Postimet e muajit Tetor 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Ditën që u mbyll G99 10/1/2010 126 komente sol-nocturnus
Vizitat e zonjushës Ana në kullën time II 10/1/2010 27 komente Anonim
Mazhoranca, numrat në rrezik 10/1/2010 26 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Ikja ime nga PD, email i rremë, thotë deputeti Paluca 10/1/2010 19 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Derisa të vdes 10/1/2010 17 komente Thënie pmusaraj
Pantalloni xhins tani është “Made in Kosova” 10/1/2010 11 komente Biznes alisat
Ministri i Arsimit shqiptar: Shqipja jashtë kufijve, si gjuhë e dytë 10/1/2010 8 komente admin
Kryeministri Berisha zbulon detajet e planit trefazor “Josh-Investo-Arresto” 10/1/2010 4 komente admin
Berlusconi tek Napolitano për emërimin e Ministrit të ri të Ekonomisë 10/1/2010 4 komente admin
Intervistë: Libri i shtypur do të dominojë tregun për një kohë të gjatë 10/1/2010 3 komente Ndonjehere
Mara dhe Atdheu i Engjëjve 10/1/2010 1 komente Elinda Marku macia_blu
Trokitje 10/1/2010 1 komente desaparacidos
Të zezat e shqiptarëve në “Dosja K” 10/1/2010 Shtypi, Art village-bey
Ringjallja e Lugatit Çetnik 10/1/2010 admin
“Prudentino” politizon Komisionin e Ekonomisë 10/2/2010 75 komente Shtypi finisterre
Kriza Greke dhe Tre Mësime 10/2/2010 63 komente sol-nocturnus
Albanicus Erectus 10/2/2010 40 komente Satirë village-bey
Pse nuk ka stacion autobuzesh interurbane ne Shqiperi? 10/2/2010 37 komente eko
Aksinja 10/2/2010 28 komente Mos Humbisni K. Dhamo 32 pa 24
Song. Poezi nga E.A.Poe 10/2/2010 9 komente desaparacidos
Totalitarizëm Reloaded 10/2/2010 7 komente sol-nocturnus
Problematika e tabelave reklamuese? 10/2/2010 7 komente olsib
Vjesht oj vjesht o t’hongsha shpirtin (Poezij) 10/2/2010 1 komente admin
Rifillojme nga e para 10/2/2010 1 komente alisat
Pse jo? 10/2/2010 alisat
Rivali i Maqos 10/2/2010 alisat
Mbi partitë menaxheriale dhe socializmin fast-food 10/2/2010 alisat
Heronj të ndaluar 10/2/2010 alisat
Ky nuk është një shkrim për grevën 10/2/2010 alisat
Pse jo? 10/2/2010 alisat
Të martën 10/2/2010 alisat
Shqipëria pa bikini 10/2/2010 alisat
Heronj të ndaluar 10/2/2010 alisat
Dy karafila 10/2/2010 alisat
Të martën 10/2/2010 alisat
Gjithë ngjyrat e anarkisë 10/2/2010 alisat
Porosi 10/2/2010 alisat
Hajde bacë 10/2/2010 alisat
Mbi partitë menaxheriale dhe socializmin fast-food 10/2/2010 alisat
Hajde bacë 10/2/2010 alisat
A ke bere pakt me te keqen? 10/3/2010 92 komente olsib
Opozita humbet një deputet, largohet Vangjel Tavo 10/3/2010 63 komente Shtypi mati i ri
Pengmarrësit e marrë peng 10/3/2010 26 komente sol-nocturnus
Bëhu një herë unë ... 10/3/2010 20 komente klesidra asperger
Kush e ka pa ket resmen (fotografine) ? 10/3/2010 19 komente toko
"Gërdeci", Strasburgu pranon padinë e familjarëve për Mediun 10/3/2010 17 komente Shtypi Shekulli online finisterre
20 vjet me pare, u bashkuan dy Gjermanite 10/3/2010 10 komente Shtypi kaposhi
Perfection 10/3/2010 1 komente alisat
Patriarku Irinej inaugurohet në Pejë 10/3/2010 Shtypi Albana Isufi village-bey
Kriza shqiptare, edhe njëherë në Bruksel 10/3/2010 Shtypi shqip mati i ri
GOD’S HOUSE (BESA) - Shtëpia është e Zotit dhe e mikut 10/3/2010 admin
Vegjetarianët e çuditshëm shqiptarë 10/4/2010 110 komente Sociale Gladiola Bendaj alisat
Zanatçiu i biçikletave 10/4/2010 15 komente Shtypi Yllka Lezo alisat
A kemi nevojë për kufi Shqipëri-Kosovë? 10/4/2010 14 komente Shaban Polluzha
Cili është portreti autentik i një myslimaneje? 10/4/2010 11 komente Shazia Kamal alisat
Cili brez jemi? 10/4/2010 9 komente klesidra asperger
Përmbi Krujë 10/4/2010 5 komente Fatos Baxhaku alisat
Rrëshqitjet e tokës, ja zonat ku s'duhet të ndërtohet 10/4/2010 4 komente Shtypi Ermelinda Hoxhaj alisat
Tea Party edhe në Kosovë, ju lutem! 10/4/2010 3 komente sol-nocturnus
Tre në katër 10/4/2010 1 komente Thënie pmusaraj
