Postimet e muajit Gusht 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Mozaik me gjak dhe llum 8/1/2010 248 komente Edison Ypi spiritus
Lajmerim*** 8/1/2010 134 komente 24 karat zotrules
Copa shkrimesh, citate, aforizma, vargje etj. 8/1/2010 131 komente Anonim
Ndëshkimi, u pritet uji 8/1/2010 34 komente Shtypi Ndonjehere
Shkupi 8/1/2010 13 komente Shtypi Kim Mehmeti emin
Aluminoze 8/1/2010 4 komente admin
C'eshte "Load factor"? 8/1/2010 3 komente Ana H
Eklips hanëplotë 8/1/2010 2 komente desaparacidos
Anatomy of missing 8/1/2010 2 komente enka
Gjysma tjetër 8/1/2010 1 komente admin
Busti i Migjenit në Shkodër, mes plehrave dhe tymit të qebapëve 8/2/2010 43 komente Shtypi Ndonjehere
Zhgënjimi i Kadaresё 8/2/2010 22 komente Shtypi Artan Mullaj dianaxhoko
PS: 100 mijë shqiptarë humbën punën, qeveria përgjegjëse 8/2/2010 11 komente Shtypi Ndonjehere
Kampionati Botëror në Vrapimin malor, Albania 2011 8/2/2010 7 komente Shtypi YllPress Demeter
Deputetët, “memecë” të sesionit që u mbyll 8/2/2010 1 komente Shtypi Ndonjehere
Ballonët provues 8/2/2010 1 komente Shtypi Flaka Surroi village-bey
Xhixhivalle 8/3/2010 109 komente akvll
Treni 8/3/2010 50 komente Mos Humbisni xheke
Rikthim tek Zgjedhjet – E majta nën dritën e Berishizmit dhe Antiberishizmit 8/3/2010 39 komente sol-nocturnus
A perben shqetesim per ju ndotja e ajrit ne Tirane? 8/3/2010 31 komente Anonim
Pushkini ose vërtetësorja dhe e pangjashmja 8/3/2010 29 komente Vladimir Nabokov inidagjatazhaku
ISHP: Plazhet janë të ndotura, higjiena nuk i mbyll 8/3/2010 26 komente Shtypi Lorina Mixha alisat
Reklamuesit më të mëdhenj në televizionet Shqiptare 8/3/2010 23 komente Ekonomi Ndonjehere
Daçiq: Shqiptarët mund të krijojnë shtetin e tretë në Maqedoni 8/3/2010 14 komente Shtypi londonman
Little things (Në vend të një komenti) 8/3/2010 14 komente Shtypi Artur Zheji Ndonjehere
FLETE DITARI 13 – Një vdekje vere (pjesa e tretë) 8/3/2010 12 komente sol-nocturnus
Osiris 8/3/2010 9 komente admin
Dibra në kohën e Migjenit apo në moshën e internetit? 8/3/2010 7 komente Shtypi Ulsi Manja Monda
Lotuar 8/3/2010 3 komente admin
Ëndërr përtace 8/3/2010 1 komente desaparacidos
Vajtimi i ikonave shqiptare 8/3/2010 1 komente Shtypi, Kulturë Ben Andoni Ndonjehere
Kryeministri Berisha urdhëron deputetët që gjatë pushimeve të jenë në gatishmëri nr.1. Parlamenti mund të mblidhet gjatë muajit 8/3/2010 1 komente admin
Dhimbje për “kamikazët” rrugorë! 8/3/2010 Adangeanaeplykoh
FLETE DITARI 13 - NJE VDEKJE VERE (pjesa 1, 2 dhe 3) 8/3/2010 Adangeanaeplykoh
Dhimbje për “kamikazët” rrugorë! 8/3/2010 Adangeanaeplykoh
FLETE DITARI 13 - NJE VDEKJE VERE (pjesa 1, 2 dhe 3) 8/3/2010 Adangeanaeplykoh
Pazari me yjet turistikë 8/4/2010 75 komente Arben Rrozhani alisat
Corona 8/4/2010 57 komente admin
Nëna e infektuar me HIV nderohet me "Fjongon e Kuqe" 8/4/2010 33 komente Eglantina Bardhi alisat
Darka e Topit në Itali grabiten sendet e gruas së diplomatit 8/4/2010 30 komente Shtypi gre_wireless
Balistike 8/4/2010 6 komente Anonim
Hyn ne fuqi Traktati per Bombat Thermuese 8/4/2010 5 komente Bota Monda
History stuck behind a fence 8/4/2010 4 komente alisat
me flamur të kuq 8/4/2010 2 komente sol-nocturnus
Armë e ftohtë 8/4/2010 2 komente admin
Këshilli i Ministrave.org përgënjeshtron zërat se nuk u ngritën rrogat administratës shtetërore 8/4/2010 admin
