Postimet e muajit Shtator 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Poezi shqip të viteve pas 1990 9/1/2010 108 komente Anonim
Tallje me koncesion 9/1/2010 61 komente Edlira Gjoni alisat
Një rrëfim i errët i dashurisë dhe pushtetit 9/1/2010 33 komente Mary Fitzgerald village-bey
Berisha: Ndotja në bregdet, shkarkim kryebashkiakut 9/1/2010 27 komente Shtypi olsib
Tekste vajesh e kengesh elegjike (popullore) 9/1/2010 23 komente sol-nocturnus
Nëna e mirë? Ajo që ruan distancat me fëmijën 9/1/2010 20 komente Shtypi, Bota, Shëndetësi alisat
'WikiLeaks' raport sekret për skandalin në Shqipëri 9/1/2010 9 komente Shtypi alisat
Shqipni tavolinash 9/1/2010 9 komente Artan Lame Anonim
buzëdetit në Gojënatë 9/1/2010 6 komente losttext
In praise of Rothko 9/1/2010 5 komente enka
Nuk shihemi më 9/1/2010 5 komente Anonim
5 vjersha t’shpejta 9/1/2010 sol-nocturnus
Plani i Biznesit – Ne vend te hyrjes 9/1/2010 admin
Intervista 9/1/2010 losttext
A Po Perendon Perendimi ? 9/2/2010 63 komente Shtypi Jeta e Lire
Cfare mendoni, si reagoni kur shikoni/degjoni per nje realitet te tille? 9/2/2010 52 komente Selfmaderadio
"Shifi targat...e reja" 9/2/2010 46 komente Pa Kategori Blendi Salaj
Targat e reja me ngjyrë blu, hiqet e kuqja, mbetet shqiponja 9/2/2010 10 komente Shtypi ARD KOLA alisat
Zbulohet flamuri i luftës së Vlorës 9/2/2010 8 komente Shtypi Frederik Stamati Beluli
Popullaritet në rënie... 9/2/2010 7 komente Bota Ndonjehere
Vaji i bandillit 9/2/2010 4 komente Anonim
Qeveria ofron 87 mijë metra katrorë për 1 euro 9/2/2010 4 komente Shtypi alisat
Marramendje 9/2/2010 2 komente admin
Rruga e gjatë dhe pamundur drejt njohjes. Si e premë shkurt. 9/2/2010 1 komente losttext
Paralajmërime paradoksale! 9/2/2010 1 komente sol-nocturnus
Investimi si çelës për integrimin e Veriut 9/2/2010 admin
La Fame di Camilla 9/2/2010 desaparacidos
“Zoti nuk krijoi universin” sipas Hawking 9/3/2010 186 komente Kryesore village-bey village-bey
Shqipëri 1 - Luksemburg 0 9/3/2010 85 komente Sport Blendi Salaj
Berisha: Bregdeti jo më male betoni por pisha e ullinj 9/3/2010 44 komente Shtypi BalkanWeb olsib
Gazeta Tema rikthehet në treg. Cfarë mendoni? 9/3/2010 39 komente Primo
Katekizëm në gjuhën shqipe në vitin 1584 9/3/2010 25 komente Dr. Etleva Lala finisterre
“Shtëpi” e re për deputetët 9/3/2010 22 komente Shtypi olsib
Ja targat... e reja! Ato prej vërteti. 9/3/2010 21 komente Satirë Olsib olsib
PS-PD, arrihet pakti për komisionin hetimor 9/3/2010 15 komente Shtypi Denis Dedej mati i ri
Dyqani i Demit 9/3/2010 5 komente losttext
Një përmendore për Vincenc Prenushin 9/3/2010 4 komente Arshi Pipa village-bey
Fjalë të skalitura në letër, vepra e Odhise Paskalit 9/3/2010 1 komente Ndonjehere
Botërori i peshëngritjes, Kombëtarja kërcënon me bojkot 9/3/2010 Shtypi freeradio
Vrasje lulesh në Tiranë 9/3/2010 Shtypi Alba Malltezi mati i ri
Dita e pertaceve 9/3/2010 admin
A munden admit te krijojne nje kend per patriotet shqiptare? 9/3/2010 toko
Qeveria: Shqipëtarët u pasuruan dhe tashmë nuk duan të punojnë 9/3/2010 admin
Arben Imami: Italia, jo pushtuese e Shqipërisë në 1920 9/4/2010 84 komente 24 karat, Histori ZenZen
A nuk do te ishte ideale sikur...... 9/4/2010 40 komente toko
Korrupsioni dhe Monopoli i së Vërtetës 9/4/2010 38 komente sol-nocturnus
Një vend mbytur në plehra 9/4/2010 16 komente Mos Humbisni Ardian Klosi albanikus
Hondurasi njeh pavarësinë e Kosovës 9/4/2010 15 komente Shtypi village-bey
Bashkia: Autobusët më të shpeshtë, bileta elektronike 9/4/2010 8 komente Shtypi olsib
brother, please! 9/4/2010 3 komente blete
WordPress 3 9/4/2010 admin
Plani i Biznesit – Ballina 9/4/2010 admin