Reagim lidhur me vendimin e Gjykatës së Strasburgut për pranimin e padisë së familjarëve të viktimave të Gërdecit për gjykimin e 10/4/2010 admin
Cilat jane shkaqet e vdekjeve per arsye jo-natyrale ne Shqiperi? 10/4/2010 twintip
"Associated Press": Kadare, pretendent për çmimin Nobel 10/5/2010 63 komente Shtypi mati i ri
Vdes Sir Norman Wisdom 10/5/2010 53 komente Blendi Salaj
A eshte kjo nje tradite shqiptare? Cfare dini per te? Qendrimi juaj ...? 10/5/2010 27 komente Korani
“Opozita e bashkuar” pas 15 Tetorit nis protestat në vend 10/5/2010 26 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Të bashkëjetoç a jo? 10/5/2010 18 komente xhibi
domate rrëzohen ngado 10/5/2010 14 komente losttext
Në zemër boshnjakë, por të integruar: Boshnjakët në Shqipëri 10/5/2010 8 komente Shtypi Mirsad Čamdžić & Ajete Beqiraj village-bey
Fabrikimi i vdekjes 10/5/2010 7 komente Shtypi village-bey
Shkrimtari si performues 10/5/2010 2 komente Alek Popov alisat
Sfidat e fituara të Teodor Kekos 10/5/2010 1 komente desaparacidos
A eshte mbi-ekspozuar Roger Federer? (video) 10/5/2010 1 komente gjergji
Zapatero, kriza e tij dhe ajo e Spanjës 10/5/2010 1 komente Shtypi Pa autor alisat
Adobe reader, gjigandi qe fle 10/5/2010 eklipsi
Gjakmarrja dhe instituti i pajtimit 10/5/2010 Shtypi LUAN SHTëPANI village-bey
FedEx, eja shpejt! 10/5/2010 admin
Rrebesh drejtësie 10/5/2010 sol-nocturnus
Skandali, vepra e artit ikona e Shpatarakut blihet nga Ramadani 10/6/2010 45 komente Shtypi, Acarim Nervash BalkanWeb Mbret
Burimi i pashtershëm i gazit natyror më afër sesa mendojmë! 10/6/2010 19 komente Shtypi, Ambienti village-bey village-bey
Gjykata Administrative, Amb. SHBA: Anulohet ndihma e USAID 10/6/2010 15 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Audrey Hepburn, gruaja që u bë mit 10/6/2010 12 komente Art karamelja
Modeli i ri ekonomik për Shqipërinë, i pamundur apo një shans i ri? 10/6/2010 12 komente Shtypi Arben Muka village-bey
Peisazh i një mendjeje të mjegullt 10/6/2010 11 komente desaparacidos
Lamshi i pazgjidhun i politikës shqiptare 10/6/2010 9 komente At Zef Pllumi finisterre
Ligji: Mbrojtje “e vecante” per bizneset e huaja 10/6/2010 7 komente gjergji
Vizat:Franca kërkon garanci. Berisha: Absurde! Shqipëria prodhon milionerë dhe jo emigrantë 10/6/2010 4 komente admin
“Maya”, një kronikë provinciale shqiptare 10/6/2010 3 komente Shtypi Pa autor alisat
Secilit karrigen e vet 10/6/2010 alisat
Urban Survivor 10/6/2010 alisat
Secilit karrigen e vet 10/6/2010 alisat
PE miraton: Të hiqen vizat për Shqipërinë e Bosnjen 10/7/2010 172 komente Kryesore mati i ri
Mitropoliti i Beratit në inagurimin e Irinej: Kosova, Jeruzalemi serb 10/7/2010 79 komente Shtypi I Pakapshem
Nobel në letërsi: Mario Vargas Llosa 10/7/2010 40 komente pedro
Të festojmë? 10/7/2010 22 komente Thënie pmusaraj
'Pushteti mizor' i burrneshave 10/7/2010 9 komente Mos Humbisni Edvin Pacara Edvini
Address to the nation 10/7/2010 8 komente Satirë Anonim
A do ketë kompani të reja ajrore me kosto të ulët që do fillojnë aktivitetin në Shqipëri? 10/7/2010 3 komente buda
DORA E DJATHTË 10/7/2010 3 komente desaparacidos
Vesturport dhe Nick Cave 10/7/2010 3 komente Shtypi, Kulturë village-bey village-bey
Italia ka probleme edhe më të thella se Berlusconi 10/7/2010 2 komente sol-nocturnus
Reklame: Beeejoome t’pjekmee 10/7/2010 gjergji
Politizimi i Sociologjisë 10/7/2010 sol-nocturnus
Kurora më e ndritur e përpjekjeve mbinjerëzore për liri 10/8/2010 58 komente Pa Kategori Sali Berisha pmusaraj
Sot Shqiperi-Bosnje 10/8/2010 58 komente Sport Altin Latifi mati i ri
A jju kane bere pershtypje reklamat e faqeve te lajmeve shqiptare? 10/8/2010 21 komente Asterisk
Debat në parlamentin gjerman për integrimin e të huajve 10/8/2010 16 komente Shtypi Anila Shuka Monda
Krijohet Fondacioni Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit 10/8/2010 7 komente Shtypi Ilirian Agolli Monda
59.5 m. FORMALIZEM…në Galerinë Kombëtare 10/8/2010 5 komente Gëzim Qendro alisat
