Postimet e muajit Shkurt 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Berisha: Topi, plan për eliminimin tim 2/1/2011 215 komente Politikë Erjon Ajazi Blendi Salaj
Populli të largojë me mosbindje civile gënjeshtarin Sali Berisha 2/1/2011 95 komente Mos Humbisni Rexhep Qosja Bush
Zbulohen sms-te e dites se pucit. 2/1/2011 52 komente I panjohuri
Skenar serb per Shqiperine apo....? 2/1/2011 33 komente zotrules
Lulzim Basha "dëshmon" para Komisionit hetimor 2/1/2011 31 komente Kryesore tanush
A e dinim se... 2/1/2011 18 komente Politikë, Opinion Xhaxhai ZenZen
Rami: Edi Rama ofendoi rende tim bir 2/1/2011 18 komente Shtypi mati i ri
Ç'do te thote te jesh patriot sot? 1/31/2011 14 komente Zana
Spostohet kufiri verior në Vermosh në dëm të Shqipërisë 2/1/2011 11 komente Shtypi Anila Dushi Monda
Të gjithë të kënaqur 1/31/2011 10 komente Shtypi Mero Baze old pic
Media në Beograd: Trafiku i organeve serbe, fantazi 2/1/2011 7 komente Shtypi Sredoje Simiç Monda
Dy Poezi nga Maya Angelou 2/1/2011 7 komente alisat
Roma është e bukur 2/1/2011 7 komente sol-nocturnus
Parlamenti i Kosovës, një në dhjetë deputetë, milioner 2/1/2011 6 komente Shtypi kaposhi
Carducci, Pascoli 2/1/2011 6 komente Ernest Koliqi village-bey
Rriten me 10 përqind çmimet e ilaçeve 2/1/2011 5 komente Shtypi Ndonjehere
A mundet Topi t'a shkarkoje kete? 2/1/2011 5 komente mrroklla
T’i jepet fund politikës së përkëledhjes ndaj Serbisë 2/1/2011 3 komente Opinion Ndonjehere
Sistemi diellor, planetet dhe orbita e tyre! 2/1/2011 1 komente eklipsi
Si jemi bërë 2/1/2011 sol-nocturnus
Zona e detit që do t'i falej Greqisë me gjasa përmban rezerva të mëdha nafte 2/1/2011 Art Changed the World
Një antologji për kohën? 2/1/2011 Lulian Kodra
Dy Poezi nga Maya Angelou 2/1/2011 alisat
Në fund, i manipuluari bëhet viktimë 2/1/2011 alisat
Një grrua dhe gjashtë bura 2/2/2011 233 komente Kryesore Blendi Salaj
21 janari: Në politikë hyri vdekja 2/2/2011 178 komente Mos Humbisni Ismail Kadare Monda
Vendos diçiturën 76 2/2/2011 100 komente Diçitura Elian
Presidenti Topi nuk do të paraqitet në komisionin hetimor: Eshtë e paligjshme 2/2/2011 92 komente Kryesore Monda
Sherri Rama-Ruci 2/2/2011 50 komente AM-TR
Ndërkombëtarizimi i institucioneve mund të jetë zgjidhja e vetme 2/2/2011 35 komente Kryesore Fabian Zhilla Fatih
Itali, kapen 20 miliardë $ bono false. I përfshirë një ministër shqiptar? 2/2/2011 33 komente Shtypi Blendi Salaj
Nikolas Gejxh në Shqipëri: Të forcohet Vorio Epiri 2/2/2011 32 komente Shtypi BalkanWeb zotrules
Më shumë Dick se Dick Marty! 2/2/2011 26 komente Shtypi Gerti Bogdani pmusaraj
Tanja Fajon nuk përjashton zgjedhjet e parakohshme si zgjidhje 2/1/2011 24 komente Shtypi Art Changed the World
Komisioni, kreu i SHISH nuk u paraqit 2/2/2011 22 komente Shtypi Ndonjehere
Le Monde publikon një shkrim kundër Berishës 2/2/2011 21 komente Kryesore pmusaraj
Krahët e tu 2/2/2011 16 komente admin
Lindja e kapitalizmit 2/2/2011 13 komente Donald Barthelme finisterre
Zhvillohet mbledhja e Këshillit të Ministrave 2/2/2011 12 komente Shtypi Ndonjehere
Unë kryepucist 2/2/2011 11 komente Shtypi Filip Çakuli Anonim
Basha: Do nxirrnim ushtrinë, një diplomat i huaj më nxiste. Nëse binte kryeministria, binte shteti 2/2/2011 11 komente Shtypi aurontare
Gërdeci, arrest shtëpie për Minxollin, i përfunduan afatet e paraburgimit 2/2/2011 9 komente Shtypi Ndonjehere
21 Janari, Policia e Tiranës: Policët e Bashkisë të dorëzojnë armët 2/2/2011 8 komente Shtypi Ndonjehere
Këtu qeni nuk e njeh të zonë 2/2/2011 8 komente Histori toko
Protesta që nuk patë në TV 2/2/2011 8 komente Shtypi Emirjon Senja / Luis Tanushi finisterre
Berisha - Topi: luftë mes institucionesh apo luftë brenda PD-së? 2/2/2011 6 komente desaparacidos
E lindur gjashtë vjet para shtetit shqiptar 2/2/2011 6 komente Mark Brunga finisterre
George Costanza 2/2/2011 5 komente Thënie pmusaraj
Për një ndryshim të vërtetë 2/2/2011 5 komente Shtypi Fatos Lubonja emin
Evidentohen armët speciale të pucistëve të 21 Janarit. Publikohen foto ekskluzive të mercenarëve të opozitës 2/2/2011 3 komente admin
C'behet me videon e Ilir Metes? 2/2/2011 2 komente Glen
Pionierët Modernë të Demokracisë Pjesëmarrëse Italiane 2/2/2011 1 komente sol-nocturnus
Pakica kundër pakicës 2/2/2011 1 komente sol-nocturnus
Zgjim 2/2/2011 1 komente admin
Fotografitë e kujtesës 2/2/2011 desaparacidos
Dimensioni i revoltës 2/2/2011 sol-nocturnus
Te ndihmojme familjet e viktimave te 21 Janarit! 2/2/2011 dj_cherry
Evidentohen armët speciale të pucistëve të 21 Janarit. Publikohen foto ekskluzive të mercenarëve të opozitës 2/2/2011 admin
Evidentohen armët speciale të pucistëve të 21 Janarit. Publikohen foto ekskluzive të mercenarëve të opozitës 2/2/2011 admin
A jeni per rremuja dhe dhune apo jo? Troc fare 2/3/2011 194 komente I panjohuri
Përralla me mbret dhe rreziku i vërtetë 2/3/2011 33 komente Opinion Edlira Gjoni admin
