Postimet e muajit Maj 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Deputetet në grevë urie 5/1/2010 90 komente Shtypi finisterre
Të ndalohet burka në gjithë Evropën 5/1/2010 62 komente Bota Selfmaderadio
Festa në Sheshin "Nënë Tereza", mijëra qytetarë në koncert 5/1/2010 39 komente Shtypi Ndonjehere
Zonja Berisha, mbyll një vizitë të suksesshme në SHBA 5/1/2010 21 komente Shtypi Anonim
Gëzuar 1 Majin 5/1/2010 21 komente Pa Kategori Ndonjehere
Ky klasifikim i prishi Francës oreksin 5/1/2010 10 komente 24 karat Selfmaderadio
Diçitura 64 5/1/2010 9 komente Diçitura Cudira shqiptare alisat
Tribunat e 1 Majeve 5/1/2010 7 komente Eda Derhemi alisat
Zhvillimi i Mikrofinances nga “Islamic Relief” në Kosovë 5/1/2010 5 komente Shtypi village-bey village-bey
Viva la Twittervolucion! 5/1/2010 4 komente 24 karat xhibi
Katastrofë ekologjike 5/1/2010 2 komente Bota alisat
E qeshura - sëmundja ngjitëse me efekt shërues 5/1/2010 Shtypi, Pa Kategori Anila Shuka xhibi
Metafizikë e skandalit 5/1/2010 xixa xixa
Nacionalizëm i kulluar 5/1/2010 Ben Rexhepi derada
METROPOLIS & Çekranizimi i fiksionit 5/1/2010 sol-nocturnus
El pueblo unido, jamás será vencido, 5/1/2010 desaparacidos
Digjet flamuri i NATO-s apo montazh grafik? 5/2/2010 135 komente Politikë Blendi Salaj
Shkrime bizantine si dokument dhe art 5/2/2010 28 komente Elsa Demo finisterre
Jeta nga kazani i plehrave 5/2/2010 18 komente Fatos Baxhaku finisterre
Anipse... 5/2/2010 17 komente admin
Kapitalizmi, nuk njeh vecse nje ngjyre! 5/2/2010 16 komente Opinion Griselda Qosja Anonim
Grevistët opozitarë në ditën e tretë të grevës së urisë 5/2/2010 13 komente Shtypi Fatos Ahmati finisterre
Ju lutemi, bëni një përgënjeshtrim, zonja Topalli 5/2/2010 9 komente Shtypi Mustafa Nano finisterre
Ina Ina hiqi Brekët 5/2/2010 9 komente sol-nocturnus
Policia, letër Ramës: Zhbllokoni bulevardin 'Dëshmorët e Kombit' 5/2/2010 7 komente Shtypi finisterre
Si ta vë? 5/2/2010 7 komente ujku plak
Shërbyen në Afganistan, dy muaj pa rroga 5/2/2010 5 komente Shtypi Mimoza Haxhialiu finisterre
Shteti i paaftë për të luftuar gjakmarrjen, vetëm në Prill u ngujuan 37 fëmijë 5/2/2010 4 komente Shtypi, Sociale village-bey
Non grata 5/2/2010 4 komente Anonim
Palët të kenë kujdes, situata problematike 5/2/2010 2 komente Shtypi finisterre
Publikut, televizionin që i takon 5/2/2010 2 komente Edlira Gjoni alisat
Rrogat 5/2/2010 2 komente Thënie Ndonjehere
Greqia, EU, ECB dhe IWF bien dakort 5/2/2010 2 komente Selfmaderadio
Plotësisht realist, le të kërkojmë të pamundurën! 5/2/2010 1 komente sol-nocturnus
Shqipëria në një festë madhështore në sheshin NënëTereza me rastin e 1 Majit 5/2/2010 1 komente admin
Nga vitit në vit ne krijojmë një ndjenjë inferioriteti... 5/2/2010 1 komente Shtypi Arjola Hekurani finisterre
5 këngë për Jezusin 5/2/2010 desaparacidos
Greva e opozitës: një deputete në spital, policia rrethon çadrat 5/3/2010 221 komente Shtypi finisterre
Kupa Pa-kapak Tifozllek 4.0 (Finalja e Madhe) 5/3/2010 66 komente hunter
Shqiptarët sipas Ramës 5/3/2010 48 komente Lizander Saraçi ZenZen
Filloi ikja e dytë e turpshme e Berishës 5/3/2010 27 komente Shtypi Mimoza Dervishi Anonim
Diçitura 65 5/3/2010 21 komente Diçitura Anonim
Braçe: Berisha joserioz 5/3/2010 21 komente Shtypi finisterre
Kritika letrare në kohën tonë 5/3/2010 18 komente Harold Bloom finisterre
Fiton Qato, rikonfirmohet kampion bote 5/3/2010 13 komente Shtypi mati i ri
Berisha: Zgjidhje kushtetuese 5/3/2010 12 komente Shtypi finisterre
Gjykatësi i Historisë 5/3/2010 12 komente sol-nocturnus
A është kafja institucion kombëtar? 5/3/2010 11 komente Blendi Salaj
NATO në Tiranë për sistemin anti-raketë 5/3/2010 10 komente Shtypi Monda
United dhe Continental, bashkohen dy kompanitë ajrore 5/3/2010 7 komente Shtypi, Bota alisat
Gramatika shqipe e 1710: A është vërtet ajo e para? 5/3/2010 6 komente Tomor Osmani alisat
Bombat në Times Square: Dyshohet një i bardhë me banim në Pensylvania 5/3/2010 3 komente alisat
Fleta e parë e historisë së urbanistikës modernë 5/3/2010 2 komente Qemal Butka/Maks Velo alisat
Studenti i UConn vdes në spital prej plagëve 5/3/2010 2 komente Shtypi bb
Arsen Wenger - Besoj se Henry ka per te shkuar USA 5/3/2010 1 komente Shtypi Kevin Mooney UnjamNJESH
Sterkembeshi 5/3/2010 1 komente Thënie Keiendi alisat
Regjisori i filmit "Legjenda e pianistit mbi oqean" në Tiranë 5/3/2010 admin
Kryeministri prezanton produktin iSAL 5/3/2010 admin
Kriza financiare në Greqi dhe shqiptarët atje 5/3/2010 admin
Popuj të Evropës çohuni! 5/4/2010 71 komente Foto e ditës alisat