Nobel për Paqe: Liu XiaoBo 10/8/2010 5 komente alisat
Multikulturalizmi liberal, fytyra njerëzore e barbarizmës së vjetër 10/8/2010 3 komente sol-nocturnus
Vizat, Berisha: Vota pro, shkak reformat. Garanci per BE 10/8/2010 3 komente Shtypi BalkanWeb Monda
Si do te bashkepunoje Shqiperia me Google? 10/8/2010 2 komente eklipsi
si po ja kalo me krizen? 10/8/2010 2 komente noshka
Mario Vargas Llosa fiton Nobelin në letërsi 10/8/2010 Ndonjehere
Shkenca e arteve të bukura 10/9/2010 54 komente xhibi
Raj Kapoori dhe shqiptarët 10/9/2010 37 komente Argëtim village-bey village-bey
Shqipëria natyrale dhe një tezë fashiste 10/9/2010 21 komente alisat
Just another blood feud killing? 10/9/2010 15 komente admin
Zbardhja e krimeve të komunizmit në Shqipëri 10/9/2010 11 komente Shtypi Ani Ruci village-bey
Shitja e pronave me bono dhe me këste 10/9/2010 5 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Frymëmarrje 10/9/2010 3 komente desaparacidos
Miting pur vizat m’Peqin 10/9/2010 admin
Shqipëria barazon me Bosnjën. Futbollisti Duro: Ja kushtoj golin qeverisë, kryeministrit dhe reformave 10/9/2010 admin
Shqipëria natyrale dhe një tezë fashiste 10/9/2010 alisat
Tre të vërtetat për të cilat gënjen Janullatos 10/10/2010 78 komente Mos Humbisni Kristo Frashëri Monda
Aeroporti i Rinasit i dyti pas Rigës në Evropë për nga zhvillimi 10/10/2010 60 komente Shtypi Monda
1m² Shqipëri 10/10/2010 28 komente pedro
Nji Kangë Vjeshtet 10/10/2010 19 komente Koloreto Cukali alisat
Do të hash dru! 10/10/2010 15 komente Mos Humbisni Ben Andoni Monda
Kopshti 24 (a day in the life) 2 10/10/2010 13 komente Anonim
Mjerimi i kulturës dhe përkthimi 10/10/2010 11 komente Shpëtim Çuçka finisterre
Padi penale për vjedhjen e muzikës 10/10/2010 8 komente Shtypi alisat
Do të punosh? Ndrysho emrin 10/10/2010 7 komente Shtypi alisat
Mr. PushShteti dhe nje gote Skotch 10/10/2010 desaparacidos
Printer per shkume 10/10/2010 admin
Të humburit 10/10/2010 sol-nocturnus
Post-politika mes kozmopolitanësh dhe nacionalistësh 10/11/2010 64 komente Opinion Arbër Zaimi Blendi Salaj
Dashuria nuk është pedofili (Lironi Nexhip Qepjen) 10/11/2010 46 komente Shtypi Edmond Harizaj earizaj
rrogat ne shqiperi 10/11/2010 34 komente noshka
Gota ku “u pinë” gjermanët 10/11/2010 25 komente Argëtim Frederik Stamati Beluli
Lajmet Skiç - Aksioni për shpërndarjen e drogës shkon për mrekulli 10/11/2010 18 komente Blendi Salaj
Mbështetja për qeverinë, 40.1% 10/11/2010 17 komente Shtypi Gazea Shqip Blendi Salaj
Turqi, Gjykata liron Izet Haxhinë, i dënuar për vrasjen e Hajdarit 10/11/2010 10 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Brandimi i semundjeve per te shitur ilace 10/11/2010 10 komente gjergji
Masakra e Tivarit, PD, fakte për përfshirjen e krerëve të shtetit 10/11/2010 9 komente Blendi Salaj
Ca prova anti- Evrope 10/11/2010 8 komente Shtypi Frrok Çupi mati i ri
Vanessa Redgrave protagoniste e filmit kosovar “Bishti i qenit” 10/11/2010 2 komente Shtypi village-bey
Post-politika mes Kozmopolitanësh dhe Nacionalistësh 10/11/2010 sol-nocturnus
Serbet djegin flamurin Shqiptar, nderpritet ndeshja Itali-Serbi 10/12/2010 154 komente Blendi Salaj
Berisha tek Forbes 10/12/2010 73 komente Mos Humbisni dajoshi
Euro 2012, Shqipëria kërkon pikë në acarin Bjellorus 10/12/2010 38 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Berisha, heqja e vizave dhe Skënderbeu 10/12/2010 30 komente Opinion Fatos Lubonja ZenZen
Një kandidat shqiptar në zgjedhjet parlamentare në Austri 10/12/2010 28 komente Shtypi braveheart22
Dritan Prifti largohet nga LSI: Ilir Meta më kërcënoi familjen 10/12/2010 12 komente Shtypi, Politikë mati i ri
Lexuesi ose beteja për një hero modern 10/12/2010 5 komente Letërsi Agim Baçi Blendi Salaj
I’m nobody 10/12/2010 4 komente desaparacidos
Brandimi i semundjeve per te shitur ilace 10/12/2010 3 komente Carl Elliot Blendi Salaj
