaeplykoh
Shansat zhvillimore në kohën e krizës globale 9/1/2011 Adangeanaeplykoh
Falas 9/1/2011 gjergji
Falas 9/1/2011 gjergji
Falas 9/1/2011 gjergji
Shqipëri - Francë 9/2/2011 217 komente Sport Blendi Salaj
Parlamentaret tane ose wikileaks qe nuk i boton askush! 9/2/2011 164 komente Politikë Anonim
Po te mos ishte Migjeni 9/2/2011 49 komente Opinion Artan Lame mati i ri
“Urdhëri i Shkëlzenit për Gërdecin” 9/2/2011 25 komente Shtypi gre_wireless
Ku mund ta shikoj live ndeshjen e sotme Shqiperi France 9/2/2011 24 komente blendi jp
Bashkia e Tiranes: Mos ndertoni pa leje 9/2/2011 16 komente Shtypi Blendi Salaj
Përtej termave, te dukuritë 9/2/2011 13 komente Ermal Hasimja alisat
Wikileaks: Zv. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, i lidhur me krimin 9/2/2011 6 komente Shtypi Anonim
As Balzak, as Dikens 9/2/2011 6 komente Thënie admin
Mospërputhje Kuantike: Tegimi i një Protoni Rebel 9/2/2011 6 komente admin
Azemi dhe Stalini "shoke" dhome 9/2/2011 6 komente Mos Humbisni Entela Resuli vetevendosje
Trattoria Toscana (Boston) 9/2/2011 5 komente gjergji
“Ligji i Berishës për SHISH më kujton Sigurimin e Shtetit” 9/2/2011 5 komente Shtypi Blendi Salaj
Në kërkim të kërkimit shkencor në Shqipëri 9/2/2011 4 komente sol-nocturnus
Trattoria Toscana (Boston) 9/2/2011 gjergji
Kufizimi i mandateve dhe largimi i zotërve të pushtetit. 9/2/2011 Ndonjehere
Trattoria Toscana (Boston) 9/2/2011 gjergji
Serbia pranon vulat doganore të Kosovës 9/2/2011 Shtypi hunter
Mospërputhje Kuantike: Tegimi i një Protoni Rebel 9/2/2011 admin
Trattoria Toscana (Boston) 9/2/2011 gjergji
maloni vdes 9/2/2011 sol-nocturnus
Apel i Bregdetit 9/3/2011 24 komente Shtypi Shoqata Bregdeti Anonim
Unë jam shqiptare 9/3/2011 20 komente Shtypi Eliza Dushku Ndonjehere
AK: Gabimet në libra, “historianët” maqedonas të mbajë përgjegjësi 9/3/2011 16 komente Shtypi Ndonjehere
Vjersh i Milit 9/3/2011 10 komente Zef Skiroi village-bey
Vetëvendosja sulmon Editën me domate, 34 të arrestuar 9/3/2011 8 komente Shtypi Ndonjehere
Do vajtoj perjete,per ty,vetem,ne parajse III 9/3/2011 5 komente desaparacidos
Babai i 4 femijeve: Luftë me grabitësit, vritet polici 9/3/2011 4 komente Shtypi Ndonjehere
Shiu që nxiton drejt Bunës 9/3/2011 2 komente Shtypi Edlira Gjoni Ndonjehere
Do vajtoj perjete,per ty,vetem,ne parajse III 9/3/2011 dana desaparacidos
Gërdeci, Shqipëria, Amerika 9/4/2011 36 komente Shtypi Edi Rama STALKER
Njeriu me Toyota 9/4/2011 18 komente Shtypi Koloreto Cukali noshKaido
Vendos Diçiturën 90 9/4/2011 17 komente Diçitura Ndonjehere
Kronike politike 9/4/2011 15 komente Opinion klodi klodi
Topi: Partitë të heqin dorë nga bojkoti, Parlamenti jo shtojcë e qeverisë 9/4/2011 10 komente Shtypi zotrules
Politikanët lapanjozë dhe kabllogramat e Camorras 9/4/2011 10 komente Ndonjehere
Natë me shi pas shfaqjes me drita qielli në panair 9/4/2011 6 komente Anonim
Rinia kërkon Kuvendin 9/4/2011 5 komente Shtypi Renato Kalemi JozefK
Kujtim vjeshtuk 9/4/2011 2 komente desaparacidos
Kujtim vjeshtuk 9/4/2011 tiranacalling desaparacidos
Natë me shi pas shfaqjes me drita qielli në panair 9/4/2011 Emigrant Anonim
Opozita dhe çështja morale 9/5/2011 119 komente Shtypi Fatos Lubonja trishtimizz
"Reforma e pensioneve" 9/5/2011 64 komente Ekonomi, 24 karat Sali Berisha Ndonjehere
Të gjithë bashkë në parlamentin e padrejtësive 9/5/2011 58 komente sol-nocturnus
“Wikileaks”, shantazhi i Athinës 9/5/2011 41 komente Shtypi zotrules
Heshtja është flori 9/5/2011 36 komente Shtypi Rudina Seseri AlbaniaProud
"Vizita e Pivetti-t në Vlorë, e papranueshme" 9/5/2011 22 komente Shtypi AlbaniaProud
Love Letters to Bob Dylan 9/5/2011 18 komente desaparacidos
"Zone e Lire" rikthehet me Arian Canin ne Tv Klan 9/5/2011 17 komente Shtypi trishtimizz
Rama: PS në Kuvend të ndalim Saliun, të futemi në BE 9/5/2011 15 komente Shtypi zotrules
