Postimet e muajit Janar 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Myslim Pasha, Personazhi i Vitit 2010 1/1/2011 64 komente Shtypi Ndonjehere
Fondi i ekselencës, pas përfundimit të studimeve, kusht, kthimi në atdhe 1/1/2011 6 komente Shtypi kaposhi
Viti i Ri, 46 të lënduar nga përdorimi i fishekzjarreve 1/1/2011 5 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Ligji i ri, lejon shkollimin në shtëpi 1/1/2011 4 komente Shtypi Yllka Lezo finisterre
Kosova dhe sfidat politike 2010-2011 1/1/2011 2 komente Shtypi Bekim Shehu finisterre
“Demonët” e kohës me mandate 1/1/2011 2 komente Shtypi Aleksandër Çipa finisterre
Shkrime të panjohura të At Gjergj Fishtes 1/1/2011 1 komente Kolec Çefa finisterre
FER në parlament 1/1/2011 admin
420 milionë USD për autostradën Tiranë-Elbasan 1/2/2011 81 komente Shtypi Solidarnosc
Njohja e Kosovës, Hyseni: Na tradhëtuan 1/2/2011 55 komente Shtypi gre_wireless
Shqipni tavolinash 1/2/2011 40 komente Artan Lame alidemsi
Berisha: Do të presim vitin e ri, më krenarë se kurrë 1/2/2011 23 komente Shtypi Anonim
Zbulohen 25 klandestinë në kanalin e Otrantos 1/2/2011 7 komente Shtypi Anonim
Rrëfenjë ndoshta me hekur dhe alumin në fund (përralla e dytë ) 1/2/2011 4 komente Anonim
Sheshi Skënderbe pa Skënderbe! 1/3/2011 92 komente Përrallë nga e kaluara Korani
Peizazh me baltë dhe floktore 1/3/2011 35 komente Ervin Hatibi ivi
Thirrja e kryqëzatave 1/3/2011 31 komente Jonathan Phillips t
Kullat po fshijnë traditën e Korçës 1/3/2011 18 komente Mos Humbisni Ben Andoni Anonim
CNN: Vizitoni Shqipërinë, por sidomos Gjirokastrën 1/3/2011 9 komente Shtypi Solidarnosc
Superliga, hapet zyrtarisht merkato e Janarit 1/3/2011 9 komente Shtypi, Sport gre_wireless
Një libër i ri për ditët në exil të Mbretit Zogu I 1/3/2011 7 komente Shtypi Fatmir Terziu mati i ri
Non-zero is 1/3/2011 5 komente Anonim
Fundi i Kodachrome 1/3/2011 4 komente Bota Anonim
Dy poezi nga “Siebengesang des Todes” (Shtatëkëngëshi i vdekjes) nga G. Trakl 1/3/2011 2 komente Anonim
Duar 1/3/2011 1 komente desaparacidos
Intervistë e Richard Stallman-it dhënë revistës BYTE 1/3/2011 admin
Trafikanti i armëve me vendet e ish-bllokut, Deviroli rrezikon burgun. Berisha: Kështu përfundojnë miqtë e bllokmenëve 1/3/2011 admin
Trafikanti i armëve me vendet e ish-bllokut, Deviroli rrezikon burgun. Berisha: Kështu përfundojnë miqtë e bllokmenëve 1/3/2011 admin
Trafikanti i armëve me vendet e ish-bllokut, Deviroli rrezikon burgun. Berisha: Kështu përfundojnë miqtë e bllokmenëve 1/3/2011 admin
kush eshte filmi me i cuuditshem qe keni pare??? 1/4/2011 81 komente klesidra asperger
Katari njeh Kosovën 1/4/2011 62 komente Shtypi, Kosova gre_wireless
Grekët “pushtojnë” Stambollin 1/3/2011 35 komente Shtypi kaposhi
Filma të shkurtër 1/4/2011 24 komente Anonim
Për aeroplanin prej kompensate 1/4/2011 24 komente m dhrami mdhrami
Z.L.I. (Zgjedhje Lokale Individuale) 1/4/2011 21 komente Pa Kategori Një anëtar i Celulës Bazë fh
Gjallërohet kredia 1/4/2011 16 komente Shtypi, Ekonomi gre_wireless
Dënohet Efraim Diveroli 1/4/2011 12 komente Shtypi sheme
Sfidat e politikes per vitin 2011 1/4/2011 8 komente Shtypi Anonim
Ishte vetem nje iLuzion? 1/3/2011 2 komente admin
Kabir 1/4/2011 1 komente admin
Tregomë 1/4/2011 desaparacidos
Bariu dhe dhite 1/4/2011 Adangeanaeplykoh
Bariu dhe dhite 1/4/2011 Adangeanaeplykoh
Personalizimi i politikës shqiptare 1/5/2011 32 komente sol-nocturnus
E shenjta dhe profania në xhaminë e re të Tiranës 1/5/2011 26 komente Elton Hatibi t
Australia e përmbytur i kërkon ndihmë Berishës. Kryeministri: Të shpëtojmë cdo jetë kanguri 1/5/2011 18 komente admin
Tolstoi mbetet një figurë e dashur dhe e urryer në Rusi 1/5/2011 15 komente Ndonjehere
Manipulimi mediatik - Media në shërbim të politikës 1/5/2011 14 komente selfmaderadio Selfmaderadio
Në shtëpinë ku lindi shqipja do flitet vetëm maqedonisht 1/5/2011 8 komente Shtypi alidemsi
Ku eshte Julian Assagne? 1/5/2011 5 komente Solidarnosc
Ku shkojnë qytetet? 1/5/2011 4 komente Sociale Olivier Mongin emin
Pse shkruan Orhan Pamuk 1/5/2011 3 komente desaparacidos
Pikë pjekje 1/5/2011 1 komente Anonim
Edukimi online! Cfare na pret? 1/5/2011 eklipsi
Nipi i Enverit, plagos nipin e Adil Çarçanit, nuk dihen ende shkaqet 1/6/2011 99 komente Shtypi Shekulli online alisat
Kur të jep mend dhe Taçi... e kur Vjollca Vokshi bëhet perëndi 1/6/2011 76 komente Media Mimoza Dervishi Anonim
EcoVolis - Fluturimi ekologjik 1/6/2011 39 komente Shtypi Anonim
Helena Kadare: Deklaratë dashurie një shkrimtari të zymtë 1/6/2011 35 komente Shtypi Jean-Louis Gouraud finisterre
Buletini i Luftës - 3 1/6/2011 31 komente Artan Lame alisat
Seseri: Në Shqipëri po instalohet një regjim ala Lukashenko 1/6/2011 22 komente Astrit Lumezi alisat
