Postimet e muajit Janar 2010

Seksioni Autori Postuar nga
Xhibi i vocerr 1/1/2010 46 komente 24 karat, Argëtim fh
Trimat e mencur te UCK-se 1/1/2010 40 komente Shtypi Arben Kallamata toko
Finlandë: Një person hap zjarr në një qendër tregtare, vret 5 persona 1/1/2010 11 komente Shtypi Ndonjehere
Sondazhi i fundvitit, Berisha personazhi i 2009 1/1/2010 8 komente mati i ri
Bonne Anee – Vit të mbarë 1/1/2010 6 komente desaparacidos
Euro, ne kuotat me te larta edhe ne fund te vitit 1/1/2010 5 komente Shtypi Ndonjehere
Bota po del nga kriza ekonomike 1/1/2010 4 komente Ekonomi Andrew Walker Ndonjehere
Festime ne Tirane per nderrimin e viteve 1/1/2010 2 komente Shtypi Ndonjehere
Përshëndetjet për Vitin e Ri 1/1/2010 2 komente Shtypi Ndonjehere
TRASHËGIMIA NË FILMIN SHQIPTAR 1/1/2010 1 komente admin
Urime Viti i Ri 2010! 1/1/2010 admin
Happy New Year Shkoder 2010 1/1/2010 admin
Edi Rama e fillon vitin 2010 me manipulime. 1/1/2010 admin
TOMKA DHE SHOKËT E TIJ (II) 1/1/2010 admin
Aleksandri i Madh është shqiptar ? 1/2/2010 82 komente mati i ri
Dy poezi nga cikli "Verrà la morte e avrà i tuoi occhi" 1/2/2010 49 komente Letërsi Cesare Pavese finisterre
2010 - viti i bursës shqiptare? 1/2/2010 47 komente Mos Humbisni Uk Lushi Burim Mali
Semafor 1/2/2010 31 komente Anonim
Requiem për një natë… 1/2/2010 19 komente sol-nocturnus
Humori i nates se Vitit te Ri 1/2/2010 15 komente xhibi
Çështja e vazhdimësisë iliro-shqiptare dhe aktualiteti politik 1/1/2010 15 komente alisat
Cerdhja dhe kopshti , hapat e parë të formimit të fëmijës 1/2/2010 7 komente sol-nocturnus
Në pamje të parë... dhuna! 1/2/2010 1 komente alisat
Në pamje të parë... dhuna! 1/2/2010 alisat
A ka marre fund peshkupauje? 1/3/2010 140 komente Anonim
RULFO - Thuaju te mos me vrasin 1/3/2010 27 komente Letërsi Juan Rulfo Anonim
Gjendje emergjence në Shkodër, evakuohen banorët 1/3/2010 22 komente Kryesore Ndonjehere
Jemen, "Afganistani" i ri? 1/3/2010 17 komente Monda
Përtej pulsit 1/3/2010 9 komente Letërsi ciklonB ciklonB
Makinat, Shqipëria ndryshon targën 1/3/2010 6 komente Shtypi Teuta Shamku Ndonjehere
BATUTA FILMASH 1/3/2010 3 komente admin
Serbia presidente e radhës së Marrëveshjes për Tregëtinë e Lirë 1/3/2010 1 komente Shtypi Ndonjehere
INSTAT: Produkti i Brendshëm Bruto Tremujor 1/3/2010 1 komente Shtypi Ndonjehere
Realitete futuriste shqiptare 1/3/2010 1 komente sol-nocturnus
Kater reklama te shemtuara 1/3/2010 1 komente admin
Kina, fituesi më i madh i 2009-ës 1/3/2010 Shtypi Charles Recknagel Ndonjehere
Policia italiane gjen 10 canta me drogë në ujrat e Adriatikut 1/3/2010 Shtypi Ndonjehere
Njeriu ynë në Tiranë 1/3/2010 admin
Sugjeroni nje film. New new version! 1/4/2010 211 komente erjoni
Poezi nga Lutz Seiler (1963 - ...) "Brezi im i vitit 63, ajo" 1/4/2010 64 komente Anonim
kush ka hypur ndonje mal? 1/4/2010 54 komente twintip
Përshtypja jote për AVATAR-in e James Cameroon 1/4/2010 40 komente Blendi Salaj
incursions 1/4/2010 37 komente losttext
Filma te tjere 1/4/2010 13 komente sol-nocturnus
..pa emër 1/4/2010 10 komente desaparacidos
Forcohen kontrollet në aeroporte 1/4/2010 9 komente Shtypi Ndonjehere
MB mbi gjendjen e emergjencës 1/4/2010 7 komente Shtypi Ndonjehere
lajme te pamundshme 1/4/2010 6 komente zotrules
Nesër, rradha e atyre që heshtin 1/4/2010 3 komente Shtypi Mentor Nazarko Ndonjehere
The Young Kosovars 1/4/2010 3 komente Mos Humbisni Artan Muhaxhiri Ndonjehere
Greqia dërgon propozimet në Bruksel 1/4/2010 2 komente Shtypi Ndonjehere
Nën peshën e dy dhunave, të politikës dhe asaj mashkullore 1/4/2010 1 komente sol-nocturnus
Autoritet e Kosovës ende heshtin për vizitën e Tadiqit 1/4/2010 Shtypi Ndonjehere
Merr jetë nisma e Kryeministrit Berisha “Shqipëria po Noton” 1/4/2010 admin
Cila është mosha ideale për të ndërtuar familjen? 1/5/2010 110 komente Blendi Salaj
Berisha: Jemi pranë katastrofës 1/5/2010 58 komente Kryesore Blendi Salaj
Hipokrizia e tragjedise 1/5/2010 47 komente Shtypi Artan Lame alisat
Cfare lloj celulari keni dhe sa shpenzoni ne muaj? 1/5/2010 39 komente Anonim