Deputeti Dritan Prifti largohet nga LSI. Meta: Nuk e kërcënova, po bënim shaka 10/12/2010 1 komente admin
Shqiptarët në prag të liberalizimit të vizave 10/12/2010 sol-nocturnus
Utilitarizimi dhe instrumentalizimi i shkencës (dijes) 10/12/2010 pmusaraj
Ad Referendum 10/12/2010 admin
Pleqërisht pleqëroj pleqërinë… si shenjë rinie 10/13/2010 125 komente Eda Derhemi alisat
Shpërthen “beteja e patates” Kosova akuza ndaj Shqipërisë 10/13/2010 31 komente Shtypi alisat
Gezuar 10-vjetorin, kryetari im 10/13/2010 18 komente Artan Lame alisat
Berisha: 500 mln USD për 2000 km rrugë të reja 10/13/2010 16 komente Shtypi mati i ri
Historia si fakt 10/13/2010 3 komente Thënie finisterre alisat
Ofertë: “Viti 97″ dhe “Eklipsi” me 10-15% ulje 10/13/2010 2 komente Ndonjehere
Dritëroi mbush sot 79-vjeç, jeta e kolosit të letrave shqipe 10/13/2010 1 komente Ndonjehere
Berisha firmos importimin e plehrave në Shqipëri 10/14/2010 148 komente Ligj, Mjedisi, Shëndetësi ZenZen
Lëmoshët e Berishës 10/14/2010 54 komente sol-nocturnus
Godo: Nëse Berishës i lëkunden, të mbahen zgjedhjet e parakohshme 10/14/2010 37 komente Shtypi finisterre
Foto e ditës: Vetëtima "godet" Statujën e Lirisë 10/14/2010 14 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Akuzat politike, Topi: Inkurajoj prokurorinë të bëjë punën e saj 10/14/2010 10 komente Shtypi, Politikë Blendi Salaj
Meta: Përmbytjet nuk do të përsëriten 10/14/2010 10 komente Shtypi Suela Topi Blendi Salaj
Arsye të shëndosha për të qenë shkrimtar në një vend ballkanik 10/14/2010 6 komente Vladimir Arsenijevic finisterre
CNN – Postera qe provokojne politiken boterore 10/14/2010 3 komente admin
Nga Durrësi në Shkodër, "Shqipëria një dhe njëmijë" 10/14/2010 3 komente Indro Montanelli village-bey
PD bojkoton Presidentin në Fier 10/14/2010 3 komente Shtypi, Politikë Matilda Troka Blendi Salaj
Apoteka 10/14/2010 1 komente admin
Lind nisma “Një planet blu pa plehra”. Berisha: Një botë e pastrueme asht prioritet i qeverisë time me gjymtyrë të pastra 10/14/2010 admin
Kur gjysmagjeli çukit shkabën, ngrefosen bibat. 10/14/2010 desaparacidos
Klodian Çela: Homoseksualët VIP të mos fshihen 10/15/2010 43 komente Shtypi Blendi Salaj
Shqipja e sak@tuar e internetit 10/15/2010 30 komente Gjuhësi Gladiola Bendaj Monda
Heshtja e të rriturve dhe indiferentizmi i të rinjve 10/15/2010 25 komente Mos Humbisni Elsa Demo Monda
Shqiptarët braktisin parajsën 10/15/2010 21 komente Ervin Bushati ZenZen
Sisí: 1 - Gotardi : 0 10/15/2010 20 komente Bota akvll akvll
Zbardhet skema e kontrabandës së naftës 10/15/2010 17 komente Shtypi Sokol Çobo Blendi Salaj
81-vjeçarja: Si mi "vodhën" dhëmbët në Sanatorium 10/15/2010 13 komente Shtypi AGRON LISI Beluli
Valbona Çoba - Anatomia e një bukurie mesdhetare 10/15/2010 8 komente Revista Shqip Blendi Salaj
Tirana në dimër 10/15/2010 8 komente alisat
Kremlini zemërohet pas komentit mbi krimbin në sallatë 10/15/2010 3 komente Bota, 24 karat Blendi Salaj
Zygmut Bauman ,“ Fati vetjak” 10/15/2010 3 komente desaparacidos
The French connection 10/15/2010 1 komente Shtypi Alfred Beka village-bey
Çka jemi dhe çka kemi? 10/15/2010 sol-nocturnus
Krevati dhe Qyteti 10/15/2010 admin
LDK tërhiqet nga Qeveria, tani zgjedhje të jashtëzakonshme 10/16/2010 27 komente Kosova finisterre
KOSOVA – K***** 10/16/2010 13 komente sol-nocturnus
Ne djegim flamurin tonë çdo ditë 10/16/2010 9 komente Shtypi Brizida GJIKONDI toko
Lufta kundër teknokracisë  10/16/2010 7 komente admin
Pasdite tiranase 10/16/2010 7 komente alisat
Demagogji e re për një projekt të vjetër 10/16/2010 4 komente Mos Humbisni Ardian Klosi finisterre
Yllëzi 10/16/2010 2 komente admin
Zbrazëtia shqiptare më ngjall frikë 10/17/2010 56 komente Opinion Sami Repishti village-bey
Familjarët e Genc Rulit, koncensione në djegien e plehrave dhe energji 10/17/2010 15 komente Shtypi guri i themelit