Xhemixhi bre Xhemixhi: kush e knon bre kyt kongen se plasa? 2/3/2011 21 komente mrroklla
Çelësat e shtëpisë sonë të përbashkët që quhet Shqipëri Natyrale 2/2/2011 19 komente Shtypi Koço Danaj Bush
Berisha, miliona për Fazlliçin mes plumbave 2/3/2011 12 komente Shtypi, Acarim Nervash Art Changed the World
Alergjia ndaj kulturës 2/3/2011 12 komente Kulturë, Mos Humbisni Agron Tufa xhibi
Vendi i qytetarit 2/3/2011 11 komente Opinion Artan Fuga admin
A mund të mbani një temë të hapur për cfarë po diskutohet në media këto ditë? 2/3/2011 10 komente Bush
Katrahura e letrave për tokën bujqësore 2/3/2011 6 komente Shtypi Ervin Qafmolla Monda
Një sistem i besës dhe i tradhëtisë 2/3/2011 6 komente Opinion Norbert Mappes-Niediek alidemsi
COPA MISHI 2/3/2011 5 komente alisat
Perjetimi i nje katastrofe... 2/3/2011 1 komente Sol-Invictus
Kryengritja Egjiptase 2/3/2011 1 komente sol-nocturnus
COPA MISHI 2/3/2011 alisat
Fondu au noir 2/3/2011 alisat
Fondu au noir 2/3/2011 alisat
COPA MISHI 2/3/2011 admin
Njeriu i suksesshem 2/3/2011 admin
Pa çensurë - 6 2/4/2011 302 komente Anonim
E Premte III: Marshim paqësor në Tiranë, Vlorë, Korcë, Lezhë 2/4/2011 282 komente Kryesore Monda
Truprojat e Ina Ramës, me “precedentë penalë” 2/4/2011 29 komente Shtypi Anonim
Skandalet seksuale të Berluskonit 2/4/2011 24 komente Shtypi shqip finisterre
Po PD-ja ku është? 2/4/2011 22 komente Mos Humbisni Fatos Baxhaku xhibi
Vendos diçiturën 77 2/4/2011 21 komente Diçitura admin
Burimi i klientokracisë shqiptare 2/4/2011 21 komente Mos Humbisni Blendi Kajsiu Andrea
Legjitimiteti i dhunes versus legjitimitetit te dhunuar 2/4/2011 9 komente Shtypi PF
Lule e misrit 2/4/2011 7 komente Letërsi Përparim Hysi admin
Dogleg 2/4/2011 4 komente Anonim
SHBA po negocion daljen e menjëhershme të Mubarakut 2/4/2011 4 komente Shtypi, Bota pmusaraj
5 2/4/2011 1 komente desaparacidos
DHL Express 2/4/2011 admin
Opozita demostratë larg bulevardit. Berisha: Ja cilat ishin masat e mbrojtjes kryeministrore 2/4/2011 admin
Opozita demostratë larg bulevardit. Berisha: Ja cilat ishin masat e mbrojtjes kryeministrore 2/4/2011 admin
Opozita demostratë larg bulevardit. Berisha: Ja cilat ishin masat e mbrojtjes kryeministrore 2/4/2011 admin
Shpulla e shtetit 2/4/2011 sol-nocturnus
Qeveritë nuk ndryshohen me protesta por me zgjedhje 2/5/2011 216 komente Politikë, Mos Humbisni olsib
A mendoni se strategjia e "Protestave" te PS-se do jape rezultat ? 2/4/2011 56 komente LEFTY
Peshq, a dini gjë ku është "ujku i humbur" 2/5/2011 48 komente Alidea
Pak Humanizëm 2/5/2011 41 komente Kryesore, Foto e ditës Monda
Konsulli grek ne Korce: Korca eshte Vorio Epir! 2/5/2011 38 komente Shtypi zotrules
Berisha: Do sjellim yjet e muzikës botërore 2/5/2011 27 komente Shtypi Alt
Zgjedhje të parakohshme: Pse jo? 2/5/2011 24 komente admin
Berisha: Pucistët s’do ta rrënojnë turizmin 2/5/2011 18 komente Shtypi Monda
Rrena, provokime, marrëzi, qyfyre … 2/5/2011 18 komente Mos Humbisni Mustafa Nano Monda
Serbi, nesër protestë e opozitës 2/5/2011 17 komente Shtypi zotrules
Berat, varfëria nxjerr në shitje zonën muzeale 2/5/2011 16 komente Shtypi Dilaver Xhelili Monda
Ke ka rregjistruar tjeter Prifti ? 2/4/2011 10 komente Mbret
Nga Shpella në Shpellë – Pse? 2/5/2011 10 komente admin
Demokracia Shqiptare në Udhëkryq 2/5/2011 10 komente Shtypi, Opinion Gëzim Alpion oltimus
pyetje-ndihme per ata qe merren me kompjutera, programe, prosesora etj... 2/5/2011 8 komente twintip
S'ka pse të kemi frikë nga zgjedhjet e reja 2/5/2011 8 komente Thënie Adri Nurellari pmusaraj
Ulen 3 për qind pagat për policinë, gardën, ushtrinë dhe SHISH-in 2/5/2011 7 komente Shtypi Blendi Gilaj Monda
Burgu nga jashtë, vizita e parë 2/5/2011 3 komente Histori village-bey village-bey
Fresh kill 2/4/2011 3 komente Shtypi maxinquaye
BE kërkon pakt të ri për euron 2/5/2011 2 komente Shtypi Bernd Riegert & Aida Cama Monda
TË TREDHUR 2/5/2011 2 komente alisat
E njeh njeri Timur Kuranin? 2/5/2011 1 komente pmusaraj
i built so many ships when i had no sea to sail them 2/5/2011 1 komente enka
Pritet rritja e cmimit të bukës. Berisha: Do ushqehemi me bar jeshil biometrik 2/5/2011 admin
Ankesa e një qytetari të mesëm 2/5/2011 sol-nocturnus
i built so many ships when i had no sea to sail them 2/5/2011 enka
TË TREDHUR 2/5/2011 alisat
Një vdekje e ëmbël 2/5/2011 desaparacidos
Nga Shpella në Shpellë – Pse? 2/5/2011 admin
Zgjedhje të parakohshme: Pse jo? 2/5/2011 admin
i built so many ships when i had no sea to sail them 2/5/2011 enka
Ky mund të ishte trupi juaj 2/5/2011 admin
Pritet rritja e cmimit të bukës. Berisha: Do ushqehemi me bar jeshil biometrik 2/5/2011 admin
Pritet rritja e cmimit të bukës. Berisha: Do ushqehemi me bar jeshil biometrik 2/5/2011 admin
TË TREDHUR 2/5/2011 admin
21 janari: Mbërrin trupi i Aleksit në Rinas 2/6/2011 124 komente Kryesore Ndonjehere