Prokuroria, hetim kabllogramëve 9/5/2011 15 komente alisat
“Shekspiri vodhi veprat e tij” 9/5/2011 13 komente Shtypi AlbaniaProud
Teksti i Gjuhës Shqipe, Jozefina Topalli, personalitet i shquar përkrah Nënë Terezës e Kadaresë 9/5/2011 10 komente Art Changed the World
Ndërtomë një shtëpi 9/5/2011 10 komente admin
Lufta e re për Ballkanin 9/5/2011 6 komente Adangeanaeplykoh
Këngë për kurajë 9/5/2011 3 komente admin
Këngë për kurajë 9/5/2011 2 komente admin
Vëllai i madh amerikan po ju sheh 9/5/2011 1 komente Ndonjehere
Polici që rreh qytetarin (pse kërkon shtet dinjitoz) është huligan 9/5/2011 1 komente sol-nocturnus
Lufta e re për Ballkanin 9/5/2011 Adangeanaeplykoh
Love Letters to Bob Dylan 9/5/2011 tiranacalling desaparacidos
Ndërtomë një shtëpi 9/5/2011 admin
Akuza për dhunë ndaj grave në Bashkinë e Tiranës 9/6/2011 167 komente Shtypi gjembi
Tu hongër petlla në Luksenburg 9/6/2011 76 komente Blendi Salaj
A jemi frikacakë ne shqiptarët ? 9/6/2011 60 komente STALKER
Leximet jashtë klase, adoleshentët shqiptarë të parët në botë 9/6/2011 31 komente Shtypi Res Publica DerkennaFeta
Afera Olldashi me linjat e internetit, monopol 40 vjet 9/6/2011 29 komente Shtypi alisat
Verë e bardhë e shtëpisë 9/6/2011 21 komente Anonim
Kombi dhe edukata fetare në shkollat publike 9/6/2011 10 komente Shtypi Nexhmedin Spahiu STALKER
«Oxhaqet» e (pa)tymosura rinore politike në Shqipëri 9/6/2011 3 komente Shtypi Redan Bushati pmusaraj
Verë e bardhë e shtëpisë 9/6/2011 Emigrant Anonim
Di njeri c’behet ktu?! 9/6/2011 gjergji
Di njeri c’behet ktu?! 9/6/2011 gjergji
Di njeri c’behet ktu?! 9/6/2011 gjergji
Di njeri c’behet ktu?! 9/6/2011 gjergji
Kabllot e Tiranës 9/7/2011 80 komente Shtypi Alqi Kociko I Pakapshem
Turqia shpalos Planin Barbados te dominimit detar dhe i tergon dhembet Izraelit 9/7/2011 70 komente Shtypi Art Changed the World
Çyçkët – Kronikë kuq e zi – (intersticiale femërore) Fizja: Në “të parë” 9/7/2011 43 komente Anonim
Tirana është e qytetarëve, jo e makinave 9/7/2011 36 komente Shtypi Dorina Pojani DerkennaFeta
Cili Kapitalizëm? 9/7/2011 23 komente Opinion Anonim
Një shtrat 9/7/2011 5 komente admin
Silver Diamonds 9/7/2011 enka
Një shtrat 9/7/2011 admin
Çyçkët – Kronikë kuq e zi – (intersticiale femërore) Fizja: Në “të parë” 9/7/2011 Emigrant Anonim
Silver Diamonds 9/7/2011 enka
Çka s'di se ç'është 9/7/2011 admin
Silver Diamonds 9/7/2011 enka
Çka s'di se ç'është 9/7/2011 admin
Fuqia e dëshmisë 9/8/2011 55 komente Shtypi Agron Tufa I Pakapshem
A ka hyre psikologjia (terapia) si profesion ne Shqiperi? 9/8/2011 51 komente DerkennaFeta
Lambrinidis: Shqipëria të zbatojë marrëveshjen e detit 9/8/2011 47 komente Shtypi jakova
A e ka pa njeri zoton? 9/8/2011 46 komente swed1
19 shtator: Sali Berisha ne NYC 9/8/2011 34 komente Anonim
Sa palë? 9/8/2011 28 komente Thënie admin
"Vdekja e Shqipërisë demokratike" 9/8/2011 26 komente Shtypi AlbaniaProud
Çne frikë gjenerali? 9/8/2011 18 komente sol-nocturnus
Tiranë, plan i ri rregullues 9/8/2011 17 komente Shtypi gre_wireless
Djajtë e dalë nga Wikileaks 9/8/2011 14 komente Shtypi Andi Bushati alisat
1944: "Kosova" në ekonominë shqiptare 9/8/2011 10 komente Mitrush Kuteli I Pakapshem
Cdo femije ka te drejte te rritet 9/8/2011 7 komente gjergji
Berisha: Të rritet mosha e pensionit deri ne 70 vjec. Unë vetë ndihem si 25 vjecar. 9/8/2011 2 komente admin
Berisha: Të rritet mosha e pensionit deri ne 70 vjec. Unë vetë ndihem si 25 vjecar. 9/8/2011 1 komente admin
Ndergjegjesimi ndaj dhunes ne familje 9/8/2011 gjergji
Ndergjegjesimi ndaj dhunes ne familje 9/8/2011 gjergji
Berisha: Të rritet mosha e pensionit deri ne 70 vjec. Unë vetë ndihem si 25 vjecar. 9/8/2011 admin
Ndergjegjesimi ndaj dhunes ne familje 9/8/2011 gjergji