Kandidati për Senatin amerikan, Xhozef Dioguardi, bën fushatë në Nju Jork 10/17/2010 6 komente Shtypi Ilir Ikonomi village-bey
Aleksandër Lalo - Hije që mbeten pas (Shadows left behind) soundtrack 1980 10/17/2010 5 komente alisat
Solitary afternoons 10/17/2010 4 komente enka
Borderline 10/17/2010 4 komente admin
Elementare 10/17/2010 3 komente admin
Lidhje ndërmjet Kosovës e Shqipërisë 10/17/2010 2 komente Shtypi Nadie Ahmeti village-bey
Udhëzimi mbi Mahamudrën i Tilopas 10/17/2010 1 komente admin
Night drive 10/17/2010 alisat
Mbi domethënien politike të Thaçit 10/17/2010 sol-nocturnus
Night drive 10/17/2010 alisat
Aleksandër Lalo - Hije që mbeten pas (Shadows left behind) soundtrack 1980 10/17/2010 alisat
The Bambi Molesters 'As the Dark Wave Swells' 10/17/2010 alisat
Nano dhe Meta, 7 orë në një takim kokë më kokë 10/18/2010 63 komente Shtypi, Politikë Blendi Salaj
Foto e ditës: Deputetët pastrohen në pellgjet e shiut 10/18/2010 56 komente Foto e ditës Anonim
E njihni Marien ? 10/18/2010 44 komente Turing
gjethe e bardhë 10/18/2010 10 komente losttext
Shqipëria, vendi me mësues pedofil 10/18/2010 9 komente Shtypi Ermelinda Hoxhaj alisat
Cfarë vizazh po na hiqen? 10/18/2010 8 komente desaparacidos
Nëntropikale 10/18/2010 6 komente Anonim
PDU kundër regjistrimit mbi bazë etnike e fetare 10/18/2010 4 komente Shtypi, Politikë Blendi Salaj
Mitizimi i kombit dhe nacionalizmi post-politik 10/18/2010 2 komente sol-nocturnus
Asphodel, That Greeny Flower (excerpt) 10/18/2010 1 komente alisat
Shqipja në Gjiriz 10/18/2010 1 komente admin
Eklipsi me 15%: Oferta vazhdon edhe një javë 10/18/2010 Ndonjehere
Berisha qorton SHISH: Pse nuk u informova në kohë për dasmën e Ramës? 10/18/2010 admin
Flutura në kabinën e Tij! 10/19/2010 27 komente Arsen Rusta Anonim
Dora mbi gruan pritet 10/19/2010 11 komente Shtypi Ylli Polovina finisterre
Edi Rama, duhet t’i pyesë socialistët 10/19/2010 5 komente Shtypi Ben Andoni mati i ri
…thellë në shpirt 10/19/2010 3 komente desaparacidos
Berisha qorton SHISH: Pse nuk u informova në kohë për dasmën e Ramës? 10/19/2010 3 komente Keshilli-Ministrave
Këmbana që bien për të gjithë 10/19/2010 1 komente Fitor Muça guri i themelit
Hapni syte para se te vendosni cmimin per produktin tuaj 10/19/2010 admin
Thaçizmi 10/19/2010 sol-nocturnus
Plaçkitje e hapur 10/19/2010 sol-nocturnus
Zhbërja e kultit shqiptar të virgjërisë 10/20/2010 45 komente Sociale admin
si behet brodo e mishit, etj 10/20/2010 38 komente tropizma
A është i mundur altruizmi i vërtetë? 10/20/2010 31 komente Blendi Salaj
Mat, familja e varfër në Zenishtë, jetojnë vec me bukë e sheqer... 10/20/2010 23 komente Shtypi BalkanWeb Bush
Investimet, Katari "godet" Greqinë për Shqipërinë! 10/20/2010 23 komente Shtypi Solidarnosc
MLB Playoffs (dhe jo vetem) 10/20/2010 19 komente Sport Red Sox fan Br3dharaku
Muzika alternative e Ilir Veliut 10/20/2010 12 komente Satirë village-bey village-bey
Liria e medias, Shqiperia progres, regres ne Ballkan 10/20/2010 9 komente Shtypi Suela Gera mati i ri
Gjuha, identiteti dhe dinjiteti 10/20/2010 8 komente Albri Brahusha alisat
Angelina Jolie lejohet të xhirojë në Sarajevë 10/20/2010 8 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Një histori shqiptaro-europiane 10/20/2010 7 komente sol-nocturnus
A scentless rose 10/20/2010 7 komente blete
Apolonia eksperimenton e para turizmin e bunkerëve 10/20/2010 5 komente Shtypi finisterre
“Eposi i Kreshnikëve”, një vështrim ndryshe 10/20/2010 5 komente Histori Agron Xhagolli alisat
A e kujtoi njeri 110 vjetorin e vdekjes se patriotit dhe poetit tone te madh Naim Frasheri? 10/20/2010 4 komente toko
Nusja dhe shtetrrethimi 10/20/2010 3 komente sol-nocturnus
Ç`? 10/20/2010 3 komente admin
unfinished 10/20/2010 2 komente losttext
Edhe ju hajdute? 10/20/2010 1 komente Pipth
Ribotohet romani historik Skenderbeu nga Sabri Godo 10/20/2010 Ndonjehere
TIRANA CALLING 10/20/2010 desaparacidos
Një letër e ndrojtur për kolegë 10/21/2010 103 komente Media Fatos Baxhaku Blendi Salaj