Mospërballja 1/6/2011 15 komente Thënie Daniel Ursprung alisat
Përpunimi i historisë në Shqipëri është bllokuar 1/5/2011 10 komente Daniel Ursprung alisat
Feja në Epokën e Globalizmit 1/6/2011 7 komente Feja Tony Blair emin
Cmimi boteror i ushqimit arrin rekorde te pa para 1/6/2011 6 komente Shtypi CBC WORLD kaposhi
Zhvillimi i Shërbimeve Online në Shqipëri 1/6/2011 5 komente Ndonjehere
Energjia, dorëzohet KESH 1/6/2011 5 komente Shtypi swed1
PS do të publikojë aferë tjetër të ministrit Ruli. Berisha: Na mërzitët. Nxirrini të gjitha njëherësh e jo një nga një 1/6/2011 3 komente admin
Të shihet populli në buzë: Mbi përkthimin e prozës 1/6/2011 2 komente Ardian Klosi alisat
E dua mitokondrinë (mikut tim, Tan Gjyzelit) 1/6/2011 1 komente Anonim
Aleatët, “presion” Berishës para zgjedhjeve 1/6/2011 1 komente Shtypi, Politikë Fatjona Mejdini Anonim
Personalizimi i politikës shqiptare 1/6/2011 Adangeanaeplykoh
Shqiptarët në prag të liberalizimit të vizave 1/6/2011 Adangeanaeplykoh
Personalizimi i politikës shqiptare 1/6/2011 Adangeanaeplykoh
Shqiptarët në prag të liberalizimit të vizave 1/6/2011 Adangeanaeplykoh
Pornografia, ose plastifikimi i dëshirës seksuale 1/7/2011 106 komente GAIL DINES t
Sugjero një film 1/7/2011 75 komente xhibi
Çfarë do të deklarojnë qytetarët pas prillit të 2011 1/7/2011 57 komente Shtypi Anonim
Emigrant apo jo 1/7/2011 47 komente Selfmaderadio
KQZ nis hapjen e kutive, grupi i punës niset në Lundër 1/7/2011 39 komente Shtypi mati i ri
Magnetofoni 1/7/2011 30 komente Lirim Nezha Nezha L
A i shërben strategjikisht Edi Ramës rikonstruktimi i Sheshit Skënderbeg tani përpare zgjelljeve lokale? 1/7/2011 23 komente Erion Vela
Lajmësi nuk preket 1/7/2011 17 komente Shtypi Sali Berisha Anonim
Mjeket i hoqen gabimisht shpretken ,gjobitet me 100 mije euro spitali i Vlores 1/7/2011 17 komente Shtypi Nezha L
Votimi elektronik, qytetet ku do behet 1/7/2011 15 komente Shtypi Solidarnosc
Ku te shkarkoj kenge mp3? 1/7/2011 14 komente xhibi
Intermezzo: ERMONELA JAHO NE MOSKE - TEATRI BOLSHOJ 1/7/2011 13 komente Anonim
Bulqizë, vritet 1 kalimtar plagosen 2 të tjerë 1/6/2011 8 komente Shtypi ervinii
Trakl: Shndërrimi i të ligut 1/7/2011 2 komente Anonim
K/ministri qorton Boden për mosdhënjen e shpërblimeve për pensionistët. Berisha: Kam urdhëruar të mos dalë asnjë lek nga qeveria 1/7/2011 admin
Artrit Bytyçi 1/7/2011 artrit
requiem for kosova 1/7/2011 desaparacidos
Ridizajnimi i logos eshte per te guximshmit?!!! 1/6/2011 admin
Pa çensurë - 5 1/8/2011 400 komente xhibi
Digjen përfundimisht fletët e votimit 1/8/2011 181 komente Shtypi, Politikë zotruleƨ
Plagosja te ish-blloku arrest shtepie per djalin e Dades 1/8/2011 43 komente jacquelyn
Pa çensurë - 5 + 1 1/8/2011 10 komente Anonim
Hejsek: Mungesa e dritave na ul fitimin 1/8/2011 9 komente Shtypi ARD KOLA Anonim
Je optimist/e apo pesimist/e per Shqiperine ne vitet qe vijne? 1/9/2011 133 komente Blendi Salaj
Berisha ne Dajt, i tregon mbeses, Rrugen e Arbrit 1/9/2011 48 komente Shtypi, 24 karat Anonim
Qëllohet me armë zjarri kongresistja nga Arizona, Gabrielë Gifords 1/9/2011 26 komente Shtypi Anonim
E bukura e dheut 1/9/2011 8 komente Ardian Klosi alisat
Berisha në prapaskenë 1/9/2011 7 komente Shtypi Mitro Çela Anonim
Biblioteka e zhdukur e Faik Konices 1/9/2011 4 komente Agron Alibali alisat
Fatzinjtë 1/9/2011 3 komente Acarim Nervash Fatos Baxhaku alidemsi
Ka ndermend njeri te shkoje ne Shqiperi javen tjeter se kam nje bilete avioni te tepert Tuluse-Tirane 1/9/2011 2 komente Mbret
Votuesin dalin në rivotime në Kosovë 1/9/2011 1 komente Shtypi Arbër Vllahiu Anonim
Ku te gjej nje video te Vjollca Vokshit? 1/9/2011 klajdi
Ikim? 1/9/2011 desaparacidos
Kalendari – Mjet efikas reklamimi 1/8/2011 admin
K/parlamentarja kritikon kritikat e BE. Topalli: Të guxojnë prap po nuk i kapa për zhelesh 1/9/2011 admin
Back to my blog after weeks away 1/9/2011 alisat
Receta e hallvës 1/10/2011 70 komente akvll
Pyetje per cigaret elektronike, e-cigarettes. 1/10/2011 26 komente IKSPl
Plehrat, le të ndosë secili në nevojtoren e vet 1/10/2011 25 komente Shtypi, Opinion Xhovalin Delia Ushqim Social
Knock out! 1/10/2011 13 komente Opinion Ilir Kalemaj ikarus
Parajsa, po qe... 1/10/2011 4 komente admin
Fjalë të urta të Frang Bardhit nga Dictonarium Latino – Epiroticus, Franciscum Blancus 1635 1/10/2011 3 komente village-bey village-bey
Fjalimi i shkrimtarit nobelist Mario Vargas Llosa 1/10/2011 1 komente desaparacidos
Doda: Drejtësia u bë palë me krimin e bllokmenëve 1/10/2011 1 komente Shtypi Solidarnosc
Berisha aplikon ritualet e qytetërimit Maja për të fituar zgjedhjet lokale 1/10/2011 admin
Berisha arrin të bindë Zuckerberg: Facebook nuk do te mbyllet 1/10/2011 admin