Rudina Seseri: Do kisha dashur të isha në Konferencën e Paqes 9/9/2011 178 komente Shtypi Anonim
Vlorë, shpërthim në një makinë, vdes gjyqtari 9/9/2011 138 komente Shtypi Anonim
Mbulesa 9/9/2011 56 komente Feja, Politikë Albin Kurti Blendi Salaj
Mbyllet papritur revista opozitare MAPO 9/9/2011 10 komente Shtypi Respublica alisat
Tryeza.tk portali tjeter hajdut! 9/9/2011 8 komente enka
Koha për një patriotizëm modern 9/9/2011 6 komente admin
në rojë 9/9/2011 4 komente shkinas shkinaks
SHBA-të mes zjarreve fundamentaliste 9/9/2011 admin
Fundi i rritjes ekonomike 9/9/2011 sol-nocturnus
Koha për një patriotizëm modern 9/9/2011 admin
Tryeza.tk portali tjeter hajdut! 9/9/2011 enka
Tryeza.tk portali tjeter hajdut! 9/9/2011 enka
Kënga që po dëgjon tani? - 27 9/10/2011 410 komente olsib
Pa çensurë - 23 9/10/2011 315 komente Anonim
Si më la me gojë hapur, Kryeministri 9/10/2011 42 komente Shtypi Zamira Çavo venusi
Mbi WikiLeaks dhe Temën 9/10/2011 38 komente Shtypi Fatos Lubonja Ushqim Social
Kabllogramet për femrat, modën e Bllokun shqiptar 9/10/2011 16 komente Shtypi Shekulli online venusi
Kryeministri Sal shpallet Vrapuesi më i mirë i Maleve. Berisha: Unë jam Bip Bip i parë shqiptar 9/10/2011 6 komente admin
Taçi Oil sponsorizon klubin italian të Milan-it 9/10/2011 5 komente Sport AlbaniaProud
Ra kjo mortje dhe i pame 9/10/2011 5 komente Shtypi Bledi Mane finisterre
Një brisk 9/10/2011 2 komente Anonim
Krijoni Kode QR dhe BarCode qe deshironi ne menyre te thjeshte 9/10/2011 1 komente eklipsi
Krijoni Kode QR dhe BarCode qe deshironi ne menyre te thjeshte 9/10/2011 eklipsi
Një brisk 9/10/2011 Emigrant Anonim
Në emër të Lulit, Shkëlzenit…etj. 9/10/2011 Shtypi Nga Mero Baze kida el
Kryeministri Sal shpallet Vrapuesi më i mirë i Maleve. Berisha: Unë jam Bip Bip i parë shqiptar 9/10/2011 admin
Kryeministri Sal shpallet Vrapuesi më i mirë i Maleve. Berisha: Unë jam Bip Bip i parë shqiptar 9/10/2011 admin
Gjuha e Halilit 9/11/2011 215 komente Xhaxhai finisterre
SHBA, kujtohet 11 Shtatori 9/11/2011 78 komente Shtypi AlbaniaProud
Arsimi, “The Sun”: Jemi më keq se Shqipëria 9/11/2011 61 komente Shekulli online venusi
A perdorni biciklete? 9/11/2011 51 komente noshKaido
Edi Rama me një faqe personale interneti 9/11/2011 42 komente Anonim
Hua brezave të ardhshëm 9/11/2011 20 komente Shtypi Edmond Tupja AlbaniaProud
Papandreu: Se shpejti do fillojme kerkimet per nafte ne jon 9/11/2011 20 komente Shtypi Art Changed the World
Ju kujtohet ku ishit dhe cfare po benit me 11 Shtator 2001? 9/11/2011 18 komente toko
Memoriali i viktimave të 11 shtatorit 9/11/2011 13 komente Bota Blendi Salaj
www.edirama.al 9/11/2011 admin
Shqipëria për shitje - nga Qeveria 9/12/2011 88 komente Shtypi Alfred Kola alidemsi
Intervistë me Sabri Godon: Presidenti i ri? Le t’i bëhet një ofertë Kadaresë 9/12/2011 39 komente Shtypi Aleksandër Çipa Monda
Politika e dhunshme e “frikës nga tjetri” 9/12/2011 37 komente sol-nocturnus
Një ligj për Lustracionin sot dhe dekomunistizimi 9/12/2011 22 komente Shtypi Aleksandër Meksi I Pakapshem
Infinite Jest + The Decemberists 9/12/2011 18 komente desaparacidos
Nëse nuk ka krim perfekt, pse tek ne krimet nuk zbulohen? 9/12/2011 13 komente grava
Digjen zyrat e Komunës së Shalës 9/12/2011 13 komente Shtypi VizionPlus Online Monda
Në kuzhinat ‘pikante’ të Tiranës 9/12/2011 11 komente Shtypi, Sociale Magdalena Alla Monda
Bovilla, ku pinë ujë bashkë tiranasit dhe dhitë 9/12/2011 10 komente Mjedisi Ben Andoni Monda
Autoportret i Poetit Djaloshar 9/12/2011 10 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Njerëz në grykë 9/12/2011 6 komente Histori Fatos Baxhaku Monda
“Tenderi 700 mijë USD, Ministria e Brendshme favorizoi një kompani” 9/12/2011 3 komente Shtypi Monda
Lambrinidis-Fratini në Tiranë: Pakt kombëtar për integrim në BE 9/12/2011 2 komente Shtypi BalkanWeb Online hunter