"Aleancë dhune" e grekëve me imigrantët shqiptarë - kundër afroaziatikëve 10/21/2010 37 komente Sociale Niko Anagnosti village-bey
Kush nga ju ka provuar NDE dhe Astral Projection? 10/21/2010 28 komente Primo
"Plehrat", Berisha: Ata që kundërshtuan projektin janë armiq të mjedisit 10/21/2010 25 komente Shtypi Shekulli online Monda
Prifti: Qeveria mund të bjerë nga çasti në çast 10/21/2010 15 komente Shtypi, Politikë Ened Janina ZenZen
Pse jane shqiptaret ne Kosove me te lumtur se shqiptaret ne Shqiperi? 10/21/2010 11 komente gre_wireless
Forcimi i sistemit të korrupsionit 10/21/2010 8 komente Opinion Fatos Lubonja xhibi
Edi Rama nuk fton kryeministrin në dasëm. Berisha: Jam i zhgënjyer 10/21/2010 8 komente admin
Si bene te mundur Stalini dhe Hitleri krimet e njeri-tjetrit 10/21/2010 5 komente Bota Anonim
Van Rompuy: Lufta ndaj korrupsionit, kusht kyç për në BE 10/21/2010 4 komente Shtypi Fatjona Mejdini Blendi Salaj
Instituti Albanologjik i Prishtinës bojkoton “Ditët e Albanologjisë” 10/21/2010 1 komente Shtypi, Gjuhësi village-bey
Mos pyesni veten se çfarë mund të bëni ju për vendin tuaj, por çfarë mund të bëjë vendi juaj për ju 10/21/2010 1 komente sol-nocturnus
Google me nje ide tjeter origjinale 10/21/2010 eklipsi
Lojë luftash 10/21/2010 Sokol Shameti Blendi Salaj
Karta e biznesit te Steve Jobs nga viti 1979 10/21/2010 admin
Promovohet kolana e veprave të Martin Camajt 10/21/2010 Ndonjehere
Rroga mesatare ne Mal te Zi – Shtator 2010 10/21/2010 admin
High speed family 10/21/2010 Thënie admin
Lojë luftash 10/21/2010 alisat
Lojë luftash 10/21/2010 alisat
Kuvendi vendos: Te shembet Piramida e Enverit 10/22/2010 218 komente Shtypi Koha Jone alisat
Mazhorancës i ikin 5 vota, mbetet me 70 10/22/2010 20 komente Shtypi, Politikë Erald Kapri ZenZen
Presidenti Topi dekreton ligjin për emetimin e Eurobondit 10/22/2010 9 komente Shtypi gre_wireless
"Zhduket" kompjuteri sekret i misionit shqiptar ne OKB 10/22/2010 8 komente Shtypi Bush
A bejne bamiresi biznesmenet shqiptare? 10/22/2010 8 komente Backspace
Comes the Dawn (excerpt) 10/22/2010 7 komente alisat
Kënga që po dëgjon tani - 10 10/23/2010 312 komente tropizma
Po me Piramidën ç’patën xhanëm? 10/23/2010 19 komente admin
Dinjiteti i argumentit 10/23/2010 9 komente Mos Humbisni Ardian Vehbiu Monda
Ahisht 10/23/2010 6 komente Anonim
WikiLeaks, dokumente për Irakun: "Gjakderdhje" që nuk është parë 10/23/2010 6 komente Shtypi Shekulli online Monda
Tavo kërcënon largimin: Afat PS-së deri në 29 Tetor 10/23/2010 4 komente Shtypi BalkanWeb mati i ri
Zbulohet Piramida e Klozefinës, Mbretëreshës së Parlagjiptit të lashtë 10/23/2010 3 komente admin
:) end of one more project! 10/23/2010 2 komente Anonim
Libër i ri: Fundi i varfërisë, Jeffrey D. Sachs 10/23/2010 1 komente Ndonjehere
Receta japoneze për kompani të sukseshme 10/23/2010 1 komente admin
…me nje kurore te arte e te perflakur. 10/23/2010 desaparacidos
:) end of one more project! 10/23/2010 Alidea
:) end of one more project! 10/23/2010 Anonim
Përplasja, universiteti i hap "luftë" gjykatës 10/24/2010 43 komente Shtypi Enrik Mehmeti gre_wireless
Besnik Mustafaj: “Berisha i sotëm, simboli i mosdënimit” 10/24/2010 41 komente Shtypi Fatos Baxhaku finisterre
Kosto e jeteses ne qytetin tuaj 10/24/2010 3 komente noshka
Femrat shqiptare 10/24/2010 3 komente Uk Lushi Burim Mali
Femrat shqiptare 10/24/2010 1 komente Uk Lushi Burim Mali
Mëngjes Tetori, pak më larg ti 10/24/2010 1 komente desaparacidos
Një detyrë për të ndërhyrë 10/24/2010 1 komente Robert Zaretsky gre_wireless
Për (a?)populizmin e politikanëve tanë 10/24/2010 alisat
Për (a?)populizmin e politikanëve tanë 10/24/2010 alisat
Dasma e Ramës, unazë platini e tortë në formën e Tiranës 10/25/2010 137 komente Shtypi Darina Tanushi mati i ri
"Shtëpitë" lundruese të milionerëve shqiptarë 10/25/2010 80 komente Shtypi Magdalena Alla alisat
