Ç'është firma Amazon që shet libra në internet?

3 Komente

Kompani grash greke te gjata dhe agresive qe shesen libra neper bote.

Pak a shume si kjo...

po perfytyro disa libra ne vend te atij cunit me duar ne xhepa.

P.S. Nqs femrat e bukura te bejne dem per shendetin, dhe femrat e gjata shesin libra ne internet, atehere sa vjec eshte ajo banakierja polake qe ta heq petllen bashke me bakshishin? :think:

Aha, kjo e paska koken ne re or xhib.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).