Bilanc lufte ne kete fillim viti 1/10/2011 Adangeanaeplykoh
Berisha arrin të bindë Zuckerberg: Facebook nuk do te mbyllet 1/10/2011 admin
Berisha aplikon ritualet e qytetërimit Maja për të fituar zgjedhjet lokale 1/10/2011 admin
Për ata që ecin shtrirë 1/10/2011 admin
Berisha aplikon ritualet e qytetërimit Maja për të fituar zgjedhjet lokale 1/10/2011 admin
Berisha arrin të bindë Zuckerberg: Facebook nuk do te mbyllet 1/10/2011 admin
Bilanc lufte ne kete fillim viti 1/10/2011 Adangeanaeplykoh
Tirana në vitet '20 - '30 1/11/2011 99 komente Përrallë nga e kaluara olsib
Michel Foucault: "Disiplina dhe ndëshkimi. Lindja e burgut" 1/11/2011 37 komente Gilles Deleuze vetevendosje
Turizmi në CNN dhe antiturizmi në vend 1/11/2011 30 komente Fatos Lubonja aurontare
Pjergull e vjetër 1/10/2011 25 komente Anonim
Të fshihesh prapa UÇK-së 1/11/2011 21 komente sol-nocturnus
Kantrimen lexon gabim "Shqipërinë" 1/11/2011 15 komente Shtypi Andrea Stefani alidemsi
A e meritonte Messi Topin e Artë? 1/11/2011 10 komente Erion Vela
"Mësuesit nuk heqin dorë nga dhuna" 1/11/2011 10 komente Shtypi Esmeralda Keta alisat
Rrugëtim 1/10/2011 6 komente admin
Shteti, indiferent për “Gërdecin” 1/11/2011 6 komente Shtypi, Acarim Nervash sheme
Fletë Ditari 16 1/11/2011 6 komente Arber Shtembari as
Parë nga lart 1/11/2011 6 komente admin
Fjala 1/11/2011 6 komente admin
Manifesto për ndryshim (i të rinjve të Gazës) 1/11/2011 5 komente sol-nocturnus
Një Botë pa Evropë 1/10/2011 3 komente Shtypi MOISÉS NAÍM t
“Omonia” 20-vjeçare 1/11/2011 2 komente Shtypi Thoma Miço t
Opera Skënderbeu dhe Prenk Jakova 1/11/2011 1 komente Shtypi DR. SUL GRAGJEVI village-bey
Politika fiskale “sot për nesër” 1/11/2011 1 komente sol-nocturnus
Fletë ditari 16 1/11/2011 Adangeanaeplykoh
Fletë ditari 16 1/11/2011 Adangeanaeplykoh
Jolly!!! 1/11/2011 desaparacidos
Concrete mushrooms , mushroom heart… 1/11/2011 desaparacidos
Çfarë do të dalë sot në "Fix" ? 1/11/2011 350 komente Bush
Çfarë do ndryshonit tek PPU? 1/12/2011 120 komente Anonim
Berisha: Qeveria subvencionon çdo dru arror të mbjellë 1/12/2011 49 komente Shtypi Anonim
A mendoni se Prifti mbeshtetet nga PD? 1/12/2011 19 komente Anonim
Rumpelstiltskini dhe Kaliopi e Rrugës së Durrësit 1/12/2011 12 komente village-bey village-bey
Bakllava e hidhur 1/12/2011 9 komente Opinion Artan Lame Anonim
Loja e rrezikshme me fenë 1/12/2011 7 komente Shtypi Blendi Kajsiu emin
Dështon montazhi i krimit të organizuar dhe i kokainës 1/12/2011 6 komente 24 karat, Acarim Nervash xhibi
Pas videos së Metës reagon Vatikani: Cdo Prift duhet të ruajë fshehtësinë e rrëfimeve 1/12/2011 5 komente admin
Meta-Prifti, si do reagonte Berisha nese do ishte ne opozite? 1/12/2011 3 komente albanikus
Mbreti i druve 1/12/2011 2 komente Thënie admin
Dämmerung 1/12/2011 2 komente Anonim
Friedrich Hölderlin 1 - Gjysmë e jetës 1/12/2011 2 komente Anonim
Burokracia vonoi pagat e buxhetorëve 1/12/2011 1 komente Shtypi Anonim
I do believe in happiness! 1/12/2011 1 komente desaparacidos
Atdheu 1/12/2011 Adangeanaeplykoh
Rrjedhoja të “dhunës pa gjak” të politikës ... 1/12/2011 Adangeanaeplykoh
Rrjedhoja të “dhunës pa gjak” të politikës ... 1/12/2011 Adangeanaeplykoh
Atdheu 1/12/2011 Adangeanaeplykoh
Çfarë do të dalë sot në "Fix" 2 ? 1/13/2011 154 komente Bush
Fatos Lubonja komenton skandalin e videos Meta - Prifti 1/13/2011 96 komente Shtypi xhibi
Video, "Mjaft" proteston në Tiranë, shoqërohen 2 të rinj para LSI-së 1/13/2011 38 komente Shtypi Anonim
Jeto dhe dashuro! 1/13/2011 37 komente Letërsi Gabriel Garcia Marquez xhibi
Coelho: Irani ndalon librat e mi Brazili të ndërhyjë 1/13/2011 14 komente Ndonjehere
Dëgjuesi i fshehtë i Hyut 1/13/2011 14 komente Bota, Feja, Histori Blendi Salaj
Kush ka provuar ndjesine e deja-vu-se? 1/13/2011 9 komente losttext
Viti i Pare 2010: Cmimet per Ndricimet per Vitin e Ri – Qeveria 1/13/2011 7 komente Komisioni Vleresimit per Dekorimet Festive ekphrasis studio
Kriza politike si rutinë 1/13/2011 7 komente Mos Humbisni, Opinion Artan Fuga xhibi
E dashur A. (Letër 13) 1/13/2011 5 komente alisat
Sheshi "Skënderbej" stop makinave, pas fazës së I të punimeve 1/13/2011 3 komente Shtypi Anonim
Keshilli i Ministrave.org zbardh bisedën e vërtetë mes Priftit dhe Metës. Zbulohen pamje nga defteri i zv/kryeministrit 1/13/2011 3 komente admin
Ora e papërshtashtme për të fituar 1/13/2011 sol-nocturnus
Borderline 1/13/2011 admin
Rasti i çuditshëm i kalit të Gjergj Kastriotit ( Skander Bey ) 1/13/2011 desaparacidos
Urim vitriu 1/13/2011 admin
Meta jep dorëheqjen nga postet qeveritare 1/14/2011 368 komente Politikë admin
Duhani - shkaku i parë i vdekjeve në botë 1/14/2011 64 komente Shtypi xhibi