Pagat nuk janë rritur, korriku pa shtesa 8/4/2010 Shtypi Ndonjehere
Renis Bodinaku i apasionuari pas Benz Mercedesit 8/4/2010 Shtypi Arben Muka village-bey
Sa te drejte ka OSSH? 8/5/2010 82 komente shkinaks
Berisha: Durrësi po njeh këto vite kohërat më të bukura në 3 mijë vitet e fundit 8/5/2010 62 komente Shtypi, 24 karat Ndonjehere
Politikat e Kthimit të Trurit dhe ndikimi i tyre në Procesin e Integrimit Evropian të Shqipërisë 8/5/2010 42 komente Politikë, Ekonomi Lëvizja Europiane në Shqipëri Ndonjehere
Truri s'kthehet kurrë 8/5/2010 20 komente Thënie admin
Mall 8/5/2010 11 komente alisat
Ambasadori i ri amerikan per Shqipërinë flet në Senat 8/5/2010 11 komente Shtypi gre_wireless
Diskutim: A po vdes libri me kapakë të trashë?! 8/5/2010 5 komente Ndonjehere
A eshte ky diskriminim ligjor? 8/5/2010 4 komente econom
Balonë e gjallë 8/5/2010 3 komente admin
Komisioni i Mbrojtjes së Konsumatorit masa ndaj disa sipërmarrjeve 8/5/2010 2 komente Shtypi Ndonjehere
Punëtorët shqiptarë, rasti studimor i një fabrike 8/5/2010 1 komente sol-nocturnus
Twitter ju sugjeron ke te ndiqni! 8/5/2010 eklipsi
Shkrimtarët socrealistë ose Kompleksi i Kopilit 8/6/2010 183 komente Mos Humbisni Agron Tufa Anonim
libri që po lexoni? 8/6/2010 105 komente Anonim
Peticion per Kryeministrin nga pedagoget dhe rektori i Universitetit te Vlores 8/6/2010 37 komente Shtypi Ndonjehere
Mea Culpa 8/6/2010 35 komente Kryesore Genci Ferhati Monda
Adoleshentët harrojnë librat, 44 për qind s’duan të lexojnë 8/6/2010 35 komente Shtypi Staf Anonim
Sot në NATO,nesër në BE! 8/6/2010 30 komente Shtypi MATHIAS DORNFELDT bulevardi
Bashkëfajtori 8/6/2010 15 komente desaparacidos
A dine peshqit me shume per kete mister shqiptar? 8/6/2010 5 komente Kristida
Sindikata: Nuk ka pakt, greva ndaj “Kurum” do të vazhdojë 8/6/2010 5 komente Shtypi Ndonjehere
Heshtja dhe Metafora e poetit shqiptar Hiqmet Meçaj 8/6/2010 3 komente Shtypi Ardian Christian-Kyçyku Anonim
NYT: 1 ushtar apo 20 shkolla? 8/6/2010 3 komente Bota Ndonjehere
Vijon kriza në Tatime, më keq se 2009-a 8/6/2010 2 komente Shtypi Ndonjehere
Super të pasurit tregojnë gatishmëri për të dhuruar 8/6/2010 2 komente Shtypi Christian Waltz/Elert Ajazaj Monda
(Pa)Lidhjet shqiptare 8/6/2010 1 komente sol-nocturnus
U nisa për turizëm ujor e përfundova këtu 8/6/2010 1 komente alisat
Shkëmbimi i territorit për ulëse? 8/6/2010 sol-nocturnus
Shtetësia e përbashkët forcon shqiptarët 8/7/2010 14 komente Shtypi Valon Kurtishi I Pakapshem
Në të gjitha tregjet- Si reagon globalisht ekonomia kineze? 8/7/2010 9 komente Shëndetësi Ndonjehere
Xhuzepe Ungareti 8/7/2010 7 komente admin
Rusia ndalon eksportet e drithërave 8/7/2010 5 komente Shtypi Ndonjehere
Parlamenti, me sallë të re në shtator 8/7/2010 2 komente Shtypi Erjon Ajazi Ndonjehere
Operacioni Stuhia: 15 vjet më pas 8/7/2010 2 komente Shtypi Natasha Radiç Ndonjehere
Të braktisurit 8/7/2010 1 komente Shtypi Artan Fuga Ndonjehere
Luksi i një opozite me pushime 8/7/2010 1 komente Shtypi Belina Budini Ndonjehere
Mjafton të... 8/7/2010 admin
Një lloj humbjeje 8/7/2010 admin
Testamenti i mer— 8/7/2010 desaparacidos
Not në detin Jon, Berisha thyen rekordin e vitit 2009 8/8/2010 48 komente Shtypi Suela Topi Ndonjehere
Deputetët rrisin rrogat e tyre, zbardhet procesverbali 8/8/2010 8 komente Shtypi Ndonjehere