Kur eshte vendosur e shtuna pushim per shkollat ? 1/5/2010 17 komente Anonim
Bizantologu Kaegi: Nuk gjeta asnjë muze të hapur 1/5/2010 10 komente Shtypi, Kulturë Luan Sejdini aurontare
Tenisti Tiger Woods 1/5/2010 7 komente pmusaraj
Lajmet skiÇ - 5 janar 2010 1/5/2010 5 komente Shtypi, Argëtim, Satirë Blendi Salaj
Bomba sociale në arsim 1/5/2010 4 komente Shtypi alisat
Jane permbytjet e diteve te fundit, pasoj e "ngrohjes globale"??? 1/5/2010 4 komente vlonjati
The Hurt Locker 1/5/2010 4 komente desaparacidos
KULTURA E BASHKËPËRJETIMIT 1/5/2010 2 komente admin
« Gjeneza e çnjerëzimit » 1/4/2010 Adangeanaeplykoh
« Gjeneza e çnjerëzimit » 1/4/2010 Adangeanaeplykoh
Social Media, 10 momentet me te rendesishme te 2009-es 1/5/2010 admin
Santerianët : Në vitin 2010 do të ndërrojnë jetë shumë lidera politikanë 1/5/2010 admin
Bezditë, besytnitë, manitë, fiksimet dhe zakone eksentrike... 1/6/2010 69 komente Blendi Salaj
jam i lumtur 1/6/2010 63 komente Letërsi hekuran koka shkinaks
Kek me karrota 1/6/2010 37 komente enka
Alarm në Fierzë, shkrin dëbora, dyfishohen prurjet 1/6/2010 26 komente Shtypi alisat
…Kohët e fundit 1/6/2010 25 komente desaparacidos
Si do te perkthehej kjo poezi? Let's (not) be creative. 1/6/2010 23 komente Milloshi
Si nuk duhet të jetë e Majta 1/6/2010 23 komente sol-nocturnus
Rama pezullon këshilltarin izraelito-amerikan 1/6/2010 18 komente Shtypi Erion Habilaj pmusaraj
Di njeri se ku i ka fillesat e saj (origjinen) veshja e sotme e diplomimit ? 1/6/2010 3 komente e.du.shi
Produkte kreative qe e shenuan vitin 2009 1/6/2010 1 komente admin
Tadiqi trajton kosoven si han pa porta, "qeveria" dhe euleksi miratojne me heshtje. 1/6/2010 sol-nocturnus
Zero Zero Genti në Tirana Rock Caffe 1/6/2010 desaparacidos
Berisha, banorëve: E mbajta premtimin e fushatës. Po ju laj me flori. 1/6/2010 admin
Hap kutite ose permbytu 1/7/2010 139 komente xhibi
Bilanci i parë i dëmeve të përmbytjes në Shkodër 1/7/2010 65 komente Kryesore pmusaraj
A të lutemi? 1/7/2010 24 komente ec mo
Si mund të përkthehet kjo shprehje? 1/7/2010 10 komente blete
Tirana retro 1/7/2010 8 komente Shtypi Jorida Pasku alisat
Ashpersia e pushkes dhe e penes… Asimetria informative e lajmeve te diteve te fundit 1/7/2010 3 komente Bota Nahr
Ngrohja globale 1/7/2010 2 komente Thënie sol-nocturnus Anonim
PËRMBYTJE POLITIKE 1/7/2010 2 komente admin
Matematika e Durex-it 1/6/2010 1 komente admin
Ndryshimi i pragut të TVSH-së, 5 mijë biznese dorëzojnë liçencat 1/7/2010 1 komente Shtypi, Biznes Ervin Koçi pmusaraj
Me Ismail Qemal Beun në Paris në vitet 1917-1918 1/7/2010 1 komente Mos Humbisni William Morton Fullerton alisat
SHQIPJA E TOTALITARËVE 1/7/2010 admin
Weatherproof perdor fotografine e Obames per reklamim. 1/7/2010 gjergji
Sheshe të Linçimit 1/7/2010 admin
Anës Lumenjve 1/7/2010 desaparacidos
Per administratoret 1/8/2010 74 komente sol-nocturnus
Foto dite: Fryhet Buna 1/8/2010 58 komente Kryesore, Foto e ditës admin
Fëmijët e epokës 1/8/2010 38 komente Politikë, Letërsi Av
Shkretëtira mediatike e përmbytjes 1/8/2010 20 komente Kryesore, Media pmusaraj
Tiranë, prishet pallati 12-katësh në qendër të kryeqytetit 1/8/2010 17 komente Shtypi Blendi Salaj
Gazeta Shekulli ilustron përmbytjet në Shkodër me foto nga Mozambiku 1/8/2010 14 komente 24 karat pmusaraj
Përmbytjet, Guercio: Situata në diga është e sigurtë 1/8/2010 13 komente Shtypi pmusaraj
Real Madrid - Gramozi i Ersekës më 20 janar 1/7/2010 13 komente Sport pmusaraj
Përmbytja e përmbajtur 1/8/2010 9 komente Mos Humbisni Edlira Gjoni alisat
Lajmet skiÇ - Mushkëria e vetme mbushet me shije të mrekullueshme 1/8/2010 6 komente Shtypi, Satirë Blendi Salaj
A JU PELQEJNE POEZITE PER NENEN? 1/8/2010 5 komente Anonim
Një familje e madhe 1/7/2010 5 komente Thënie pmusaraj
Ju tregoj Grekërit..... 1/7/2010 4 komente Shtypi, Ballkan Faik Konica Lira
Pretendimi 1/8/2010 3 komente desaparacidos
Një sfidë përkthimi - Hart Crane , "To Brooklyn Bridge" 1/8/2010 2 komente Letërsi Blendi Salaj
Online Journals.. access? 1/8/2010 1 komente twintip
Sky News gazetareve: Instaloni te gjithe TweetDeck 1/8/2010 admin