Hyjnë në minierë për të vjedhur krom, 1 i vdekur, 1 i plagosur 9/12/2011 2 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Rreziku i presidentit Obama 9/12/2011 1 komente Adangeanaeplykoh
Si mund te perfitosh nga Mediat Sociale? 9/12/2011 gjergji
Dhjetë këshilla për një shkrimtar të së nesërmes 9/12/2011 desaparacidos
Të ulim menjëherë çmimin e ushqimit dhe ilaçeve 9/12/2011 admin
Sa shtete e kanë njohur Kosovën? 9/12/2011 Irvi
Rreziku i presidentit Obama 9/12/2011 Adangeanaeplykoh
Dhjetë këshilla për një shkrimtar të së nesërmes 9/12/2011 tiranacalling desaparacidos
Si mund te perfitosh nga Mediat Sociale? 9/12/2011 gjergji
Politika e dhunshme e “frikës nga tjetri” 9/12/2011 Admin sol-nocturnus
Infinite Jest + The Decemberists 9/12/2011 tiranacalling desaparacidos
Si mund te perfitosh nga Mediat Sociale? 9/12/2011 gjergji
Si mund te perfitosh nga Mediat Sociale? 9/12/2011 gjergji
Elis Guri, “tradhtari” që bëhet kampion bote për Bullgarinë 9/13/2011 114 komente Shtypi ResPublica Online Anonim
Na marçin të keqen gojët e (Champions) liga ... fillon sot më në fund! 9/13/2011 71 komente Beluli
Jemi gati për një Kod të ri Rrugor? 9/13/2011 29 komente Shtypi ResPublica Online Monda
BB: Shpejtoni hapat për problemin e pronave 9/13/2011 26 komente Shtypi eri83
Ndjesia e mbrapshtësisë 9/13/2011 10 komente Shtypi Artan Mullaj Anonim
Pyetësori i Prustit 9/13/2011 4 komente Anonim
Poezi nga Hilde Domin 9/13/2011 3 komente admin
Një shpikje synon të ulë varësinë tek bateritë kimike 9/13/2011 2 komente Shtypi, Shkencë Rosana Skirbel xhibi
Poezi nga Hilde Domin 9/13/2011 admin
Berisha: Qeveria ime, ndër më të mirat në botë 9/14/2011 163 komente Argëtim DreamTheater
Greqi, mediat: Shqiptarët po na marrin heronjtë 9/14/2011 98 komente Shtypi, Argëtim BalkanWeb Online zotrules
Muzikë në Katror - 14 9/14/2011 50 komente Muzikë squarepusher
Prezantohet libri i ri i Daut Gumenit 9/14/2011 49 komente Shtypi Edi Rama Anonim
Hebrenjtë me fe zyrtare në Shqipëri 9/14/2011 36 komente Shtypi VizionPlus Online Monda
Poezi të zgjedhura 9/14/2011 19 komente Përparim Hysi pmusaraj
Universitetet ne Shqiperi dhe Facebook 9/14/2011 13 komente gjergji
Vitet e turpit 9/14/2011 11 komente Shtypi agron
Si vepruan policët ditën e vrasjes së Konomit? 9/14/2011 7 komente Shtypi gre_wireless
Dy vargje për Nënën ... 9/14/2011 3 komente Letërsi xhatani XhaTani
Mbi 10 mijë shqiptarë sot protestuan në Bujanoc kundër dhunës dhe politikës diskriminuese serbe 9/14/2011 3 komente Shtypi I Pakapshem
Facebook “Like”, menyra e thjeshte per te qene pasiv 9/14/2011 2 komente gjergji
Kukës, shembje në minierën e Kalimashit, vdesin dy persona 9/14/2011 2 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Rreziku real dhe radikal prej regjistrimit etnik 9/14/2011 1 komente admin
Facebook “Like”, menyra e thjeshte per te qene pasiv 9/14/2011 gjergji
Universitetet ne Shqiperi dhe Facebook 9/14/2011 gjergji
Prezantohet libri i ri i Daut Gumenit 9/14/2011 admin
Facebook “Like”, menyra e thjeshte per te qene pasiv 9/14/2011 gjergji
fragment 9/14/2011 admin
Faleminderit “Friedrich Ebert” 9/14/2011 admin
Universitetet ne Shqiperi dhe Facebook 9/14/2011 gjergji
fragment 9/14/2011 admin
Facebook “Like”, menyra e thjeshte per te qene pasiv 9/14/2011 gjergji
Pasojat e mundshme të një vizite 9/14/2011 Ndonjehere
Rreziku real dhe radikal prej regjistrimit etnik 9/14/2011 admin
Universitetet ne Shqiperi dhe Facebook 9/14/2011 gjergji
“Duaje tënden – Prodhim i vendit” 9/15/2011 43 komente Shtypi Levizja Vetevendosje! Monda
Merita Maloku, maturantja-gjeni e periferisë 9/15/2011 43 komente Shtypi, Arsim Eglantina Bardhi Monda
Atlasi, fshihet 15 përqind e akullit të Groenlandës 9/15/2011 42 komente Shtypi Monda
Plani i tretë 9/15/2011 16 komente Letërsi petllaneuje petllaneuje