O malet e Shqipërisë 9/5/2010 28 komente Fatos Lubonja Blendi Salaj
Butrint, ulliri i Berishës mbillet për të 18-n herë 9/5/2010 24 komente Shtypi albanikus
Kaos në Rinas, Aviacioni Civil pezullon fluturimet e Italia Airlines 9/5/2010 17 komente Shtypi BalkanWeb Dionsyus
Ndahet nga jeta poeti Jamarber Marko 9/5/2010 13 komente Shtypi Demeter
Mesazhi i Presidentit Topi me rastin e fillimit të sesionit të ri të Legjislaturës së XVIII-të të Kuvendit të Shqipërisë. 9/5/2010 7 komente Shtypi Presidenti i Republikes swed1
Plasoti: E vetmja rrugë për t'i shpëtuar atij rregjimi ishte duke u larguar në një shtet perëndimor 9/5/2010 2 komente Histori Intervistoi: Angjelina Verbica village-bey
Reintegrimi i veriut të Kosovës nëpërmjet zhvillimit 9/5/2010 admin
Libri i bardhë 9/5/2010 desaparacidos
A mund të jetë kjo etimologjia e emrit "shqiptar"? 9/6/2010 120 komente olsib
Gallup: Fetarizmi më i lartë në vendet më të varfra; SHBA përjashtues më spikatës 9/6/2010 48 komente Sociale Monda Monda
Një verë e gjatë dhe e thatë 9/6/2010 31 komente Koloreto Cukali alisat
Ç`? 9/6/2010 28 komente admin
Pse detyrohen emigrantët të ndryshojnë emrat? 9/6/2010 23 komente Sociale Monda
Zgjedhjet vendore më 8 Maj 2011 9/6/2010 10 komente Cen Cen Durim-madhi
Minare pa xhami në tokë të Çamërisë 9/6/2010 9 komente Mos Humbisni Thimi Samarxhiu veliupress
“Vizat” PE miraton projekt/raportin për Shqipërinë 9/6/2010 7 komente Shtypi BalkanWeb bb
Publikohet një foto e Nënë Terezës me Nexhmije Hoxhën. Këshilli i Ministrave.org sqaron popullin: Fotomontazh! Nënë Tereza u tak 9/6/2010 7 komente admin
Komedia e partive 9/6/2010 4 komente mati i ri
Pas protestës reagimi: Tekstet shkollore në Maqedoni do të rishqyrtohen 9/6/2010 1 komente Shtypi Fatos Musliu Monda
Njoftim: Botimet Zyrtare edhe te Shtëpia e Librit 9/6/2010 1 komente Ndonjehere
Arben Imami: Italia, jo pushtuese e Shqipërisë në 1920 9/6/2010 admin
Film City 9/6/2010 sol-nocturnus
Ëndërr jo-melodike 9/6/2010 desaparacidos
Shqipëria pa bikini 9/7/2010 52 komente sol-nocturnus
Mbijetesa e poezisë 9/7/2010 25 komente Mos Humbisni Agron Tufa Anonim
Nuk i kontrollon njeri, apo nuk e vret mendjen njeri? 9/7/2010 15 komente Erion Vela
Robert Horovic: “Kur qeliza shpjegon filozofinë e jetës sonë” 9/7/2010 8 komente Shtypi finisterre
Blendi Fevziu : Fituam betejën me politikën, e humbëm me pronarët 9/7/2010 5 komente Mos Humbisni Henri Cili Monda
Iluzione të humbura për një administratë publike 9/7/2010 2 komente Shtypi Artan Mullaj Tani
Pe 9/7/2010 2 komente admin
Zhvillimi i privatizimit 9/7/2010 1 komente sol-nocturnus
Nënë Tereza në Festivalin internacional të të rinjve në Parma 9/7/2010 1 komente admin
Ecejake 9/7/2010 1 komente admin
Të ridimensionohet roli i Mbretit Zog 9/8/2010 185 komente Shtypi mati i ri
Djemtë valltarë të Afganistanit të abuzuar seksualisht 9/8/2010 41 komente Bota Monda
Shqipëria dhe trashëgimia e Enver Hoxhës 9/8/2010 36 komente Opinion Dr. Bernd Fischer Anonim
Rreth 700 prona në bregdet, me blerës serbë 9/8/2010 24 komente Shtypi RRAPO DANUSHI Andrea
Fullani: Ekonomia rrezikon zhvillimin 9/8/2010 12 komente Shtypi, Ekonomi gre_wireless
Serbia ndryshon rezolutën, Tadic: Nuk e njohim pavarësinë 9/8/2010 3 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
rotonda 9/8/2010 2 komente losttext
Partive që nuk hyjnë në Kuvend, u hiqen pronat 9/8/2010 1 komente Shtypi, Politikë kaposhi
Avanturat e Fatko Bajramit 9/8/2010 admin
Sjellje negative që dëmtojnë kreativitetin 9/8/2010 admin
Pano Taçi: Jeta ime, poezi, burg dhe dashnore 9/9/2010 43 komente Shtypi Admirina Peçi finisterre
Ekonomia shqiptare, litania e dënglave, dhe arithmetika e shifrave 9/9/2010 35 komente Ekonomi Mustafa Nano alisat