Femra e bukur dëmton shëndetin? 5/4/2010 44 komente Shëndetësi xhibi
Nesër shtypi shqiptar pa "Korrierin" 5/4/2010 38 komente Media alisat
Ju kujtohet? 5/4/2010 28 komente Histori alisat
Jashtë radhe 5/4/2010 15 komente Pa Kategori Naimi
Protesta e PS, 3 grevistë rëndë Rama: S'ndalemi para kauzës Patozi: S'hapim kutitë 5/4/2010 13 komente Shtypi finisterre
Kek me birre 5/4/2010 11 komente enka
PE: Protestat e opozitës, imazh i keq për Shqipërinë 5/4/2010 11 komente Shtypi Rozeta Rapushi Solidarnosc
Katër sonete 5/4/2010 11 komente W. Shakespeare finisterre
TAKIMI 5/4/2010 8 komente alisat
Fëmijët në kopshte diskutojnë për telenovelat 5/4/2010 7 komente Shtypi Ermelinda Hoxhaj finisterre
Dilemat rreth financimit të autostradës 5/4/2010 7 komente Shtypi Nadie Ahmeti village-bey
Lajmet skiÇ - Ish presidenti Ramiz Alia fle në autobuzin e unazës 5/4/2010 7 komente Satirë Blendi Salaj
Filozofi kallëzimtar 5/4/2010 6 komente Agim Vinca finisterre
Çfarë është Amazon? 5/4/2010 3 komente Pjer Thomas
Bomba në “Times Square”, kapet i dyshuari 5/4/2010 2 komente Shtypi, Bota alisat
Skënderbeu, forma më e qartë e tranzicionit 5/4/2010 sol-nocturnus
Në gjurmët e rivierës shqiptare 5/4/2010 admin
Racizmi Mediatik 5/4/2010 sol-nocturnus
Tim Judah për bisedimet e pritshme 5/4/2010 Shtypi village-bey
‘Yü-Gung (Ushqe egon time)’ 5/4/2010 desaparacidos
Mollët e 5 majit 5/5/2010 96 komente Përrallë nga e kaluara alisat
Bota e di si luan Edi Rama 5/5/2010 54 komente Shtypi Dritan Prifti Përmetari
Protesta të dhunshme në Greqi, raportohen 3 persona të vdekur 5/5/2010 49 komente alisat
A1906 5/5/2010 31 komente Irvi Hyka
Një ligj i ri arsimi për të forcuar diktaturën e burokratit 5/5/2010 15 komente Arsim Ervin Ruci Ervin Ruci
Grate: Do te te rrezojme zoti kryeminister! 5/5/2010 15 komente Shtypi Ilda Lumani Ushqim Social
Analistët tanë, shërbëtorë të publikut 5/5/2010 13 komente Shtypi, Opinion Blendi Salaj ZenZen
Laver Bariu, mjeshtri 81-vjeçar i klarinetës 5/5/2010 11 komente Muzikë Telnis Skuqi village-bey
Parlamenti Europian dështon 5/5/2010 7 komente Shtypi Ndonjehere
5 Maj, dita e të rënëve... 5/5/2010 4 komente flo
Çarçaf 5/5/2010 4 komente Anonim
Fule: Palët të gjejnë zgjidhje 5/5/2010 4 komente Shtypi Majlinda Zeqiri/ Stefan Fule village-bey
Mirditë, mbyllet shkolla fëmijët mbeten analfabetë 5/5/2010 4 komente Shtypi finisterre
Facebook! Do vazhdoni ta perdorni? 5/5/2010 3 komente eklipsi
Në Bad Aussee të Shtajermarkut të Sipërm 5/5/2010 2 komente Anonim
Asgjë, pos rrenës, nuk është e vërtetë 5/5/2010 Shtypi, Opinion Ramiz Kelmendi ZenZen
Shkrimi i historisë në shërbim të identitetit 5/5/2010 sol-nocturnus
Shqiponja 5/5/2010 desaparacidos
Shqipëria hap dyert 5/6/2010 134 komente 24 karat Dusko Doder PF
Protesta PS hyn në ditën e 7-të 5/6/2010 39 komente Shtypi finisterre
Deputetët grevistë letër ndërkombëtarëve 5/6/2010 31 komente Shtypi Solidarnosc
Vërtet janë shqiptarët të tillë? 5/6/2010 21 komente Anonim
Ja zonat e helmuara ku jetohet 5/6/2010 18 komente Shtypi Y. Lezo finisterre
Porosi 5/6/2010 18 komente akvll
Rënia e vlerës së euros vazhdon - Shkak trendet globale 5/6/2010 13 komente Shtypi Peter Kochanski/Eliana Xhani finisterre
E ndoqët Hysamedin Ferajn në Déjà vu? 5/6/2010 10 komente finisterre
Për pushtet a vdekje 5/6/2010 8 komente Selfmaderadio
Mbi 100 mijë fëmijë kërkojnë ndihmë 5/6/2010 6 komente Esmeralda Keta alisat
A e keni degjuar kete kenge? 5/6/2010 5 komente Bush
Një Qeveri Filozofësh 5/6/2010 4 komente Eksperiment Angie Hobbs village-bey
Zgjedhje të përgjithshme në Britani 5/6/2010 4 komente Shtypi Nick Robinson finisterre
Bursat goditen nga paniku rreth krizës së borxhit në Greqi 5/6/2010 3 komente Shtypi finisterre
Shtypi britanik një ditë para votimit 5/6/2010 3 komente Shtypi finisterre
Krahasimi 5/6/2010 2 komente sol-nocturnus
Zbulohet vendodhja e Bin Laden. Kryeministri Berisha tregon foton dhe strehimin e terroristit të shumëkërkuar 5/6/2010 1 komente admin
Evropa dhe Islami: Intervistë me Olivier Roy 5/6/2010 Selfmaderadio
Episodet e EULEX-it 5/6/2010 sol-nocturnus
Intervistë me Kryetarin e Bashkisë së Parmës, Pietro Vignali - Emigracioni ka nevojë për përfaqësues të denjë 5/6/2010 admin
Gjakmarrja dhe pajtimet në Kosovë 5/6/2010 Ajete Beqiraj village-bey
Projektligji i arsimit të lartë, “shqetësohen” krerët e shëndetësisë 5/6/2010 Shtypi Lorina Mixha alisat
Aksioni politik kolektiv 5/6/2010 sol-nocturnus
Përçudnimi i Një Majit dhe i Grevës së Urisë 5/7/2010 75 komente Arbër Zaimi finisterre
Shfaqje të huaja dhe Fletë-Rrufe 5/7/2010 38 komente Mos Humbisni xhibi