Zgjedhjet e reja, në nje dite me ato lokalet ? 1/14/2011 24 komente STALKER
Skandal: Opozita manipulon kalendarin e zyrës së zv/kryeministrit Meta i cili duke pandehur se ishte 28 Qershor 2013 dha dorëheq 1/14/2011 8 komente admin
Një ”film” me personazhe reale 1/14/2011 6 komente Andi Bushati aurontare
1973, Tirana në kamerën e fshehtë të Anagnostit 1/14/2011 5 komente Shtypi Elsa Demo xhibi
Mirëmbajtja e maskave 1/14/2011 5 komente Arben Dedja finisterre
Firmoset portabiliteti i numrit celular 1/14/2011 5 komente Shtypi, Njoftime Agjencia Kombetare e Shoqerise se Informacionit swed1
Mario Vargas Llosa vs Gabriel García Márquez 1/14/2011 2 komente desaparacidos
Mjekësia raciste 1/14/2011 2 komente Shtypi Dr. Altin Stafa Ushqim Social
Tirana në vitet '20 - '30. Njerëzit. 1/15/2011 113 komente Përrallë nga e kaluara olsib
Deri sa thellë? 1/15/2011 51 komente Lulian Kodra
Qeveria greke kërkon dëmshpërblim nga Gjermania 1/15/2011 46 komente Shtypi gre_wireless
Video-përgjimi, ekspertë të huaj për autenticitetin e kasetës 1/15/2011 40 komente Shtypi mati i ri
Baladë për shokun Enver 1/15/2011 25 komente Përrallë nga e kaluara Altin Raxhimi emin
Çmimi i karburanteve, drejt rekordit historik në Shqipëri 1/15/2011 12 komente Shtypi Anonim
Lindja e Korrupsionit dhe “Simptoma Meta” 1/15/2011 9 komente sol-nocturnus
Patmos - nga Friedrich Hölderlin 1/14/2011 7 komente Anonim
Të burgosur në anije 1/15/2011 6 komente Shtypi IKSPl
Ballkani në ekonominë e tregut 1/15/2011 6 komente Shtypi Anonim
Plehrat në Rradhë… 1/15/2011 6 komente Shtypi, Opinion, Acarim Nervash peshqitevegjelEhajnTemadhin
Dy me zero 1/15/2011 3 komente alisat
A jane marredhenit Shqiperi - SHBA vertet te shkelqyera? 1/15/2011 2 komente Ergoni
Monologu i kohës 1/15/2011 1 komente desaparacidos
Jeta e vërtetë private është shkrimi 1/15/2011 1 komente alisat
Dy me zero 1/15/2011 alisat
Kënga që po dëgjon tani? - 13 1/16/2011 352 komente olsib
Alfred Peza: Pse ika nga Ora News 1/16/2011 31 komente Media Skënder Minxhozi Anonim
Po me moltot c'paten? 1/16/2011 13 komente IKSPl
Në qofshin të vërteta 1/16/2011 10 komente Fatos Baxhaku Anonim
Grupet më të rëndësishem…? 1/16/2011 10 komente desaparacidos
Vereni veten ne vend te Ilir Metes! 1/16/2011 7 komente klesidra asperger
Çfarë nuk shihet në kasetë? 1/16/2011 6 komente Shtypi, Politikë Artan Fuga xhibi
Ristani: Subashi 60 vjeç, i ka përfunduar mandati 1/16/2011 5 komente Shtypi Bledar Hoti gre_wireless
Sa mund te kushtoje bileta ? 1/16/2011 4 komente Pjer Thomas
Cilat ishin kenget me te mira shqiptare te 2010? 1/16/2011 4 komente eko
l`etranger 1/16/2011 2 komente enka
Debat për një shami koke 1/16/2011 Shtypi Ylli Polovina xhibi
Prifti: Arkivi im i dokumenteve në 6 muajt e fundit si ministër 1/17/2011 146 komente Shtypi Habjon Hasani I Pakapshem
Tension në Kuvend. Deputetët PS i afrohen podiumit të Berishës 1/17/2011 99 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Poshtë çimkat dhe shantazhet me përgjime! 1/17/2011 32 komente Politikë xhibi
Belbëzimi i gazetarisë sonë online 1/17/2011 30 komente Shtypi Mustafa Nano Monda
Skandal përgjimi në Bullgari, i përfshirë kryeministri 1/17/2011 25 komente Shtypi, Bota Pa autor alisat
Gjirokastër, harrohen varret e rilindësve, të rinjtë firmosin peticion 1/17/2011 17 komente I Pakapshem
Korrupsioni ndër ne, një “traditë” e ngulitur kaherë 1/17/2011 16 komente Anonim
Presidenti firmos shkarkimin e Metës, emëron ministrat e rinj 1/17/2011 13 komente Shtypi, Politikë admin
Gjak mëngjesesh (që kanë ndriçuar) 1/17/2011 13 komente Anonim
Diveroli në Hollywood 1/17/2011 12 komente Art Changed the World
Fjalimi i shkrimtares nobeliste Herta Müller 1/17/2011 5 komente desaparacidos
Shirita por jo lekë 1/17/2011 1 komente Shtypi, Ekonomi Ervin Qafmolla Monda
King of Bongo 1/17/2011 1 komente alisat
Pse eshte mire te investojme ne ar 1/17/2011 admin
King of Bongo 1/17/2011 admin
Eulexi kundër "provokimeve" 1/17/2011 Shtypi, Kosova Monda
Faktorët që ndikojnë në procesin e shitjes 1/17/2011 admin
King of Bongo 1/17/2011 alisat
Cfare do te ndodhe ne daten 21? 1/18/2011 220 komente zotrules
Udhëtim në fshatin që jeton me bukë e kripë 1/18/2011 55 komente Marin Mema alisat
Intervistë e gjatë me Dick Marty-n 1/18/2011 36 komente Kosova Anonim
A është znj. J. Topalli një figurë që tregon se vetem femrat servile dhe të paafta për të menduar... 1/18/2011 23 komente jonila
Gishtat e Titit 1/18/2011 13 komente admin
Pirro Milkani: Filmat tanë të varfër, por cilësore 1/18/2011 7 komente Shtypi, Kulturë Aida Tuci xhibi
Paranojë 1/18/2011 4 komente admin
Nuh Sahatçia, historia e shkodranit që i ktheu orën nazistit pas 30 vitesh 1/18/2011 3 komente Shtypi, Përrallë nga e kaluara Afrim Imaj / Riza Lahi emin