Reali ne Shqiperi? S'ka problem! 1/8/2010 Shëndetësi Selfmaderadio
Ka ardhur koha të licencohen përkthyesit letrarë? 1/9/2010 82 komente Letërsi Mira Meksi alisat
Kristo Frasheri: Enveri, si hyri dhe si e mbajti partine 1/9/2010 54 komente Mos Humbisni gjembi
Afganistani është si Shqipëria e 1943-shit 1/9/2010 41 komente Bota pmusaraj
Përmbytja, zemërim natyror apo arrakati njerëzore ? 1/8/2010 24 komente mati i ri
Mbreti Faruk: Fundi pa lavdi i Shqiptareve te Egjiptit 1/9/2010 11 komente Shtypi Agim Bacelli Safir Arnaut
Koha nuk vjen 1/9/2010 6 komente Thënie pmusaraj
Shumica e të shpërngulurve strehohen te të afërmit 1/9/2010 4 komente Blendi Salaj
shpella e Platos... a mendoni se kjo metafore eshte e vlefshme SOT? 1/9/2010 2 komente twintip
Reportazh nga Shkodra, aty ku po zhvillohet beteja me ujin 1/9/2010 2 komente Mos Humbisni Ardi Hoti Blendi Salaj
Facebook, tashme me shije qershije dhe limon 1/9/2010 1 komente gjergji
Media ne 2010, Google nuk do te bleje New York Times 1/9/2010 admin
Si te kopjojme ne c’do test 1/9/2010 Blendi Salaj
Miu me i guximshem ne bote 1/9/2010 Blendi Salaj
Jeta juaj private dhe Google 1/9/2010 Blendi Salaj
Kush tha qe zogjte nuk kane ndjenja? 1/9/2010 Blendi Salaj
Isabel 1/9/2010 desaparacidos
Mikpritja, bujaria, besa... 1/10/2010 87 komente Blendi Salaj
Histori nanash mirditore 1/10/2010 48 komente Pa Kategori Fatos Baxhaku admin
Realit 2.5 milionë euro, të evakuuarve 50 mijë 1/10/2010 34 komente 24 karat, Acarim Nervash pmusaraj
Dicitura 56 1/10/2010 30 komente Diçitura Naimi alisat
Ndihmo familjet e përmbytura në Veriperëndim! 1/10/2010 29 komente Kryesore Blendi Salaj
Lotët 1/10/2010 24 komente Letërsi Grizhda Zabar Anonim
Permbytjet dhe donacionet 1/10/2010 20 komente Opinion xhibi
Organizata amerikane: Përmbytja në Shqipëri, rast i rrallë 1/10/2010 12 komente Shtypi Beqir Sina admin
Hungarezët e çekët në BE, romët në Kanada 1/10/2010 9 komente Bota admin
Google prodhon leter higjienike 1/10/2010 7 komente admin
Topi siguron shqiptaret: Kaskada e Drinit, e sigurt! 1/10/2010 6 komente Shtypi xhibi
Interneti 1/10/2010 2 komente Blendi Salaj
Cfare i ben advertorialet te suksesshme? 1/10/2010 2 komente gjergji
Keqkuptim 1/10/2010 1 komente Anonim
Ja pse i duam përshtypjet tuaja! 1/10/2010 Ndonjehere
Diciturat #9 1/10/2010 Blendi Salaj
Prapa kuintave – Dubluesit e panjohur te Avatar 1/10/2010 Blendi Salaj
PROFESORI 1/10/2010 admin
MYSAFIRË NË KËSHTJELLË 1/10/2010 admin
Kryeministri : Do ti demshperblej te gjithe permbyturit, edhe sikur te jete me rrogen time. 1/10/2010 admin
Trashëgimia Otomane dhe Komunitetet Myslimane të Ballkanit sot 1/11/2010 256 komente Shtypi Ahmet Davutoglu aurontare
Përgjigjja që gjendet në Shkodër 1/11/2010 72 komente Kryesore Andi Bushati alisat
Përmbytja e ndihmave 1/11/2010 65 komente Foto e ditës Ndonjehere
Greqi, debat për nënshtetësinë 1/11/2010 34 komente Shtypi, Bota Niko Anagnosti Anonim
Shqiperia vendi i enderrave per gazetat? Ndoshta i perrallave! 1/11/2010 16 komente admin
Moonlight Sonata 1/11/2010 10 komente enka
People I know… 1/11/2010 6 komente losttext
Ku mund ti gjeje realizimet (te ardhurat dhe shpenzimet) faktike te buxhetit te shtetit per vitet 2005, 2006, 2007, dhe 2008? 1/11/2010 6 komente Anonim
Software per data recovery? 1/11/2010 5 komente swed1
E lagu... s'e lagu! 1/11/2010 4 komente Shtypi, Politikë, Opinion Edmond Arizaj admin
Rrëfenjë Kërshëndellash 1/11/2010 4 komente Anonim
Ciljeta Xhilaga 1/11/2010 3 komente Blendi Salaj
Permbytja mediatike 1/11/2010 1 komente Parrulla Armiqesore
Macja biznesmene 1/11/2010 1 komente admin
PRONAT LEKSIKORE 1/11/2010 admin
30 Web Gjenerues per webmastera pertace 1/10/2010 Blendi Salaj
Politikë dhe ekologji. 1/11/2010 xixa
Ema Ismaili 1/11/2010 Blendi Salaj
Pëllumb gri 1/11/2010 Anonim
Puthja 1/11/2010 desaparacidos
Toyboy 1/12/2010 85 komente Shtypi, Bota Blendi Salaj
Beteja e Islamit me veten 1/12/2010 58 komente Shtypi, Feja Artan Lame Safir Arnaut
A jeni te lumtur me punen qe beni? 1/12/2010 35 komente Anonim
