...

3 Komente

"A sheh dot n'diell pa u verbuar?..."

Sheh... smiley

hello brother.

Robi perthithet ne fjalet, imazhet dhe ritmin e paqte qe ka poezia jote. Eshte si pune trip-i, je i kthjellet, je aty dhe tjeterkund - ritmi i paqte eshte vetem ne dukje i tille. Ka ankth, qe ndoshta pikon po aq shurdher e qete si shpirti i permendur, ka ndjesi te tjera plot, mbi te cilat s'po zgjatem, por desha te te falenderoj qe i ndan krijimet dhe veten ketu me ne.

 

 

 

A sheh dot n'diell pa u verbuar?...

Nuk sheh.

Dhe cfare shkroi lost: ".. por desha te te falenderoj qe i ndan krijimet dhe veten ketu me ne."

A sheh dot n'diell pa u verbuar?...

Me syze edhe mund te shohesh..

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).