Shqipëri, verë 2010 9/9/2010 26 komente alisat
Modeli kuban i ekonomise nuk funksionon më 9/9/2010 21 komente Bota gjembi
Qeveria pro monopolit, kompanitë kundër 9/9/2010 11 komente 24 karat pmusaraj
E ardhmja e teknologjise 9/9/2010 6 komente eklipsi
Çështje optike 2 9/9/2010 4 komente Anonim
Demistifikimi i frikës për veriun e Kosovës 9/9/2010 admin
O Blend, filloi NFL-i! 9/10/2010 199 komente fh
Moment refleksioni. Mami pse kam kete emer ? 9/10/2010 159 komente Turing
Kërkesa: Xhami e re te Parlamenti 9/10/2010 139 komente Shtypi Lorina Mixha finisterre
Partizanin ia hoqen nga kthetrat Xhanit 9/10/2010 60 komente sol-nocturnus
Asambleja e Përgjithshme miratoi rezolutën për Kosovën 9/10/2010 38 komente Kosova Bahri Cani Monda
Diçitura 71 9/10/2010 25 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Mami, pse kam kete emer? 9/10/2010 23 komente Shtypi Eda Derhemi albanikus
Për Gestin 9/10/2010 17 komente sol-nocturnus
Emri i Bashës për Tiranën, ndan të djathtën 9/10/2010 12 komente Shtypi mati i ri
Tranzicioni dhe agjentët e riprodhimit të fetishit nacionalist 9/10/2010 8 komente sol-nocturnus
Rrangalla 9/10/2010 5 komente losttext
Nobelistët takohen në Mantovë 9/10/2010 4 komente finisterre
Parlamenti i BE dënon dëbimet e romëve 9/10/2010 4 komente Shtypi Christoph Hasselbach & Angjelina Verbica Monda
The Times: Heqja dorë e Serbisë, mbyll konfliktet në Ballkan 9/10/2010 4 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Të telefonosh falas nga web-i. Një përralle metropolitane. 9/10/2010 1 komente admin
Reklama jone e re ne revisten Real Simple 9/10/2010 1 komente gjergji
Histori nëntori me çibukë dhe letra 9/10/2010 desaparacidos
Kthimi i sigurisë në Veri, duke vepruar fuqimisht në Jug 9/10/2010 admin
Rritet arra nen fik? 9/11/2010 48 komente Shtypi Mimoza Bocari Danieli
Një kronikë amerikane e frikës 9/11/2010 40 komente Shtypi Nicholas D. Kristof emin
Ju kujtohet 11 shtatori? 9/11/2010 32 komente finisterre
Aufhebung-u dialektik i Hegelit 9/11/2010 14 komente sol-nocturnus
Citati i dites – David Ogilvy 9/11/2010 2 komente gjergji
Nga njëra ëndërr në tjetrën 9/11/2010 admin
Femrat 9/12/2010 135 komente Koloreto Cukali alisat
Rrumpalla fantastike me emrin Greqi 9/12/2010 122 komente pmusaraj
Mukja dhe dokumentat sekrete britanike 9/12/2010 84 komente Shtypi mati i ri
kenga juaj e pa kenduar....???? 9/12/2010 83 komente klesidra asperger
Gjendja e lirisë në Shqipëri 9/12/2010 26 komente Opinion village-bey village-bey
Gratë nën perspektivën e “Kuotave Rozë” 9/12/2010 9 komente sol-nocturnus
Ligji “Për investimet e huaja”, diskriminues 9/12/2010 6 komente Shtypi finisterre
Streset që i shkakton Edvin Rama e detyrojnë kryeministrin Berisha të shkojë për një fundjavë terapie në Prizren 9/12/2010 5 komente admin
Selmanllari, hetuesve: Do t’iu sjell deklaratën e noterizuar 9/12/2010 4 komente Shtypi kaposhi
Siguria e informacionit, NATO vendos nën monitorim Shqipërinë 9/12/2010 4 komente Shtypi Skerdilajd Zaimi alisat
Facebook, hopa, hopa 9/12/2010 3 komente Selfmaderadio
Për ty që të dua 9/12/2010 2 komente desaparacidos
David Foster Wallace 9/12/2010 1 komente desaparacidos
Poesie 9/12/2010 admin
Reklame e Virgin Radio. Efektive? 9/12/2010 gjergji
LSI propozon largimin e Priftit. Reagimi juaj. 9/13/2010 82 komente Politikë Blendi Salaj
Një intervistë miqësore me poetin Visar Zhitin 9/13/2010 43 komente admin
Absurdi është i vdekur 9/13/2010 24 komente JONI SHANAJ alisat
Frika me e madhe e njeriut nuk eshte vdekja, por prezantimi 9/13/2010 23 komente gjergji
Lajmet Skiç - Burimet natyrore do te revolucionarizojne sistemin shqiptar te korrupsionit 9/13/2010 7 komente Shtypi, Satirë Blendi Salaj