Histori plaçkash 1/12/2010 34 komente Monda
Ketu do te mbetet gjithcka 1/12/2010 22 komente Letërsi melard flo
Mik Xhegeri me plis ne kokë… 1/12/2010 18 komente Letërsi Ben Rexhepi derada
S'na mbyti Perëndia 1/12/2010 16 komente Shtypi Lorenc Vangjeli ZenZen
MISH-MASH: Ministri Tafaj futet “mik” për studentë jofitues 1/12/2010 14 komente Shtypi Enrik Mehmeti Ervin Ruci
Divani i dajës 1/12/2010 10 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
Lumi Buna zgjeron shtrirje, hyn 800 metra në Shkoder 1/12/2010 6 komente Shtypi mati i ri
Shtëpi e rrënuar 1/11/2010 5 komente Anonim
Mbi katastrofën në Veri 1/12/2010 1 komente alisat
Prapa dyerve të mbyllura 1/12/2010 alisat
Bilanci i investimeve gjate 2009-tes 1/12/2010 gjergji
Roxxxy, sexbotja e pare e botes 1/12/2010 Blendi Salaj
Jessica Rabbit ne jeten reale 1/12/2010 Blendi Salaj
Dhurata dhe probleme 1/13/2010 67 komente desaparacidos
flash nga flash-vizita 1/13/2010 30 komente Letërsi losttext
Në dhjetor, Shqipëria ka blerë energji nga Kosova 1/13/2010 27 komente Politikë, Kosova Arben Hyseni admin
Minareja ne thes 1/13/2010 15 komente Shtypi Besnik Sinani emin
Doctor Honoris Causa 1/13/2010 10 komente Shtypi Ervin Ruci Ervin Ruci
Kush sheh qiellin ne uje, ai sheh edhe peshqit ne dege 1/13/2010 8 komente flo
FREUDI DHE VIRUSI 1/13/2010 7 komente admin
Shkodër, prokuroria nis verifikimin e dokumentave të KESH 1/13/2010 7 komente Blendi Salaj
Haiti 1/13/2010 7 komente comdev
Sa fat paskan pasur malazezët 1/13/2010 6 komente Ballkan, Argëtim admin
Presidenti ka probleme me Facebook-un 1/13/2010 6 komente Bota, Ballkan Blendi Salaj
Drejt një arkitekture 1/13/2010 4 komente Shtypi Elsa Demo alisat
Dokumente te historikut te mirembajtjes se digave ne vitet 1993-2009/ 1/13/2010 1 komente Anonim
Ndue Shyti mp3 1/13/2010 1 komente Anonim
Se shpejti ne kinema : Epoka e Berishnajave : Permbytja 1/13/2010 admin
ninulla Celine (Pjesa e tretë) 1/13/2010 sol-nocturnus
Google dhe 2009-a e zeze per lirine e fjales online 1/13/2010 admin
Gati Komisioni, do regjistrojë popullsinë mbi bazat fetare 1/14/2010 116 komente Kryesore, Feja vlonjati
Blendi Fevziu dhe "Barazia" e festimit të festave 1/14/2010 115 komente Shtypi, Opinion Denada Dosti Safir Arnaut
Does Top-Channel speak Albanian? 1/13/2010 43 komente clausure
Kristal 1/14/2010 22 komente desaparacidos
Lajmet SkiÇ 14 janar 2010 - Kodi i Channel X thyhet me provën e parë 1/14/2010 20 komente Shtypi, Satirë Blendi Salaj
Mbijetesë në Haiti 1/14/2010 15 komente Foto e ditës admin
BB, ndjesë qeverisë shqiptare për projektin e bregut të Jugut 1/14/2010 13 komente Shtypi, Politikë Anonim
A duhet ta thyeje bojkotin opozita per permbytjet? 1/14/2010 13 komente xhibi
Në pranga 9 policë rrugorë të Fierit 1/14/2010 9 komente Shtypi mati i ri
Kufiri i dinjitetit 1/14/2010 6 komente Shtypi Fatos Baxhaku admin
Ministri serb debohet nga Kosova 1/13/2010 5 komente Shtypi, Kosova gre_wireless
Haitianët presin ndihmat ndërkombëtare në rrënojat e kryeqytetit 1/14/2010 5 komente Shtypi Monda
Fatura financiare e përmbytjeve 1/14/2010 4 komente Politikë, Ekonomi Fatos Ahmeti admin
Tirania e emergjencave 1/14/2010 4 komente Opinion Blendi Kajsiu alisat
Kontroll mbi territorin 1/14/2010 1 komente Thënie admin
SHKENCA E FUTBOLLIT 1/14/2010 admin
Padrejtësia e padrejtësisë 1/14/2010 sol-nocturnus
Kur qeshnim ditën që vdiq Enveri, si u bëra kandidat i PPSH 1/15/2010 94 komente Histori Alma Mile alisat
Fshihem mes fjalëve 1/15/2010 33 komente alisat
Eshte e vertete qe buxhetoreve te shtetit do t'u mbahet 1/4 e rroges per Shkodren? 1/15/2010 32 komente Anonim
15 minuta për të redaktuar një koment 1/15/2010 26 komente admin
Besa shqiptare ne Diten e Memorjes hebraike 1/15/2010 11 komente Shtypi, Kulturë oltimus
Regjisori amerikan, audicione me shqiptarë 1/15/2010 9 komente alisat
Vajtimi i kuq - Krimet e kapitalizmit 1/15/2010 8 komente sol-nocturnus
Lufta e vitit 1854 1/15/2010 7 komente desaparacidos
Kriminalizimi i politikës dhe dështimi i shtetit 1/15/2010 6 komente Shtypi, Opinion Shinasi Rama alisat