Nuk është populli që proteston 2/6/2011 86 komente Shtypi Edmond Arizaj xhibi
Super Bowl XLV: finalja e futbollit me streçe e kokore 2/6/2011 81 komente Sport pmusaraj
Zhduket nga Garda e Republikës serveri i urdhrave të 21 janarit 2/6/2011 35 komente Shtypi Av
Këshilli Kombëtar PD Berisha: PS përpiqet të bllokojë zgjedhjet 2/6/2011 26 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
PDU e PDI bashkohen në një forcë të vetme politike 2/6/2011 13 komente Shtypi xhibi
Burri me karafil të kuq 2/6/2011 11 komente old pic
Grushti ndaj profesionalizmit të mediave 2/6/2011 6 komente Shtypi Ermal Hasimja xhibi
Loja me Komisionin hetimor 2/6/2011 5 komente Shtypi Roland Lami xhibi
Hijet e frikshme të së shkuarës 2/6/2011 3 komente Shtypi Fatos Baxhaku xhibi
Berlinalja flet edhe shqip 2/6/2011 1 komente Shtypi Anila Shuka xhibi
Zgjidhja e krizës, larg dhe afër 2/6/2011 Shtypi Armand Shkullaku xhibi
Na ishte një herë EMI 2/6/2011 desaparacidos
Down Rock Shkurt 2/6/2011 desaparacidos
Pa çensurë - Letërsia (I) 2/7/2011 303 komente jérusalem
Dritan Prifti në tryezën e opozitës së bashkuar: Kërkoj anëtarësim në PS 2/7/2011 164 komente Shtypi Ndonjehere
Top Gear në Shqipëri 2/7/2011 129 komente Argëtim milo-pushka
Korçë, intelektualët reagojnë kundër konsullit 2/7/2011 127 komente Kryesore Juliana Dhimitri Blendi Salaj
Gërdeci: Lirohen nga qelitë, Delijorgji, Pinari e Ngjeci 2/7/2011 33 komente Shtypi BalkanWeb Monda
Berisha kërkon megakoncert... 2/7/2011 20 komente Shtypi shqip finisterre
Një aventurë që vazhdon prej 180 vjetësh 2/7/2011 19 komente Ballkan Serafim Fidanidis Av
Ku eshte Gramoz Ruci? 2/7/2011 14 komente zotrules
Vdes kitaristi i njohur Gary Moore 2/7/2011 13 komente Shtypi BalkanWeb mersoja
Gjithë pushtetin miqve, kundër Letërsisë 2/7/2011 12 komente Mos Humbisni, Letërsi Eneida Bozhani Monda
Forcimi i euros, nis efekti domino 2/7/2011 7 komente Shtypi ARD KOLA finisterre
Franc Kafka: Të fshehtat që i zbulonte të motrës 2/7/2011 4 komente shqip finisterre
Mëso të thuash jo 2/7/2011 3 komente Mos Humbisni, Letërsi Aziz Mustafa Av
Komisioni i 21 janarit, me certifikatë sigurie "false" 2/7/2011 3 komente Shtypi Bledar Hoti gre_wireless
Shakira, Rihanna dhe Lady GaGa pranojnë ftesën e Berishës për koncert. Me kusht: Të pranohen në Këshillin Kombëtar të PD 2/7/2011 2 komente admin
Ik Mubarak! 2/7/2011 1 komente sol-nocturnus
History lesson: Why letting go is so hard to do 2/7/2011 1 komente alisat
Shakira, Rihanna dhe Lady GaGa pranojnë ftesën e Berishës për koncert. Me kusht: Të pranohen në Këshillin Kombëtar të PD 2/7/2011 admin
Shakira, Rihanna dhe Lady GaGa pranojnë ftesën e Berishës për koncert. Me kusht: Të pranohen në Këshillin Kombëtar të PD 2/7/2011 admin
Me te pasurit e Parlamentit te Kosoves 2/7/2011 admin
History lesson: Why letting go is so hard to do 2/7/2011 alisat
21 Janari, arrest gardistit Agim Llupo, akuzohet se vrau demonstruesin Veizi 2/8/2011 104 komente Kryesore Blendi Salaj
Countryman: A ishte puç? Jo! 2/8/2011 53 komente Shtypi Arta Tozaj Av
Topalli në Komisionin Hetimor: Kam parë njerëz me armë dhe ky është fakt 2/8/2011 42 komente Shtypi, 24 karat BalkanWeb gre_wireless
Parti të reja në horizont? 2/8/2011 42 komente xhibi
Kosovë, flit turqisht dhe je i nderuar! 2/8/2011 38 komente Mos Humbisni, Kosova Ben Andoni Elian
Sa vet jane me "karton te kuq" ose "llogari abuzive" ? 2/8/2011 36 komente artian
Tabulatet, kompanitë refuzojnë Kuvendin: Ia japim vetëm Prokurorisë 2/8/2011 33 komente Kryesore Erald Kapri Blendi Salaj
Për herë të parë shfaqet i gjithë dielli 2/8/2011 17 komente Shtypi kristian95
Histori shqiptare, të rimartohesh disa herë 2/8/2011 16 komente Shtypi xhibi
A po e sheh kush Opinion te klani? 2/8/2011 15 komente zotrules
Gërdeci: Më në fund drejtësia u vu në vend 2/8/2011 14 komente Acarim Nervash Alba Malltezi Ndonjehere
4 Propozimet e Mustafajt për reformimin e PD 2/8/2011 11 komente Shtypi Nevila Perndoj xhibi
Xhingla shpirti 2/8/2011 10 komente Artan Paja finisterre
Pas deklaratave të konsullit grek, ministri i jashtëm shqiptar thërret ambasadorin e Greqisë. Haxhinasto: Të respektohet minori 2/8/2011 5 komente admin
Inçizimi i parë i shqipes së Ballkanit 2/8/2011 2 komente Robert Elsie village-bey
Fjala e Komandantit të Përgjithshëm Gjeneral-Kolonel Sali Berisha para komandove të kthyera nga Afganistani 2/8/2011 1 komente admin
Pas deklaratave të konsullit grek, ministri i jashtëm shqiptar thërret ambasadorin e Greqisë. Haxhinasto: Të respektohet minoriteti shqiptar në Korcë 2/8/2011 admin
Nëse me të vërtetë dëshiron të bësh dicka… 2/8/2011 admin
Pas deklaratave të konsullit grek, ministri i jashtëm shqiptar thërret ambasadorin e Greqisë. Haxhinasto: Të respektohet minoriteti shqiptar në Korcë 2/8/2011 admin
Fjala e Komandantit të Përgjithshëm Gjeneral-Kolonel Sali Berisha para komandove të kthyera nga Afganistani 2/8/2011 admin