Greva e opozitës vazhdon, Rama sot në Bruksel, Dokle: Të hapen kutitë 5/7/2010 32 komente Shtypi finisterre
Eliot Engel: Palët në Shqipëri t'i zgjidhin vetë problemet politike mes tyre 5/7/2010 29 komente Shtypi Arben Xhixho Solidarnosc
Zëra shqiptarë, Faik Bej Konica 5/7/2010 16 komente Kulturë Robert Elsie village-bey
BSH: Familjet shqiptare të bëjnë kujdes, emigrantët tkurrin remitancat 5/7/2010 11 komente Shtypi finisterre
Tokë në bregdet me 1000 lekë metri katror 5/7/2010 8 komente Shtypi Gjergj Erebara tropizma
Udhëtim në Shqipëri, po si? 5/7/2010 7 komente eko
Avantazhi i konservatorëve në Britani nuk mjafton për shumicën absolute 5/7/2010 6 komente Shtypi Anke van Loyen/Kimete Bytyqi/Esat Ahmeti finisterre
PS vendos për bojkot të gjatë parlamentar 5/7/2010 4 komente Shtypi Solidarnosc
Kёpucёt 5/7/2010 3 komente Dritan Mesuli finisterre
800 mijë dollarë lobing për Shqipërinë 5/7/2010 2 komente admin
Një përrallë dimri në tri variante 5/7/2010 2 komente Ardian Klosi Monda
Përçudnimi i Një Majit dhe i Grevës së Urisë 5/7/2010 1 komente sol-nocturnus
people pay with their souls 5/7/2010 sol-nocturnus
Kёpucёt 5/7/2010 desaparacidos
Surroi-Bisedime do të ketë dhe do të jenë politike 5/7/2010 Shtypi Veton Surroi village-bey
Sot dita e 9-të e protestës. 4 greviste dërgohen në spital. Rama: Përgjegjës, Berisha. 5/8/2010 24 komente Shtypi finisterre
Si zgjidhet kriza? 5/8/2010 23 komente Blendi Fevziu Anonim
Shembet skena e Butrintit, një turist amerikan thyen dorën 5/8/2010 22 komente Shtypi aurontare
Love me 5/8/2010 14 komente Selfmaderadio
Si kërkohet falje? 5/8/2010 13 komente Korani
Shumëfishohen tarifat në gjykatë, prokurori… 5/8/2010 9 komente Shtypi Ndonjehere
Kalendari politik 5/8/2010 6 komente Artan Fuga xhibi
Të shpëtojmë euron 5/8/2010 5 komente Ekonomi Nicolas Sarkozy finisterre
Sondazhi / Korrupsioni në Shqipëri po rritet 5/8/2010 5 komente finisterre
Nemesis 5/8/2010 1 komente Arshi Pipa village-bey
“Hetimi i zyrtarëve, një sfidë për ne” 5/8/2010 1 komente Shtypi Nikoleta Kovaci xhibi
Keqardhje apo cinizëm skajor? 5/8/2010 1 komente Eugjen Merlika xhibi
Quo vadis Evropa? - Prognoza e fundit për koniunkturën e BE-së 5/8/2010 1 komente Shtypi Christoph Hasselbach/Lindita Arapi finisterre
Deputetja syblu kërcënohet me sms. Këshilli i Ministrave.org miraton krijimin e Task Forcës FIFI 5/8/2010 1 komente admin
Fituesit dhe librat më të komentuar 5/8/2010 Ndonjehere
Foto nga protesta dhe greva e PS dhe aleateve te saj 5/8/2010 sol-nocturnus
Përgënjeshtrim: Ministri Basha nuk drekoi me Nanon. Dështon operacioni “Dreka e Fundit”. 5/8/2010 admin
1984 dhe Pallati i Endrrave 5/8/2010 Ndonjehere
Elsa Lila bashkohet me grevën e urisë 5/9/2010 126 komente Shtypi Kepi
Brenda në çadra: Aty ku luftohet me uri 5/9/2010 44 komente Shtypi Lorenc Vangjeli Anonim
Nuk ndalet rritja e çmimit të apartamenteve 5/9/2010 21 komente Shtypi ARD KOLA finisterre
Ku humbi Beni? 5/9/2010 20 komente xhibi
Panairi i Vjeshtës në Lajpcig dhe prezenca e Shqipërisë në të 5/9/2010 16 komente Aida Cama village-bey
Trajneri më i mirë në Botë, kryeson Mourinho 5/9/2010 9 komente Shtypi finisterre
Ish i përndjekuri Lekë Tasi sjell librin me kujtime "Grabiani rrëzë kodrave" 5/9/2010 4 komente Shtypi Astrit Lulushi village-bey
Një vezë më shumë kundër RTSH-së! 5/9/2010 3 komente Henri Cili canart1975
Këng'e kalorësit 5/9/2010 3 komente Lorca finisterre
KETROLOGJI 5/9/2010 2 komente admin
Tahir, or The ballad of the snake charmer 5/9/2010 2 komente Anonim
Vizion Plus nuk po shihet jashtë vendit, dini gjë pse? 5/9/2010 2 komente artian
Rap-Volucion 5/9/2010 1 komente Argëtim xhibi
Takim në Bruksel për masa ndaj krizave 5/9/2010 1 komente Shtypi Jonny Dymond finisterre
Nje epoke e re! 5/9/2010 1 komente eklipsi
Ambientalizmi i Arrogances ne Injorance 5/9/2010 sol-nocturnus
Dy soneta nga Shekspiri 5/9/2010 Anonim
41 intelektualë, letër Ramës 5/10/2010 80 komente Shtypi Erald Kapri xhibi
Peticioni, Kasoruho: S'jemi daullexhinj të Berishës 5/10/2010 62 komente Shtypi alisat
Unë, greviste për një ditë... 5/10/2010 43 komente Anila Basha AM-TR
Protesta, 18 grevistë në spital; Dokle: Zgjidhje, sa s'është vonë; Berisha: Vendi jo në krizë 5/10/2010 42 komente Shtypi finisterre
Gordon Brown do japi doreheqjen para Shtatorit 5/10/2010 28 komente Bota gjembi
Pakt 5/10/2010 20 komente flo
Serbi, gjendet varr masiv me eshtra kosovarësh 5/10/2010 14 komente Kosova alisat
Si mendoni, a mund te jete pjese e zgjidhjes se krizes propozimi i B. Fevziut? 5/10/2010 10 komente Mbret
“Filozofi e Gjuhës” i Prof. Shezai Rrokajt, një vepër me vlerë në studimet shqiptare 5/10/2010 10 komente Ymer Çiraku finisterre