si ka mundesi ... 9/13/2010 7 komente enka
Dritë-hijet e rritjes ekonomike 9/13/2010 4 komente Eduard Zaloshnja alisat
Kufir dheri 9/13/2010 4 komente admin
Shqipëria lëviz me shpresë drejt tregut të lirë 9/13/2010 4 komente Mos Humbisni Neil Reynolds kaposhi
Zarzavate - Ques Que Se Ky Llaf ? 9/13/2010 3 komente mrroklla
Metafizikë e ferrit (1). 9/13/2010 3 komente xixa
flirti 9/13/2010 2 komente losttext
Ura të reja mbi lumin Ibër 9/13/2010 1 komente admin
Ofertë nga Këshilli i Ministrave.org: Vendi vakant pune si ministër 9/13/2010 admin
Burrat (dhe Grate)! 9/14/2010 68 komente Grup autoresh alisat
Referendumi në Turqi: Shumica votoi për ndryshimin e kushtetutës 9/14/2010 52 komente Shtypi Steffen Wurzel & Elert Ajazaj Monda
“Vetëvendosja”: Negociatat me Serbinë janë të dëmshme 9/14/2010 39 komente Shtypi finisterre
comedians? 9/14/2010 33 komente Anonim
Meshkujve 9/14/2010 31 komente Mos Humbisni TeaTime olsib
"Asfaltin tone te perditshem na jep sot" 9/14/2010 29 komente Opinion Rexhax M3
Matriarkana Mosuo: Burrat jetojnë më mirë kur gratë janë në kontroll 9/14/2010 14 komente Mos Humbisni Spiegel Online SELMA AMLES
Ministri i puneve te jashtme z.Edmond Haxhinasto: Di ndonjeri ndonje info per CV e tij? 9/14/2010 9 komente Peshku skizofren.
Ti do të ecësh në diell * 9/14/2010 9 komente Luan Rama finisterre
Ballkani nuk mendon për eurolexuesin 9/14/2010 9 komente Mos Humbisni Jorida Pasko Anonim
Miratohet ligji, aplikim për pasaporta në Itali e Greqi 9/14/2010 7 komente admin
Vetëvrasje dyfishe 9/14/2010 2 komente admin
Brandim: Lady Gaga 9/14/2010 2 komente gjergji
Peshëngritësit bojkot Kampionatit Botëror. Berisha: Nuk mund ti emëroj ministra të gjithë peshëngritësit 9/14/2010 2 komente admin
filtri 9/14/2010 1 komente losttext
Corridoio 8, la via più breve dall’Italia al Mar Nero 9/14/2010 admin
Torino celebra lo scrittore albanese Bedri Dedja 9/14/2010 admin
Honeymoons al MOMA di New York 9/14/2010 admin
Topi decreta i nuovi ministri 9/14/2010 admin
Snobët dhe turizmi 9/15/2010 66 komente Shtypi Alba Malltezi alisat
Mbiemrin tënd apo të burrit? 9/15/2010 65 komente xhibi
Diçitura 72 9/15/2010 47 komente Diçitura Blendi Salaj
Gjuhë komuniste 9/15/2010 30 komente Shtypi, Opinion ABAS ERMENJI I Pakapshem
Historianë, bojkotoni simpoziumin e Bollanos për Himarën 9/15/2010 24 komente Shtypi Kristo Frashëri Danieli
Kundër pseudofilologëve 9/15/2010 22 komente Eqrem Çabej village-bey
Dy karafila 9/15/2010 9 komente Sokol Shameti alisat
Shkurtohen fondet për Universitet 9/15/2010 2 komente Shtypi alisat
"VIVRE LA RÉPUBLIQUE À VISAGE DÉCOUVERT"- La Francia vieta il velo integrale nei luoghi pubblici 9/15/2010 admin
Si ju duket nderfaqja e re e Twitter-it? 9/15/2010 eklipsi
LYRA SHQIPTARE – Canti popolari albanesi raccolti a cura della Radio Tirana 9/15/2010 admin
La "questione morale" agita la politica albanese. Rama: "Prepariamoci alle urne" 9/15/2010 admin
Collaborare per crescere: "Non c'è più paura di investire in Albania" 9/15/2010 admin
Çmimi Nobel alternativ - Fillesat dhe rëndësia e një maksime morale 9/15/2010 Shtypi Daniel Scheschkewitz/ Eliana Xhani village-bey
Dafina dhe Rrush. 9/15/2010 xixa
Sikur vjen nga Shiroka! 9/16/2010 103 komente Adrian Ndreca tuçi
Renditja e Universiteteve Shqiptare 9/16/2010 56 komente Arsim Ervin Ruci
A kane siguri te dhenat ne Shqiperi? 9/16/2010 24 komente Asterisk
Idrizi: Pakti me Berishën për zgjedhjet dhe çështjen çame 9/16/2010 10 komente Shtypi Thimi Samarxhiu Thimi
Kartolina shqiptare 9/16/2010 7 komente alisat
Darka 'sekrete', Meta pajtohet me Priftin: Ishte bisedë konstruktive 9/16/2010 5 komente Shtypi mati i ri