Fjala e Komandantit të Përgjithshëm Gjeneral-Kolonel Sali Berisha para komandove të kthyera nga Afganistani 2/8/2011 admin
The rats 2/8/2011 alisat
Kosove, Haradinaj heq dorë nga posti i deputetit 2/8/2011 Shtypi gre_wireless
The rats 2/8/2011 alisat
PS tërheq akuzat ndaj Priftit? 2/9/2011 216 komente Mix
Berisha i ka kaluar të gjithë kufijtë e të lejuarës. Protestat nuk bëhen siç i bën Rama 2/9/2011 96 komente Mos Humbisni Rudina Xhunga Marlboro
Për momentin do e quajmë “Letërsi…” 2/9/2011 46 komente desaparacidos
Konferencë shtypi e Presidentit në lidhje me aktualitetin politik 2/9/2011 46 komente Blendi Salaj
Pensionet greke, aventura për 280 euro 2/9/2011 28 komente Shtypi, Sociale Ben Andoni Monda
Arrestohet gardisti i dytë 2/9/2011 20 komente Blendi Salaj
Klasa (para)politike shqiptare 2/9/2011 12 komente Mos Humbisni Moikom Zeqo xhibi
Ekonomia e fatit për fatin e ekonomisë 2/9/2011 9 komente Mos Humbisni Ilir Barjaba Monda
Taksat, rekordi i zymtë i Shqipërisë 2/9/2011 8 komente Shtypi, Ekonomi Ervin Qafmolla Monda
Koalicioni që do të qeverisë Kosovën 2/9/2011 6 komente Shtypi BalkanWeb illyrian
Nokia në krizë 2/9/2011 5 komente Shtypi kristian95
Korrupsioni si sistem 2/9/2011 4 komente Mos Humbisni Karl-Peter Schwarz alidemsi
Gjysëm 2/9/2011 4 komente admin
Tirana: calm before a storm? 2/9/2011 3 komente Media Nikolaj Nielsen 7Kazanat
Kënga që po dëgjon tani? - 14 2/10/2011 359 komente olsib
I vratë ju, nuk i vramë ne! 2/10/2011 104 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Filmi që sugjeroni? 2/10/2011 101 komente Magnum
Dokumentari juaj i preferuar? 2/10/2011 97 komente eklipsi
E festoni shën Valentinën? 2/10/2011 51 komente xhibi
Narrativa jonë banale mbi krimet e komunizmit 2/10/2011 49 komente Shtypi Agron Tufa xhibi
Ylli Manjani emërohet zv/ministër i Punëve Publike dhe Transportit 2/10/2011 28 komente Shtypi BalkanWeb mrroklla
Arvizu, shteti funksional dhe shteti fasadë 2/10/2011 20 komente Mos Humbisni Fatos Lubonja I Pakapshem
Oketa: Konsulli të shpallet “non grata” 2/10/2011 16 komente Shtypi Erald Kapri xhibi
Tension në Kuvend, Ruci: Berisha vrave, dorëzohu Patozi: I vrau opozita! 2/10/2011 15 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Shpërthimi i dytë i Gërdecit 2/10/2011 14 komente Mos Humbisni Blendi Kajsiu I Pakapshem
Mund të kishim marrë një plumb të gjithë 2/10/2011 11 komente Shtypi Grup autoresh finisterre
Fajtorë pasivë 2/10/2011 10 komente Shtypi Andi Bushati xhibi
Ministria për Mbrojtjen e Qytetarit 2/10/2011 5 komente alisat
Ndihme! 2/10/2011 4 komente Shtypi zotrules
Kantrimen: Shqetësimi ynë, populli shqiptar dhe Kushtetuta 2/10/2011 3 komente Shtypi Ilirian Agolli xhibi
Për një rikthim të “kokëpalarëve” 2/10/2011 sol-nocturnus
Ministria për Mbrojtjen e Qytetarit 2/10/2011 admin
Rrefenja e Beratit 2/10/2011 Adangeanaeplykoh
Kllapi e Transivor! 2/10/2011 sol-nocturnus
Ministria për Mbrojtjen e Qytetarit 2/10/2011 alisat
Rrefenja e Beratit 2/10/2011 Adangeanaeplykoh
11 Shkurt: Mubaraku jep dorëheqje 2/11/2011 127 komente Kryesore STALKER
Mubaraku iku! 2/11/2011 97 komente Bota pmusaraj
Sa normale eshte qe PS-ja te kete kaq shume deputete Milionere ? 2/11/2011 45 komente LEFTY
Kosto e rruges Durres - Kukes 98.7 mld leke 2/11/2011 41 komente Ndonjehere
Ka apo s'ka probleme ekonomia shqiptare në këto momente?? 2/11/2011 35 komente Irdi
The Huffington Post shitet për 315 miljonë USD 2/11/2011 27 komente Shtypi, Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Çfarë do bëhet nesër? 2/11/2011 24 komente Zana
Pëllumb Xhufi: Historia e Voskopojës, e vërteta gjendet në arkiva 2/11/2011 20 komente Mos Humbisni Oliverta Lila emin
Po në Kosovë pse u arrit? 2/11/2011 19 komente sheme
Kalimi nëpër Tunelin e Kalimashit bëhet me pagesë 2/11/2011 14 komente Shtypi Art Changed the World
Shqipëria tërthorazi mohon shtetësinë e Kosovës 2/11/2011 11 komente Shtypi Koha Ditore Online Burim Mali
Hey, I'm a country man, a city boy can't do the things I can... 2/11/2011 11 komente mrroklla
Kërmill, 90° 2/11/2011 10 komente Anonim
A mund te lindin nenat ne spitale private ne Tirane? 2/11/2011 7 komente Irdi
21 Janari, arrestohen edhe dy oficerë të tjerë të Gardës 2/11/2011 7 komente Shtypi BalkanWeb grava
Kryeministri Berisha: "këtë vit duhet të privatizohen rreth 1280 sipërmarrje dhe objekte" 2/11/2011 6 komente Shtypi Ndonjehere
Cila është faqja, blogu, gazeta apo agjensia online në shqip për ju? 2/11/2011 5 komente albanikus
S'dua ta besoj 2/11/2011 5 komente admin
Antony 2/11/2011 4 komente Letërsi melard
Përralla e shpellës 2/11/2011 3 komente Mos Humbisni celopicari
Elozh distancës 2/11/2011 2 komente Astrit Cani Ushqim Social
Open Data Albania Sa kushtoi tragjedia e Gerdecit 2/11/2011 2 komente Ndonjehere
PD padi penale Ina Rames, sepse dha detajet e arrestimit te gardisteve ne shtyp. 2/11/2011 2 komente Shtypi Irdi