Atdheu është atje ku janë paratë... 5/10/2010 10 komente alisat
Televizioni 5/10/2010 10 komente Argëtim, Video pmusaraj
Mes një lodre bimë ujë 5/10/2010 9 komente Dhimitraq Papando Diazepam
Varfëria tek fëmijët në Shqipëri 5/10/2010 4 komente Ani Ruci finisterre
Dorëshkrimet Purpureus 5/10/2010 2 komente Luan Rama finisterre
Romanca e somnambulit 5/10/2010 sol-nocturnus
Atdheu është atje ku janë paratë... 5/10/2010 alisat
How I Met Your Mother 5/10/2010 desaparacidos
Simbolika e grevës 5/11/2010 66 komente Opinion Fatos Lubonja xhibi
PS protesta në gjithë vendin; Topi takoi Withers e Montobio; Rama: Jemi të pathyeshëm 5/11/2010 53 komente Shtypi finisterre
Një shportë me vezë për Henri Çilin! 5/11/2010 41 komente Agron Tufa emin
Greva 2.0 5/11/2010 38 komente Politikë admin
Harun Panajaja, dera e detarëve të vjetër të Vlorës 5/11/2010 30 komente Anila Peçi finisterre
Ekzekuton në klasë gjimnazisten, më pas vetëvritet 5/11/2010 26 komente Shtypi Anonim
Turizëm me diktaturën? 5/11/2010 15 komente Pa Kategori finisterre
Një bashkim i pandodhur 5/11/2010 12 komente Shtypi Ardian Klosi Monda
Brown jep doreheqjen, konservatori Cameron kryeministër i Britanisë 5/11/2010 10 komente Bota gjembi
Zgjidhja: Forca. Arsyeja. Ligji. 5/11/2010 9 komente Artan Hoxha xhibi
'Nga situata dilet me negociata politike' 5/11/2010 9 komente Shtypi Ani Ruci xhibi
Ballsh, mbi 150 persona të helmuar 5/11/2010 7 komente Shtypi finisterre
Aksidenti, romani më i ri nga Ismail Kadare 5/11/2010 5 komente Ndonjehere
Greva e më të dobëtit 5/11/2010 5 komente Shtypi Donika Çapi xhibi
Çast nate në New England 5/11/2010 4 komente Anonim
Qeveria përgatit padi ndaj 47 bursistëve që shkelën kontratat 5/11/2010 3 komente Shtypi Koha Ditore finisterre
“Çudira” në zyrat e kartave të identitetit 5/11/2010 2 komente Shtypi, 24 karat alisat
Një popull JETIM 5/11/2010 2 komente Anonim
Unë, birra dhe muzika 5/11/2010 1 komente desaparacidos
Një popull JETIM 5/11/2010 Alidea
Një popull JETIM 5/11/2010 Anonim
Grevistët e urisë, përballë Ramës, Berishës, Ndërkombëtarëve dhe Medias 5/12/2010 133 komente Adrian Thano Pipth
Protesta e PS-së, dhunë në Korcë 5/12/2010 125 komente Shtypi Kepi
O peshku, po ti pse nuk i hap kutite ? 5/12/2010 72 komente flo
Orhan Pamuk në Shqipëri më 17 Maj 5/12/2010 33 komente Letërsi Alma Mile finisterre
Veshja shqiptarçe, një traditë në zhdukje 5/12/2010 29 komente Bardha Nergjoni finisterre
Shqiptarë të sotëm të Amerikës 5/12/2010 23 komente Shtypi Elsa Demo aurontare
Kush do e hedhë gurin e parë? 5/12/2010 19 komente sol-nocturnus
Grevë dhe shfaqje, ky teatër me emrin Shqipëri 5/12/2010 14 komente Shtypi Artan Konini alisat
A do kete greva te tjera urie? 5/12/2010 12 komente xhibi
Zgjidhja: një Mukje e dytë 5/12/2010 10 komente Opinion Eduard Zaloshnja pmusaraj
"Ne dimë ta zgjidhim edhe ndryshe" 5/12/2010 10 komente Elona Demollari xhibi
Zbulimi i varrit masiv trondit Serbinë 5/12/2010 7 komente Shtypi Beluli
Ushqimi i keq, fëmijët me probleme 5/12/2010 6 komente Shtypi Esmeralda Keta finisterre
Cikël 5/12/2010 5 komente Martin Camaj village-bey
Dyfishohet numri i të helmuarve, mister shkaku 5/12/2010 5 komente Shtypi Matilda Troka finisterre
Ankim për gërrmat 5/12/2010 3 komente Anonim
Në kuadrin e luftës anti-korrupsion, Withers kërkon heqjen e imunitetit të gjyqtarëve. Këshilli i Ministrave.org sqaron ambasado 5/12/2010 admin
Një hap para, dy mbrapa 5/12/2010 sol-nocturnus
A nuk po flasin qartë ndërkombëtarët? 5/13/2010 143 komente Anonim
Tiranë, shitet hotel “Dajti” 5/13/2010 45 komente Shtypi Anonim
Diçitura 66 5/13/2010 40 komente Diçitura Blendi Salaj
Traviata shqiptare në Operën Mbretërore 5/13/2010 33 komente Shtypi Naimi
Të dashur miliarderë! 5/13/2010 12 komente Shtypi, Opinion Erion Kristo Anonim
Shqetësimi special i Hashim Thaçit 5/13/2010 12 komente Albin Kurti Sofi
Nis në Kanë edicioni i 63-të i Festivalit të Filmit 5/13/2010 12 komente Kulturë finisterre
Ky nuk është një shkrim për grevën 5/13/2010 7 komente Shtypi Sokol Shameti Ushqim Social
Pesë këngë popullore dashurie 5/13/2010 5 komente desaparacidos
Pse jo media, apo pse jo greva 5/13/2010 2 komente Shtypi Brahim Shima Bracja
“Double-speak” dhe pareduktueshmëria e drejtësisë në sundim të ligjit 5/13/2010 sol-nocturnus
Alba: Zëri i Arbërit merr pjesë në "Benvenuti a Macramè" 5/13/2010 admin
Librat e rinj që ju rekomandojmë 5/13/2010 Ndonjehere
Bosch: Gati marrëveshja për daljen nga kriza 5/14/2010 141 komente Politikë swed1
Vizë Ramës dhe Berishës 5/14/2010 123 komente Shtypi Edlira Gjoni Monda