Morali i katolicizmit dhe opinioni publik 9/16/2010 4 komente Shtypi Monda
Arsimi i lartë në një gajasje masive injorance 9/16/2010 2 komente sol-nocturnus
Zanatçinjtë e imigracionit, asqerët e rinj në shërbim të politikës italiane 9/16/2010 2 komente Opinion Giuseppe Chimisso shqiptariiitalise
Ndalohet reklama ne Angli: Murgesha shtatezene. 9/16/2010 1 komente gjergji
Dritan Prifti scrive alla procura: “Io e mia famiglia minacciati di morte” 9/16/2010 admin
Një rol ndërkombëtar për Kosovën 9/16/2010 admin
Bolzano: la prima visita guidata in lingua albanese 9/16/2010 admin
Sondazh: Cilat jane markat tuaja te preferuara? Pse? 9/16/2010 gjergji
Primo Marzo – Una giornata senza di noi. Nuovo coordinamento nazionale, ripartono le attività 9/16/2010 admin
Uno dei migliori diplomatici italiani rappresenterà l'Unione Europea a Tirana 9/16/2010 admin
Un intervista amichevole con il poeta Visar Zhiti 9/16/2010 admin
Ornela Vorpsi ne Torino 9/17/2010 59 komente admin
PS ul kokën, Ruçi: Do t’i drejtohemi “Venecias” 9/17/2010 35 komente Shtypi kaposhi
Letër e hapur drejtuar Kryeministrit Berisha 9/17/2010 26 komente Shtypi, Arsim otr ZenZen
Në Greqi gërmohet për thesarin e Ali Pashë Tepelenës 9/17/2010 23 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Zbulohen tartabiqe të fshehura brenda kutive e votimit. Një doktor votalog këshillon dezinfektimin me zjarr për të frenuar epide 9/17/2010 15 komente admin
Zyshe me bëj si Çak Norris 9/17/2010 12 komente Shtypi finisterre
Do t'i kthehet shpirti njëqindvjeçar Tiranës? 9/17/2010 8 komente Elsa Demo alisat
Moderniteti poetik i Moikom Zeqos 9/17/2010 7 komente Mos Humbisni Alush Avdyli Anonim
Korridoreve te spitalit 9/17/2010 5 komente shkinaks
Webometrics Ranking of World Universities - Universiteti i Vlores në vendin e 5016-të 9/17/2010 3 komente admin
Bardh'e zi 9/17/2010 2 komente Branko Merxhani village-bey
`Meditation room 2010` 9/17/2010 2 komente enka
Berisha: andrò in visita a Belgrado 9/17/2010 admin
Shkronjat Shqip për Linux 9/17/2010 admin
L'Albania sbarca alla 12° Biennale di architettura 9/17/2010 admin
Nokia dhe Amerika 9/17/2010 gjergji
L'Università di Valona al 5016-esimo posto nella classifica del CSIC 9/17/2010 admin
Troç me thënë, ç'kemi? 9/18/2010 65 komente Shtypi, Sociale xhibi
Kur përktheja Kadarenë 9/18/2010 42 komente Mos Humbisni Mira Meksi Anonim
Libofshë, çelet shkolla e parë serbe 9/18/2010 42 komente Shtypi Matilda Troka Beluli
Rifuxho 9/18/2010 15 komente Përrallë nga e kaluara village-bey village-bey
Ushtria e Kosovës dhe kompensimi me cilësi i kufizimeve në sasi 9/18/2010 3 komente admin
Deseando amar 9/18/2010 2 komente enka
Ndoshta festa është mallkimi ynë 9/18/2010 Shtypi Albin Kurti Sofi
Plaku, flutura, dhe ti. 9/18/2010 desaparacidos
Plani i Biznesit – Permbajtja dhe Rezymeja 9/18/2010 admin
Këta s'të lënë as të vdesësh ... 9/19/2010 41 komente Mos Humbisni Ardian Klosi Monda
Berisha në Farkë: Pas ullirit,projekt për lajthinë, shegën, gështenjën... 9/19/2010 35 komente Shtypi Shekulli online Pjer Thomas
Ku po shkon bota? 9/19/2010 29 komente twintip
Pa mbiemra deri në 1912-n? 9/19/2010 24 komente Thënie pmusaraj
Ishulli i Franz Jozefit dhe kufijtë detarë me Malin e Zi 9/19/2010 12 komente Shtypi Myslim PASHA Monda
Tea Party 9/19/2010 11 komente gjergji
Dhoma e Avokatisë kundër Topit 9/19/2010 4 komente Shtypi Bruna Prifti mati i ri
Serbia prej vitesh e ka fshehur nën rrogoz problemin e Sanxhakut 9/19/2010 4 komente Shtypi Vesna Rajkoviq/Bahri Cani village-bey
Më afrohet me trëndafil në buzë 9/19/2010 3 komente Linditë Ahmeti finisterre
Përtej reklamave të universiteteve 9/19/2010 3 komente Shtypi, Opinion Blendi Salaj admin