Dyshimi: “Kombi sytë drejt detit” 8/8/2010 7 komente Turizëm Lavdosh Ferruni Ndonjehere
Kur Kosova thur vargje 8/8/2010 5 komente Mos Humbisni Monda
Kryeministri Berisha mban premtimin më madhor të të gjitha fushatave elektorale : Noton në stil "anti-krize" 8/8/2010 3 komente admin
Papunësia, më e larta në pesë vitet e fundit 8/8/2010 3 komente Shtypi ARD KOLA Ndonjehere
Me një frymë 8/8/2010 3 komente sol-nocturnus
Kryeministri Berisha mban premtimin më madhor të të gjitha fushatave elektorale : Noton në stil "anti-krizë" 8/8/2010 2 komente admin
Majlinda Kelmendi - Ëndrra Olimpike e Kosovës 8/8/2010 1 komente Shtypi Monda
Alkimist Idesh 8/8/2010 alisat
Alkimist Idesh 8/8/2010 alisat
Zogu blu . 8/8/2010 desaparacidos
Zhur 8/8/2010 Anonim
Kinematografia amerikane vs evropiane. cilat janë ndryshimet? 8/9/2010 92 komente Anonim
Dhuntitë e njeriut rrinë në terr 8/9/2010 46 komente Letërsi Elsa Demo Anonim
My life has a superb cast but I can't figure out the plot. Sa ia kane dale te kene nje plot? Sa nga ju e kerkojne? 8/9/2010 46 komente klesidra asperger
Sytë e tu 8/9/2010 22 komente Matilda Shushari Anonim
Greqi, miting antishqiptar 8/9/2010 19 komente Shtypi freeradio
Ceremoni përkutimore me rastin e njëvjetorit të rënies në krye të detyrës të Dëshmorëve të Atdheut Fatos Xhani, Altin Dizdari, K 8/9/2010 15 komente Kryesore Ndonjehere
PS: Vokshi të dorëzojë imunitetin 8/9/2010 12 komente Shtypi Ndonjehere
Konfindustria: Albtelekom planifikon rritje të tarifave 8/9/2010 11 komente Shtypi Ndonjehere
Rrogat, politika dhe ekonomia 8/9/2010 10 komente Shtypi Ermal Hasimja Ndonjehere
Rriten kreditë e këqija 8/9/2010 9 komente Shtypi Ndonjehere
Bardh' e zi 8/9/2010 7 komente admin
Mitologjia shqiptare, çfarë besonin paraardhësit tanë 8/9/2010 7 komente Mark Krasniqi Ndonjehere
Përhënur 8/9/2010 6 komente Anonim
Qeveria harron kampusin universitar 8/9/2010 4 komente Shtypi Ermelinda Hoxhaj Ndonjehere
Pse Nastradini i hipte gomarit mbrapsht? 8/9/2010 Shtypi Artan Fuga Ndonjehere
A jemi kund gjallë? 8/9/2010 desaparacidos
Më ka marrë malli për Pogradecin…! 8/10/2010 51 komente Shtypi Meri Lalaj Elian
Butrint, kështu bjerret lavdia në këtë botë 8/10/2010 24 komente Shtypi Auron Tare Ndonjehere
Dielli djeg ende në Paramithi 8/10/2010 16 komente Acarim Nervash Bardh Kadili Ndonjehere
Privatizimet, ja lista e ndërmarrjeve në shitje 8/10/2010 9 komente Shtypi Sabina Veizaj Ndonjehere
interlokutori / manipulatori 8/10/2010 8 komente losttext
Gjendja e brendshme dhe mania e njohjeve ndërkombëtare 8/10/2010 2 komente admin
Kuvendi “fryn” administratën, gjysma e drejtorëve shkodranë 8/10/2010 2 komente Shtypi Fejzi Braushi Ndonjehere
Kuriozitet: Sa libra ekzistojnë në botë? Përgjigjen e jep Google. 8/10/2010 Ndonjehere
Molto adagio – Andante 8/10/2010 sol-nocturnus
Pse sillen shqiptaret kaq pa edukate? 8/11/2010 259 komente Anonim
SHBA fshikullojnë qeverinë 8/11/2010 65 komente Shtypi Ndonjehere
Vizitat e zonjushës Ana në kullën time 8/11/2010 20 komente Anonim
Aeroport 8/11/2010 18 komente Letërsi xheke
Defekt në TEC-in e Vlorës 8/11/2010 7 komente Shtypi Ndonjehere
Podgorica: Do shtetësinë malazeze? Investo 500 mijë euro për vendin 8/11/2010 6 komente Shtypi Beluli
Shqiptarët “zëvendësojnë” lekun me euron 8/11/2010 4 komente Shtypi ARD KOLA Ndonjehere
Shkodra, Mjeda dhe Koliqi 8/11/2010 Shtypi Ndriçim Kulla albanikus