Mjeku i operon këmbën e shëndoshë 15-vjeçares 5/14/2010 54 komente Shtypi Blendi Salaj
Si shume po i lodh njerezit shoku Rama! 5/14/2010 33 komente Shtypi Saimir Kumbaro Përmetari
Shqiptarja vret veten, nuk donte të kthehej në Shqipëri 5/14/2010 30 komente Shtypi finisterre
Manifesti i ekscentrikut 5/14/2010 18 komente sol-nocturnus
Përse e marim me kaq zell se çfarë thonë ndërkombëtarët? 5/14/2010 14 komente toko
Çfarë mund të bëjë Presidenti Topi 5/14/2010 13 komente Shtypi Artan Fuga Blendi Salaj
Tuberoze 5/14/2010 5 komente Anonim
Si e lind koha një personazh 5/14/2010 2 komente Letërsi Elsa Demo Blendi Salaj
A reagoi opozita per te helmuarit e Ballshit? 5/14/2010 2 komente Asterisk
Këshilli i Ministrave.org lancon nismën Shqipëria po Eskursionon 5/14/2010 admin
Arrihet marrëveshja, mungojnë firmat 5/15/2010 142 komente Politikë Blendi Salaj
Shtatë rregulla për një çift të lumtur 5/15/2010 49 komente Shtypi, Shkencë ZenZen
"Më mirë në burg sesa të paguajmë gjobën" 5/15/2010 17 komente Shtypi Sokol Çobo finisterre
Solidariteti si e vetmja Rrugë 5/15/2010 12 komente sol-nocturnus
Opozita vazhdon protestën 5/15/2010 12 komente Shtypi Aleksandër Furxhi finisterre
Një muaj sa një vit 5/15/2010 3 komente Shtypi Jorida Pasku finisterre
Barak Obama është biçikleta jote e re 5/15/2010 3 komente Internet, Argëtim xhibi
Çfarë kanë shkruar "spiunët"? 5/15/2010 2 komente Aida Cama village-bey
Komisioni i Shërbimit Civil, ai i Ruzhdies dhe greva e urisë 5/15/2010 1 komente admin
Qendro ne hapat e konkurences me Google Chrome 5/15/2010 eklipsi
Ministri i përBrendshëm Lulash Basha inspekton grevën e opozitës nga taraca e kryeministrisë 5/15/2010 admin
Ekzorcisti 5/15/2010 desaparacidos
Profecitë e Ramiz Alisë 5/16/2010 72 komente Shtypi I Pakapshem
Pershtypjet nga "Albanian airlines" 5/16/2010 26 komente Turing
Greva e gabuar 5/16/2010 17 komente Aurel Plasari ZenZen
Hotel “Dajti” dhe rasti “Argjentina” 5/16/2010 14 komente Shtypi Ervin Bushati Ndonjehere
Kthesë historike - Samiti greko-turk në Athinë 5/16/2010 7 komente Bota Ulrich Pick Blendi Salaj
Prishet aparatura e rrezeve, pacientët me kancer pa trajtim 5/16/2010 6 komente Shtypi Eglantina Bardhi finisterre
Vath Koreshin e presin njëmijë shami të verdha 5/16/2010 4 komente Shtypi Rold Gjoza Ushqim Social
Koha e kthesës dhe ndryshimeve 5/16/2010 4 komente Shtypi Uk Lushi Burim Mali
Berisha: S’kam asnjë draft marrëveshje në inbox e iSAL 5/16/2010 3 komente admin
Vazhdojnë replikat dhe ngërçi politik në Tiranë 5/16/2010 3 komente Shtypi Blendi Salaj
Në emër të sovranitetit 5/16/2010 2 komente Afrim Krasniqi toko
Shpendi 5/16/2010 1 komente Anton Logoreci village-bey
"Mbrojtje biznesit ndaj vendimeve te padrejta gjyqesore" 5/16/2010 1 komente Shtypi, Biznes otr ZenZen
Çështje prioritetesh. 5/16/2010 Anonim
Nën çorapen e mëndafshtë 5/17/2010 42 komente Ardian Klosi ZenZen
Pulebardha 5/17/2010 18 komente Foto e ditës Blendi Salaj
“Tirania” e shumicës dhe “tirania” e pakicës 5/17/2010 15 komente Artan Fuga xhibi
Pazari i vjetër, ku tradita vijon të çmohet 5/17/2010 6 komente Mos Humbisni Entela Bani Monda
Aquatica 5/17/2010 4 komente enka
Prodhohet makina e parë model shqiptar 5/18/2010 73 komente Shtypi gjembi
Zëra femërorë 5/18/2010 47 komente Shtypi Jonida Azizaj finisterre
Kushtetuta nuk është një copë letër 5/18/2010 26 komente Shtypi, Politikë Bujar Nishani Blendi Salaj
Olldashi kallëzon Poçin për “trenin elektrik” 5/18/2010 23 komente Ekonomi, Ligj ARD KOLA ZenZen
“Vetëvendosje”: Ministri Rexhepi u përkul para terrorit maqedonas 5/18/2010 17 komente Shtypi Levizja Vetevendosje! Sofi
Teknikisht teposhtë! 5/18/2010 17 komente Kosova Albin Kurti Sofi
Shitja e hotel “Dajtit”, me shkelje ligjore 5/18/2010 17 komente Shtypi Tedi Blushi Anonim
Burrat gënjejnë më shumë se gratë 5/18/2010 12 komente Argëtim Blendi Salaj
Po kthehen.. 5/18/2010 11 komente Ben Andoni admin
Pazari i intelektualëve 5/18/2010 10 komente Shtypi Artan Lame finisterre
"Stalking", një ligj për të shpëtuar nënat, vajzat 5/18/2010 6 komente Shtypi Alba Malltezi Solidarnosc
Nervozimi i Europës 5/18/2010 3 komente Shtypi, Opinion Agim Isaku Blendi Salaj
Buxheti i vitit 2010. Cilat janë ndryshimet? 5/18/2010 2 komente Shtypi ARD KOLA AM-TR
Një këndvështrim ndryshe për ndërtimin 5/18/2010 2 komente Ekonomi, Biznes Blendi Salaj
Në intermexo Presidenti 5/18/2010 sol-nocturnus
Qeveria mban premtimin elektoral Shqipëria Superfuqi Industriale: Prodhohet automjeti i parë shqiptar me forcat tona 5/18/2010 admin
Mbyllet greva e urise 5/19/2010 226 komente Kryesore Ndonjehere