High speed family 10/25/2010 67 komente Thënie alisat
Berisha: Piramida do bëhet parlament, jo më 35 kate në Tiranë 10/25/2010 60 komente Shtypi, Politikë Tironsi
Korrupsioni si pasojë e privatizimit 10/25/2010 23 komente Kryesore Blendi Kajsiu Andrea
The social network 10/25/2010 15 komente STALKER STALKER
Islami radikal shfrytëzon varfërinë për të rritur influencën në Ballkan 10/25/2010 13 komente Ballkan Blendi Salaj
Lloje Citimi 10/25/2010 10 komente Ervin Hatibi emin
Formulari i ri, kombësia nuk është opsion i detyrueshëm për qytetarët 10/25/2010 10 komente Shtypi Solidarnosc
Madhështia e heshtur e përulësisë 10/25/2010 8 komente Fatos Baxhaku alisat
U bon kto 10/25/2010 5 komente Thënie admin
Projekti i çoroditjes 10/25/2010 3 komente Rafaela Marteta alisat
Grushti i pakices 10/25/2010 3 komente Koloreto Cukali alisat
Brendet me me shume ndikim ne Facebook 10/25/2010 3 komente admin
Itali, pezullohet plani për plehrat në Napoli 10/25/2010 3 komente Shtypi alisat
Malaj: mësimi dhe njohja e gjuhës shqipe, e drejtë që duhet plotësuar edhe në emigrim 10/25/2010 2 komente Shtypi, Sociale Alban Trungu oltimus
Omar Khajami midis Fan S. Nolit dhe Hafiz Ali Korçës 10/25/2010 2 komente Mos Humbisni, Letërsi Jorgo Bulo xhibi
Homer Sexual Simpson një katolik shembullor? 10/25/2010 2 komente Argëtim village-bey
Banana Republic 10/25/2010 1 komente sol-nocturnus
Udhëheqja e së paparashikueshme. 10/25/2010 desaparacidos
Man Ray, didaktikë në boshllëk 10/25/2010 Shtypi Elsa Demo alisat
Korrupsioni, TIA: Shqipëria e 87-ta, 8 vende më lart se në 2009 10/26/2010 35 komente Shtypi mati i ri
Arkitektura e diktaturës dhe arkitektura demokratike 10/26/2010 32 komente Mos Humbisni pedro pedro
Bernd Fisher: Partitë në Shqipëri drejtohen me metoda enveriste 10/26/2010 24 komente Shtypi village-bey
Sa firma duhen mbledhur per tu organizuar nje referendum ? 10/26/2010 19 komente Pjer Thomas
et al. 10/26/2010 18 komente Letërsi fh fh
Italianet ndalojne minifundet 10/26/2010 16 komente Bota gjembi
Listë e zezë 10/26/2010 8 komente alisat
Pranë 10/26/2010 3 komente admin
Triumfi i Derrit 10/26/2010 2 komente sol-nocturnus
Pa hë? 10/26/2010 1 komente Anonim
Të bëjmë “sikur…” 10/26/2010 sol-nocturnus
Listë e zezë 10/26/2010 alisat
Reklame shokuese: “Shiko në sytë e mi… thashë në sytë e mi” 10/26/2010 admin
Qeveria zbulon shkelje të rënda ligjore anti-kushtetuese në martesën e Edi Ramës 10/26/2010 admin
Jup Kazazi dhe lufta antifashiste e Reçit 10/27/2010 98 komente Skender Shkupi village-bey
Korrësja e drogës: Si e mbledhim kanabisin në Lazarat 10/27/2010 36 komente Shtypi Piro Nase xhibi
Dashnia fiton mbi gjithçka 10/27/2010 13 komente Albri Brahusha alisat
Hijet e vetëdeklarimit pas “pensioneve homogjene" 10/27/2010 12 komente Opinion Dritan Hila Andrea
Prej kohës së luleve të fundit 10/27/2010 12 komente Rudina Madani finisterre
Ina Rama: Po përballemi me "jakat e bardha" 10/27/2010 11 komente Shtypi Adi Shkembi xhibi
A ka mundesi ndonjeri te na thote ku ka kafe/klub/bar ... 10/27/2010 9 komente Turing
Për një shpartallim të përkthimit të vjetër 10/27/2010 5 komente Urim Nerguti alisat
ringjallje 10/27/2010 2 komente shkinas shkinaks
Ajo 10/27/2010 2 komente desaparacidos
Lunar 91 10/27/2010 1 komente admin
Maggie Taylor 10/27/2010 1 komente alisat
FIFA nominon Bajramajn për "Topin e Artë" 10/27/2010 1 komente Shtypi village-bey
LeanBack & CouchMode 10/27/2010 eklipsi
Versioni aktual dhe real i të jetuarit në ishull 10/27/2010 admin
Dyfish të nyjes 10/27/2010 admin
Kush e grisi? 10/28/2010 76 komente Foto e ditës swed1
Kongresi amerikan dhe censura mbi internetin 10/28/2010 44 komente Internet losttext
Komisioni i ligjeve, sharje e ofendime mes deputetëve 10/28/2010 36 komente Shtypi Tedi Blushi AM-TR
Śūnyatā 10/28/2010 33 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Aksion i drejtperdrejte 10/28/2010 30 komente sol-nocturnus