Hetojeni vetë videon 1/18/2011 3 komente Thënie pmusaraj
Çmimi i lartë i manipulimit të votave 1/18/2011 1 komente sol-nocturnus
Kosova e Shqipëria sikur s'flasin me një gjuhë 1/18/2011 Kosova gre_wireless
Nje link te teatrit parlamentar? 1/18/2011 Gaia
Brazil ( jo Terry Gilliam ) 1/18/2011 desaparacidos
Biografia: Umberto Eco 1/18/2011 Ndonjehere
Tronditje pa revoltë 1/19/2011 134 komente Mos Humbisni Fatos Lubonja alisat
cili liber nuk duhet lene pa u lexuar? 1/19/2011 85 komente jonila
A do dilni në demostratën e datës 21 Janar? 1/19/2011 60 komente Katnar
Pse PD nuk e mbrojti dot Berishën 1/19/2011 55 komente Shtypi Mero Baze Anonim
Komplimenti më i këndshëm që keni marrë/dhuruar? 1/19/2011 38 komente Magnum
Ina Rama: E bukura dhe Politika 1/19/2011 37 komente Shtypi Alfred Lela xhibi
Kryeprokurorja duhet të japë dorëheqjen 1/19/2011 37 komente Shtypi Fatos Lubonja xhibi
Zotëria President dhe rigradimi i një kufi-shitësi 1/19/2011 26 komente Shtypi Thanas Mustaqi alidemsi
To LSI or to not LSI? 1/19/2011 22 komente Lulian Kodra
Ne, qeset 1/19/2011 14 komente Opinion kakzozët
Kush di me shume per kete kengen shqiptare - Ulu me mu 1/18/2011 9 komente mrroklla
Dëmi i madh 1/19/2011 8 komente Shtypi Artan Lame alisat
Pa para, Shengeni u vlen pak qytetarëve të Ballkanit 1/19/2011 5 komente Shtypi Thomas Roser & Dr. Pandeli Pani Monda
Mbi 4 mijë shqiptarë punësim sezonal në Itali, nisin aplikimet 1/19/2011 3 komente Shtypi Solidarnosc
Tek ora 1/19/2011 3 komente admin
Oh, mos... 1/19/2011 2 komente admin
Tunizia dhe historia e kallëpëve të arit 1/19/2011 2 komente Shtypi Th. Rmia emin
Vasili: Shqipëria në rrezik nga virusi i Priftit të Derrit. Të infektuarve u duket sikur kryeministri ofendon apo sikur Meta bën 1/19/2011 1 komente admin
...a very quiet place 1/19/2011 alisat
Populli s’duhet shikuar fare 1/19/2011 desaparacidos
Not so beautiful to be : state of lunacy 1/19/2011 enka
Zgjedhjet nuk janë lista e hiteve muzikore 1/19/2011 sol-nocturnus
Dehur nga pamja 1/19/2011 admin
Një barcaletë për ty :-) 1/20/2011 27 komente Magnum
"Prifti kërkoi 100 mln lekë, kam 8 dëshmitarë" 1/20/2011 26 komente Shtypi Genc Kondi alisat
Flet Eksperti per Video-Skandalin "Ilir Meta" 1/20/2011 20 komente Shtypi, Teknologji sheme
Ami iken nga "Portokalli" 1/20/2011 17 komente mati i ri
Letër për emërimin e bijës së kryetares 1/20/2011 12 komente Shtypi Dritan Hila alidemsi
Klithmat e Kristo Frashërit: Kjo akademi më braktisi 1/20/2011 11 komente Ben Andoni alidemsi
Incorregible 1/20/2011 6 komente blete
Dy lirika 1/20/2011 6 komente Hil Mosi village-bey
Ndryshon Qeveria: Ministrat që rrezikojnë 1/20/2011 4 komente Shtypi, Politikë Lorenc Vangjeli Monda
"Nacionalizmi, pengesë për integrim" 1/20/2011 4 komente Shtypi Robert Goro Solidarnosc
Pse dhe kush i ka "prishur" 3 skanerat e portit të Durrësit? 1/20/2011 3 komente Shtypi Gjergji Thanasi Art Changed the World
Taksë ekstra apo reformë tregu? 1/20/2011 2 komente Ekonomi Anonim
Ministria e Gjuhës, Urdhëresë nr. 01/2011 1/20/2011 2 komente desaparacidos
Befasia e radhës 1/20/2011 1 komente Kosova Albin Kurti Sofi
Historia e HEC-it të Shushicës 1/20/2011 1 komente Shtypi Anonim
Opozita shpërndan në popull trakte për demostratë. Pensionistët “Na mprehët kot, menduam se ishin ftesa për pub” 1/20/2011 admin
Pa fjalë 1/21/2011 545 komente Kryesore, Video pmusaraj
Sot demonstrata e Opozitës. Qindra policë rrethojnë Kryeministrinë 1/21/2011 337 komente Politikë Blendi Salaj
Ka të vrarë! 1/21/2011 335 komente Blendi Salaj
Hola Caballero 1/21/2011 15 komente Maks Velo finisterre
Elozhi i femrave në Tiranë 1/21/2011 13 komente Astrit Cani alisat
Kush do dale ne protesten e 22 janarit? 1/21/2011 12 komente Lulian Kodra
Tiranë, 21 Janar 2010 1/21/2011 5 komente desaparacidos
Nje shqiperi per ty, bir 1/21/2011 4 komente Shtypi Igli Totozani illyrian
Indeksi Sharia Islamic shtohet në Bursën e Aksioneve të Stambollit 1/21/2011 2 komente Shtypi, Bota Justin Vela Monda
Turqia si kartë e Perëndimit në rivalitetin perso-arab 1/21/2011 1 komente Shtypi George Friedman Andrea
Dele dele kucuvele 1/21/2011 Adangeanaeplykoh
Dele dele kucuvele 1/21/2011 Adangeanaeplykoh
paint it black 1/21/2011 desaparacidos
Kësaj radhe me fjalë 1/22/2011 352 komente Kryesore pmusaraj
Quo Vadis Albania? 1/22/2011 149 komente zotrules
Si ju duket Reagimi i Ambasades USA dhe BE-se ? 1/22/2011 89 komente LEFTY
Cila dhunë ishte legjitime? 1/22/2011 76 komente sol-nocturnus
A do zbardhen ngjarjet e 21 janarit? 1/22/2011 63 komente xhibi
cfare mund te beje opozita? 1/22/2011 48 komente dj_cherry
Protesta, urdhërarrest për 6 gardistë 1/22/2011 28 komente Shtypi alisat
Frikë, neveri dhe turp 1/22/2011 16 komente Ermal Hasimja alisat