Si shpjegohet puna e Fierzes me ligjet e fizikes? 1/15/2010 3 komente Pipth
Historia e “shpëtimit” të një relikeje 1/15/2010 2 komente Shtypi, Kulturë, Histori mrroklla
DIABETI DHE PUSHTETI 1/15/2010 admin
NJOFTIM URGJENT : Nje eklips prej 20 minutash e 10 sekondash do te shfaqet ne Shqiperi. 1/15/2010 admin
Ceshtje bananeje 1/16/2010 55 komente Selfmaderadio
BBC: Në Shqipëri, rënie e lehtë e entuziazmit për BE 1/16/2010 40 komente Aleksandër Furxhi Monda
Studiues kemi, kritikë jo 1/16/2010 12 komente Letërsi Ridvan Dibra alisat
Rrëfimi i Berishës në ‘91: Pse u largova nga Partia e Punës 1/16/2010 11 komente Shtypi Afrim Imaj vlonjati
Sapho (c. 610-570 B.C.) 1/16/2010 7 komente alisat
Evropa Lindore - term i gabuar 1/16/2010 2 komente Shtypi alisat
Video shokuese: Vdekje në shkretëtirë 1/16/2010 2 komente Shtypi, Bota olsib
Kursi që të fundos 1/16/2010 sol-nocturnus
10 gabimet me te medha gjate marrjes se vendimeve 1/16/2010 admin
Kursi që të fundos 1/16/2010 sol-nocturnus
Luksi i alternativës në politikën e jashtme 1/17/2010 97 komente Shtypi Arbër Zaimi alisat
Qeveria dorëzohet para krizës ekonomike 1/17/2010 16 komente Shtypi Ndonjehere
A narration of the seven year cycle 1/17/2010 7 komente desaparacidos
Udhë për një dhimbje 1/17/2010 6 komente admin
Lavdi metamorfozës 1/17/2010 5 komente Edgar Morin alisat
Ndanë udhës ku shkojmë 1/17/2010 2 komente Anonim
Ju lutem jepni mendimin tuaj 1/17/2010 1 komente toko
Fluturoi, fluturoi… shteti! 1/17/2010 sol-nocturnus
HELMIME FËMIJËSH 1/17/2010 admin
Fluturoi, fluturoi... shteti! 1/17/2010 sol-nocturnus
Kush është Arturo Bandini? 1/18/2010 62 komente Klubi i librit pmusaraj
Zgjidhje kujtimesh 1/18/2010 50 komente Letërsi yehuda amichai DG
Allamanët 1/18/2010 33 komente Shtypi, Ballkan, 24 karat, Acarim Nervash mrroklla
Bechtel Enka ndërton edhe autostradën kosovare 1/18/2010 24 komente Shtypi xhibi
Estetika e mishit të kalit 1/18/2010 22 komente desaparacidos
Zëre se s’qemë 1/17/2010 21 komente Anonim
Avioni i “Albanian Airlines”, nderron destinacion 1/17/2010 20 komente Shtypi olsib
Kuvendi seancë për përmbytjet. PS nuk merr pjesë 1/18/2010 18 komente Shtypi Anonim
in the bar 1/18/2010 10 komente Letërsi hekuran koka shkinaks
Shteti paramodern 1/18/2010 7 komente admin
Afër Shkodrës që “po teret” 1/18/2010 5 komente Fatos Baxhaku alisat
Braktisi Iluzionet ose Pse Duhet Luftuar Privatizimi 1/18/2010 3 komente sol-nocturnus
Idromeno në nje monografi 1/18/2010 2 komente Shtypi Elsa Demo alisat
Ndanë udhës 1/17/2010 1 komente Anonim
A simple guide to me (and some of my friends) V 1/18/2010 1 komente akvll
Perfundon pjesa e pare e serialit “SHKODRAWATCH” 1/18/2010 admin
Braktisi Iluzionet ose Pse Duhet Luftuar Privatizimi 1/18/2010 sol-nocturnus
Pse u twitterizua Z Mobile? 1/18/2010 admin
Projekti : Ndihma per Shkodren 1/18/2010 enka
Biznes dhe lot 1/19/2010 116 komente Pa Kategori Edison Ypi admin
Shuhet legjenda e futbollit, Panajot Pano 1/19/2010 46 komente Sport mati i ri
Këngë metalurgjikut 1/19/2010 38 komente Thënie pmusaraj
Omari: Të jetë e verifikueshme. Biberaj: Çështja duhet bërë me referendum (Rregjistrimi i Popullsise mbi bazat entike & fetare) 1/19/2010 28 komente Shtypi Luan Omari alproud
Një aventurë turistike shqiptare 1/19/2010 23 komente Shtypi, Turizëm Peter Mandel aurontare
Anglishtja dhe të shkruarit 1/18/2010 22 komente Gjuhësi pmusaraj
Përditësohen fotografitë satelitore të "Google Maps" 1/18/2010 20 komente Internet olsib
-volatile- 1/18/2010 8 komente losttext
Përgjigje një lexuesi 1/19/2010 7 komente alisat
Vrasësi pa viktimë 1/19/2010 2 komente desaparacidos
Kerkoj nje twitologjist me pervoje pune! 1/19/2010 admin
Dëmshpërblimet e përmbytjes, i shkurtohen fondet ministrive me 20% 1/19/2010 Shtypi, Politikë, Ekonomi Ervin Koçi pmusaraj
Qeveria shpall fitues projektin anti-permbytje “Breshka Dry & Safe” 1/19/2010 admin
PROJEKSIONI SI ARMË POLITIKE 1/19/2010 admin
Nje resurs per studentet e Fakulteteve te Ekonomise 1/18/2010 gjergji
Steve Forbes: Te gjithe jemi blogger dhe gazetari po ndryshon 1/19/2010 admin