Vendet kryesore nga te cilat importon Shqiperia 2/11/2011 2 komente Ndonjehere
Mirupafshim Moral 2/11/2011 1 komente Anonim
Produkti i Brendshem Bruto (PBB) GDP 2/11/2011 Ndonjehere
Importet e Shqiperise sipas kontinenteve 2/11/2011 Ndonjehere
Interpretime mbi buxhetin e Shqiperise 2/11/2011 Ndonjehere
Eksportet e Shqiperise sipas kontinenteve 2/11/2011 Ndonjehere
Gjakmarrja permes shifrave 2/11/2011 Ndonjehere
Norma baze e interesit REPO ne Shqiperi 2/11/2011 Ndonjehere
Në vend të fjalëve, një pikturë 2/11/2011 desaparacidos
Mbyllet pa knockout ndeshja e boksit mes Prengës dhe Palokës 2/11/2011 admin
Mbyllet pa knockout ndeshja e boksit mes Prengës dhe Palokës 2/11/2011 admin
Vizitore nga Turizmi ne Shqiperi 2/11/2011 Ndonjehere
Koha prore 2/11/2011 admin
Koha prore 2/11/2011 admin
Kosto e rruges Durres - Kukes 90.7 mld leke 2/11/2011 Ndonjehere
Mirupafshim Moral 2/11/2011 Anonim
Mirupafshim Moral 2/11/2011 Alidea
Denimet me burgim te perjetshem ne Shqiperi 2/11/2011 Ndonjehere
Dhurate per Shen Valentin per te dashuren tuaj 2/11/2011 admin
Mbyllet pa knockout ndeshja e boksit mes Prengës dhe Palokës 2/11/2011 admin
Raporti i Bilancit Tregetar te Shqiperise (1983-2009) 2/11/2011 Ndonjehere
Historik i Inflacionit ne Shqiperi 2/11/2011 Ndonjehere
Prifti filmon veten në një aferë 70 mijë euro 2/12/2011 340 komente alisat
Arie dhe pjesë klasike 2/12/2011 143 komente Ana H
“Antiamerikanizmi” është “antishqiptarizëm” 2/12/2011 94 komente Mos Humbisni Artur Zheji Monda
15 shkurt - PROTESTË PËR DREJTËSI! TIRANË 2/12/2011 48 komente Shtypi Sofi
Ku fillon Enveri dhe ku mbaron Saliu 2/12/2011 39 komente Shtypi, 24 karat Filip Çakuli Ndonjehere
Topalli: Ina Rama s’u mërzit kur Berisha e quajti lavire 2/12/2011 22 komente Shtypi, Acarim Nervash Pa autor xhibi
Shqipëria u ngjall nga idealistët, po vdes nga politikanët 2/12/2011 16 komente Mos Humbisni Faik Konica xhibi
Lajçak: Kriza po thellohet 2/12/2011 16 komente Shtypi zotrules
Skandali, eshtrat e dom Nikollë Kaçorrit transportohen me një karrocë mallrash 2/12/2011 12 komente Shtypi Enver Sulaj xhibi
Mos humbisni - dhune policore 2/12/2011 12 komente gre_wireless
Vatikani ende s’e njeh Kosovën 2/12/2011 8 komente Shtypi, Kosova xhibi
Korbi 2/12/2011 5 komente village-bey village-bey
The story of an aspirant 2/12/2011 2 komente enka
Gerdeci nuk harrohet! 2/12/2011 1 komente sol-nocturnus
Drejtësia, kazerma ku krimi kërkon strehim politik 2/12/2011 1 komente Shtypi Mentor Kikia xhibi
The story of an aspirant 2/12/2011 enka
The story of an aspirant 2/12/2011 enka
Djali i deputetes se PS-se, Luiza Xhuvani, akuzohet per vrasje 2/13/2011 70 komente Shtypi Dashamir Bicaku LEFTY
Të jetosh në taraf 2/13/2011 23 komente Ardian Klosi finisterre
Tensione në Kalanë e Shkupit 2/13/2011 17 komente Shtypi BalkanWeb zotrules
Berisha: Dom Nikoll Kaçorri, shenjtori që s’e ndalën bazhibozukët e historisë 2/13/2011 15 komente Shtypi Monda
Raporti i SHBA: Pesë shkaqet e shpërthimit të Gërdecit 2/13/2011 14 komente Shtypi Leonard Bakillari xhibi
"Teodor Keko" për Baxhakun, Andonin dhe Laçon 
 2/13/2011 6 komente Shtypi, Kulturë Pa autor xhibi
Beteja për institucionet 2/13/2011 4 komente Shtypi Afrim Krasniqi xhibi
TVSh – T’i Vjelim Shqiptarët! 2/13/2011 3 komente Shtypi Isa Mulaj Isa Mulaj
Berluskonizmi ne Shqiperi dhe heshtja jone stoike… 2/13/2011 2 komente sol-nocturnus
Bogdani: Ina Rama po nxjerr sekretet e 21 Janarit, pa i kaluar tek ne 2/13/2011 2 komente admin
Dy bashkëvuajtësit 2/13/2011 1 komente Shtypi Ardian Vehbiu alidemsi
Perëndi dhe institucione 2/13/2011 admin
Kujtesë nëpërmjet lajmeve të protestës "Nano Ik": Mund të krahasohen me sot? 2/13/2011 Irdi
Bogdani: Ina Rama po nxjerr sekretet e 21 Janarit, pa i kaluar tek ne 2/13/2011 admin
Bogdani: Ina Rama po nxjerr sekretet e 21 Janarit, pa i kaluar tek ne 2/13/2011 admin
Rruga jonë është e vështirë, sepse është përpjetë, por ajo është e qartë, sepse është e drejtë 2/13/2011 sol-nocturnus
Perëndi dhe institucione 2/13/2011 alisat
Dëshmorët 2/13/2011 sol-nocturnus
Perëndi dhe institucione 2/13/2011 alisat
Pa çensurë - 7 2/14/2011 228 komente Anonim
Pse nuk dekomunistizohemi dot? (mor aman…!) 2/14/2011 167 komente Acarim Nervash PF
21 Janari, Arvizu: Hetim nga organizatorët deri tek vrasjet 2/14/2011 41 komente Shtypi mati i ri
Kush do e shohe "Shqip" sonte? 2/14/2011 40 komente zotrules
Cili nga peshqit është anëtar i ... 2/14/2011 38 komente zotrules
Intervistë me deputeten transgjinore te Italisë 2/14/2011 28 komente Shtypi Erjon Tela -Joni-
Imuniteti Meta - Prifti, mblidhet sot Këshilli i Rregullores 2/14/2011 15 komente Shtypi BalkanWeb xhibi
Kontratat e qeverisë së Tiranës që kanë blerë ndërkombëtarët 2/14/2011 15 komente Shtypi Arben Rrozhani xhibi
Act Albania 2/14/2011 13 komente xhibi
Zgjedhjet 8 maj, Topi takon Wollfarth: Asnjë iluzion se do shtyhen 2/14/2011 11 komente Shtypi mati i ri
Ilir Meta? 2/14/2011 8 komente artian