Skerdilajd Konomi, Përtej kronikës së zezë 9/15/2011 11 komente Shtypi Alfred Lela I Pakapshem
Kabllogramet rrëzuan “kompasin” e Berishës 9/15/2011 9 komente Mos Humbisni Luis Tanushi I Pakapshem
At Zefi, Çoba dhe lustracioni 9/15/2011 9 komente Shtypi Agim Baçi Shvejk
Vrasja e Konomit: Të premten Vlora proteston në sheshin e ‘Flamurit’ 9/15/2011 9 komente Shtypi Enrik Mehmeti Monda
Përse duhet paguar taksë televizori për dritat e shkallës? 9/15/2011 7 komente Shtypi Altin Ketro Monda
Fier, për 1 000 nxënës shkolla nuk ka nisur 9/15/2011 7 komente Shtypi Kristaq Thano Monda
Pyetje rreth romanit te Fatos Kongolit "I Humburi" 9/15/2011 2 komente Solidarnosti
Sapuni racist 9/15/2011 1 komente admin
fragment 9/15/2011 admin
fragment 9/15/2011 admin
Sapuni racist 9/15/2011 admin
Blogje Shqiposh 9/15/2011 admin
Humor me fjalor 9/16/2011 58 komente tropizma
Një tjetër model zhvillimi: Shteti zhvillimor 9/16/2011 47 komente Ekonomi Blendi Kajsiu Trebeshina
Rrëzohet ndryshimi i kombësisë 9/16/2011 44 komente Kryesore zotrules
Kush e rrahu Shamikuqen? 9/16/2011 22 komente Shtypi Prec Zogaj Anonim
Zbulohet planeti që rrotullohet rreth dy djejve 9/16/2011 11 komente Shtypi, Shkencë Ian Sample zotrules
Kërcënohen dy inspektoret bashkiake të incidentit me Florenc Hoxhën 9/16/2011 10 komente Shtypi Shekulli online admin
Link interneti per te pare live sport 9/16/2011 9 komente Turing
Thaçi: U kry aksioni 9/16/2011 8 komente Shtypi Express Online village-bey
Shpëtimtarë në rast nevoje? - Përse do t'i ndihmojë Kina vendet e Eurozonës 9/16/2011 2 komente Shtypi Ruth Kirchner & Angjelina Verbica Monda
Pronat dhe gabimi me ‘pronarët e mëdhenj’ 9/16/2011 1 komente Shtypi Teodor Kareco AlbaniaProud
Historia mes dëshirave dhe fakteve 9/16/2011 admin
Kur krimi mbrohet dhe ushqehet ne familje 9/16/2011 Alidea
Diskutojmë së bashku 9/16/2011 admin
G-Bani : as OTR as TBA 9/16/2011 tiranacalling desaparacidos
Kur krimi mbrohet dhe ushqehet ne familje 9/16/2011 Anonim
Ismail Kadare: Kasem Trebeshina, themeloi Sigurimin e Shtetit, vrau të dashurin e Ramize Gjebresë 9/17/2011 218 komente Shtypi, Kulturë Anonim
Bashkëjetesa me krimin 9/17/2011 27 komente Edlira Gjoni Blendi Salaj
Romani shqip më përfaqësues i dekadës 2000-2010? 9/17/2011 25 komente mrroklla
Diagonalja e Karfurit 9/17/2011 8 komente Mjedisi Ardian Klosi Monda
Zgjodhi Shqipërinë, Zvicra dënon 16-vjeçarin Makustaj 9/17/2011 7 komente Shtypi, Sport I Pakapshem
Pse turistët e huaj nuk vijnë në Shqipëri? 9/17/2011 5 komente Shtypi, Turizëm kaposhi
Kllouni Akrobat 9/17/2011 4 komente Opinion, Politikë Roni Anonim
Potenciali i manipulimit të regjistrimit etnik 9/17/2011 admin
Reagon Berisha për ekspertizën e videos: Duhet të kemi kujdes nga anglo-amerikanët. Do tja dalim me forcat tona 9/17/2011 admin
Ishulli Ruzvelt - 5 9/17/2011 Emigrant Anonim
NISHANI I QEVERISE MBI 21 JANARIN 9/17/2011 admin
Reagon Berisha për ekspertizën e videos: Duhet të kemi kujdes nga anglo-amerikanët. Do tja dalim me forcat tona 9/17/2011 admin
Tirana dhe mjedisi i saj problematik 9/18/2011 57 komente Mjedisi Ilirian Agolli xhibi
Nishani i qeverisë mbi 21 Janarin 9/18/2011 31 komente Shtypi Edi Rama Anonim
Berluskoni: 8 vajza brenda natës, s`ia dilja me të gjitha 9/18/2011 19 komente Shtypi Shekulli online eri83
KOKSH, dorëhiqet Agim Fagu: Sporti ynë ka dështuar 9/18/2011 17 komente Sport Altin Latifi nejse
“Albtelekom”, del në shitje paketa shtetërore me vlerë 34 milionë euro 9/18/2011 9 komente Shtypi, Ekonomi Shqip Online Monda
Fani në zemër të Mirditës 9/18/2011 6 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Tre eksperte vendas për videon Meta-Prifti 9/18/2011 6 komente Shtypi Ndonjehere
N'drageta dhe hija e ministres shqiptare 9/18/2011 5 komente Shtypi Art Changed the World