Gramozi-Real Madrid, fiken dritat ne ‘Qemal Stafa’ 1/20/2010 100 komente 24 karat alisat
Vajzat me perçe do të lejohen ligjërisht në institucionet arsimore 1/20/2010 90 komente Shtypi Eljona Ballhysa Monda
Ndryshim, nje vit pas zgjedhjes së Obamës 1/20/2010 83 komente Bota Monda
Udhëtimi i çuditshëm i Real Madrid 1/20/2010 28 komente Shtypi Ashish Sharma alisat
Berisha e Topalli, karrike të reja me fron mbretëror në Parlament 1/20/2010 21 komente Shtypi vlonjati
tre pika 1/20/2010 13 komente Letërsi Anonim
Feja dhe kombësia e shqiptarëve 1/20/2010 13 komente Shtypi Eduard Zaloshnja alisat
Vritet ish-mësuesja e matematikës 1/20/2010 11 komente Shtypi Majllinda Rama alisat
Kënga e Melankonisë 1/20/2010 9 komente desaparacidos
Pik 1/20/2010 4 komente Anonim
Të paguash për t'u turpëruar 1/20/2010 3 komente Thënie pmusaraj
Si ju duket kryesia e re e Demokracise se Re - parti 3 shqiptare ne Maqedoni. Krahasojeni me partite tona 1/20/2010 2 komente AM-TR
DOMATE SERRASH 1/20/2010 1 komente admin
Sa jemi kështu e sa jemi ashtu? 1/21/2010 59 komente Blendi Salaj
Nderzim, fekondim, inseminim dhe kastrim 1/21/2010 55 komente Selfmaderadio
Gjykata e Larte ne SHBA mbron "Lirine e Shprehjes" te korporatave 1/21/2010 40 komente Monda
Një lëmsh në fyt 1/21/2010 18 komente Letërsi Antiant alisat
Një histori me një mi 1/21/2010 13 komente Argëtim, Letërsi pmusaraj
Central bërthamor në Shqipëri, qeveria hedh bazën ligjore 1/20/2010 12 komente Shtypi alisat
ERË KËMBËSH 1/21/2010 9 komente admin
Mbyll sytë perjete perkthyesi i madh Pashko Gjeci 1/21/2010 9 komente Shtypi alisat
Liria ekonomike, Shqipëria shënon përmirësim, problem prona 1/21/2010 9 komente Shtypi mati i ri
Pershtypjet nga Onufri 2009? 1/21/2010 6 komente fh
Shpirt Njeriu 1/21/2010 3 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
HRW: Drejtësia, institucioni më i dobët në Kosovë 1/21/2010 Shtypi alisat
Ashram – Sweet autumn 1/21/2010 desaparacidos
KLEÇKAT E SHTETËSISË 1/21/2010 admin
Bubulina 1/22/2010 73 komente Mos Humbisni, Letërsi Agron Tufa xhibi
Një njeri si shtyllë e kulturës 1/22/2010 55 komente Ardian Klosi alisat
Flash: Perfundon ndeshja Enkel Demi - Mero Baze 1/22/2010 51 komente 24 karat Ndonjehere
Ca mendoni per intervisten e djeshme te Rames ne Top Story? 1/22/2010 48 komente AM-TR
Mediet e huaja: Paguani dritat më mirë se sa të paguani miliarda për të parë shfaqje 1/22/2010 25 komente Shtypi vlonjati
Njeriu dhe kriza e shoqërisë sonë… 1/22/2010 13 komente Shtypi, Opinion Gëzim Tushi Blendi Salaj
Interneti, ca zbaviten, të tjerë punojnë 1/22/2010 8 komente Internet, Argëtim pmusaraj
Lajmet skiÇ: Ngjarje e rëndë në qendër të kryeqytetit 1/22/2010 6 komente Shtypi, Argëtim, Satirë Blendi Salaj
sendet e mërzisë 1/22/2010 5 komente losttext
Zbulohet autori i ngjarjes se rende gjate ndeshjes Gramoz – Real Madrid 1/22/2010 5 komente admin
Shans i dytë për shqiptarin e përgjumur 1/22/2010 2 komente 24 karat admin
“Stop Internet Explorer-it”, nga tre qeveri 1/22/2010 2 komente admin
Celularë në burgun e Tiranës 1/22/2010 1 komente Shtypi Blendi Salaj
Mozilla u Jep Miliona Përdoruesve Firefox 3.6-n 1/21/2010 1 komente admin
MBETËM PA KORIFENJ 1/22/2010 admin
Si mund të porosisni libra nga Shqipëria? 1/22/2010 Ndonjehere
Beck – Record Club 1/22/2010 desaparacidos
Përkthimi i heshtjes 1/23/2010 52 komente alisat
“Kutitë nuk hapen. Gati ta takoj për kompromisin” 1/23/2010 51 komente Shtypi Ndonjehere
Derbi Inter-Milan 1/23/2010 39 komente Teuta
A mund te vazhdohet keshtu me keto cmime te larta te apartamenteve? 1/23/2010 32 komente Shtypi village-bey
Bukë, cirk dhe turp 1/23/2010 32 komente alisat
Një fund, por jo fundi për lirinë e medies 1/23/2010 13 komente Shtypi Mero Baze Ndonjehere
FT: “Përse Amerika dhe Kina do të përplasen?” 1/23/2010 10 komente Shtypi Ndonjehere
A do kemi liberalizim vizash ne korrik? 1/23/2010 10 komente Anonim
www.hopeforhaitinow.org 1/23/2010 7 komente Kryesore Bush
Ekonomia bullgare vuan për shkak të bllokadës së fermerëve grekë 1/23/2010 3 komente Shtypi Ndonjehere
BB: Shqiperia vend i veshtire per te bere tregti 1/23/2010 3 komente Shtypi Ndonjehere