Kadare: E vërteta e Shqipërisë fshihet në dosjet e pahapura 5/19/2010 58 komente Ismail Kadare village-bey
Anglishtja, Gjuhët e Huaja kundër 5/19/2010 45 komente Shtypi Esmeralda Keta finisterre
A jane vjedhur votat per 20 vjet ne Shqiperi ? 5/19/2010 26 komente Anonim
Kriza greke sot është kriza jonë nesër 5/19/2010 24 komente Kryesore, Ekonomi Blendi Kajsiu pmusaraj
Kriza politike në Shqipëri ende pa zgjidhje 5/19/2010 24 komente Shtypi finisterre
"Kam jetuar në një qytet ku nuk ndodhte asgjë" 5/19/2010 12 komente Orhan Pamuk finisterre
Problemi me eurobondet dhe zgjidhja e mundshme 5/19/2010 8 komente Ekonomi Artan Gjergji pmusaraj
Të ndalohet puthja! 5/19/2010 5 komente desaparacidos
Pluhur muzgu 5/19/2010 4 komente Anonim
Kerkoj nje shkrim te Rexhep Qoses... 5/19/2010 3 komente twintip
Siguria e rrugës së vjetër 5/19/2010 1 komente sol-nocturnus
Petka të reja për Firefox-in 5/19/2010 admin
Drejt “së vërtetës” 5/19/2010 desaparacidos
Konflikti politik që denoncon ngjashmërinë 5/19/2010 sol-nocturnus
Au Crocodile 5/20/2010 150 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Greva shqiptare dhe shantazhet europiane 5/20/2010 100 komente sol-nocturnus
Zemërimi i dallëndysheve 5/20/2010 12 komente Shtypi Ndonjehere
Do zhdëmtohet "General Electric" për prishjen e kontratës 5/20/2010 11 komente Shtypi Anonim
Somalia shteti i 69-të që ka njohur Kosovën 5/20/2010 7 komente Shtypi Koha Ditore finisterre
Kujdesi ndaj jetimëve Raporti AI: Shqipëria të rishikojë legjislacionin 5/20/2010 6 komente Shtypi finisterre
Vjeshtë e numërueshme 5/20/2010 6 komente Anonim
Ushtria shtyp protestën e opozitës në Bangkok 5/20/2010 6 komente Shtypi Bahri Cani finisterre
Bursa apo stili i vjetër i hapjes së shkollave të reja 5/20/2010 4 komente admin
Qarkore e Këshillit të Ministrave.org mbi qarkullimin e individëve dhe grupimeve në bulevard 5/20/2010 2 komente admin
Pashko Gjeçi në gjurmët e Dante Aligierit 5/20/2010 1 komente Ndonjehere
Bagëti e bujqësi 5/20/2010 Anonim
Shumë katrore po u dukërka kjo tryezë e rrumbullakët! 5/20/2010 sol-nocturnus
Masat e sigurisë në brezin kufitar Kosovë-Maqedoni 5/20/2010 Shtypi Bekim Shehu finisterre
Letër për disa nga motrat e mia 5/21/2010 84 komente Sociale Fitore Aliu akvll
Gjykata Kushtetuese, miratohen dy nga tre të dekretuarit e Presidentit 5/21/2010 49 komente Ligj Blendi Salaj
Rihapet tuneli i Kalimashit 5/21/2010 29 komente Blendi Salaj
Toka bujqësore në jug të Shqipërisë mbetet djerrë 5/21/2010 20 komente Shtypi Odise Kote Ndonjehere
Kur te rritem 5/21/2010 10 komente Thënie Roni Ndonjehere
Senati i UT, miraton rregulloren e re 5/21/2010 9 komente Shtypi Yllka Lezo finisterre
Detajet e darkës në Strasburg mes kryeministrit Berisha dhe kreut të opozitës Rama 5/21/2010 5 komente admin
Krimet e luftës, EULEX shtrin hetimet në Shqipëri 5/21/2010 3 komente Shtypi, Kosova gre_wireless
Jete artificiale 5/21/2010 3 komente Shtypi albano
Bardhyli dhe flamuri bardhë e blu 5/21/2010 2 komente desaparacidos
Arta Dobroshi me dy filma të rinj 5/21/2010 2 komente Shtypi finisterre
“Historia do të na gjykojë për paketën financiare më të rëndësishme të BE-së” 5/21/2010 1 komente Shtypi Jean-Claude Trichet finisterre
Në intermexo Presidenti 5/21/2010 1 komente Andi Kananaj spiritus
Uji i helmuar, vazhdojnë pacientët e sëmurë 5/21/2010 Shtypi Matilda Troka finisterre
Politikat e tjetërsimit 5/21/2010 sol-nocturnus
Finalja e madhe e Champions League 5/22/2010 122 komente Kryesore Blendi Salaj
Triumfalizëm i panevojshëm 5/22/2010 32 komente Andi Bushati Anonim
Nga letrat e panisura të një piktori - 5 (ripunim) 5/22/2010 23 komente Anonim
E pate Top Story ne 20 maj? C'mendim keni? Balla? 5/22/2010 21 komente AM-TR
Ligj “i fshehte” per borxhin 5/22/2010 19 komente Shtypi Ndonjehere
Ndërkombëtarët si nënë e babë 5/22/2010 17 komente Fatos Lubonja mati i ri
Progres për kutitë e materialeve. Dy javë negociata për fletët e votimit 5/22/2010 13 komente Shtypi Ylli Pata finisterre
Në 3 minuta historia e pothuaj gjithçkaje 5/22/2010 7 komente Argëtim xhibi
Lasgushi në qytetin e vet 5/22/2010 7 komente Naum Prifti mati i ri
Me pushkë në shkollë se e fyen mësuesit 5/22/2010 6 komente Shtypi Matilda Troka finisterre
Pseudo-boyfriends 5/22/2010 4 komente blete
Shumë të vdekur si pasojë e rrëzimit të një avioni në Indi 5/22/2010 Shtypi Aida Cama finisterre
Deklaratë e kryeministrit Berisha në lidhje me darkën e Strasburgut 5/22/2010 admin
Rrënjët e spektaklit në filozofinë europiane 5/22/2010 sol-nocturnus