Po per zgjedhjet e ardhshme? 2/14/2011 8 komente xhibi
Pavlos Voskopulos: Greqia e sotme, si Gjermania e viteve ‘30 2/14/2011 7 komente Shtypi Thimi Samarxhiu Thimi
Riparim këpucësh veresie 2/14/2011 7 komente Shtypi Mark Brunga Monda
Ah, kjo "Dita e dashurisë"! 2/14/2011 6 komente Letërsi Përparim Hysi Perparim Hysi
Udhëtim fotografik në Shqipëri 2/14/2011 6 komente Art Besian
A love letter to Albanian Noses 2/14/2011 4 komente blete
Kacavjerrë 2/14/2011 1 komente admin
I bekum asht njeri 2/14/2011 1 komente village-bey village-bey
Faktet 2/14/2011 1 komente sol-nocturnus
Arcade kush? 2/14/2011 1 komente desaparacidos
Sa ju kam dashur ! 2/14/2011 1 komente alisat
Eshtrat e Dom Nikollë Kacorrit vijnë me karrocë mallrash. Berisha: Ai ishte dashnor i thjeshtësisë, e urrente luksin 2/14/2011 admin
Blej me shume, paguaj me pak! 2/14/2011 admin
Eshtrat e Dom Nikollë Kacorrit vijnë me karrocë mallrash. Berisha: Ai ishte dashnor i thjeshtësisë, e urrente luksin 2/14/2011 admin
Eshtrat e Dom Nikollë Kacorrit vijnë me karrocë mallrash. Berisha: Ai ishte dashnor i thjeshtësisë, e urrente luksin 2/14/2011 admin
Sfidat e demokracisë arabe 2/14/2011 pmusaraj
“Vetëvendosja” ngjyros rektorin Rugova për përvjetor 2/15/2011 114 komente Kosova Sofi
Letër e hapur z.Arvizu për sjelljen e policisë në 21 janar 2/15/2011 78 komente Mos Humbisni Ened Janina xhibi
Vendos diçiturën 78 2/15/2011 62 komente Diçitura fjona
Ka ardhur koha që unë të jem 2/15/2011 53 komente Mos Humbisni Gaia Piccardi Iris
A dini te kerceni si keto Çobankat allafrenga? 2/15/2011 45 komente Bush
Prifti: Më hiqni imunitetin. Video 2 dokumenton presionin e Metës 2/15/2011 33 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Ligji mbi nderrimin e kombesise dergohet ne gjykaten kushtetuese 2/15/2011 25 komente Shtypi, Kryesore ALB358
Shfytyrimi i madh 2/15/2011 18 komente Mos Humbisni Rexhep Qosja Av
Elina Duni, surprizë e bukur muzikore 2/15/2011 13 komente Mos Humbisni, Muzikë Nefail Maliqi xhibi
Dosja “sekrete” e Gjykatës, ja si shqiptarët kthehen në grekë 2/15/2011 10 komente Shtypi Thimi Samarxhiu xhibi
ne i duam tollonat!!! 2/15/2011 9 komente klesidra asperger
PDK-ja pranon Pacollin për president 2/15/2011 8 komente Shtypi, Kosova mati i ri
Tokat e minoritetit në Sarandë, pronarët 'muhamedanë' 2/15/2011 8 komente Shtypi Ermir Hoxha emin
Dora e shtrënguar e Greqisë dhe gishtat e mangët të Shqipërisë 2/15/2011 8 komente Mos Humbisni Redi Shehu inspiration
Piranat? 2/15/2011 7 komente noshKaido
E dashur A. (Letër 14) 2/15/2011 6 komente alisat
Skandali, mjekët i drejtojnë pacientët te privati 2/15/2011 6 komente Shtypi Pa autor xhibi
Më s`dimë 2/15/2011 5 komente admin
Si zvarrisen proceset gjyqësore në Shqipëri 2/15/2011 4 komente Shtypi Arben Muka xhibi
Shqetësim për ndryshimet e shtetësisë 2/15/2011 3 komente Shtypi Pa autor xhibi
Ja cilët janë deputetët që u është hequr imuniteti 2/15/2011 3 komente Shtypi Elisabeta Dosku xhibi
Shkrim: Njerëzit nuk kanë frikë vdekjen, kanë frikë shëmtimin 2/15/2011 2 komente Ndonjehere
Video-përgjimi, merret në hetim edhe ish-zv.ministri i METE-s, Beqiri 2/15/2011 2 komente Shtypi Trazhgim Sokolaj Blendi Salaj
Kisha ku do varroset toleranca ndëretnike e ndërreligjiioze 2/15/2011 2 komente Ballkan Kim Mehmeti emin
Ndezur e shuar 2/15/2011 1 komente admin
Berisha: Flamuri ynë në malin Everest, sukses historik. Nuk ka kala që nuk e marrin demokratët 2/15/2011 1 komente admin
Sferike 2/15/2011 admin
Pastrimi i plazhit te Orikumit 2/15/2011 Ndonjehere
Plazhi i Shengjinit 2/15/2011 Ndonjehere
Si ta shpetojme administraten nga politika? 2/15/2011 Ndonjehere
Këtu nuk ka mbetur më pikë morali! 2/15/2011 Ndonjehere
Plaku Gejxh dhe konsulli me xhup 2/15/2011 Ndonjehere
Open Signal Maps, shikoni rrjetet pa fjalekalime 2/15/2011 eklipsi
A kemi ne një shtet të së drejtës? 2/15/2011 Ndonjehere
Berisha: Flamuri ynë në malin Everest, sukses historik. Nuk ka kala që nuk e marrin demokratët 2/15/2011 admin
Drejtësia, kazerma ku krimi kerkon strehim politik 2/15/2011 Ndonjehere
Berisha: Flamuri ynë në malin Everest, sukses historik. Nuk ka kala që nuk e marrin demokratët 2/15/2011 admin
Aksion i Korpusit te Vullnetareve, Gose-Kavaje 2/15/2011 Ndonjehere
Korpusi i Vullnetareve-Shengjin 2/15/2011 Ndonjehere
Lapidim për vëmendje 2/15/2011 Shtypi Olsi Baze xhibi
Mos i lejo të shesin Kombin! 2/16/2011 462 komente Njoftime Blendi Salaj
Meta pa imunitet 2/16/2011 74 komente Kryesore Blendi Salaj
Edi Rama nuk kupton anglisht 2/15/2011 69 komente Shtypi Alban Kavaja LEFTY
Fati i partisë 2/16/2011 11 komente Mos Humbisni Artan Lame aurontare
Tangoja e dy të pangopurve 2/16/2011 8 komente Kosova Albin Kurti Sofi
Generations? 2/16/2011 5 komente Anonim
Marramëndje 2/16/2011 5 komente admin
Who the Hell You Think You Are 2/16/2011 2 komente alisat
Një grusht dhé Lure për Dom Nikollë Kaçorrin 2/16/2011 2 komente Opinion Hekuran Vladi finisterre