Sjellje negative qe demtojne kreativitetin (Pjesa II) 9/19/2010 admin
Një poemë 9/19/2010 alisat
Një poemë 9/19/2010 alisat
Një vizitë e gabuar 9/20/2010 30 komente Shtypi Besnik Sinani emin
Topalli: Parlamenti mund të ndërtohet tek Piramida 9/20/2010 11 komente Shtypi mati i ri
Në sediljen e pasagjerit të një taksie të zezë 9/20/2010 9 komente Shtypi, Argëtim village-bey village-bey
Dell 9/20/2010 7 komente admin
Thyhet kodi kriptues i HDMI! Cfare nenkupton kjo gje? 9/20/2010 7 komente eklipsi
Grumbuj plehrash arrijnë deri në dritaret e pacientëve 9/20/2010 7 komente Shtypi Eglantina Bardhi SELMA AMLES
Votimi i dyfishtë, Oketa: I turpshëm 9/20/2010 3 komente Shtypi swed1
U nda nga ne piktorja Zamira Canaj Xhafa – Zeri i shqiptareve te qytetit te Pratos 9/20/2010 3 komente admin
Orët e Kremlinit 9/20/2010 2 komente losttext
Zbulohet në Gjermani një biznes i padeklaruar i zv/kryeministrit Ilir Meta. ILDKP aplikon dënim kolektiv : Të verifikohen pasuri 9/20/2010 1 komente admin
Keshilla: Merzia, lexoni t’ju kaloje 9/20/2010 Ndonjehere
Njolla 9/20/2010 desaparacidos
Tanja Visirova: Unë e dashura e mbretit Zog 9/21/2010 57 komente Shtypi Danieli
Sabri Hamiti: Tek “Pashallarët”, Kadare e bën diktatorin hero 9/21/2010 53 komente Shtypi mati i ri
Ca duhet kuptuar nga kjo reklame? 9/21/2010 29 komente gjergji
Meshkujt, tradhti për karrierë 9/21/2010 28 komente Shtypi shqip karamelja
Në vendin e lavdisë së dikurshme 9/21/2010 23 komente Fatos Baxhaku finisterre
Mendoni se jemi ende ne "Kohen e Nanos?" 9/21/2010 9 komente Ajnur
Sërish prezente? Filozofia në media 9/21/2010 4 komente Mos Humbisni Günther Birkenstock & Lindita Arapi Monda
Manjani: Kerkesa e PS per "Venecian", jashte afateve 9/21/2010 2 komente Shtypi kaposhi
Raporti i OBSH: Shqipëria në vendin e dytë për vrasje. Këshilli i Ministrave.org premton se brenda vjeshtës të këtij viti, Shqip 9/21/2010 1 komente admin
Identiteti kosovar! C'mendim keni per kete reportazh te BBC-se? 9/21/2010 Ora
Liri, Barazi, Vëllazëri edhe për romët 9/21/2010 sol-nocturnus
Doktorët e Homofobisë dhe Don Kishoti me Banane 9/22/2010 214 komente Shtypi Kira Kira
Shqiptarët ndëshkohen prej mungesës së nacionalizmit 9/22/2010 83 komente Qemal Velija I Pakapshem
Stelat e varreve antike thyhen me ekskavator e hidhen në përrua 9/22/2010 28 komente Shtypi Auron Tare aurontare
Gjuha e fëmijëve emigrantë 9/22/2010 25 komente admin
Borshi, një det me histori dhe kroje zanash… 9/22/2010 23 komente Kryesore, Kulturë Revista Shqip Blendi Salaj
Si ju duket Volvo e re "kineze" S60? 9/22/2010 22 komente olsib
Sot "Dita pa makina" Mjedisi apel qytetarëve 9/22/2010 16 komente Shtypi, Ambienti BalkanWeb olsib
Gjithë ngjyrat e anarkisë 9/22/2010 7 komente sol-nocturnus
Ajo që ne dinim për socializmin 9/22/2010 5 komente George Will bulevardi
Mos pyesni veten se çfarë mund të bëni ju për vendin tuaj, por çfarë mund të bëjë vendi juaj për ju 9/22/2010 4 komente admin
Quajeni si te doni (dy fjalë mbi librin Erase una vez el amor pero tuve que matarlo) 9/22/2010 1 komente desaparacidos
Në New York u mblodh UNO-ja, fol Sali të lumtë goja 9/22/2010 1 komente admin
Prominenca 9/22/2010 losttext
Informacione jo te plota... 9/22/2010 admin
Në Strasburg me fëmijë në gji 9/23/2010 62 komente Mos Humbisni finisterre
Sa kushton? 9/23/2010 36 komente klesidra asperger
Berisha takon Papandreun: Nuk cënojmë marrëdhëniet 9/23/2010 31 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Prifti: Policia e përfshirë në kontrabandën e naftës 9/23/2010 27 komente Shtypi gre_wireless
Rama mbledh tryezën e aleatëve, protestat nisin brenda muajit tetor 9/23/2010 27 komente Shtypi Shekulli online Solidarnosc