Tabaku: Ja reforma për të ulur taksat në Tiranë 9/18/2011 4 komente Shtypi Shvejk
Respekti! 9/18/2011 3 komente Thënie Ndonjehere
Zhvillimi rural dhe “Shoqëria e Madhe” 9/18/2011 2 komente Shtypi Sotiraq Hroni xhibi
DSK qe gati po behet brand 9/18/2011 Alidea
Kthimi i shqiptarëve 9/18/2011 Kosova Ajete Beqiraj village-bey
DSK qe gati po behet brand 9/18/2011 Anonim
Tirana dhe Getot 9/19/2011 72 komente Sociale Koloreto Cukali albano
Berisha në SHBA, merr pjesë në asamblenë e OKB 9/19/2011 33 komente Politikë kaposhi
Baba Sadik Ibrokodheli – Mistiku i bektashizmës 9/19/2011 28 komente Shtypi, Feja Agron SEJAMINI village-bey
Kokalari-Arvizus: Mos mbro Greqinë. Të janë errur sytë nga regjimi i Berishës 9/19/2011 19 komente Shtypi Shekulli online DreamTheater
Mbi gjuhën e urrejtjes 9/19/2011 16 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Sa herë do ta rrahësh sot gruan tënde? 9/19/2011 10 komente Mos Humbisni agron
vip 9/19/2011 4 komente Kosova, Shtypi zotrules
A do të mbijetojë euroja? 9/19/2011 Adangeanaeplykoh
Engjëllit 9/19/2011 tiranacalling desaparacidos
Java jonë Kuvendore 9/19/2011 admin
Tradhtitë kombëtare të Sali Berishës 9/20/2011 130 komente Shtypi Faik Krasniqi alidemsi
E shkuara dhe e ardhmja e rrugës “Myslym Shyri” 9/20/2011 78 komente Sociale Kristi Pinderi venusi
Ku mund të ankohem? 9/20/2011 61 komente shkinaks
Palestina në OKB, Shqipëria mes dy zjarreve SHBA e BE 9/20/2011 39 komente Politikë, Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Tema online, tre milionë klikime në ditë? 9/20/2011 33 komente Anonim
Ashtu si dikush dëgjon shiun 9/20/2011 27 komente Letërsi Octavio Paz Blendi Salaj
Në SHBA me “bukë me vete”! 9/20/2011 24 komente Shtypi Mero Baze artian
Përgjimet për gazsjellësin TAP: Shqipëria, resto k**rvash, në kontratat Berisha-Berluskoni 9/20/2011 18 komente Politikë, Shtypi Emirjon Senja Anonim
Shqipëria imagjinare: Nga Durhami te Spielberg 9/20/2011 3 komente Shtypi Elsa Demo Bariu
Mbulesa portokalli 9/20/2011 2 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Reklama shokuese per kancerin testikular 9/20/2011 gjergji
Diskutojmë së bashku 9/20/2011 admin
Keni probleme me faqen e re? 9/21/2011 302 komente admin
Arvizu: “Pas 21 janarit ka pasur celulë anti-amerikane” 9/21/2011 33 komente Politikë Ilva Tare alisat
Në jetën seksuale nocioni “normal” është i pa rëndësishëm 9/21/2011 26 komente Shëndetësi Adem Harxhi alisat
Ka edhe një Vjesht' me 31 vargje... 9/21/2011 8 komente Letërsi XhaTani
Pipitje stine 9/21/2011 1 komente Emigrant Anonim
Pipitje stine 9/21/2011 admin
Njoftim për D7 9/21/2011 admin
Udhëtim i suksesshëm PR-i i Berishës në Nju Jork 9/22/2011 60 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Vendosni Diçiturën 91 9/22/2011 49 komente Diçitura admin
Cili duhet te jete qendrimi i Shqiperise ne OKB per ceshtjen Palestineze? 9/22/2011 48 komente Tom
Sheshi “Skënderbej”, përmbyset projekti belg 9/22/2011 25 komente Shtypi Gazeta Shqip Blendi Salaj
Tiranë, pallatet e reja do hipotekohen. Ja marrëveshja 9/22/2011 22 komente Shtypi alisat
Lufta e pushtetit kundër Top Channel 9/22/2011 18 komente Media Mustafa Nano pmusaraj
Rrahu dy inspektoret, Prokuroria kërkon pezullimin e Florenc Hoxhës 9/22/2011 6 komente Shtypi admin
Vrasja e Konomit, Nishani: Gjyqtari nuk denoncoi kërcënimet 9/22/2011 5 komente Shtypi alisat
MENDIME MBI LETËRSINË, SHKRIMTARËT DHE LEXUESIT 9/22/2011 2 komente Letërsi tiranacalling desaparacidos
"Tërbohet" ambasadori rus në Beograd 9/22/2011 1 komente Video grava
Veç një trëndafil si mbajtëse 9/22/2011 1 komente admin
Tabaku: Ja reforma për të ulur taksat në Tiranë 9/22/2011 Shtypi shvejk11
Papjekuri Politike 9/22/2011 Opinion Dorian Koçi Ndonjehere
Historia duhet rivlerësuar. Por si? 9/23/2011 129 komente Opinion Fatos Tarifa eri83.