Baba im nuk flet Anglisht! Si me ja bo' ? Performanca live krijon suspans! 5/23/2010 62 komente mrroklla
Arsyeja e vertete per terheqjen e Rames nga greva? 5/23/2010 52 komente Erl
Ave Maria 5/23/2010 23 komente Letërsi Bilal Xhaferri village-bey
Operation Tirana 5/23/2010 10 komente Art dori
Loft Story ose konformizmi i poshtërimit 5/23/2010 10 komente sol-nocturnus
Kohët moderne 5/23/2010 2 komente Anonim
Nusja e djalit të Enver Hoxhës: Marrëdhëniet mes tre çifteve në vilën e madhe në Bllok 5/24/2010 69 komente Shtypi Ani Jaupaj mati i ri
Kodi i Zogut, funksional pas 81 vjetësh 5/24/2010 60 komente Alma Mile mati i ri
Konkurrenca ne industrine celulare nuk lind nga shtimi i operatoreve 5/24/2010 49 komente Ekonomi Anonim
Shqipëria e humbur dhe rruga për ta shpëtuar 5/24/2010 19 komente Adri Nurellari Ushqim Social
Vendimi për bllokimin e 2.6 milionë eurove 5/24/2010 10 komente Shtypi finisterre
Kapitalizmi i xhunglës po mbyll kapitullin e tij? 5/24/2010 9 komente Anonim
Korçë, foshnja e masakruar nga nëna, e paregjistruar 5/24/2010 7 komente Shtypi Juliana Dhimitri finisterre
Imponimi i Individuales që dhunon Të Përbashktën 5/24/2010 7 komente sol-nocturnus
Da Vinci anonim dhe miqësia mes dy brigjeve 5/24/2010 3 komente Shtypi Jorida Pasku finisterre
Ekspertë të BE-së për krizën 5/24/2010 2 komente Shtypi finisterre
Shqipëria e humbur dhe rruga për ta shpëtuar 5/24/2010 1 komente admin
Amitai Etzioni “Ballkani s’është më prioritet i SHBA-së 5/24/2010 1 komente Shtypi Elira Canga finisterre
Viti 1912 5/24/2010 alisat
Udhëtim mes dijes dhe vdekjes... 5/24/2010 Shtypi GJON NEÇAJ Monda
Dinosauria, Ne 5/24/2010 desaparacidos
Vizat: KE ‘Ok’, por vendos kushte 5/25/2010 59 komente Shtypi, Politikë gre_wireless
Islami: Edi Rama dështoi me grevën, kutitë nuk hapen 5/25/2010 43 komente Shtypi Aristir Lumezi Ushqim Social
Çudia e radhës e zotit Uidhers 5/25/2010 43 komente Opinion Aleksandër Frangaj Ergoni
A do mbeshtesim Shqiperine sot ne Eurovizion? 5/25/2010 28 komente Beluli
Pastrimi i Rivierës, Ksamil, nis shembja e 200 objekteve pa leje 5/25/2010 17 komente Turizëm bulevardi
Naftë në ujrat e gjirit të Meksikës 5/25/2010 11 komente Foto e ditës pmusaraj
Obama dhe kapitalistët 5/25/2010 11 komente Bota, Politikë, Biznes pmusaraj
Berisha, i majtë dhe i papunë 5/25/2010 11 komente Sociale Marin Mema Anonim
Pasaportat biometrike-nje pyetje... 5/25/2010 7 komente Marku
Through a glass darkly 5/25/2010 4 komente enka
Pop - Apra 5/25/2010 1 komente losttext
Raporti i përvitshëm i Forumit Ekonomik Botëror: Shqipëria ndër të fundit për turizmin 5/25/2010 admin
Fragment marre prej ” Liri nga e njohura “ 5/25/2010 desaparacidos
Berisha negocion me grekët për lotarinë kombëtare 5/26/2010 27 komente Shtypi, Ekonomi Gjergj Erebara pmusaraj
A ka ndryshuar besimi juaj ndaj politikes shqiptare? 5/26/2010 24 komente toko
Tension në Kuvend, 2 “duele” deputetësh 5/26/2010 24 komente Shtypi Beluli
Pse OSSh-ja duhet blerë nga Digitalb 5/26/2010 22 komente Anonim
Grupet e repit, përplasen me armë 5/26/2010 18 komente Shtypi Ushqim Social
Sa eshte siperfaqja e Shqiperise? 5/26/2010 17 komente Solidarnosc
Berisha, për të gjashtën herë gjysh 5/26/2010 16 komente Shtypi Ergoni
Një meteor për shekuj të tjerë 5/26/2010 10 komente Ardian Klosi Monda
Privatizimi dhe nomenklatura 5/26/2010 10 komente Histori pmusaraj
Zgjedhjet serbe në Kosovë të palegjitimuara 5/26/2010 1 komente Shtypi Arbër Vllahiu finisterre
Një darkë e ftohtë në Teatrin Kombëtar 5/26/2010 Shtypi Alma Mile finisterre
Instituti i Politikës Greke për Imigracionin nuk arrin të festojë 10-vjetorin e themelimit 5/26/2010 Shtypi Niko Anagnosti finisterre
Një shtetase amerikane tenton vetëvrasjen. Berisha: Sukseset e qeverisë time po shtojnë zilinë e Amerikës 5/26/2010 admin
Alfred Milot Mirashi në ekspozitën "Pushimi i Sirenave" 5/26/2010 admin
Katër herë në dy vitet e fundit 5/26/2010 Thënie pmusaraj
KE rekomandon heqjen e vizave 5/27/2010 49 komente Kryesore pmusaraj
Viktimat e vërteta të grevës së urisë (Autopsia e një përpjekjeje) 5/27/2010 19 komente sol-nocturnus
Ambasadori Jo-diplomat 5/27/2010 15 komente Opinion Artan Lame ZenZen
"Muzikantët kanë bërë para nga shitjet e albumeve vetëm për një periudhë të shkurtër" 5/27/2010 12 komente Internet, Muzikë pmusaraj
Pasioni 5/27/2010 10 komente xheke xheke
Timmp e vertete apo mashtrim? 5/27/2010 8 komente eklipsi
Protektorati 5/27/2010 6 komente Albin Kurti finisterre
Fermerët, të shqetësuar për rritjen e akcizës mbi serat 5/27/2010 6 komente Shtypi, Ekonomi Anonim
Ndryshe 5/27/2010 4 komente Anonim