00 Genti te Tirana Rock Kafe 1/23/2010 desaparacidos
KS i OKB-së për Kosovën - debate të ashpra, "shokime" dhe replika 1/23/2010 Shtypi Bahri Cani Ndonjehere
Revolucioni i munguar 1/23/2010 sol-nocturnus
Revolucioni i munguar 1/23/2010 sol-nocturnus
Martin Heidegger– Ferr-parajsa e filozofisë së shekullit të XX 1/24/2010 131 komente Mira Meksi Anonim
Biznesi i vogël taksohet dyfish 1/24/2010 55 komente Shtypi Ndonjehere
Si do ta perkthenit "assertive / assertivo / assertif"? 1/24/2010 46 komente squarepusher
A merrni pjese ne ndonje shoqate ne emigracion? 1/24/2010 37 komente spiritus
Rrëzimi i "Labour"? 1/24/2010 27 komente Bota Ndonjehere
Topalli shkel sërish rregulloren, emëron Kastriot Islamin në KE 1/24/2010 11 komente Shtypi Fejzi Braushi mati i ri
Horeb 1/24/2010 9 komente Anonim
Spektri 1/24/2010 7 komente desaparacidos
Kadeli: Qeveria hesht për rrugën e Kombit 1/24/2010 3 komente Shtypi Ndonjehere
Përmbytja e Shkodrës, urdhërat e qeverisë me SMS 1/24/2010 2 komente Shtypi Lorenc Vangjeli Anonim
PAS DRITËS ERRËSIRA 1/23/2010 2 komente admin
Erdh` vjeshta 1/24/2010 1 komente Anonim
Peticion për ndalimin e patentave për software në Evropë 1/24/2010 admin
Përkufizimi pothuaj origjinor i burokracisë Perëndimore 1/24/2010 sol-nocturnus
BRENDA TEMËS 1/24/2010 admin
Përkufizimi pothuaj origjinor i burokracisë Perëndimore 1/24/2010 sol-nocturnus
Letër e hapur z. Lubonja dhe z. Nano 1/25/2010 78 komente Media Rezart Taçi pmusaraj
Diçitura 57 1/25/2010 34 komente Diçitura Blendi Salaj
-fjalë për fjalë- 1/25/2010 22 komente losttext
Mëkatet e kritikës provinciale shqiptare 1/25/2010 15 komente Letërsi Moikom Zeqo spiritus
Të reja nga Kulla e Bardhë 1/25/2010 14 komente aurontare
Shqiperia pezullohet nga e drejta e votes ne APKiE 1/25/2010 12 komente Politikë vlonjati
Leximi i Paolo Giordanos 1/25/2010 11 komente pmusaraj
Kush më gjen titullin e kësaj kënge? 1/25/2010 10 komente rudeta
Film 1/25/2010 8 komente Anonim
Tola, skiatori shqiptar në Vankuver 2010 1/25/2010 4 komente Shtypi, Sport pmusaraj
Politikja përballë politikës 1/25/2010 sol-nocturnus
Politikja përballë politikës 1/25/2010 sol-nocturnus
Ndihma per te pastrehet, me ide te vjedhur 1/25/2010 admin
Erozioni i demokracisë shqiptare 1/25/2010 Shtypi, Opinion Besnik Baka Anonim
Kushtetuesja hedh poshtë paktin me Greqinë 1/26/2010 137 komente Kryesore, Politikë pmusaraj
Putheni kur takoheni me miq dhe shoke? 1/25/2010 53 komente xhibi
Derbi Tirana-Dinamo, fusha shndërrohet në arenë grushtesh 1/26/2010 51 komente Shtypi, Sport Blendi Salaj
Metroja si akt shëlbues për Tiranën 1/26/2010 14 komente admin
Kush ia vendos emrin Krimit? 1/26/2010 11 komente Opinion Arbër Zaimi Ndonjehere
Komision per "Nene Terezen", e drejton Nikolle Lesi 1/26/2010 9 komente Shtypi Ndonjehere
Dhjetëvjeçari më i ngrohtë 1/26/2010 8 komente Shkencë, Mjedisi pmusaraj
Krimi ka në bazë 90% pushtetarë të të gjitha niveleve 1/26/2010 6 komente Shtypi Ndonjehere
-sekuenca makaronash- 1/26/2010 4 komente losttext
Drejtësi apo shkop bambuje 1/26/2010 3 komente Shtypi Skënder Minxhozi Ndonjehere
SI U BËNË SHQIPTARËT KAMIKAZË? 1/26/2010 2 komente sol-nocturnus
Partia e Kengetareve 1/26/2010 2 komente Shtypi, 24 karat mrroklla
“Kloroform” i Klara Budës, një libër i munguar 1/26/2010 Ndonjehere
GJUHË E KEQE (II) 1/26/2010 admin
Si u bënë Shqiptarët kamikazë? 1/26/2010 sol-nocturnus
Metroja si akt shëlbues për Tiranën 1/26/2010 admin
A eshte fjala e lire e cunguar ne Shqiperi? 1/27/2010 46 komente Anonim
Akùs 1/27/2010 30 komente Anonim
Kush e beson kete fotografine e vrasjes se Bajram Currit? 1/27/2010 26 komente gre_wireless
Gjuha shqipe per emigrantet 1/27/2010 24 komente Shtypi gre_wireless
Rëndësi ka çfarë thotë kryetari 1/27/2010 11 komente Thënie pmusaraj
Kryedispeçerët tanë 1/27/2010 11 komente Shtypi, Politikë Andis Harasani pmusaraj
Greqia, ende debat për mësuesen e shqiptarëve 1/27/2010 11 komente flo
Degjenerimi i shoqërisë 1/27/2010 3 komente desaparacidos
Kur letra kthehet pas 1/27/2010 2 komente sol-nocturnus