80`s concert 8/11/2010 enka
Dicitura 69 8/12/2010 40 komente Diçitura Nito alisat
Industria e Zbrazëtisë – Individualizimi i Arsimit të Lartë 8/12/2010 39 komente sol-nocturnus
Capello: "Beckham është pak si tepër plak" 8/12/2010 28 komente Sport Ndonjehere
Truprojë me licensë 8/12/2010 28 komente Shtypi olsib
Nga Salvatore Quasimodo 8/12/2010 26 komente Anonim
Bukën e përditshme nuk na e siguron dot Shteti 8/12/2010 20 komente Shtypi Artan Gjergji Ndonjehere
Lapidari bëhet me krahë për t’u kthyer në kryq 8/12/2010 14 komente Shtypi Thoma Nika Ndonjehere
Intervale gruaje 8/12/2010 6 komente losttext
Vendimet skandaloze të gjykatave 8/12/2010 3 komente Shtypi Ndonjehere
Ikonoklastia: ka një vend te ne 8/12/2010 1 komente Mos Humbisni Elsa Demo Monda
Autobiografia institucionale komuniste (fragment) 8/12/2010 Adangeanaeplykoh
Autobiografia institucionale komuniste (fragment) 8/12/2010 Adangeanaeplykoh
Himarë, banorët bllokojnë 13 orë aksin Vlorë-Sarandë 8/13/2010 218 komente Kryesore Ndonjehere
Tirana, një metropol i ngeshëm e gjumash 8/13/2010 56 komente Shtypi Mustafa Nano Ndonjehere
Qentë e Ramës kërcënojnë njerëzit në rrugë 8/13/2010 36 komente Shtypi Violeta Murati Ndonjehere
“Andon Poçi”: Fshati që lindi me urdhër nga lart 8/13/2010 21 komente Mos Humbisni Fatos Baxhaku Anonim
Tec-i i Vlorës, ky simbol i keqqeverisjes 8/13/2010 19 komente Shtypi Lavdosh Ferruni swed1
Shqetësimet e autorit Pettifer për turizmin shqiptar 8/13/2010 17 komente Turizëm olsib
Withers: U shkelën angazhimet që u morën para NATO-s 8/13/2010 14 komente Politikë Ndonjehere
THE HANDS 8/13/2010 6 komente alisat
Ministri i Turizmit e Kulturës pezullon kreun e Parkut të Butrintit Pezullohet Ylli Cerova, arsyeja: Keqadministrim i Butrintit 8/13/2010 3 komente Shtypi aurontare
like the border between Greece and Albania 8/13/2010 2 komente desaparacidos
Presidenti Topi kthen ligjin për kompesimin e pronave 8/13/2010 2 komente Shtypi Ndonjehere
BE: 16 vendeve që përdorin euron u rritën me ritme më të larta se pritej 8/13/2010 1 komente Shtypi Ndonjehere
McDonald’s 8/13/2010 admin
Pse reagojnë grekët? 8/14/2010 33 komente Opinion Mentor Nazarko Ndonjehere
Janullatosi i hodhi benzinë zjarrit 8/14/2010 22 komente Shtypi Nga Orgen Hasanbega* toko
Parkimi në Tiranë, nga e hëna me pagesë 8/14/2010 13 komente Shtypi Lorina Mixha Ndonjehere
Reforma e arsimit të lartë dhe sistemi i kuponëve 8/14/2010 2 komente admin
Racizmi Perandorak 8/14/2010 1 komente sol-nocturnus
SHBA: Nuk do kete krize gruri 8/14/2010 1 komente Shtypi Ndonjehere
Kërkohet fundi i Rezolutës 1244 8/14/2010 1 komente Shtypi Arbër Vllahiu Monda
Urime qirie Bollanos 8/15/2010 132 komente Acarim Nervash Ndonjehere
Cilat vepra penale duhen konsideruar si tradheti kombetare ne Shqiperi? 8/15/2010 51 komente toko
Fort i dashtun ditar 8/15/2010 35 komente xhibi
Obama mbështet projektin e xhamisë në Nju-Jork 8/15/2010 32 komente Shtypi Vullnet Poshka village-bey
Rilindja e heshtur e shqiptarëve të rinj 8/15/2010 28 komente Kryesore Gianantonio Stella & Sergio Rizzo albanikus
Katër Konditat Mes Kambve Tua 8/15/2010 23 komente sol-nocturnus
Nderi i Rivendosur 8/15/2010 10 komente Shtypi Alba Malltezi Monda
Domino Dancing.. 8/15/2010 9 komente Koloreto Cukali alisat
Shkaktarët e vërtetë të rrënimit 8/15/2010 4 komente Mos Humbisni Ardian Klosi Monda