Shqipëria blen eurobondin 10/28/2010 17 komente Shtypi gre_wireless
Kosovarët mbyllin njërin sy para martesave me të huaj 10/28/2010 13 komente Sociale Jeton Musliu Andrea
A eshte kjo gruaja duke folur ne celular?!!! 10/28/2010 11 komente PF
Shqipëria me ngjyra. Tetor 1913. 10/28/2010 11 komente Histori olsib
Vendimi i qeverisë, një vit burg kush shet veshje 'firmato' të falsifikuara 10/28/2010 8 komente Shtypi, Ekonomi Shekulli Blendi Salaj
Ftese me hy ne shekullin e ri 10/28/2010 6 komente Mos Humbisni Astrit Cani matrapapupa
Mandatet e parregullta, zgjerohet skandali 10/28/2010 6 komente Shtypi Lorenc Vangjeli Monda
Piramida që bien. Piramida që ngrihen. 10/28/2010 6 komente sol-nocturnus
Reklama e re e Barbie mundohet te frymezoje femrat 10/28/2010 2 komente gjergji
Grykë çifteje 10/28/2010 admin
Place de la Republique 10/28/2010 sol-nocturnus
Karta e biznesit te Larry Page nga viti 1998 10/28/2010 admin
Ne, jugosllavët 10/28/2010 sol-nocturnus
Së shpejti në një turne të përbashkët grupi i njohur shqiptar TAKE THAT 10/28/2010 admin
Reklame 100 vjecare e Kodak 10/28/2010 admin
Shoqata e Transportit paralajmëron heqjen e aboneve në Tiranë 10/29/2010 19 komente Shtypi, Sociale, Ekonomi Shekulli online tropizma
Enderr-regjistruesi 10/29/2010 11 komente Shtypi xhaxhi shkencetari Br3dharaku
Konçesionet e naftës, Braçe nxjerr dokumentet, Meta tha: Hesht për 35 vjet 10/29/2010 9 komente Shtypi Lajmi i Fundit aurontare
Rrofsh CNN per budallepsjen e masave! 10/29/2010 9 komente gjergji
Trafiku kaotik dhe shperfillja e rregullave (Sa e vështirë të jesh... "qytetar") 10/29/2010 6 komente Mos Humbisni Renato Hysenllari Renato Hysenllari
Dollari fiton 2 pikë brenda javës 10/29/2010 3 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Ne Nentor vjen Panai i i Librit "Tirana 2010" 10/29/2010 1 komente Shtypi BalkanWeb finisterre
Trëndafila të kuq për dhunën 10/29/2010 Elsa Demo alisat
Nuk ka varr 10/29/2010 desaparacidos
SHBA toleron Shqipërinë, fondi për Administrativen digjet më 31 janar 2011 10/29/2010 Shtypi kaposhi
Konsulli grek: Korça është Greqi, korçarët popull helen! 10/30/2010 26 komente Shtypi Dashamir Bicaku Andrea
Gjoni, letër Berishës: Po synojnë të na prezantojnë si një shtet multietnik 10/30/2010 20 komente Shtypi Erjon Ajazi Beluli
H. T. Fultz, (1888-1980) 10/30/2010 10 komente Mos Humbisni Anton Logoreci village-bey
Made in Albania, markë e panjohur 10/30/2010 10 komente Ekonomi gre_wireless
Altari ku Sava martohet me Danubin 10/30/2010 3 komente Shtypi Mitro Çela Andrea
Yep, You’re paying for this 10/30/2010 3 komente blete
Sistemi i Metrose ne Suedi 10/30/2010 2 komente gjembi
Memoirs of a geisha 10/30/2010 enka
Bashkimi Europian ka humbur kërbaçin 10/30/2010 admin
Operacion plastik 10/30/2010 alisat
Operacion plastik 10/30/2010 alisat
Gruri dhe egjra 10/30/2010 Adangeanaeplykoh
Gruri dhe egjra 10/30/2010 Adangeanaeplykoh
Sa e njohim letërsinë ballkanike? 10/30/2010 desaparacidos
Nisja – përmes Ambasadës drejt perëndimit 10/30/2010 Histori Autor: Arben Muka village-bey
LEV TOLSTOI 10/31/2010 15 komente alisat
Ikja e Tavos nga PS tek LSI reagon Këshillli socialist i Gjirokastrës 10/31/2010 12 komente Shtypi, Politikë BalkanWeb mati i ri
Dasmë në “Vendin pa Ngjarje” 10/31/2010 11 komente sol-nocturnus
Trocki: Unë, dëshmitari i masakrave serbe ndaj shqiptarëve në Shkup 10/31/2010 10 komente mati i ri
Milianov Kallupi 10/31/2010 4 komente alisat
Në “Call Center” 10/31/2010 3 komente sol-nocturnus
Metafizikë e ferrit (2) - Ferri metempsikik. 10/31/2010 1 komente xixa
Mbas luftes se klasave, lufta per karrike 10/31/2010 Adangeanaeplykoh
Mbas luftes se klasave, lufta per karrike 10/31/2010 Adangeanaeplykoh
Sqarim i Këshillit të Ministrave.org ndaj publikimit të dokumentave gjoja sekrete të Erjon Braces 10/31/2010 admin
Beyond Color - Pavioni shqiptar në Bienalen e Arkitekturës në Venecia 10/31/2010 Aida Cama village-bey