Fundi i pretendimeve për trafikim organesh 5/27/2010 1 komente Kosova Nick Thorpe pmusaraj
Shtypja e kryengritjes së vitit 1847 5/27/2010 desaparacidos
Ekspertët e BE, takime me Ramën dhe Berishën për zgjidhjen e krizës 5/27/2010 Shtypi finisterre
Toka Jonë Mëmë 5/27/2010 sol-nocturnus
Veliaj: G99 mund t’i bashkohet Partisë Socialiste 5/28/2010 64 komente Shtypi, Politikë freeradio
C'libra sugjerojne peshqit te lexojme kete vere? 5/28/2010 47 komente Kristida
Dhunohet Maks Velo, shkroi mbi një godinë në Tiranë 5/28/2010 31 komente Shtypi Dashamir Bicaku finisterre
Rrëshen-Kalimash, 3 variantet e mirëmbajtjes 5/28/2010 28 komente Shtypi ARD KOLA pmusaraj
Komente pozitive nga Eurosongu: Shqipëria një këngë e fuqishme 5/28/2010 23 komente Shtypi Alma Mile finisterre
Aksi i së keqes 5/28/2010 22 komente Thënie pmusaraj
Mos gjyko që mos t'gjykojnë! 5/28/2010 8 komente Hysamedin Feraj Ushqim Social
Serum lulesh 5/28/2010 6 komente Anonim
The Open Couple (Çifti i hapur) në Nju Jork 5/28/2010 5 komente Pa Kategori blete
Luis Buñuel: Jeta e vërtetë nuk ka optimizëm 5/28/2010 1 komente Shtypi Elsa Demo finisterre
Kronikë nga mesjeta 5/28/2010 sol-nocturnus
Problemi i sheqerit 5/28/2010 desaparacidos
Malstrom:Kosova nuk do izolohet nga Ballkani 5/28/2010 Shtypi gre_wireless
“Hakersi” i viteve ’70 qe shpiku “kanacen” 5/29/2010 78 komente Shtypi village-bey
Greqi, shqiptari përdhunonte të bijat 5/29/2010 13 komente Shtypi, Acarim Nervash zotrules
Duamëni 5/29/2010 13 komente Letërsi doreza
Pyka të vjetra, pyka të reja 5/29/2010 9 komente Aurel Plasari Ushqim Social
Gjërat që meshkujt urrejnë më shumë te femrat 5/29/2010 8 komente Shtypi Solidarnosc
Haga do flasë më 22 korrik 5/29/2010 7 komente Shtypi Shpend Limoni village-bey
"Quo Vadis shoqëria civile" 5/29/2010 6 komente Shtypi ROBERT BOSCH village-bey
Shikoni transparencen e ILDKP 5/29/2010 6 komente AM-TR
18 5/29/2010 3 komente Irvi Hyka
Patjetër 5/29/2010 3 komente Anonim
Një revolucion i papërfunduar 5/29/2010 2 komente Shtypi gjembi
Teoria dhe praktika 5/29/2010 2 komente Shtypi Patrick MOORE village-bey
Prononcim i Këshillit të Ministrave.org lidhur me deklaratat e ambasadorit Uidhers 5/29/2010 1 komente admin
Melodi 5/29/2010 desaparacidos
“Unioni” duhet të rindërtohet 5/29/2010 admin
Oslo, Pasha kualifikohet në finale 5/30/2010 135 komente Kryesore, Muzikë mati i ri
Kushtetuesja drejt kontrollit blu 5/30/2010 50 komente Politikë pmusaraj
Deputetja e preferuar? 5/30/2010 38 komente AM-TR
Kush e rrahu arkitektin Maks Velo 5/30/2010 36 komente Opinion Fatos Lubonja Anonim
Projekt për një manual mbi transferimin e dhimbjes 5/30/2010 31 komente Eksperiment finisterre finisterre
Gjermania fiton Eurovizionin, Shqipëria e 16-ta 5/30/2010 23 komente Shtypi mati i ri
Testamenti politik i Ernest Koliqit 5/30/2010 19 komente Naum Prifti village-bey
Jashtë Tiranës, brenda Shqipërisë 5/30/2010 16 komente Edlira Gjoni alisat
Fitorja e djathtë në Çeki, Berisha: Evropa blu është e ardhmja më e mirë 5/30/2010 11 komente Shtypi Monda
Si mund te nxirret nje liber ne internet, ç'firma ekzistojne? 5/30/2010 7 komente Pjer Thomas
Hija e vetes 5/30/2010 7 komente Anonim
I dashuruar me Ballkanin 5/30/2010 5 komente Ardian Klosi alisat
Fatmir Xhafaj: Strazburgu “hapi” kutitë 5/30/2010 4 komente Politikë Lorenc Vangjeli Ndonjehere
Nxënësit mbyllin shkollën me aksione pastrimi 5/30/2010 2 komente Shtypi Yllka Lezo finisterre
Bashkimi i shqiptarëve si politikë e së mundshmes 5/30/2010 1 komente sol-nocturnus
Izraeli sulmon ndihmat për palestinezët, viktima 5/31/2010 185 komente Shtypi, Bota hunter
Mavi Marmara tenton të çajë bllokadën e Gazës 5/31/2010 109 komente Bota, Foto e ditës Blendi Salaj
Parashikoni Kupën e Botës në lojën e Peshkut 5/31/2010 51 komente Argëtim, Njoftime admin
Ne jemi popull vella me ate grek? - sipas Rames 5/31/2010 40 komente AM-TR
Basti 5/31/2010 30 komente xheke xheke
Baze: Berisha mbylli edhe një ekran kritik 5/31/2010 25 komente Shtypi alisat
Buletini i Luftes - 2 5/31/2010 21 komente Artan Lame alisat
Flota turke ne Shqiperi, "Alarmohet" pala greke 5/31/2010 17 komente Shtypi Tedi Blushi gre_wireless
Presidenti i Gjermanise jep doreheqjen 5/31/2010 16 komente Shtypi gjembi
Fjalët e keqkuptuara me arsye 5/31/2010 7 komente sol-nocturnus
Dashuri e ndaluar - Kur priftërinjtë shkelin celibatin 5/31/2010 6 komente Monika Dittrich / Auron Dodi finisterre
Përse të shohim vetëm "jashtë"? 5/31/2010 3 komente Sofia Kalo alisat
Keni prenotuar me Starairways ?Cfare mendimi keni ? 5/31/2010 Anonim
Zgjedhjet serbe në Mitrovicë tensionojnë situatën 5/31/2010 Shtypi finisterre