Kuriozitet: Kush e vrau Makbethin ? 8/15/2010 Ndonjehere
Funksionimi kontra i argumenteve 8/15/2010 sol-nocturnus
Angela Martini për Shqipërinë në Miss Univers 8/16/2010 80 komente Foto e ditës Selfmaderadio
Krimi, pronarët e lokaleve masakrojnë mjelmat 8/16/2010 56 komente Shtypi, Acarim Nervash Bardhyl Berberi gre_wireless
Kakome, zjarr i qëllimshëm në kantierin e fshatit turistik 8/16/2010 52 komente Shtypi Ndonjehere
Aksidenti i Himarës, vetëdorëzohet autori 8/16/2010 18 komente Shtypi Enrik Mehmeti Monda
Kur do te behet Shqiperia me....??? 8/16/2010 16 komente zotrules
Mos ua bëni librave funeralin* 8/16/2010 8 komente Umberto Eco alisat
Ballafaqimi me punonjes jokorrekt 8/16/2010 admin
Allegro – Dhuna Hyjnore 8/16/2010 sol-nocturnus
B2B 8/16/2010 admin
Newsweek: Shqipëria vendi më i mirë për të jetuar ndër vendet me të ardhura të ulëta 8/17/2010 133 komente Kryesore Ndonjehere
Stalinizmi dhe komunizmi në Shqipëri 8/17/2010 118 komente Mos Humbisni Sadik Premtja village-bey
2010-a, viti më i nxehtë në Tokë në 131 vitet e fundit 8/17/2010 82 komente Shtypi Elisabeth Lee Ndonjehere
Berisha-Meta-Nano, takim në rezidencën qeveritare në Dhërmi 8/17/2010 27 komente Shtypi Ndonjehere
Jahaj: Çastet e tmerrit pas aksidentit në Himarë 8/17/2010 19 komente Shtypi Habjon Hasani Ndonjehere
TEC-i i Vlorës, rrezik nafte në det 8/17/2010 15 komente Shtypi ARD KOLA Ndonjehere
Tendenca ekonomike në rritje 8/17/2010 14 komente Ekonomi Ndonjehere
elegji 8/17/2010 6 komente losttext
Dritarja e Butrintit 8/17/2010 1 komente Shtypi Artan Lame aurontare
Magjia të bën me muskuj 8/17/2010 Ndonjehere
Brekët e kojshikes sime 8/18/2010 49 komente sol-nocturnus
Snobët dhe folitika 8/18/2010 41 komente sol-nocturnus
Çfarë ju motivon në punë? 8/18/2010 40 komente Ndonjehere
Kostot e integrimit 8/18/2010 28 komente Blendi Kajsiu alisat
Gjendet kanabis në fshat, procedohet kryeplaku 8/18/2010 28 komente Shtypi Ndonjehere
Incidenti në Himarë Droutsas: Dënojmë trazirat pas incidentit 8/18/2010 13 komente Shtypi Ndonjehere
Repeating Beatles – Let it be, let it be (Andi Kananaj) 8/18/2010 6 komente sol-nocturnus
Ku për-humbe? 8/18/2010 5 komente admin
skaj qiellit 8/18/2010 2 komente losttext
(Pu)Shteti pas "kundërtabelave" 8/18/2010 1 komente Mos Humbisni Besnik Baka gjipeja
Ëndrra e Wole Soyinka, “Një parti për të rinjtë” 8/18/2010 1 komente Shtypi Shqip Online Monda
Pse jo ti? 8/18/2010 Thënie tropizma alisat
Kur na erdhi Ismail Kadare/Entuziazmi i dy ambasadorëve shqiptarë 8/19/2010 22 komente Ylli Polovina alisat
Guardian: Karla del Ponte nën hetime 8/19/2010 18 komente Shtypi village-bey
Poezi nga Paul Celan 8/19/2010 8 komente Anonim
Deklaratë për shkëputje në veri të Mitrovicës 8/19/2010 7 komente Shtypi Monda
Të kam zili 8/19/2010 Mos Humbisni klajdi klajdi
Gjaku shqiptar i Himares 8/20/2010 153 komente Petro Marko albanikus
Bektashizmi - urë midis komuniteteve fetare 8/20/2010 44 komente Shtypi Tahir Baba village-bey
Elia Zaharia: “Ju rrëfej jetën time në oborrin mbretëror" 8/20/2010 42 komente Shtypi, 24 karat, Acarim Nervash Blerina Moja mati i ri
Postimi nr. 56 8/20/2010 16 komente losttext
Little things 8/20/2010 15 komente Mos Humbisni Artur Zheji albanikus
vida kokëkryq 8/20/2010 10 komente losttext
Amnistia fiskale, dështimi i radhës i shtetit të së drejtës 8/20/2010 7 komente admin