Edhe Perendimi çensuron Internetin 2/16/2011 1 komente admin
Spitali Parlamentar nxjerr nga pavioni pacientin Meta. Doktori:Metës ti ndërpriten vaksinat e imunitetit 2/16/2011 1 komente admin
Who the Hell You Think You Are 2/16/2011 alisat
Ripërcaktimi i Kulturës dhe i Shpirtit të Kohës 2/16/2011 sol-nocturnus
Edhe Perendimi çensuron Internetin 2/16/2011 admin
Grupet më të rendësishme…? 2/16/2011 desaparacidos
Spitali Parlamentar nxjerr nga pavioni pacientin Meta. Doktori:Metës ti ndërpriten vaksinat e imunitetit 2/16/2011 admin
Dramaturgjia kosovare në tutelën e dramaturgjisë së huaj 2/16/2011 Kulturë Nexhmije Çerkezi Nexhmije Çerkezi
Imazhi si emancipim 2/16/2011 sol-nocturnus
Spitali Parlamentar nxjerr nga pavioni pacientin Meta. Doktori:Metës ti ndërpriten vaksinat e imunitetit 2/16/2011 admin
Pse them "banda" jo "parti" 2/17/2011 136 komente Shtypi Fatos Lubonja xhibi
Përse e frekuentoni PPU-në? 2/17/2011 67 komente Zana
Proteste per regjistrimin sipas bazave etnike dhe fetare 2/17/2011 58 komente Njoftime I merzituri
Intelektuali përballë detyrave të kohës 2/17/2011 46 komente Opinion Endri Xhafo Vrojtuesi
3 Vjetori i Pavarësisë së Kosovës 2/17/2011 39 komente Kryesore, Kosova Monda
Histori të pabesueshme divorci 2/17/2011 33 komente Shtypi Shekulli finisterre
Dua te gjej nje kenge 2/17/2011 27 komente twintip
Shitet gjithçka! 2/17/2011 19 komente Shtypi Emirjon Senja Monda
Nga vjen emancipimi? 2/17/2011 15 komente klesidra asperger
Prifti: Disa duan të më zhdukin, disa të më përdorin për interesa politike 2/17/2011 15 komente Shtypi Fejzi Braushi xhibi
C'prisni nga Demonstrata, kur PS po terhiqet gradualisht nga kerkesat e saja ? 2/17/2011 13 komente LEFTY
Patriotizëm sezonal 2/17/2011 10 komente sol-nocturnus
Pikëpyetjet e regjistrimit të popullsisë 2/17/2011 8 komente Mos Humbisni Fitim Zekthi Monda
Kali i Trojës po rishfaqet 2/17/2011 6 komente Shtypi Behar Gjoka Monda
5 t’shkurtra në shkurt 2/17/2011 6 komente sol-nocturnus
SHBA mbështet opozitën në Iran 2/17/2011 4 komente Shtypi, Bota Daniel Scheschkewitz & Esat Ahmeti Monda
A po festohet pavarësia e Kosovës në qytetin tuaj? 2/17/2011 3 komente shkinaks
Kasat fiskale, pse ka ngrirë procesi? 2/17/2011 1 komente Shtypi, Ekonomi Ervin Qafmolla Monda
KryeKomandanti Berisha urdhëron të nisë zbori i detyrueshem ushtarak. Kapiteni Olldashi arrin rezultate të shkëlqiera në qitje 2/17/2011 admin
KryeKomandanti Berisha urdhëron të nisë zbori i detyrueshem ushtarak. Kapiteni Olldashi arrin rezultate të shkëlqiera në qitje 2/17/2011 admin
Euro pëson rënie në tregun valutor 2/17/2011 Shtypi gre_wireless
Gjergj Kastrioti Skenderbeu 2/17/2011 Adangeanaeplykoh
KryeKomandanti Berisha urdhëron të nisë zbori i detyrueshem ushtarak. Kapiteni Olldashi arrin rezultate të shkëlqiera në qitje 2/17/2011 admin
Gjergj Kastrioti Skenderbeu 2/17/2011 Adangeanaeplykoh
Revolucioni i Barbarëve 2/17/2011 sol-nocturnus
Demonstrata nesër SHBA: Amerikanë kujdes! Mund të ketë dhunë 2/17/2011 BalkanWeb mati i ri
Krijohet Biznes Albania 2/17/2011 Anonim
Pushtimi i Parajsës 2/17/2011 desaparacidos
Sot demonstrata e Opozitës 2/18/2011 159 komente Politikë Blendi Salaj
Kreu i Gardës Ndrea Prendi, me makinë Porsche Cayenne të vjedhur! 2/18/2011 106 komente 24 karat, Acarim Nervash TinyActsofRebellion
Shqipëri o shkëmb e gur ... e flamur 2/18/2011 57 komente Bush
Indiferentët… (mesazh i Antonio Gramshit për të gjithë shqiptarët nga tribuna e Sanremos) 2/18/2011 37 komente sol-nocturnus
ACT! Albania kërkon respektimin e shtetit ligjor dhe të institucioneve të pavarura në Shqipëri 2/18/2011 34 komente Politikë Pablo
Nevoja 2/18/2011 31 komente Thënie Ndonjehere
Protestë në kodrën e rilindasve në Gjirokastër 2/18/2011 20 komente Shtypi xhibi
Investitorët e huaj: Duam siguri 2/18/2011 19 komente Shtypi, Ekonomi olsib
Greqia tërheq konsullin Ikonomus nga Korca 2/18/2011 16 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
21 janari do të zbehë gjithë vitin 2011 2/18/2011 15 komente Shtypi Skënder Minxhozi xhibi
Pagat: Shqiptarët, të parafundit në Ballkan 2/18/2011 10 komente Shtypi Genc Kondi ZenZen
Lojë me letra të hapura 2/18/2011 8 komente Koço Danaj I Pakapshem
Traktet greke. Statistikat greke të vitit 1913 shpërndahen në fshatra në prag të regjistrimit 2/18/2011 6 komente Shtypi ZenZen
Bankat: Tarifat tona, më të lirat në rajon 2/18/2011 3 komente Shtypi Ndonjehere
Pse e thonë ndërkombëtarët? 2/18/2011 3 komente alidemsi
Opozita përballohet politikisht, jo me rregulloren e Kuvendit 2/18/2011 3 komente Shtypi Henri Cili xhibi
(AR) Realiteti i shtuar 2/18/2011 2 komente eklipsi
Kumbullat e kuqe 2/18/2011 2 komente Konarel Ajku
Beçaj-Mcllwham: Drejtësia, duhet reformë imediate, depolitizim e pavarësi 2/18/2011 1 komente Shtypi xhibi
Flaming Lips na kontrollojnë : 2 blobs fuckin 2/18/2011 desaparacidos