Çezmet shekullore në Elbasan, drejt shkatërrimit 9/23/2010 26 komente Bardha Nergjoni finisterre
Berisha: Taksat, ndoqa keshillen e Regan 9/23/2010 12 komente Shtypi kaposhi
Më vete a me 'tjerë? 9/23/2010 8 komente Ardian Klosi alisat
Delikatesë femërore 9/23/2010 8 komente alisat
Iphone me ATT apo Verizon? Definitivisht Verizon! 9/23/2010 8 komente gjergji
“Beteja” edhe politike për kasat fiskale 9/23/2010 7 komente Shtypi Solidarnosc
100 vjet helme në politikën shqiptare 9/23/2010 4 komente Mos Humbisni Ben Andoni mati i ri
Një shesh në Romë për nder të Nënë Terezës 9/23/2010 3 komente admin
Arcade Fire ; The Suburbs e ata që duan të presin… 9/23/2010 3 komente desaparacidos
Lufta e gazetave 9/23/2010 2 komente Revista Monitor alisat
Prinderit dhe mesazhet 9/23/2010 admin
Problemi i shqiptarismës dhe sociologjia 9/23/2010 Mos Humbisni Branko Merxhani village-bey
Sygjeroni një emër djali për Teutën 9/24/2010 80 komente Monda
FDA ndalon kompanitë ushqimore të vendosin etiketën "Pa OMGJ" në ushqime 9/24/2010 40 komente Acarim Nervash Monda
Kryeveprat e Buzzati-t 9/24/2010 18 komente Shtypi shqip finisterre
Epiri është dhe do mbetet shqiptar 9/24/2010 8 komente village-bey
Mollët e dëshmorëve 9/24/2010 8 komente Kostandin Dhamo 32 pa 24
Libri 0.0 9/24/2010 1 komente desaparacidos
Imzot Ilirjatos pasi c'kishëroi priftin mëkatar, kërkon kryepeshkopit Salullatos ta mallkojë 9/24/2010 admin
Ahmadinexhad: 9/11, vepër e Shteteve të Bashkuara 9/25/2010 298 komente Shtypi Beluli
Kush ka qene kryeministri me i mire ... 9/25/2010 101 komente mati i ri
Mesha e të 40-ave, Prifti: Guma vdiq si martir i krishtërimit 9/25/2010 37 komente Shtypi Tedi Blushi Andrea
Kukafshéhthi? 9/25/2010 14 komente finisterre
Dritan Prifti paralajmëron Metën se do të zbardhë të gjithë pasuritë e fshehura të tij 9/25/2010 10 komente Shtypi kaposhi
Zvicra dhe sistemi i saj i çuditshëm qeverisës 9/25/2010 8 komente Shtypi alisat
Topi: Nuk jam trembur nga presionet politike 9/25/2010 6 komente Shtypi finisterre
Drejtuesja e projektit “Rruga e Paqes” vritet nga i shoqi 9/25/2010 5 komente Shtypi mati i ri
Pyetje rreth ASC. 9/25/2010 4 komente 9mm
Korrupsioni, në pranga zyrtari i lartë i Financave 9/25/2010 2 komente Shtypi mati i ri
Ta zotërosh politikën 9/25/2010 sol-nocturnus
Down Rock Shtator 9/25/2010 desaparacidos
Kuajt 9/26/2010 34 komente Mos Humbisni Gjekë Marinaj hunter
Rrote biciklete me zemra 9/26/2010 2 komente admin
Të rrinim brenda 9/26/2010 1 komente Anonim
Nëma e një popullsie të përbuzur 9/26/2010 1 komente TIMOTHY EGAN t
Rugovizëm pa Rugovën 9/26/2010 sol-nocturnus
Pa Avokat Populli 9/26/2010 sol-nocturnus
Fushëbeteja të reja alternative të diplomacisë kosovare 9/26/2010 admin
Kush ka blere shtepi tek Rolling Hills? 9/27/2010 358 komente ani
Pa çensurë - 2 9/27/2010 302 komente xhibi
Janullatos: Rasti “Guma”, ku gënjen Kristo Frashëri 9/27/2010 59 komente Shtypi Anastas Janullatos alisat
Dita pa njerëz 9/27/2010 39 komente Koloreto Cukali alisat
Konfliktet e Islamit shqiptar dhe analistët 9/27/2010 30 komente Besnik Sinani alisat
Sejdiu jep dorëheqjen si president i Kosovës 9/27/2010 28 komente Politikë, Kosova pmusaraj
Shqiptarët dhe armët 9/27/2010 25 komente Blendi Salaj
A bën xheste kur flet me vete? 9/27/2010 17 komente fh
Doreheqja e Sejdiut 9/27/2010 14 komente Cen Cen Durim-madhi
Not so Smart 9/27/2010 13 komente gjergji
Tiranë-Theth, katalogu i frikshëm i ndotjes shqiptare 9/27/2010 10 komente Mjedisi Gladiola Bendaj alisat
Lodra armiqësore 9/27/2010 10 komente admin
Bledar Kola, trajneri i ri i AEK të Athinës 9/27/2010 9 komente Shtypi, Sport pmusaraj
Gjak në faqen e parë 9/27/2010 4 komente Shtypi Edmond Tupja alisat