Jeta e pasigurt e Adrian Pacit 8/20/2010 3 komente Shtypi Shekulli finisterre
Ali Podrimja: Përballemi me krim kulturor! 8/20/2010 3 komente Mos Humbisni Vera Pelaj rruga02
Në kujtim të kontributit dhe veprës së Peter Priftit 8/20/2010 1 komente Ardita Dunellari village-bey
Rama: Zbardhje grabitjes së pasurisë së shqiptarëve 8/21/2010 38 komente Shtypi olsib
Pakistani nën mëshirën e Hindit 8/21/2010 23 komente Bota Monda Monda
Kujdes, Google po na përgjon! 8/21/2010 11 komente Shtypi Shkupi Press albanikus
Në Apolloni zbulohet busti romak 8/21/2010 10 komente Shtypi village-bey
« Mos shpresoni t´i hiqni qafe librat » 8/21/2010 9 komente xixa
Shqipëria për ju është = me cfarë? 8/22/2010 40 komente klesidra asperger
Mad Men, Californication, Weeds... 8/22/2010 37 komente Blendi Salaj
Të gjithe duan të bëhen Berishë 8/22/2010 37 komente Shtypi Lorenc Vangjeli mati i ri
1997: “Aleanca e vjetër Berisha Meta dhe ringjallja e lidhjeve antiperendimore në Tiranë” 8/22/2010 26 komente Shtypi Mero Baze Ergoni
Luli, fëmija e poezisë 8/22/2010 21 komente Mos Humbisni Ardian Klosi finisterre
Mund te refuzohet testi i alkoolit i policise? 8/22/2010 15 komente hunter
Panine me krem peshku 8/22/2010 12 komente enka
Circular time 8/22/2010 5 komente Anonim
Rojet tona. Bestytni shqiptare në shekullin XXI 8/22/2010 5 komente Fatos Baxhaku finisterre
Dies iræ 8/22/2010 4 komente sol-nocturnus
A jane te zemeruar shqiptaret? 8/22/2010 3 komente Shtypi Besnik Sinani emin
Grusht vetvetes 8/22/2010 1 komente sol-nocturnus
Kënga që po dëgjon tani? - 8 8/23/2010 304 komente olsib
Ata do të vijnë... 8/23/2010 94 komente Kryesore Maks Velo Ndonjehere
Zëra shqip: Ahmet Zogu 8/23/2010 48 komente village-bey
Si duhet kuptuar shpulla e Braces 8/23/2010 16 komente Shtypi, 24 karat, Argëtim, Acarim Nervash, Përrallë nga e kaluara Zaim Elezi mati i ri
Made in Albania VIII 8/23/2010 9 komente alisat
From 20`s with love 8/23/2010 4 komente enka
Zbardhja e historisë - 23 gushti në BE dita e kujtimit të viktimave të diktaturave 8/23/2010 4 komente Shtypi Aida Cama village-bey
Motrat dhe "vëllai i madh" 8/23/2010 4 komente Shtypi Arben Rrozhani Monda
Knockturn 8/23/2010 2 komente Anonim
Ekonomia dhe pozicionimi politik: një lidhje simbiotike e kërkuar 8/23/2010 1 komente Shtypi Ilir Kalemaj Ndonjehere
krijoj 8/23/2010 1 komente losttext
Transformers 8/23/2010 1 komente losttext
Opozita akuzon qeverinë për aksidentet rrugore. Këshilli i Ministrave.org rekomandon rregulloren e re 8/23/2010 1 komente admin
Renditja e “Newseek”, Bregu: Falë reformave tona 8/23/2010 mati i ri
Made in Albania VIII 8/23/2010 alisat
Pse jo?! 8/23/2010 desaparacidos
Cili eshte destinacioni i pare qe shqiptaret do te kene deshire te vizitojne pas liberalizimit te vizave ? 8/23/2010 tuçi
Opozita akuzon qeverinë për aksidentet rrugore. Këshilli i Ministrave.org rekomandon rregulloren e re 8/23/2010 admin
Opozita akuzon qeverinë për aksidentet rrugore. Këshilli i Ministrave.org rekomandon rregulloren e re 8/23/2010 admin
Gjuha e nënës dhe shqiptarët gjakprishur 8/24/2010 202 komente Shtypi Jonida Azizaj alisat
Zeitgeist 8/24/2010 116 komente Foto e ditës O. K. alisat
Noel Malcolm: “Komunistët, jo Osmanllitë, janë përgjegjës për të ligat e Ballkanit.” 8/24/2010 51 komente Noel Malcolm emin