Miratohet ligji, Shqipëria lejon importin e plehrave 9/23/2011 70 komente Mjedisi Luis Tanushi, Denis Dedej Art Changed the World
Zheji: Sindroma antiamerikane, e dënueshme, mediokre dhe pa të ardhme 9/23/2011 35 komente Mos Humbisni shvejk11
Një fjalim i pazakontë - Papa Benedikti i XVI-të foli në parlamentin gjerman 9/23/2011 22 komente Shtypi Peter Stützle & Angjelina Verbica swed
Poezi nga Janis Ricos 9/23/2011 20 komente Letërsi, Mos Humbisni Janis Ricos Ana H
Itali, në mjekësi pranohen vetëm 50 nga 2000 studentë të huaj. E ç’do të bëhen të tjerët? 9/23/2011 18 komente Arsim kriskulli
Redjan Mulla: Artit i mungon kritika 9/23/2011 17 komente Art Ulkie Sinani Blendi Salaj
Rrugë e fëminisë (requiem për Pasho Hysën) 9/23/2011 14 komente Letërsi Emigrant Anonim
Shtegtari 9/23/2011 2 komente admin
Pakt për Shqipërinë si gjithë Europa 9/23/2011 admin
Diçka qe duhet te dini mbi Javascript 9/23/2011 eklipsi
Rrugë e fëminisë (requiem për Pasho Hysën) 9/23/2011 admin
Mjerimi i diskursit publik 9/24/2011 12 komente Gjuhësi Ardian Vehbiu alidemsi
Jean Leon Gerome – Arnaut Blowing Smoke in His Dog’s Nose 9/24/2011 8 komente tiranacalling desaparacidos
PAKTI PER SHQIPERINE SI GJITHE EUROPA 9/24/2011 2 komente admin
Shtrati 9/24/2011 2 komente Letërsi admin
Edi Rama kërkon të bëhet sërish "cool" 9/25/2011 104 komente Opinion, Politikë Vladimir Karaj admin
Kombi dhe bashkimi kombëtar i shqiptarëve 9/25/2011 28 komente Opinion Enis Sulstarova peshku i etur
Rikthimi i atij që s'u largua asnjëherë 9/25/2011 21 komente Bota admin
Masakrimi i një kryevepre, “Getsbi i Madh” i Fixheraldit 9/25/2011 14 komente 24 karat, Letërsi Stavri Pone Blendi Salaj
Statujë 9/25/2011 4 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Dëshirë e qarkët 9/25/2011 1 komente Letërsi admin
Edi Rama kërkon të jetë sërish “cool” 9/25/2011 Krasta Krau
Oktoberfest 9/26/2011 141 komente Argëtim xhibi
Tiranë, qëllohet për vdekje Arjan Selimi 9/26/2011 97 komente Shtypi Monda
Berisha: Në Nju Jork takova të mëdhenjtë e tokës. Obama pranoi ftesën për vizitë në Shqipëri 9/26/2011 49 komente Politikë, Shtypi alidemsi
Varfëria e të pasurve të Shqipërisë 9/26/2011 21 komente Opinion Adri Nurellari admin
Meta, METE, dhe skraparllinjtë 9/26/2011 21 komente 24 karat Eduart Zaloshnja alidemsi
Falja e gjakut 9/26/2011 17 komente Kulturë Koloreto Cukali alisat
Shkurtesa 9/26/2011 17 komente xhibi
Për bloggerin Rama 9/26/2011 16 komente sol-nocturnus
Arrëza, ku lulëzon masakra mjedisore 9/26/2011 15 komente Mjedisi Monda
. 9/26/2011 7 komente Urlando Furioso
Drejt humnerës ekonomike 9/26/2011 2 komente sol-nocturnus
Logjika e varfër e intelektualizmit 9/26/2011 2 komente sol-nocturnus
Edi Rama Blog 9/26/2011 admin
Propozimi i PS për heqjen e TVSH-së së bukës, alternativë apo demagogji? 9/27/2011 178 komente Ekonomi Blendi Salaj Blendi Salaj
Ndahet nga jeta Vasillaq Vangjeli 9/27/2011 44 komente Shtypi finisterre
Lagjja e vjeter 9/27/2011 26 komente Letërsi S. Ilo PF
Prifti: Dhjetra video i kam fshehur jashtë vendit! 9/27/2011 26 komente Media Gent Kodra
Televizionet: Kush do të fitojë 9/27/2011 21 komente Media Elona Bedalli Blendi Salaj
Kushtetuesja rrëzon ligjin e pronave për AKKP 9/27/2011 3 komente Njoftime eri83.