SHBA: Dialog politik, jo dhunë 1/22/2011 10 komente Shtypi alisat
Këmbanë zgjimi 1/22/2011 9 komente alisat
A ka nevojë populli për qeveri? 1/22/2011 3 komente Ravintsara_
Një grusht në fytyrë diktatorëve të rradhës 1/22/2011 1 komente sol-nocturnus
Lëvizja VETËVENDOSJE! reagon për revoltat në Tiranë 1/22/2011 1 komente sol-nocturnus
Popull i braktisur 1/21/2011 Thënie pmusaraj
Doracaku Qeveritarë për Vjedhjen e Votave: 1/22/2011 admin
Këmbanë zgjimi 1/22/2011 alisat
Ironia e fshehtë e miqësisë 1/22/2011 desaparacidos
Në djall vaftë shoqëria civile 1/23/2011 396 komente Kryesore pmusaraj
PD sulmon Ina Ramën: Pjesë e grushtit të shtetit 1/23/2011 151 komente Politikë, Acarim Nervash Blendi Salaj
Zhdukuni!!! 1/23/2011 133 komente Edlira Gjoni alisat
Unë dje isha polic 1/22/2011 55 komente Shtypi Ilir Kulla Anonim
Rama: Endrrat e të vrarëve, pikë referimi për ne. Demonstratat vazhdojnë 1/23/2011 54 komente Shtypi http://www.tivu.al alisat
Urdhër-arrestet nuk zbatohen, Prokuroria: Vrasjet nga Garda 1/23/2011 36 komente Shtypi, Kryesore Shekulli online Blendi Salaj
A duhet te kemi frike per neser 22 janar? 1/23/2011 20 komente jonila
Pietje nga salla 1/23/2011 17 komente PF
Terrori, policia rreh gazetarët 1/22/2011 16 komente Shtypi Art Changed the World
Letter to the Media Giant: ... 1/23/2011 12 komente Shtypi, Acarim Nervash zotrules zotrules
Policia arrestoi 113 veta, vetëm njëri me precedent penal 1/23/2011 12 komente Shtypi pmusaraj
Cfar duhet te ndodh qe ne SHQIPERI dikush duhet te lere postin qe mban 1/22/2011 12 komente kacaku
Kasapet e Shqiperise 1/23/2011 9 komente Anonim
Thirrja e Kishës Katolike 1/23/2011 7 komente Shtypi village-bey
Komuniteti Mysliman (KMSH): Sot më tepër se kurrë nevojitet tolerancë 1/23/2011 6 komente Shtypi emin
Ambasadori Aliçka mbi raportin e Marty-t në TV5 1/23/2011 6 komente Video pmusaraj
(Jo vetëm) mendimi im 1/23/2011 1 komente alisat
Kasapet e Shqiperise 1/23/2011 Alidea
(Jo vetëm) mendimi im 1/23/2011 admin
(Jo vetëm) mendimi im 1/23/2011 alisat
Kasapet e Shqiperise 1/23/2011 Anonim
Pse nuk zbatohen urdhër-arrestet? 1/24/2011 228 komente Politikë admin
Kryekulla e Ngujimit 1/24/2011 170 komente Opinion Spiro Ilo PF
Ça t'thote robi i shkrete ne nje situate si kjo ? 1/24/2011 129 komente Anonim
Cfar do te ndodhi me 28 janar? 1/24/2011 74 komente mati i ri
Peticion për dorëheqjen e kryeministrit dhe kryetarit të opozitës 1/24/2011 72 komente Shtypi pmusaraj
BOMBE ne protesten e 21 janarit? 1/24/2011 59 komente LEFTY
Si duhet administruar morti që na zuri 1/24/2011 44 komente Fatos Baxhaku xhibi
Pse peshku nuk vendos videon te publikuar nga Gazeta Tirana? 1/24/2011 35 komente enea
Hetim Ramës, prokurores dhe SHISH 1/24/2011 24 komente Shtypi, Acarim Nervash gre_wireless
Mos i fal o Zot, se e dinë cfarë bëjnë 1/24/2011 22 komente Zija Çela alisat
Jam unë sovrani, që po të flas 1/23/2011 21 komente Opinion Arian Muraj Alpac
Gardistët e plagosur mjekohen brenda kryeministrisë 1/23/2011 21 komente Shtypi Anonim
24 janari, Lindja dhe Vdekja e Ismail Qemalit 1/24/2011 17 komente Histori Blendi Salaj
Kush e dha urdherin? 1/24/2011 15 komente Neperke Borxheze
Letrat e Palestinës: të përgjërohesh për një gjethe fiku 1/24/2011 12 komente Shtypi emin
Me kryet n'hi 1/24/2011 9 komente Politikë Jeton Fieri Jeton Fieri
Përse? 1/24/2011 8 komente Shtypi, Politikë, Opinion Arsen Rusta Anonim
Garda, “thika pas shpine” Berishës 1/24/2011 8 komente Shtypi Erion Tase Anonim
pse anetaret e gardes kurohen brenda oborrit te kryeministrise? 1/24/2011 6 komente fjona
Rusi, sulm kamikaz në aeroportin e Moskës 31 të vdekur 1/24/2011 5 komente Shtypi Ndonjehere
Marshi i Barabbajt 1/24/2011 3 komente alisat
Berisha: Gardistët mbrojtën gardhin tim. Të shpërblehen me nga 1 euro 1/24/2011 2 komente admin
Ismail Qemali, babai i kombit 1/24/2011 1 komente Alban Trungu oltimus
Berisha: Gardistët mbrojtën gardhin tim. Të shpërblehen me nga 1 euro 1/24/2011 admin
Marshi i Barabbajt 1/24/2011 alisat
Berisha: Gardistët mbrojtën gardhin tim. Të shpërblehen me nga 1 euro 1/24/2011 admin
Dita pas të nesërmes 1/24/2011 Shtypi Koloreto Cukali Andrea
A e kupton njeri kete? 1/24/2011 ani
Ping pong prokurori gjykate? 1/24/2011 I panjohuri
Alkimi 1/24/2011 desaparacidos
Cfare vlersimi keni per Amarildo Yzeirin, mbrojtesin e flamurit te hedhur si leckë nga protestuesit e PS.... 1/25/2011 168 komente personi
Berisha: po shqyrtojmë anullimin e protestës 1/25/2011 158 komente pmusaraj
Berisha, ushtrisë: Puçit t'i shtypet koka 1/25/2011 111 komente alisat
A e njef njeri ate plakun me cader? 1/25/2011 74 komente Kundërparrulla
Më pas, ka perëndia? 1/25/2011 72 komente Eda Derhemi alisat
Per vesin e keq te vjedhjes tek PPU-ja 1/25/2011 25 komente PF