Fedex: Gjithmone te paret 2/18/2011 admin
PC Store e pranishme ne Trade-AL 2/18/2011 Anonim
Karcher Center Albania e pranishme ne Trade-AL 2/18/2011 Anonim
Frika për kombësinë, një turp me përmasa historike 2/17/2011 Ndonjehere
Pa çensurë - 8 2/19/2011 335 komente Anonim
Pyetjet që z. Rama duhet t’u përgjigjet 2/19/2011 42 komente Shtypi Arjan Vasjari xhibi
Ligjvënësi Dana Rohrabacher thotë se në një vend demokratik, qeveria e zgjedhur duhet të mbarojë mandatin 2/19/2011 34 komente Shtypi kaposhi
Shakaja 2/19/2011 33 komente desaparacidos
21 Janari: Dy histori paralele 2/19/2011 33 komente Mos Humbisni Gladiola Bendaj Monda
Kosta Kamberi, The stand-up who never stood 2/19/2011 24 komente Kulturë village-bey village-bey
Në Shqipëri nis beteja e mitingjeve 2/19/2011 19 komente Shtypi Fatos Ahmati Monda
Jemi europiane "part time" 2/19/2011 11 komente Mos Humbisni Mustafa Nano PF
Frikë nga monstra që pollën vetë 2/19/2011 11 komente Shtypi Andi Bushati xhibi
Berisha: Kur pashë popullin trim që hodhi bustin e Enverit, më vinte të lija kafen përgysëm dhe të bashkohesha me ta 2/19/2011 5 komente admin
Gjitone me blues bardh-e-blu (nga oborret mbretëror të shtëpisë së vjetër) 2/19/2011 4 komente Anonim
Vasili prezanton skemën për mbrojtjen nga HIV 2/19/2011 3 komente Shtypi Anonim
Revolucioni ynë i shkurtit 2/19/2011 3 komente sol-nocturnus
Foreign Policy: Banditokracia e Kosovës 2/19/2011 3 komente Shtypi Koha Ditore Online jakova
Shkrimtari dhe nacionaliteti 2/19/2011 2 komente Mitrush Kuteli xhibi
Ndaj Serbisë do të duhej të ngriteshin së paku 3 padi ndërkombëtare për krime lufte 2/19/2011 2 komente Shtypi, Kosova Mimoza Dajçi xhibi
"Nuk janë kriminelë" 2/18/2011 2 komente Shtypi Magdalena Alla finisterre
Berisha: Kur pashë popullin trim që hodhi bustin e Enverit, më vinte të lija kafen përgysëm dhe të bashkohesha me ta 2/19/2011 admin
Berisha: Kur pashë popullin trim që hodhi bustin e Enverit, më vinte të lija kafen përgysëm dhe të bashkohesha me ta 2/19/2011 admin
GL Gips & Dekoracione e pranishme ne Trade-AL 2/19/2011 Anonim
Kënga që po dëgjon tani? - 15 2/20/2011 341 komente olsib
Berisha: Liria erdhi më 20 Shkurt. Bllokistët kurrë më pushtet me dhunë 2/20/2011 194 komente Kryesore mati i ri
Mirë se erdhët në Tunel? 2/20/2011 38 komente rexhax
Një pyetje e sinqertë, për kreshnikë dhe patriotë 2/19/2011 34 komente Anonim
Qeveria tërhiqet nga regjistrimi etnik i popullsisë 2/20/2011 30 komente Shtypi Fatjona Mejdini xhibi
A mjafton një monument? 2/20/2011 23 komente Mos Humbisni Fatos Baxhaku xhibi
Mustafaj: Brenda PD nisi një frymë e re 2/20/2011 10 komente Shtypi Irdi-
Omer Stringa: “Në politikën e sotme mungon morali” 2/20/2011 7 komente Shtypi Fatos Baxhaku cole
Tiranë në Kairo e Tiranë 2/20/2011 admin
Mire se erdhet ne Tunel!? 2/20/2011 rexhax
Drejtësi private 2/20/2011 sol-nocturnus
I panjohuri - 20 Shkurt 1991 2/21/2011 99 komente Shtypi ZenZen
Zgjedhjet e 8 Majit, KQZ cakton sot komisioneret PS: Nuk cojme emra 2/21/2011 53 komente Shtypi mati i ri
Lëvizja VETËVENDOSJE! - betohet me flamurin kombëtar 2/21/2011 50 komente Kryesore, Kosova Levizja Vetevendosje! Sofi
Çamëria, përse kanë frikë grekët? 2/21/2011 21 komente Shtypi illyrian
ALERTS TO TERROR THREATS IN 2011 EUROPE 2/21/2011 14 komente gre_wireless
Fjala e Presidentit Topi në hapjen e ekspozitës “Demokracia nuk ndërtohet mbi harresën’’ 2/21/2011 13 komente Shtypi village-bey
Kufizimi i imunitetit: djalli fshihet në detaje 2/21/2011 7 komente Ligj, Opinion Damian Gjiknuri Anonim
Kur do prishet piramida??? 2/21/2011 7 komente I merzituri
Kandarët e demokracisë 2/21/2011 6 komente Mos Humbisni Artan Fuga xhibi
Crop circle 2/21/2011 3 komente admin
Në kohërat e puçit 2/21/2011 3 komente Manfred Bushi oltimus
Pantallonat bezhë 2/21/2011 2 komente admin
Njeriu beson më shumë atë që shikon 2/21/2011 2 komente Shtypi Teodor Laco xhibi
Sfidat e demokracisë arabe 2/21/2011 1 komente pmusaraj
Truke te ndryshme per Facebook 2/21/2011 eklipsi
Gërdeci, kombësia dhe Kreshnik Spahiu 2/21/2011 Adangeanaeplykoh
Përse nuk dënohen krimet e komunizmit? 2/22/2011 94 komente Shtypi Besim Ndregjoni I Pakapshem
Dhjetra te vrare ne protestat ne Libi 2/22/2011 66 komente Shtypi gjembi
Behgjet Pacolli, president i Kosovës 2/22/2011 46 komente Kosova Blendi Salaj
A lejohet te dalesh nga Shqiperia pa pasaporten e re? 2/22/2011 45 komente fatbardh.pikaloshi
Dënohet i fundit i Haklajve 2/22/2011 44 komente Shtypi Monda
Indiani ka 39 gra dhe 94 fëmijë e 33 nipër 2/22/2011 42 komente Shtypi Pa autor xhibi
Kandidimi? Tirana jo e lidhur patjetër me mua 2/22/2011 37 komente Shtypi mati i ri
Krijohet Partia Socialiste e Moderuar 2/22/2011 33 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Lehtësirat fiskale për emigrantët që kthehen 2/22/2011 32 komente Ekonomi BalkanWeb Blendi Salaj
Rënia 2/22/2011 31 komente Elsa Demo xhibi

Faqet