Verbër 1/27/2010 Anonim
National Geographic – Abracadabra 1/27/2010 admin
Kur letra kthehet pas 1/27/2010 sol-nocturnus
A po ri-ftohet toka? 1/28/2010 62 komente Mjedisi Kristi Gusho Anonim
Teuta Arifi ne e Diell 1/28/2010 23 komente Selfmaderadio
Banka e Shqiperise: Inflacion, renie importesh, renie exportesh, rritje e borxhit publik. 1/28/2010 18 komente Shtypi Banka e Shqiperise Safir Arnaut
G99 kerkon fotokopje te fleteve te votimit 1/28/2010 16 komente Shtypi, Politikë gre_wireless
A po e harrojnë terroristët Shqipërinë?! 1/28/2010 14 komente Opinion Ben Andoni Safir Arnaut
Për një strategji të re për Afganistanin 1/28/2010 10 komente Shtypi David Miliband alisat
Vdes J.D Salinger, autor i 'Catcher in the Rye' 1/28/2010 4 komente Bota Kristida
Fajin e ka Zidane 1/28/2010 2 komente Sport, Acarim Nervash durim madhi faiku
Pse nuk kane sinjal kanalet televizive digjitale tek 16.oe EUTELSAT.W? 1/28/2010 1 komente mati i ri
Fillon nga puna njesia anti-mafie e quajtur "Kollarja e kuqe" 1/28/2010 1 komente admin
BUZËQESHINI KAMERAS! 1/28/2010 1 komente admin
Sa spektatorë pati kultura në 2009 1/28/2010 Shtypi Jorida Pasku alisat
Nuk është errësuar akoma 1/28/2010 desaparacidos
Fatos Kongoli, kalorës i Legjonit të Nderit në Francë 1/29/2010 60 komente Kulturë, Letërsi Admirina Peçi mati i ri
Rrëfime hijesh 1/29/2010 43 komente Anonim
Çfarë është normale për një shqiptar/e? 1/29/2010 40 komente M3
Organizimi i Kao-sit 1/29/2010 34 komente Kulturë Branko Merxhani spiritus
Monogram. (përkthim) 1/29/2010 30 komente alisat
Mbi ekonominë e fqinjit në Jug 1/29/2010 26 komente Bota pmusaraj
Cfare Prodhojme? 1/29/2010 20 komente sol-nocturnus
Ne Shqiperi, beni analiza pa qene semure? 1/29/2010 15 komente Anonim
Listening to Poetry 1/29/2010 14 komente blete
Nga shkelësit, për shkelësit 1/29/2010 12 komente alisat
Gurët 1/29/2010 3 komente sol-nocturnus
Shqipëria e Realit dhe Shqipëria e realitetit 1/29/2010 2 komente admin
Kalimtarët, këta konsumatorë të dhimbjes 1/29/2010 1 komente sol-nocturnus
ALGJEBRA E LIGJIT 1/29/2010 admin
Gjykata Kushtetuese turpëron Shqipërinë për një copë det. Berisha : E keni lli muhabetin fare. 1/28/2010 admin
Sondazhi: Ja pse i vlerësojmë përshtypjet tuaja! 1/29/2010 Ndonjehere
Letersia shqipe pa forume 1/29/2010 Letërsi Virion Graci emin
Një cënim i sferës private 1/30/2010 42 komente Sociale Ardian Klosi Monda
Fisher: Situatë kritike. Kompromis urgjent, Berisha të konsiderojë hapjen e kutive 1/30/2010 24 komente Shtypi alisat
Violina 1/30/2010 9 komente desaparacidos
Arsimi i mesëm, rikthehen teknikumet 1/30/2010 6 komente Shtypi Y. Lezo alisat
Energjetika, sfida aktuale e Diplomacisë… 1/30/2010 3 komente Ekonomi Irida Xheneti AM-TR
Vdes në spital 58 vjecarja, pezullohen mjekët 1/30/2010 2 komente Shtypi mati i ri
Metafizika e metaforës se metaforë e metafizikës 1/30/2010 sol-nocturnus
TED sixth sense technology 1/30/2010 alisat
Luksi i alternativës në politikën e jashtme 1/30/2010 sol-nocturnus
S’marrin vesh ne rregullimin e makinave, por per futboll… t’sosin 1/30/2010 admin
Vetëmevete 1/30/2010 Anonim
Dielmat e rikthimit 1/31/2010 80 komente alisat
Incidenti i Korfuzit, zbulohen dokumentet sekrete që dënuan Shqipërinë 1/31/2010 67 komente Shtypi aurontare
Nga dalin eurot per pensionet qe paguan Greqia ne Shqiperi? 1/31/2010 62 komente Safir Arnaut
Diçitura 58 1/31/2010 29 komente Diçitura Blendi Salaj
Ja emrat e deputetëve zëvendësues që do të jenë kundër Ramës 1/31/2010 14 komente Shtypi AM-TR
Vdes apo ngordh? 1/31/2010 9 komente Shtypi Edmond Tupja Blendi Salaj
Titra filmash 1/31/2010 7 komente Ana H
Gjykatësit braktisin sallën: “Berluskoni, mjaft na ofendove” 1/31/2010 3 komente Shtypi AM-TR
Pyeta për zjarr 1/31/2010 3 komente Anonim
Reformimi i Arsimit të Lartë, ku jemi? 1/31/2010 1 komente Shtypi Edmond Çata Monda
Dielmat e rikthimit 1/31/2010 alisat
MUAJT E MJALTIT 1/31/2010 admin
gloves 1/31/2010 blete
Histori e shkurtër e të ardhmes që po e jetojmë 1/31/2010 sol-nocturnus
(Jashtë)zakonshëm 1/31/2010 sol-nocturnus
Urban Tales 1/31/2010 enka