Rregullorja e Bulevardit 1/25/2011 25 komente Shtypi, Sociale, Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
Sa protestues ishin të armatosur më 21 janar? 1/25/2011 24 komente pmusaraj
Luftë civile në dyert e mendjes 1/25/2011 21 komente Andi Kananaj finisterre
Pse gazeta “Albania” mbyllet sot? 1/25/2011 16 komente Shtypi Ndonjehere
Peticion i shoqërisë civile drejtuar institucioneve të larta shqiptare dhe partnerëve ndërkombëtarë 1/25/2011 14 komente Shtypi Ndonjehere
Zemrën gur 1/25/2011 10 komente sol-nocturnus
Dilema e akuzave 1/25/2011 8 komente Politikë Artan Lame alidemsi
Demaskohet kryeprokurorja puçiste. Berisha: Kemi informata se Ina në cdo telefonatë thotë “puç..puç” 1/25/2011 4 komente admin
Bektashizmi, nje historik dhe kontributi per atdheun 1/25/2011 1 komente Shtypi SULO GOZHINA village-bey
Ne kerkim te “organeve” te marty-t 1/25/2011 1 komente Kryesore Marin Mema ervinii
Luftë civile në dyert e mendjes 1/25/2011 sol-nocturnus
Demaskohet kryeprokurorja puçiste. Berisha: Kemi informata se Ina në cdo telefonatë thotë “puç..puç” 1/25/2011 admin
Kush eshte me i madhi nga zingjiret tregtar 1/25/2011 admin
Demaskohet kryeprokurorja puçiste. Berisha: Kemi informata se Ina në cdo telefonatë thotë “puç..puç” 1/25/2011 admin
A mendoni se ka ardhur koha per nje qeveri teknike? 1/26/2011 116 komente olsib
Votohet raporti i Dick Marty ne KE, perfaqsuesit Shqiptare nuk bashkerendojne votimin 1/26/2011 52 komente Kryesore Ndonjehere
Kritika e Peticionit (Dhunes se Kulluar) 1/25/2011 48 komente Lulian Kodra
F--- you Che Guevara 1/26/2011 38 komente shkinaks shkinaks
Shteti prej letre 1/26/2011 21 komente Politikë Blendi Kajsiu pmusaraj
Ata që në pushtet mbahen me dhunë, nga dhuna do vdesin 1/26/2011 20 komente Shtypi, Politikë Rexhep Qosja pmusaraj
Të lindet njeriu 1/26/2011 18 komente Migjeni finisterre
Mbyllet Radio BBC ne Shqip 1/25/2011 17 komente old pic
Përgjakja e paralajmëruar dhe paqja e prishur 1/26/2011 10 komente admin
Sa jane gati te kthehen ne Shqiperi...? 1/26/2011 8 komente grevëshoqërore
'Guardian': Thaçi 'peshk i madh' i krimit të organizuar 1/26/2011 6 komente Shtypi rel alisat
Ndryshohet raporti i Dick Marty 1/26/2011 5 komente Shtypi, Politikë sheme
Interval nga bota 1/26/2011 4 komente Thënie pmusaraj
A mund të dashurojmë pa vuajtur? 1/26/2011 4 komente desaparacidos
Tunizi në Tiranë 1/26/2011 2 komente sol-nocturnus
Botohet bibliografia e librit shqip 1555-1944 1/26/2011 Ndonjehere
Curran’s On the Heights 1/26/2011 desaparacidos
Fillon punimet Forumi Ekonomik Botëror - Davos 2011 1/26/2011 Shtypi Ndonjehere
E kuptoni tani? 1/27/2011 245 komente albanikus
Ndaloni vetëshkatërrimin e Shqipërisë 1/27/2011 132 komente Politikë, Opinion Daniel Korski Art Changed the World
Çfarë do bëni nesër? 1/27/2011 123 komente gre_wireless
Jo bardhë e zi, por kuq e zi 1/27/2011 82 komente sol-nocturnus
Studentët e LSI takojnë forcat speciale: Lule për ju që mbrojtët institucionet 1/27/2011 79 komente Shtypi Kundërparrulla
Top-10 "s'e shof dot me sy !" 1/27/2011 75 komente STALKER
A përgjohen telefonat e Topit dhe Ina Ramës? 1/27/2011 45 komente Politikë pmusaraj
Skema e opozitës për demonstratën e nesërme 1/27/2011 27 komente Shtypi Fejzi Braushi Ndonjehere
Ku po shkojmë, ç’duhet të bëjmë 1/27/2011 23 komente Mos Humbisni, Opinion Fatos Lubonja xhibi
A po mban bashkesia nderkombetare dy standarte ne lidhje me protestat? 1/26/2011 23 komente vladan gjurica
Kryeministri Berisha takohet me familjarë të efektivave të Policisë së Shtetit dhe Gardës së Republikës 1/27/2011 21 komente Politikë Ndonjehere
Garda përballë prokurorisë, vol. 2 1/27/2011 19 komente Politikë pmusaraj
27 janar, Dita e përkujtesës së Holokaustit 1/27/2011 14 komente Histori finisterre
Shqiptari nga Mali i Zi hedh ne gjyq Facebook per mbylljen e llogarise 1/27/2011 11 komente Shtypi Art Changed the World
Manual për “çadër-mbajtje” 1/27/2011 10 komente sol-nocturnus
Ishulli Ruzvelt - 2 1/27/2011 8 komente Anonim
Apolonia e lashtë rrezikon fundosjen 1/27/2011 7 komente Shtypi Aida Tuci Ndonjehere
Për një ligj të ri lustracioni 1/27/2011 7 komente Shtypi Arben Muka xhibi
Urdhër-ndalimet, akuza ripërsërit shkresën për Bashën dhe Burgajn 1/27/2011 6 komente Shtypi Sokol Çobo Ndonjehere
Cfare jemi 1/27/2011 6 komente toko
Komisioni hetimor “thërret” Topin 1/27/2011 5 komente Shtypi, Argëtim gre_wireless
Koloneli Frank Sterling, themeluesi i Xhandarmërisë Shqiptare 1/27/2011 4 komente Shtypi Auron Tare Ndonjehere
Qytetaria duhet te hyje ne skene! 1/27/2011 3 komente Shtypi Griselda Qosja Griselda_Qosja
Është vetëm janar 1/27/2011 2 komente Rudina Madani finisterre
Në qoftë njeri ky… 1/27/2011 1 komente Anonim