CIA diagnostikon udhëheqësit e huaj 9/27/2011 3 komente Shtypi Gary Thomas xhibi
Folklor shkencor 9/27/2011 Histori Doan Dani Shvejk
Zbulohet projekti italian: Qytetet ku do të ngrihen impiantet për plehrat në Shqipëri 9/27/2011 Mjedisi Art Changed the World
Imazhi i integrimit 9/27/2011 Ndonjehere
Hija e rëndë e incestit 9/28/2011 153 komente Xha Xhai finisterre
PBDNJ, Bollano: Censusi tkurr minoritetet, nuk marrim pjesë 9/28/2011 152 komente Shtypi Stavri1
Borxhi grek, simptomë apo shkak i krizës? 9/28/2011 124 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Mbi dhe pas 21 janarit 9/28/2011 60 komente Leart Kola sol-nocturnus
Shpirti i Partisë: Shën Pali e kishte mirë; besimi fetar shërben si mjet për të shembur themelet e autoritetit 9/28/2011 45 komente sol-nocturnus
Shqipëri-Meksikë, pa viza 9/28/2011 23 komente Shtypi AlbaniaProud
NASDAQ ndryshon emrin në SALDAQ. Berisha: Dhiz iz a mirakllë 9/28/2011 20 komente admin
E keqja më e madhe 9/28/2011 16 komente Opinion Alqi Kociko Blendi Salaj
KFOR, EULEX: Serbët na provokuan 9/28/2011 16 komente Kosova, Shtypi Monda
BE: Shqipëria nuk meritoi statusin 9/28/2011 15 komente Shtypi Arta Tozaj Rhea
Midis mafies dhe ndotjes akustike 9/28/2011 7 komente Opinion Ilir Yzeiri AlbaniaProud
Antikapitalizmi radikal. Nga zeroja në leksikë 9/28/2011 2 komente sol-nocturnus
Sublimimi i gjakmarrjes 9/28/2011 1 komente Sociale Çapajev Gjokutaj
 Monda
NASDAQ ndryshon emrin në SALDAQ. Berisha: Dhiz iz a mirakllë 9/28/2011 admin
Lufta për pushtet dhe dhuna politike 9/28/2011 sol-nocturnus
Peticion per kthimin e opsionit "Redakto" 9/29/2011 131 komente PF
Muri ra, po pastaj? 9/29/2011 44 komente Opinion Ardian Klosi alidemsi
Katror - 15 9/29/2011 28 komente Muzikë squarepusher
VALLJA NË FAVJAR (1) 9/29/2011 18 komente Letërsi Mario Bellizzi alisat
Kush janë ata që bëjnë censusin? 9/29/2011 15 komente Shtypi, Sociale Xhek Preçetaj -Joni-
Eklektike 9/29/2011 15 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
EULEX konfirmon vdekjen e 'Dëshmitarit X' 9/29/2011 10 komente Kosova, Shtypi Monda
HEC-et, denoncimi i Top Channel 9/29/2011 7 komente Shtypi Monda
NATO: Strategjia kombëtare e Shqipërisë, jo sipas standardeve të Aleancës 9/29/2011 6 komente Shtypi Bledar Hoti Monda
Greva e minatorëve, ACR: Arritëm marrëveshje me Sindikatën 9/29/2011 4 komente Kryesore, Ligj, Shtypi admin
Iluzionet e pilotëve kosovarë 9/29/2011 admin
VALLJA NË FAVJAR (1) 9/29/2011 Av
Kontakto Peshkun 9/29/2011 Elian
lalala la-ja që po dëgjoni 28 9/30/2011 387 komente Anonim
Top Story, raportet e Presidentit me Ramën e Berishën 9/30/2011 64 komente Politikë, Shtypi wow
Pakti me 10 pika i PS, zgjidhje apo bllokim? 9/30/2011 60 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Edhe një herë për krizën 9/30/2011 16 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Arrestohen 17 të dyshuar për krime kibernetike 9/30/2011 14 komente Kosova alisat
Ribotohet kryevepra e Petro Markos: Intervistë me vetveten (Retë dhe gurët) 9/30/2011 13 komente Ndonjehere
,,,, 9/30/2011 8 komente zotrules
Inva Mula: The Diva Dance 9/30/2011 7 komente Kulturë Endri Xhafo Lizandër Saraçi
Salve Caesar! 9/30/2011 6 komente Shtypi Elsa Demo finisterre
Bekstrit bojs 9/30/2011 4 komente desaparacidos
Studimi i UNICEF: Mijëra fëmijë në Shqipëri privohen nga ushqimi e shkolla 9/30/2011 3 komente Sociale Art Changed the World
A vdesin kaktuset? 9/30/2011 3 komente Anonim
A vdesin kaktuset? 9/30/2011 1 komente admin