Diçitura 70 8/24/2010 21 komente Diçitura ZenZen
Zgjohet "Agimi" 8/24/2010 16 komente Shtypi Jorinda Pasku alisat
Rruga e Bregdetit 8/24/2010 15 komente Shtypi mati i ri
Në kopshtin e Luksemburgut 8/24/2010 14 komente Gérard de Nerval finisterre
Zbulimi i tretë në Apoloni, busti i një gruaje 8/24/2010 12 komente Histori Jorinda Pasku alisat
kam ra… 8/24/2010 7 komente losttext
Të arratisur për 25 mijë km 8/24/2010 7 komente sol-nocturnus
Sa e varfër është sot Shqiperia dhe si munt të shpëtojë nga kjo varfëri 8/24/2010 4 komente Histori Lumo Skëndo village-bey
No news bad news 8/24/2010 1 komente Anonim
Zbulohet ditari i Nënë Terezës: Kur takova Sali Berishën e kuptova se nuk paskam bërë asgje për të varfërit 8/24/2010 1 komente admin
Atë që shkruaj, nuk do ta kuptosh kurrë! 8/24/2010 1 komente alisat
James Delgado, pas Shqipërisë, drejt “Titanikut 8/24/2010 1 komente Shtypi aurontare
Jo gjithmone duhet besuar reklamave 8/24/2010 admin
Rrjete shoqerore te pazakonshme 8/24/2010 admin
Atë që shkruaj, nuk do ta kuptosh kurrë! 8/24/2010 alisat
Na marrshin të Champions Ligën 8/25/2010 221 komente fh
Pas pushimeve, më shumë stres! 8/25/2010 59 komente Shëndetësi Blendi Salaj
Fatos Kongoli: Koha kur u pendova se isha shkrimtar... 8/25/2010 24 komente Kozeta Zylo alisat
Poezi nga Majakovski 8/25/2010 23 komente Anonim
Diskriminim mediatik 8/25/2010 19 komente Anonim
Rubrika: Trupi dhe shëndeti 8/25/2010 16 komente Shtypi alisat
"Himara”, të rinjtë: Na rrethuan me shishe me benzinë 8/25/2010 14 komente Shtypi olsib
Shqipëria, turistët me pak para 8/25/2010 13 komente Shtypi olsib
Adrian Paci - Besomëni, unë jam artist! 8/25/2010 11 komente Fjodora Fjora alisat
Illusionary suns 8/25/2010 4 komente enka
Frailty 8/25/2010 4 komente blete
Gjuha shqipe eshte ne rregull: Xhevat Lloshi 8/25/2010 2 komente Selfmaderadio
Diskriminim mediatik 8/25/2010 Alidea
Diskriminim mediatik 8/25/2010 Anonim
Faqja ne internet e KRRTRSH 8/25/2010 Tironsi
Epilog – ADAGIO 8/25/2010 sol-nocturnus
Idea! Vërtetë më e rëndësishmja? 8/25/2010 admin
Vazhdo fjalinë... 8/26/2010 63 komente flo
Testamenti i Mitrush Kutelit 8/26/2010 62 komente Ndonjehere
S’pranoi pasaportën greke, racizëm ndaj Shkurtajt 8/26/2010 36 komente Shtypi A. Latifi I Pakapshem
Shishe e hedhur në det 8/26/2010 24 komente cba
A organizohen shqiptaret jashte vendit ne mbrojtje te interesave te njeri-tjetrit? 8/26/2010 23 komente Anonim
Gjuhë pa lidhje 8/26/2010 23 komente Kryesore village-bey village-bey
Supermashtruesi, si përfitoi 1 mln euro nga 13 biznesmenë 8/26/2010 23 komente Shtypi Klodiana Lala mati i ri
Skicat e rigjetura 8/26/2010 6 komente alisat
Gratë e politikës së re - Si u bënë pëllumbat skiftere 8/26/2010 4 komente Mos Humbisni Lorenc Vangjeli mati i ri
Gjenerimi i idese se biznesit permes 45 pyetjeve 8/26/2010 admin
Postmodernja, ose logjika e politikës në Kosovë 8/26/2010 sol-nocturnus
Kush i bën hije; Nënë Tereza Sali Berishës, apo Sali Berisha Nënë Terezës?! 8/27/2010 44 komente sol-nocturnus
Përmet, pamjet e rralla, si zhvarrosin plakat “ushtarët” grekë 8/27/2010 24 komente Shtypi, Ballkan BalkanWeb olsib
Historia polifonike 8/27/2010 8 komente Ardian Ndreca tuçi
Kush na e vodhi sindromen? 8/27/2010 7 komente finisterre
“Thank you” 8/27/2010 7 komente Shtypi shqip finisterre
