Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mirë

16 Komente

i ziu MECO,   vdiq rehat...

koken posht e kembet lart..

 

Europen e kerkojme dhe e gjejme kudo

u futem ne BE.

lol

tamam ashtu po behet dhe BE-ja, dalengadale

 integrimi evropian

Ku ti kerkoj rrenjet e tua Evrope? 

Mos Hidhni Rob ne Plera!

sa i thell paska qen ky avropi

o sa mir me qen juropjan, me ken juropjan tana i ban

Po u fut icik koka, hyne edhe shpatullat smiley

diku ne angli kishin arrestur nja tre vete pse kishin marre ushqime nga koshi i plehrave i nje supermerkato (Iceland), por atje ka edhe tipa qe e kane livestyle .. besoj se te nxjerresh nje foto te tille per tu tallur eshte aspak e ndjeshme ndaj problemeve te atij personi qe kerkon te ushqehet apo te gjej ndonje gje te vlefshme ne kazanin e plehrave.. dhe me zi nese ajo foto eshte bere ne shqiperi, ku kazanet jane kryesisht bosh se njerezit s'kane c'te flakin poshte

Pershendes qeverine smiley 

ose 

Riciklimi i sendeve te gjetura, eshte nder sot, ndihmon ne mos shkatrimin e natyres. 

drejt europes per shkurt????????????????

Jo Plehra, zonje. Garbage, nje shkalle me lart.

duke kerkuar Evropen.....

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).