Konferencë e ministrit të Financave për realizimet e vitit 2010 dhe objektivat e vitit 2011 1/27/2011 1 komente Shtypi Ndonjehere
La tregua 1/27/2011 desaparacidos
HËNA 1/27/2011 Adangeanaeplykoh
A mundet Kosova të tërheqë investime të huaj? 1/27/2011 Shtypi Muhamet Brajshori Ndonjehere
14 shkurti dhe librat 1/27/2011 Ndonjehere
HËNA 1/27/2011 Adangeanaeplykoh
Kortezh, 28 janar 1/28/2011 445 komente Politikë BalkanWeb finisterre
Berisha dorëzon gardistët e akuzuar për vrasje 1/28/2011 40 komente Art Changed the World
Çfarë do të ndodhë nesër? 1/28/2011 36 komente Anonim
Demonstrata e parë me sytë e mi 1/28/2011 34 komente Mimoza Bocari Danieli
A pati provokime në 21 janar? 1/28/2011 31 komente njeriuXP
Përse del në shesh Edi Rama? 1/28/2011 29 komente Endri Xhafo emin
Mos më bëj numra 1/28/2011 28 komente Kosova Albin Kurti Ndonjehere
Ismail Kadare mbush sot 75 vjec, festa në Paris 1/28/2011 21 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
U ngrit djalli nga fundi i dheut… 1/28/2011 13 komente sol-nocturnus
Bukë dhe dinjitet 1/28/2011 13 komente sol-nocturnus
Bukë dhe dinjitet 1/28/2011 Adangeanaeplykoh
Bukë dhe dinjitet 1/28/2011 Adangeanaeplykoh
Ruani pak indinjatë 1/28/2011 desaparacidos
Komisioni çliron Gardën: Nuk ka faj 1/29/2011 121 komente Shtypi Monda
Sa e vertete eshte qe 2 milion $ jane perdorur per demonstrat e 21 Janarit 11!!! 1/29/2011 75 komente Bato
Po tani? 1/29/2011 73 komente alisat
Nuk di ta shpjegoj sjelljen amerikane 1/29/2011 71 komente Mos Humbisni Mustafa Nano Monda
Cfare u arrit nga protestat e nje jave? 1/29/2011 59 komente Korani
Pika e vdekur politike e Edi Ramës 1/29/2011 50 komente Shtypi Andi Bejtja xhibi
Zbulohet “marrëveshja” Berisha-Rama për Gardën 1/29/2011 37 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Ata që në pushtet mbahen me dhunë, nga dhuna do vdesin 1/29/2011 32 komente Mos Humbisni Rexhep Qosja Monda
Një ditë më pas... 1/29/2011 31 komente Kryesore Anonim
Dilema Berisha – Rama 1/29/2011 22 komente sol-nocturnus
Kryeministri Berisha pret përfaqësuesin e komunitetit të “Sant'Egidios”, Imzot Vincenzio Paglion 1/29/2011 14 komente Shtypi Ndonjehere
Bernd Fisher: Zgjidhja e krizës në Shqipëri, e pamundur pa ndërhyrjen ndërkombëtare 1/29/2011 10 komente Bernd Fisher xhibi
Obama i telefonon Mubarakut dhe i bën thirrje për reforma në Egjipt 1/29/2011 7 komente Shtypi, Bota Dan Robinson Monda
Dashni monumentale 1/29/2011 4 komente Anonim
Kukës, “fantazmat” grabisin pasuritë minerare 1/29/2011 2 komente Shtypi finisterre
Të Drejta dhe Detyrime 1/29/2011 2 komente sol-nocturnus
Gjithë ato Shaka të pa Shije 1/29/2011 2 komente admin
Për cilat grushte shtetit e institucione bëhet fjalë ?! 1/29/2011 1 komente admin
Bardhesi 1/29/2011 Adangeanaeplykoh
Berisha: Ina Rama nuk u tregove burrë i vërtetë sepse prishi marrëveshjen ndërsa ti Bamir, nuk bane mir 1/29/2011 admin
Berisha: Ina Rama nuk u tregove burrë i vërtetë sepse prishi marrëveshjen ndërsa ti Bamir, nuk bane mir 1/29/2011 admin
Bardhesi 1/29/2011 Adangeanaeplykoh
Për cilat grushte shtetit e institucione bëhet fjalë ?! 1/29/2011 admin
Krijuesi që gjallëron sendet e vdekura 1/29/2011 Kulturë Nexhmije Çerkezi Nexhmije Çerkezi
Po tani? 1/29/2011 alisat
Berisha: Ina Rama nuk u tregove burrë i vërtetë sepse prishi marrëveshjen ndërsa ti Bamir, nuk bane mir 1/29/2011 admin
Protestat në Egjipt: Presidenti Mubarak akuzon Edi Ramën dhe kërkon ndihmën e Berishës 1/29/2011 admin
Protestat në Egjipt: Presidenti Mubarak akuzon Edi Ramën dhe kërkon ndihmën e Berishës 1/29/2011 admin
Pesë shekuj të librit shqip 1/29/2011 Shtypi Elsa Demo Ndonjehere
Protestat në Egjipt: Presidenti Mubarak akuzon Edi Ramën dhe kërkon ndihmën e Berishës 1/29/2011 admin
Ata që rrinë në shtëpi 1/30/2011 239 komente Mos Humbisni Koloreto Cukali Andrea
Emigrantet ndikojne ekonomikisht ne Shqiperi po politikisht ? 1/30/2011 107 komente artian
Përgjohet edhe Presidenti 1/30/2011 103 komente Kryesore Blendi Salaj
Protestat vazhdojnë në Egjipt 1/30/2011 66 komente Bota, Foto e ditës pmusaraj
Nje surprize ditelindjeje per vajzen qe u godit me çader 1/30/2011 62 komente Magnum
Kërcënim jetës së Edi Ramës. Në pranga 3 persona 1/30/2011 53 komente Blendi Salaj
Cfare mendoni per diskutimet ne "Inside Story - Albania's escalating political crisis" nga AlJazeera 1/30/2011 51 komente toko
Njerëzve të paemër 1/30/2011 42 komente sol-nocturnus
Cfare mendojne peshqit nese... 1/30/2011 40 komente zotrules
Koha për të vështruar përpara! 1/30/2011 30 komente Mos Humbisni Kseniya Lvovsky Ndonjehere
Per stilolapsin pistolete dhe disa te tjera 1/30/2011 26 komente I panjohuri
IDIOTË 1/30/2011 24 komente alisat
Këshilla gatimi 1/30/2011 17 komente Magnum

Faqet