PS, Ruci: Formula për zgjidhje ndryshe 8/27/2010 6 komente Shtypi BalkanWeb Solidarnosc
Made in Albania IX 8/27/2010 3 komente alisat
Kush i bën hije? (botuar tek gazeta "Shqip", 27.08.2010) 8/27/2010 Adangeanaeplykoh
Made in Albania IX 8/27/2010 alisat
CTRL + 8/27/2010 admin
Kush i bën hije? (botuar tek gazeta "Shqip", 27.08.2010) 8/27/2010 Adangeanaeplykoh
Kur e keni ndier veten njeri i plotësuar? 8/28/2010 51 komente klesidra asperger
Lahuta e Malcis, Kanga e IX, Lidhja e Prizrendit 8/28/2010 44 komente At Gjergj Fishta village-bey
Kur do cahet "blloku" i Salinizmit? 8/28/2010 24 komente Shtypi Andrea Stefani dj_cherry
Akuzat, Vokshi dhe Braçe në prokurori 8/28/2010 23 komente Shtypi Klodiana Lala gre_wireless
Utopia e gjymtuar 8/28/2010 18 komente Kulturë village-bey village-bey
Nje histori amerikane 8/28/2010 8 komente Histori Nahr
Dita e Arberit 8/28/2010 2 komente 24 karat, Thënie Ndonjehere
Skicat e rigjetura II 8/28/2010 alisat
Buka dhe toka jonë 8/29/2010 44 komente Shtypi Halil Katana Monda
Osmanofobia si përpjekje për të minimizuar dëmet e komunizmit 8/29/2010 18 komente Shtypi Adri Nurellari emin
Historia e Universit në një foto 8/29/2010 17 komente Shkencë Turing
Malesi e Madhe, ekzekutohet polici rrugor 8/29/2010 12 komente Shtypi BalkanWeb albanikus
Pranverë e shpirtit 8/29/2010 9 komente admin
Osmanofobia si përpjekje për të minimizuar dëmet e komunizmit 8/29/2010 6 komente admin
Ulliri është si nëna 8/29/2010 4 komente Shtypi Mustafa Canka village-bey
Varri i pagezimit 8/29/2010 3 komente Artan Mullaj dianaxhoko
Libra të rinj: Camus dhe Beckett, histori absurdi në shqip 8/29/2010 1 komente Ndonjehere
Historia e “Liqenit”, Berisha firmosi ndërtimet 8/30/2010 95 komente alisat
macia_blu (rrefim joartistik) 8/30/2010 32 komente Mos Humbisni macia_blu macia_blu
Kalkutë - Tiranë e kthim 8/30/2010 31 komente Shtypi Ardian Klosi alisat
Edi Rama: Telashet e ëmbla të jetës sime 8/30/2010 25 komente Politikë Arta Marku Anonim
Pyetje rreth Abissnet/Abcom {Ju lutem ndihme} 8/30/2010 23 komente 9mm
Mrekullitë e fshehura të Vlorës e Karaburunit 8/30/2010 18 komente Shtypi Anila Peçi AM-TR
Sulmohet me molotov autobusi shqiptar ne Greqi 8/30/2010 15 komente Shtypi Anonim
Interes për bashkëpunim 8/30/2010 10 komente blete
Get me away from here i`m dying 8/30/2010 5 komente enka
Koha s'është 8/30/2010 1 komente admin
Mbaje larg atdheun e tjetrit 8/30/2010 1 komente admin
Welcome (Back) to “Shqypni”! 8/30/2010 1 komente desaparacidos
Deklarate e Klubit Kombetar Shqiptar 8/31/2010 62 komente Kosova Klubi Kombetar emin
Brezat e dytë, të parët e klasës 8/31/2010 24 komente Shtypi finisterre
A5 8/31/2010 24 komente Shtypi Irvi Hyka
Polonia kujton krijimin e "Solidaritetit" 8/31/2010 21 komente Shtypi village-bey
Turist në ferrin Shëngjin 8/31/2010 20 komente Lush Susaj alisat
Interesat pas "xhamisë" në New York 8/31/2010 19 komente Shtypi Besnik Sinani emin
Negociatat për veriun dhe naiviteti i pranimit te shkëmbimit të territoreve 8/31/2010 9 komente admin
Tregoni kujdes me internetin ne Shqiperi! 8/31/2010 8 komente eklipsi
Baroni Rebel (fragment) 8/31/2010 8 komente Anonim
Kalorësi dhe Kali i tij ose Ali Kali dhe Pela 8/31/2010 2 komente Mos Humbisni village-bey village-bey
Ideologjia e spektaklit 8/31/2010 sol-nocturnus
The Bloom Box- The future is here 8/31/2010 alisat
Gjumi i rojeve 8/31/2010 admin