Fëmijëri në gërmadha 9/27/2010 4 komente Pa autor alisat
Thirrje për shprehje interesi për ofrim ekspertize 9/27/2010 4 komente Shtypi, Njoftime Ndonjehere
Don Kishoti, kriza e romanit dhe “trashëgimia e zhvlerësuar” 9/27/2010 3 komente Alfred Uçi alisat
Kenyon college and Me 9/27/2010 2 komente desaparacidos
Të shikosh tutje ose të shikosh në sy 9/27/2010 1 komente Norbert Mappes-Niediek alisat
Biondja me dramaturgun 9/27/2010 1 komente Shtypi finisterre
“Malet e Shqipërisë” e Piero Ghiglione, një udhëzues për alpinizmin në Shqipërinë e viteve '40 9/27/2010 admin
Kënga që po dëgjon tani? - 9 9/28/2010 210 komente olsib
Cila do ishte kritika me efikase ndaj e sistemit 46 vjecar komunist ne RSH dhe pse? 9/28/2010 29 komente I Pakapshem
Iran, Sakineh do të ekzekutohet 9/28/2010 28 komente Shtypi Shekulli online Solidarnosc
Vizat, propozimi i ri: Shqipëria Jo në Konferencen Islamike 9/28/2010 25 komente Shtypi mati i ri
Ultimatumi i SHBA: Gjykata Administrative, brenda 30 shtatorit 9/28/2010 23 komente Shtypi, Politikë kaposhi
Demokraci e stilit rus 9/28/2010 17 komente Bota pmusaraj
Tirana, kryeqyteti shqiptar 9/28/2010 10 komente Histori Joseph ROTH village-bey
BE/ Miratohet rezoluta per heqjen e vizave 9/28/2010 9 komente admin
Meta, shkarkon drejtorët e Priftit, te Ekonomia 9/28/2010 9 komente Shtypi, Politikë, Ekonomi BalkanWeb ZenZen
SHBA: Ultimatum për Gjykatën Administrative. Topalli: Ftoj upuzitën me votue që kreu i Xhykats me kenë Sali Rroftë Berisha 9/28/2010 7 komente admin
Njeriu ynë në Hënë 9/28/2010 1 komente losttext
Zyrtar i vockël e frikacak 9/28/2010 1 komente sol-nocturnus
Protesta politike për prishjen e llogarive 9/28/2010 sol-nocturnus
Njeriu me TOP (NMCHL-ën II) 9/29/2010 270 komente fh
Kush ka blere shtepi tek Rolling Hills? - 2 9/29/2010 137 komente olsib
Sanxhaku po bëhet vatër e re në Ballkan 9/29/2010 33 komente Shtypi Maria Arnautoviq village-bey
Triptik për një disidente (Musine Kokalari) 9/29/2010 17 komente Mos Humbisni Ndue Dedaj karamelja
Një copë e re rruge ripopullon një fshat në Kukës 9/29/2010 14 komente Shtypi, Sociale Sulejman Dida admin
Cfare mbani si startpage ne shfleuesin tuaj? 9/29/2010 2 komente Erl
Tani po kthehen 9/29/2010 1 komente Thënie admin
Pikë pikë 9/29/2010 1 komente Anonim
Stop kissing ass! 9/29/2010 1 komente gjergji
Billbord i gjalle 9/29/2010 admin
Arcade Fire në Bologna ( MTV, what have you done to me? ) 9/29/2010 desaparacidos
*** 9/30/2010 75 komente Foto e ditës Interneti akvll
Burrnesha apo liburnesha 9/30/2010 52 komente Shtypi Dr. Lush Susaj alisat
Franca nuk mban premtimin e dhënë Ballkanit për lëvizjen pa viza 9/30/2010 49 komente admin
Paulin Stërkaj lë PD-në, kalon në opozitë: Në parti flet vetëm Berisha 9/30/2010 47 komente Shtypi Shekulli online tanush
Për Agollin, Shuteriqin e Kadarenë 9/30/2010 16 komente Visar Zhiti mati i ri
Berisha: Deputeti Sterkaj ka keqkuptuar liberalizimin e qeverisë time. Kam thënë lëvizje e lirë e shqiptarëve drejt Europës, dhe 9/30/2010 11 komente admin
Gruaja e përbuzur 9/30/2010 9 komente Shtypi Alba Malltezi alisat
REARTIKULACIJA! 9/30/2010 8 komente sol-nocturnus
Si mund te hedhesh nje foto ne kornizat e komenteve te peshkut? Mund te me ndihmoje ndonjeri/ndonjera? Flm paraprakisht. 9/30/2010 3 komente Do-Rina
Ti imja dëshirë 9/30/2010 3 komente desaparacidos
Ju rrefej Barak Obamen (kujtime nga Igli Tare, shkurt “Tari”) 9/30/2010 3 komente sol-nocturnus
Rolex 9/30/2010 2 komente admin
Marrëveshje për ruajtjen e faunës rajonale 9/30/2010 2 komente Shtypi Jonuz Hallaçi village-bey
Qeveria italiane mban, por Fini dhe Lombardo tani janë vendimtarë 9/30/2010 admin
REARTIKULACIJA! 9/30/2010 alisat